Güncellenme tarihi: 23 Haziran 2021

Chatzy İncelemesi

& Chatzy.com Gibi EN İYİ 12 Özel Yetişkin Sohbet Odası

Brazzers.com'a şimdi katılın - R18 için harika bir alternatif! Dünyanın en seksi asyalı ve asyalı olmayan piliçleri

Chatzy.com için 12 Alternatif Göster

sohbet

Arkadaşlarınıza ve yabancılara sohbet veya e-posta yoluyla mesaj göndermenin harika bir yolunu mu arıyorsunuz? Kesinlikle, Chatzy gitmek için iyi bir yol olabilir. Sadece ücretsiz hizmetler sunmakla kalmıyorlar, aynı zamanda güvenilirlik ve sürdürülebilirlikle daha fazla ilgilenen müşterileri barındırmak için premium bir planları da var - şimdiye kadar, Chatzy ile mesaj göndermek ve çevrimiçi tartışmalar başlatmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Resmi URL: https://www.chatzy.com

Öyleyse, yabancılarla gündelik seks yapmak için bir platform düşünüyorsanız, Chatzy, insanları aramak için mükemmel bir yoldur. Ama Chatzy'ye güvenebilir misin? Yoksa güvenlik söz konusu olduğunda tamamen sahte mi? Aşağıdaki inceleme, genel performansı hakkında sağlam içgörüler elde etmenize yardımcı olmak için web sitesinin özelliklerine ve işlevlerine derinlemesine bir bakış sunar.

Soyunma Chatzy: Derinlemesine Bir Bakış

Facebook Messenger ile ve Twitter o kadar yaygın olarak kullanıldığı için artık sohbet odaları hakkında pek fazla konuşma görmüyorsunuz. Öte yandan Chatzy, sohbet odası mirasını devam ettirmek istiyor gibi görünüyor. Chatzy, Facebook ve Skype ile diğer sosyal ağ siteleri ve mesajlaşma uygulamalarının muadili olmayı hedefliyor. Herkes basit ve kısa bir adımla hizmete kolayca kaydolabilir. Kesinlikle talep edilen hiçbir tanımlayıcı bilgi yoktur. Dolayısıyla, artık yapmanız gereken her şeyin geçerli bir e-posta adresi var ve anonim olarak insanlarla etkileşimde bulunmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce çevrimiçi sohbet ve çok çeşitli konular var. Çoğu üyelerin çabalarının ürünüdür. Ayrıca ilgilendiğiniz belirli bir konuyla ilgili bir tartışma odası arayabilir ve oradan yeni arkadaşlar keşfedebilirsiniz.

Chatzy üyeleri

Bir kaç kişiden insanlar var İngiltere, Hindistan, Kanada, Fransa, Almanya, İsveç ve Hollanda gibi ülkeler, ancak bunların çoğu Amerikalı. Modern bir sohbet sitesi olduğu için çoğu insanın genç tarafta olmasına şaşırmadım. Bununla birlikte, üyelik her yaştan insana açıktır. Dişiler ve erkekler arasında da büyük bir fark var, ikincisi çoğunlukla düz bekarlar.

Chatzy.com'un Tasarımı ve Kullanılabilirliği

Chatzy günümüz gençleri için tasarlandı, ancak basitliği göz ardı etmiyor ve ikisinin bir karışımını oluşturmayı hedefliyor. Özellikler ilk başta dağınık görünebilir, ancak bir süre sonra birçok farklı sohbet için ne kadar yararlı olduklarını görmeye başlayacaksınız. Araçlar ve özellikler sağlam olsa da, sistem tamamen güvenlidir, ancak güvenlik için ek özellikler yoktur.

Kaydolun ve Chatzy Üyesi Olun!

chatzy kayıt

Chatzy'ye kaydolmak basit ve sorunsuz bir süreçtir. Bu nedenle, web sitesinin özelliklerinin çoğunu kullanmak için bir e-posta adresi zorunludur. Alternatif olarak, Facebook, Google, Microsoft veya LinkedIn hesabınızı kullanarak kayıt olabilirsiniz. Flört web sitelerinde sık sık ortaya çıkan ilgi alanlarınızla ilgili herhangi bir kişisel ayrıntı eklemenize veya sorulara yanıt vermenize bile gerek yok.

Bir hesap oluşturmak sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Daha da önemlisi, web sitesinin avantajlarından yararlanmak için kaydolmanıza gerek yoktur. Üye olmayan herkes sohbet odalarında yine de özel olarak iletişim kurabilir. Oda yöneticisi onları e-posta yoluyla davet etmişse özel sohbetlere de girebilirler.

Buna rağmen, insanlar hala platforma katılmaya çağırılıyor. Kaydolduğunuzda, özel özelliklere erişiminiz olacak. Kayıt işlemi basit ve kolaydır, her yaştan herkesin bir hesap oluşturmasına izin verir. Sürecin herhangi bir kişisel ayrıntı veya kişilik testi içermediğini unutmayın.

geveze oda bul

Bu web sitelerinin çoğu aynı hizmetleri sunar; Ancak kullanım kolaylığı ve özlü düzen, Chatzy'nin özellikleridir. Ayrıca, sohbet deneyiminin görünümünü ve hissini iyileştirmek için sohbet odası için bir resim, renk ve yazı tipi seçme seçeneğiniz de vardır.

Ve en önemlisi, moderatörlerin ve kullanıcıların ihtiyaç duymaları halinde önceki sohbetleri zahmetsizce hatırlamalarına yardımcı olacak kaydedilmiş sohbet etkinlikleri vardır. Ayrıca herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğiniz kadar insanı davet edebilirsiniz, bu nedenle büyük bir grup oluşturmak zor değil.

Ek olarak, web sitesinde reklam yok, Chatzy'yi kesintisiz kullanmak isteyen kullanıcılar için ideal hale getiriyor. Tipik olarak, birçok sohbet hizmetinde, pop-up reklamlar hem katılımcılar hem de sohbet moderatörleri için bir sıkıntıdır.

Nasty'yi Alın ve Chatzy'yi Başlatın!

Chatzy'deki sohbet görüşmeleri açık ve sınırsızdır. Kayak ve yemek pişirme, bir sohbet odası için özellikle iyi konulardır. Moda dergilerinde HBO TV şovları veya kişilik testleri hakkında da konuşabilirsiniz. Tercihlerinizi ayrıntılı olarak tartışacak veya keşfedecek ve ardından BDSM veya fetişlerde benzer ilgi alanlarına sahip başkalarıyla tanışacaksınız. Kesinlikle, Chatzy'de diğer popüler seks uygulamalarından daha hızlı bir tarih bulabileceğinizi iddia eden birçok kullanıcı var.

Arama Sekmesine ilgilendiğiniz konuları girebilirsiniz., kişileri arayın ve ilgi alanlarınıza ve zevkinize uygun gruplara ve konulara göz atın. Chatzy'nin kendisi konuşmalara kısıtlama getirmez ve hatta açık konuları sansürlemez. Kesinlikle, içeriklerinde tarafsız kalırlar.

Ayrıca, Sohbet Odalarının odanın yaratıcıları ve yöneticileri tarafından belirlenen kendi kuralları vardır. Örneğin belirli odalarda, odaya girdikten sonra bir sohbete hemen katılamazsınız.. Öncelikle, kişisel bir mesaj yazarak moderatörden onay almalısınız. Aksi takdirde, hiçbir şey yazamazsınız ve sadece sohbetin konuşmalarını okuyamazsınız. Bu arada, zevkinize uygun mükemmel bir sohbet odası görmediyseniz, kendinizinkini oluşturabilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Ücretsizdir ve tüm kullanıcılar için erişilebilirdir.

Chatzy Maliyetleri ve Fiyatları

Chatzy iki ayrı premium plan sunar: Kullanıcı Premium ve Oda Premium. İstediğiniz faydalar, hangi aboneliği seçeceğinizi belirleyecektir. İşlevselliğe daha fazla odaklanmak istiyorsanız, bunu bir tüketici olarak kullanmak istersiniz. Kullanıcı premium seçimi, gitmenin yoludur. Bununla birlikte, yönettiğiniz bir oda için ek özellikler istiyorsanız, oda premium seçeneğini seçebilirsiniz. İsterseniz, her iki plana da kaydolabilirsiniz.

Premium yükseltme planları gülünç derecede pahalı değil. Her premium abonelik, herkesin ihtiyaçlarına uygun çeşitli abonelik seçenekleriyle birlikte gelir. Premium'a yükseltmek gerekmese de, hesabınızın daha iyi özelliklere erişmesini sağlayacaktır.

Bedava hesap

 • Ücretsiz üyelik
 • Ücretsiz Kayıt
 • Hızlı sohbet ve sanal odalar oluşturun
 • Sohbet odalarına katılın ve mesaj gönderin
 • Sohbet odalarına göz atın ve arayın
 • Girilen sohbet odalarını yönetin ve görüntüleyin
 • Profil özelleştirme
 • Emoji ve özel sohbet komutlarını kullanın

Ödenmiş hesap

 • Kullanıcı Premium
 • Tüm odalarda sınırsız erişilebilirlik
 • Tüm odalara sınırsız özel mesaj gönderin
 • Sınırsız listeler
 • Hiçbir reklam
 • Daha hızlı sohbet ve sıfır zaman aşımı deneyimini yaşayın
 • Güvenlik ve gizlilik için HTTPS kullanır
 • Oda Premium
 • Odaya sınırsız sayıda kullanıcı davet edin
 • Sohbet odası içinde özel mesajlar gönderin
 • Hiçbir reklam
 • Sıfır zaman aşımı ve sorunsuz sohbet deneyimi
 • Oda URL özelleştirme

Fiyatlar

 • Kullanıcı Premium
 • 3 Aylık - 10.00 ABD Doları (aylık 3.33 ABD Doları)
 • 6 Aylık - 15.00 ABD Doları (aylık 2.50 ABD Doları)
 • 12 Aylık - 24.00 ABD Doları (aylık 2.00 ABD Doları)
 • Oda Premium
 • 2 Hafta - 10.90 ABD Doları (aylık 5.45 ABD Doları)
 • 1 Aylık - 16.90 ABD doları (aylık 16.90 ABD doları)
 • 3 Aylık - 39.90 ABD Doları (aylık 13.30 ABD Doları)
 • 12 Aylık - 129.00 ABD Doları (aylık 10.75 ABD Doları)

Chatzy'nin Aranacak Özel Özellikleri

chatzy emoji kitaplığı

Bu çevrimiçi sohbet hizmetlerinin tümü, daha ilginç sohbet odalarının nasıl geliştirileceğini anlıyor. Yeteneklerinin çoğu, heyecan verici ve keyifli bir sohbet deneyimi sağlamakla ilgilidir. Ayrıca, yöneticilerin ve sohbet moderatörlerinin verimli bir şekilde kullanabileceği yararlı özellikler sunar. Aşağıdaki olağanüstü özellikleri sunar:

 • Ziyaretçi Durumu

Ziyaretçi Durumu, Chatzy web sitesine girdiğinizde ziyaretçi bölmenize eklenen kişisel bir mesajdır.

 • Yerel Olarak Kaydedilen Mesajlar

Yerel Olarak Kaydedilen Mesajlar, Chatzy profilinizde, katıldığınız sohbet odalarındaki özel mesajlarınızın bir listesini saklayan bir bölümdür. Yerel Olarak Kaydedilen Mesajlara "Mesajlarım" üzerinden erişebilirsiniz.

 • Sohbetin Geçici Olarak Kapatılması

Dışarıda veya çevrimdışıyken, oda yöneticileri ve moderatörlerin bir oturumu kapatma yetkisi vardır. Yöneticilerin bu özelliği dahil etme niyeti güvenlik içindir.

 • Global Mesajlar

Global mesajlar, özel mesajlara benzer şekilde çalışır. Ancak, özel mesajlar ile Global Mesajlar arasındaki tek fark, ikincisinin yalnızca bir sohbet odasının tüm oda yöneticileri ve moderatörleri tarafından kullanılabilir olmasıdır. Ancak oda yöneticisi iseniz, Genel Mesajlar ayarlarını kolayca ayarlayabilir ve sohbet odası üyelerinin genel mesajlar göndermesine izin verebilirsiniz.

 • Özel Mesajlar

Kullanıcılar artık web sitesinin diğer üyelerine veya kullanıcılarına özel mesajlar gönderebilir. Bu mesajlar özeldir ve hatta yöneticiler bile göremez.

 • Oda ve tahta

Sohbet odasının üst kısmında Oda Panosunu bulabilirsiniz. Bu özel özellik, tüm üyelere bir hatırlatma olarak oda kurallarını vurgular. Premium oda kullanıcısı olarak, Oda Panosunu istediğiniz zaman özelleştirebilirsiniz.

 • Ziyaretçileri Yoksay

Ziyaretçileri Yoksay, bir sohbet odası üyesini yok saymanıza izin veren özel bir özelliktir. Bu özelliği kullanarak, bu belirli kullanıcıdan özel mesaj almayacak veya yeni gönderileri görmeyeceksiniz.

 • Önizleme modu

Önizleme Modunu kullanarak, sistem mesajlarını tetiklemeden konuşmaları sessizce takip edebilir veya sohbet odaları oluşturabilirsiniz. Ancak bu özel özellik yalnızca yöneticiler ve moderatörler tarafından kullanılabilir.

 • Sessizlik Yeni Başlayanlar

Yeni gelenleri Sustur özelliğini kullanarak odanıza yeni gelenleri sessize alma seçeneğiniz vardır. "Yeni başlayanları" resmi bir davet olmaksızın odaya gelenler olarak tanımlıyoruz. Yalnızca premium odalar yeni gelenleri otomatik olarak sessize alabilir. Genel olarak kayıtsız, etkin olmayan veya yeni kullanıcıları seçerek susturmak da mümkündür.

Chatzy.com'un Artıları ve Eksileri

Artıları:

 • Kolay ve basit sohbet işlevleri
 • Mobil sürüm, masaüstü sürümü olarak sorunsuz çalışır
 • Kurallara uymayan kullanıcılar zahmetsizce sistemden çıkarılabilir
 • Herkese açık sohbet odalarına katılmak ücretsiz
 • Arama özelliği mevcuttur
 • Ücretsiz özel mesaj gönderme
 • Facebook, Google, Microsoft veya LinkedIn kullanarak kaydolun
 • Herhangi bir kişisel bilgi gerektirmez
 • Ücretsiz kayıt
 • Ücretsiz sohbet odası oluşturma
 • Anonim kullanıcı kimliğini koruyun

İNŞAAT:

 • Mobil uygulama sürümü yok
 • Profil fotoğrafları yüklemek mümkün değil
 • Kolayca kimlik taklidi yapabilir

Chatzy.com'a Benzer En İyi 12 Özel Yetişkin Sohbet Odası

# 1 - sohbet

sohbet

Chatrandom, kullanıcıların dünya çapındaki insanlarla ve yabancılarla kolayca bağlantı kurmasını sağlayan ücretsiz bir canlı sohbet sitesidir. Site, 2011 yılı civarında olağanüstü hizmetine başladı ve o zamandan beri, bugün en popüler sitelerden biri haline geldi. Gerçekten de, yaşayabileceğiniz en heyecan verici canlı sohbet budur. Çünkü sistem rulet tipi bir eşleştirme kullanır ve her gün binlerce kişiyle sohbet etmenize izin verir.

İşte dolu Chatrandom incelemesi.

Artıları:

 • Kayıt ücretsizdir
 • Kullanıcılar dünyanın diğer yerlerinden üyelerle sohbet edebilir
 • Kişiler kayıt olmadan canlı sohbete katılabilir
 • Her gün binlerce aktif kullanıcı var
 • Uygulama sürümü indirilebilir
 • Kimliğin gizlenmesi "maske" yoluyla herkese açıktır.
 • Ücretsiz mesaj gönderme

İNŞAAT:

 • Profil fotoğrafı yok
 • Yalnızca Android kullanıcıları indirebilir
 • Kayıtlı kadınlardan daha fazla erkek sayısı

# 2 - Yetişkin Arkadaş Bulucu

adultfriendfinder

Adult Friend Finder web sitesi dünya çapında oldukça popülerdir ve farklı kızlarla gündelik ve cinsel buluşmalar arayan seksen milyondan fazla üyeye sahiptir. Ayrıca, bu web sitesi Amerika Birleşik Devletleri'nde popüler hale geldi ve kullanıcıların iletişim özelliklerini kullanarak mükemmel bir cinsel eşleşme aramaları için mükemmel bir platform sağladı.

Dahası, çok eşli ilişkiler, tek eşlilik, çift paylaşımı, FuBu ve diğerleri dahil olmak üzere birçok gündelik düzenlemeler sunar. Gerçekten de, özellikle bekar insanlar ve cinselliklerini incelemeye istekli çiftler arasında, cinsel tercihleri ​​keşfetmek ve yatakta bir şeyler tatlandırmak için harika bir web sitesidir. Kolay gezinme ve kayıt işleminin hızlı bir yolu ile kullanıcılar 5 dakika veya daha kısa sürede bitirecekler.

Için buraya tıklayın Yetişkin Arkadaş Bulucu tam incelemesi

Artıları:

 • Ücretsiz kayıt
 • Sitenin üyeleri gündelik ilişkiler arıyor
 • Biseksüellere ve gey üyelere açık
 • Birbirinizle iletişim kurmak için birçok özellik var
 • Üyelerin bilgi alışverişi için bloglar ve gruplar oluşturmasına izin verilir
 • Videoları izlemede ve fotoğrafları görüntülemede ücretsiz özellik
 • Üyelerin her tür video ve fotoğrafı paylaşmalarına izin verilir ve ücretsizdir

İNŞAAT:

 • Kadınlardan daha çok erkek var

# 3 - SlutRoulette

slutroulette kızlar ve modeller

Aynı eski porno videolardan bıktınız ve bıktınız mı? İşleri biraz daha renklendirmek ve sıkıcı, acınası gecenize veda etmek ister misiniz? Daha fazlasını söylemeyin çünkü SlutRoulette web sitesi hiç bitmeyen dualarınıza cevap vermek için burada.

SlutRoulette uzun yıllardır buralarda. Gerçekten de, birçok canlı seks kamerası fanatiğinin saygısını ve hayranlığını kazanmayı başardı. Bu güne kadar en güvenilir ve saygın canlı seks kamerası web sitelerinden biri haline geldi. Elbette, görebileceğiniz eski moda unsurlar, grafikler ve düzen izleri yok. Yeni başlayanların bile nasıl çalıştığını kolayca anlayabileceği oldukça basit bir işlevselliğe sahiptir.

SlutRoulette incelemesi burada.

Artıları:

 • Kayıt ücretsiz ve kolaydır
 • Çeşitli Canlı kategoriler çoktur
 • Mobil uygulamayı indirmek ücretsizdir
 • Mobil uygulama tüm cihazlar ve telefonlarla uyumludur
 • Düzenli olarak güncellenir
 • Sohbet odalarında sohbet etmek ücretsizdir
 • Bir saniyede bir kişiden diğerine geçmek ücretsiz
 • Özel ve altın şovlar mevcuttur
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce model
 • Topluluk çeşitlidir ve farklı ilgi alanlarını paylaşır
 • Üyeler her gün aktiftir
 • Dolandırıcılık ve dolandırıcılığın bu web sitesinde yeri yoktur

İNŞAAT:

 • Bağlantı yok
 • Pahalı fiyatlara sahip bazı modeller var

# 4 - Chaturbate

chaturbate

Dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Chaturbate sayesinde artık sınırsız konuşma mümkün. Artı, ona asla bir kuruş bile harcamayacaksın. 24/7 size uygun bir sürü seksi ve güzel kadın var. Aslına bakarsanız, bu web sitesindeki kadınlar, her zaman zamanınıza ve ilginize değer olan garip şeyleri severler. Bu arada, canlı şovlar da makul bir fiyata izlenebilir.

Chaturbate'in tam incelemesi için tıklayın

Artıları:

 • Birçok kamera kızı 24/7 canlı
 • Beklenecek ek ücret yok
 • Çıplaklar ve seks her zaman bir garantidir
 • Akıllı telefonlarda ve diğer cihazlarda sorunsuz gezinme

İNŞAAT:

 • SD formatında çok az video var
 • Pahalı özel gösteriler

# 5 - iSexychat

iSexyChat

Seksi sohbetlerin tadını çıkarmak ve dünya çapındaki insanlarla bağlantı kurmak herkesin aç olduğu bir deneyimdir. Günümüzde pek çok web sitesinin flört ve pornoya odaklanması koşuluyla, yalnızca birkaç sayfa erotik sohbetlere hitap ediyor. Gerçekten de iSexychat, insanlara dünya çapındaki çeşitli üyelerle cinsel ve erotik tartışmaları keşfetmeleri için bir mekan sunan birkaç harika web sitesidir.

Her sohbet odası, sizi ekrana yapıştıran çeşitli konuları karıştıran bin üyeye sahiptir. Kesinlikle, iSexychat, benzer düşünen bireylerle etkileşim kurmak ve erotik unutulmaz deneyimleri paylaşmak için heyecan verici bir fırsat sunuyor.

İşte dolu iSexyChat incelemesi.

Artıları:

 • Her gün çok sayıda aktif kullanıcı
 • Sohbet odaları hizmetlerinin kullanımı ücretsizdir
 • Katılabileceğiniz çok sayıda sohbet odası var
 • Çok sayıda kategori ve konuyu kapsar
 • Web sitesi ve tüm özellikleri ücretsizdir
 • Canlı seks kamerası özelliği sunar
 • Kayıt şart değildir

İNŞAAT:

 • Çok sayıda can sıkıcı reklam
 • Gelişmiş arama özelliği mevcut değil
 • Kadınlardan daha fazla erkek kullanıcı

# 6 - küçük sohbet

TinyChat güvenliği

TinyChat, dünyanın her yerindeki insanları geleneksel ancak canlandırıcı bir iletişim yolu ile zahmetsizce birbirine bağlar. Kuşkusuz, bu web sitesi etkileşimde 90'ların trendini canlandırmakta ve video ve sohbet odaları aracılığıyla modern yollarla birleştirmektedir.

Gerçekten de eski sohbet odalarını getirdiler ve modern bir yorum yaptılar. Şüphesiz, etrafta dolanan, geri gelir. Şaşırtıcı özellikler, yeni harika tasarımlar ve şaşırtıcı bir kullanıcı dostu arayüz ile birleştiğinde, tüm TinyChat deneyimini daha eğlenceli hale getirir.

Tam TinyChat incelemesi burada.

Artıları:

 • Ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz
 • Gelen kişilerin sayısını kontrol ederken bir sohbete 12'ye kadar kullanıcı ekleyebilirsiniz
 • Bazı özelliklerinin ücretsiz kullanımı
 • Müstehcen içeriklerin gösterilmesine izin verme
 • Eşit sayıda erkek ve kadın üye
 • Her tür cinsel yönelim katılabilir
 • Üyelerin çoğunluğu genç
 • Tasarım harika ve kullanımı basit
 • İletişimde eğlenmek ve kullanmak için birçok özellik
 • Sohbet odalarını inceleyen moderatörler var

İNŞAAT:

 • Uygulama çok yer kaplayabilir
 • Kullanım sırasında hata bildirimleri mevcuttur

# 7 - fapchat

fapchat randevusu

Fap Chat, sizin gibi erkeklerin çekici bekar kadınları bulup çıplak selfie fotoğrafları çekmelerine ve sohbet etmeye başlamalarına yardımcı olan bir platformdur. Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce çarpıcı genç bayan var, bu yüzden istediğiniz en azından birkaçını bulmanız muhtemeldir.

Fapchat incelemesine bir göz atın.

Artıları:

 • Web sitesi basit bir tasarıma sahip ve kullanımı çok kolay
 • Kamerada performans gösteren gerçek canlı kadınları izleyebilirsiniz
 • Anonim kimliği korur
 • Bot ve sahte profil yok

İNŞAAT:

 • Canlı sohbet destek hizmeti veya telefon hizmeti yok
 • Kamera şovlarını kaydedemezsiniz

# 8 - Chatroulette

Chatroulette

Chatroulette dünyanın farklı yerlerinden insanları birbirine bağlayan en popüler rastgele görüntülü sohbet web sitelerinden biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, web sitesi zaten rulet tipi bir eşleştirme sistemini nasıl kullandığını öneriyor - heyecan verici kullanıcı sohbet deneyimine yakıt ve ısı katıyor.

Öyleyse, kendinizi yalnız hissediyorsanız ve gece boyunca biraz sıcağa ihtiyacınız varsa, neden çevrimiçi olarak seksi bir arkadaş bulup hiç bitmeyen erotik bir anın tadını çıkarmayasınız? Çevrimiçi olarak rastgele bir araya gelen binlerce insana katılın ve erotik sihrin hayatınızı nasıl aydınlattığına tanık olun.

Artıları:

 • Web sitesi anonim sohbete izin verir ve kullanıcının kimliğini korur
 • Biseksüel, transseksüel, erkek, kadın, gey gibi her tür cinselliğe açık
 • Web sitesi her şeyi kapsıyor ve LGBTQ topluluğuna açılıyor
 • Kullanıcıların uygunsuz etkinlikleri, eylemleri veya çocukları istismar etmesini engeller
 • Sohbet sırasında kötüye kullanım, ihlal veya herhangi bir yanlış eylemi bildirmenin kolay süreci
 • Web sitesinin tüm özelliklerinin, hizmetlerinin ve sayfada bulabileceğiniz her şeyin ücretsiz kullanımı
 • Sohbete girmek için yüz tanıma gerektirir
 • Can sıkıcı, istenmeyen veya rahatsız edici bir maçtan zahmetsizce ayrılabilirsiniz.
 • Kayıt şart değildir
 • Her ay üç milyondan fazla benzersiz ziyaretçiye sahip

İNŞAAT:

 • İOS sistemini desteklemiyor
 • Artık metin sohbeti sunmuyor, yalnızca görüntülü sohbetler sunuyor
 • Çıplaklar ve seks çok yaygın

# 9 - Camingle

camingle kızlar

Modern zamanlarda flört, ilişki kurma, flört etme, cinsel içerikli mesajlaşma ve kameradan kameraya seks, flört ve canlı kamera web siteleri aracılığıyla keşfedebileceğiniz fırsatlardır. Bu hizmetleri sunan birden fazla platformla Camingle.com, canlı kamera sitelerinin tarihindeki en çılgın deneyimi sunan türünün tek örneği bir sayfadır. Yabancılarla tanışmak, kameradan kameraya oturumlar ve siber seks sohbetleri burada keyfini çıkarabileceğiniz heyecan verici aktivitelerden sadece birkaçı.

Harika özellikler ve harika bir toplulukla birleştiğinde Camingle, hizmetlerini ücretsiz olarak sunar. Premium üyeler için çeşitli avantajlar olsa da, web sitesi üyelerine hayat boyu bir kez eğlenmek, flört etmek ve deneyimlemek için eşit bir şans sunuyor.

Tam Camingle incelemesi burada.

Artıları:

 • Her gün çok sayıda aktif üye mevcut
 • Daha iyi bir izleme deneyimi için yüksek kaliteli kameralar kullanır
 • Genel sohbet odalarına ücretsiz göz atma
 • Canlı şovlarda güzel kamera kızlarıyla dolu
 • Rulet tipi sohbet kullanır
 • Rastgele sohbette farklı görünen kadınlar
 • Kayıt gerekli değil
 • Web sitesi tasarımı mütevazı ve kullanımı kolaydır

İNŞAAT:

 • Pahalı oranlara sahip birkaç sanatçı var
 • Bazı özellikler yalnızca üyeler tarafından kullanılabilir

# 10 - CamSörf

camsurf

Dünyanın her yerinden farklı insanlarla bağlantı kurmayı seviyor musunuz? Cevabınız evet ise, kesinlikle CamSurf web sitesini seveceksiniz. Bu, rastgele sohbet arkadaşları bulabileceğiniz ve dünya çapında bağlantılar bulmanıza yardımcı olabileceğiniz yerdir. Harika özelliklerle birleştiğinde, CamSurf en iyi yetişkin kamera ve görüntülü sohbet sitesidir.

Ayrıca, bu web sitesinin arkasındaki ekip, insanların bireyleri, romantik ilgi alanlarını veya rastgele kullanıcıları bulmasına ve onlarla tanışmasına yardımcı olmak için tasarladı. Bahsetmiyorum bile, dünyanın farklı yerlerinden 200 ülkede mevcuttur. Ayrıca, hangi alanda olursa olsun herkes kullanabilir.

Tam bir CamSurf incelemesi için tıklayın.

Artıları:

 • Harika yetişkin kamera ve görüntülü sohbet sitesi
 • Serbest kullanmak
 • Herhangi bir kayıt gerektirmez
 • Kullanıcı dostu tasarım ve göz atması basit
 • Kullanıcıların gizliliğinin korunması
 • Olumlu deneyimleri sürdürmek için düzenlemeler uygular
 • Dünya çapında 200 ülkede mevcuttur
 • Güvenlik ve koruma için SSL şifreleme kullanır

İNŞAAT:

 • Sadece seks sohbeti için filtre seçeneği yok
 • Web sitesini kullanmak için kişilerin en az 18 yaşında olması gerekir

# 11 - yüz akışı

Faceflow sohbeti

Yeni arkadaşlarla tanışmak veya biriyle yüz yüze bağlantı kurmakla ilgileniyor musunuz? Arkadaşlıklarınızı sürdürmek mi yoksa arkadaşlarınızla iletişim halinde olmak mı istiyorsunuz? O halde FaceFlow'u görmeli ve FaceFlow'un iletişiminizi nasıl iyileştirebileceğini daha iyi hissetmelisiniz.

Bu web sitesi, binlerce mil uzakta yaşayan akrabalarınız ve arkadaşlarınızla uzaktan iletişim kurmak için oluşturulmuştur. Daha sonra FaceFlow, bir tanışma sitesi ile yeni arkadaşlar edinmenize yardımcı olan bir hizmetin karışımı haline geldi. Aslında, arkadaşlarınızla bağlantı kurup gülmek için ona güvenebilirsiniz. yüz akışı kullanımı ücretsiz olduğu için abonelik ücreti talep eden yaygın mesajlaşma uygulamaları için harika bir seçenektir.

Artıları:

 • 'Rastgele Partner Bul' işlevi heyecan verici arkadaşlıklar kurmanıza yardımcı olur.
 • Kullanıcıları aramak için temel arama filtreleri mevcuttur.
 • Arkadaşlar listenize üye ekleyin.
 • Kayıtlı bir üye iseniz, konuşmaları kaydedebilirsiniz
 • Bir hesap oluşturmadan, kullanıcılar misafir olarak bağlanabilir.
 • E-postanın doğrulanması isteğe bağlıdır
 • Profil fotoğrafı yüklemek zorunlu değildir
 • Sadece bir kayıt işlemini tamamlamak için 1 ila 3 dakika gerekir
 • Facebook hesabınızı giriş yapmak için kullanabilirsiniz
 • Kullanıcıların çoğu yirmili yaşlarının başında
 • FaceFlow moderatörleri genel sohbet odalarını yönetir
 • Ücretsiz video konferans iletişimi kısıtlama olmaksızın mevcuttur
 • Web sitesinde dört farklı dil mevcuttur
 • Web sitesi birden fazla cihazda mevcuttur
 • Dünya çapında yüksek kaliteli canlı görüntülü sohbetler sağlamak için WebRTC kullanır
 • FaceFlow, sohbet ve video görüşmeleri için Opera, Chrome ve Firefox tarayıcılarını destekler

İNŞAAT:

 • Kullanıcılar sahte profil resimleri kullanıyor
 • Erkekler kadın sayısından fazladır
 • Görüntülü reklamlar, web sitesinin birincil gelir kaynağı oldukları için web sitesinde görünür.

# 12 - koomeet

koomeet

Coomeet, birçok insanın hayatını kolaylaştıran ve canlandıran canlı bir kamera ve sohbet sitesidir. Şu anda internette inanılmaz özellikler veren çok sayıda web sitesi var ve açıkça, Coomeet web sitesi bunların arasında. Yeni bir web sitesi olmasına rağmen, öne çıkmasını ve kullanıcılara en iyi sohbet performansını sunmasını engellemedi. Sürekli çabası nedeniyle bugün olduğu şey haline geldi.

Hepsinden önemlisi, web sitesinin benzersiz özellikleri, insanların diğer web sitelerine kıyasla flört ve bağlantılarda şanslarını bulmalarına yardımcı oldu. Bu nedenle, daha önce canlı seks sohbetleri yaşamadıysanız ve hayatınızdan sıkıldıysanız, Coomeet'e gidin. Gerçekten, bonus gerçek seks ve garip şeyler ile şimdiye kadarki mükemmel canlı sohbet deneyimini yaşayacaksınız.

Coomeet'in incelemesini kontrol edin

Artıları:

 • Her gün çevrimiçi olarak aktif olan binlerce kadın
 • Herkesin uygun eşleşmeleri bulabilmesi için 18 ila 40 yaş aralığında kızlar mevcut
 • Yüksek kaliteli web kameraları
 • Kararlı video akışı
 • Ücretsiz hesaplar web sitesinin tüm özelliklerine erişebilir
 • Kolay ve sorunsuz bir mobil tarama deneyimi
 • Emojiler mevcuttur
 • Özel sohbetler ve görüntülü görüşmeler mevcuttur
 • Hiçbir reklam
 • Facebook ve Gmail girişi mevcuttur

İNŞAAT:

 • Kuralların dışında bir şeyler yaparken, web sitesi video planından dakikalar çıkaracaktır.
 • Konuşmak istediğiniz kişinin cinsiyetini seçmek mümkün değil

Paket Servis ve Chatzy'de Son Söz

Hemen hemen her şey ve her şey hakkında bir konuşma açmak istiyorsanız, Chatzy katılmak için harika bir web sitesidir. Elbette, diğer siteler gibi web sitesinde de kusurlar var, ancak kullanıcılarına birçok avantaj sunuyor. Genel olarak, Chatzy yapması gerekeni yapıyor ve beklenen hedeflerinden sapmadı. Aşkı ve ciddi romantizmi bulmak için uygun bir yer olmasa da, çekici bulabileceğiniz kişilerle konuşmak için harika bir yer. Başka bir deyişle, gönülsüzseniz ve ciddi hiçbir şeyden hoşlanmıyorsanız, bu sizin için platformdur. Bugün Chatzy'yi kontrol ettiğinizden ve öne çıkan Özel Yetişkin Sohbet sitelerimizden bazılarına kayıt olduğunuzdan emin olun.

Size yukarıda belirtilenler arasından en çok tercih edilen web sitelerime hızlı bir göz atmak için, işte benim Chatzy.com dışında en iyi 4 kişisel favori:

 1. Chatrandom.com
 2. YetişkinArkadaş Bulucu.com
 3. chaturbate.com
 4. slutroulette.com

Deneyin - kesinlikle pişman olmayacaksınız!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin