Güncellenme tarihi: 5 Aralık 2021

ChatRandom

Web sitesi bağlantısı: https://www.chatrandom.com

Ultimate Chatrandom İncelemesi - Katılmalısınız?

Artılara ve Eksilere Atlayın

sohbet ana

2011'de geliştirilen Chatrandom, yetişkinlere yönelik kamera ve seks sohbeti siteleri açısından kolayca en popüler favorilere tırmandı. Bu, hem Chatroulette hem de Omegle'ın bir süredir zaten var olduğu zamandı. Bu nedenle, rekabetçi endüstride hayatta kalmak ve diğerleri arasında tanınmak için Chatrandom, benzersiz ve daha önce hiç görülmemiş özellikler geliştirdi. Ama elbette, diğerleriyle aynı kavramdan kaynaklanıyor: dünyanın her yerinden yabancıları birbirine bağlamak.

Chatrandom.com, popülerliği nedeniyle harika özelliklere ve çok sayıda kullanıcıya sahip bir yetişkin sohbet sitesidir. Diğer sitelerle karşılaştırıldığında, Chatrandom reklamcılığını sektörde zaten ismini belirledikleri ve pek çok insan onları olduğu gibi bildiği için kendini asla bulamayacaksınız. Yeni tanıdıklar ve bağlantılarla tanışmak isteyen gençler için en çok tercih edilenlerden biridir. Bugün sahip olduğumuz çoğu kamera sitesi pop-up reklamlarla bombalanıyor ve bazıları için, reşit olmayanların çoğunluğa katılması tehlikeli hale geliyor. Bu web sitelerinden bazıları, istediğiniz yere ulaşamayacağınız için dağınıktır. Neyse ki, Chatrandom bu hayal kırıklığı yaratan sitelerin yakınında değil.

Bu incelemede, Chatrandom'u daha yakından tanımanıza yardımcı olacağız. Bununla ilgili her şeyi iyice tartışacağız; Bu makaleyi okuyarak elde edeceğiniz doğru bilgiler, Chatrandom'u denemek isteyip istemediğinize karar vermeniz için büyük bir yardımcı olacaktır. Okuyun ve bir sitenin ne kadar iyi olduğunu keşfedin; bu, hayatınızın bir sonraki aşkıyla tanışmak için attığınız adım olabilir.

Chatrandom'a Kayıt Olmalı mıyım?

chatrandom kaydı

Chatrandom'un sunduğu harika özelliklerin keyfini çıkarmak için, sadece web sitelerini ziyaret edebilirsiniz ve hatta bir hesabınız olmasa bile, sohbet odaları gibi bazı özelliklerden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Farklı sohbet odaları vardır ve ne tür insanlarla karşılaşmak istediğinize bağlı olarak birini seçebilirsiniz. Kayıt gelince, sadece üyeliğinizi yükseltmek ve ücretini ödemek istiyorsanız gereklidir. Hesabınızı yükselttiğinizde, ücretsiz kullanıcılar için var olmayan avantajlardan ve avantajlardan yararlanma gücüne sahip olacaksınız. Yalnızca ücretli üyelerin yararlanabileceği özelliklerden bazıları şunlardır: sohbet arkadaşınızın cinsiyetini kontrol etmek, kayıtlı kullanıcıları olan tüm ülkelerin kilidini açmak, tüm reklamları kaldırmak ve VIP sohbet rozetinizi alma şansı.


Kullanıcıların bir hesaba başarıyla kaydolmak için iki seçeneği vardır - ya geçerli bir e-posta adresi sağlayabilir ya da Facebook veya Google+ hesaplarını bağlayabilirler. E-posta seçeneği için, benzersiz şifrenizi belirleyeceksiniz ve Chatrandom size hesabınızı doğrulamak için bir bağlantı gönderecektir. Bununla işiniz bittiğinde, diğer insanlarla konuşmaya başlayabilirsiniz. Yeni insanlarla konuşurken hesabınızı doğrulamanız ve Chatrandom'un özelliklerinden hemen yararlanmanız yeterlidir. Sosyal medya hesabınızı bağlamayı seçerseniz, doğrulama sürecini atlayabilir ve hemen başkalarıyla sohbet edebilirsiniz. Arkadaşlık siteleri için olsa da, güvenlik amacıyla hesaplarınızı bağlamanızı önermiyoruz.

Sohbet Rastgele Güvenliği Hakkında Konuşalım

Chatrandom, en iyi tanışma ve bağlantı siteleri için sürekli olarak üst sıralarda yer almaktadır. Ancak, aynı derecede ünlü Omegle ve Chatroulette'in aksine, Chatrandom kullanıcılarının yaşı konusunda katı değildir. Bu, muhtemelen bilginiz olmadan küçük biriyle sohbet etme şansına sahip olabileceğiniz anlamına gelir. Ancak elbette site yasadışı faaliyetlere tolerans göstermez, bu nedenle bu sitenin hiçbir yerinde cinsel içerikli içerik yoktur.


Bu nedenle, Chatrandom'un yaş sınırlaması olmaması doğrultusunda, kullanıcılara platformlarında meydana gelebilecek istenmeyen olaylardan sorumlu tutulmayacaklarını da hatırlatıyorlar. Kullanıcıların, korunmaları için her zaman güvende ve tetikte kalmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz. Ancak olumlu bir kayda göre, Chatrandom sitelerindeki tüm konuşmaları izliyor, ancak birçoğunun fark ettiği gibi, kullanıcıların korunmasına yönelik küçük bir eylem var. Yalnızca hesap feshi ve kaldırma işlemlerinin yanı sıra üst düzey yetkililerle iletişim kuracak kadar çok şey yapabilirlerdi.


Web sitesinin ön koşul olarak bir üye kaydı olmadığı düşünülürse, yeni bağlantılar kurmak için iyi bir platform, ancak yetişkin bir site olduğu için buradaki insanların çoğunun uygunsuz niyetleri var. Kullanıcılar, bazı sohbet arkadaşlarının özel kısımlarını açığa çıkardığını veya kirli sohbetler başlatmaya devam ettiğini ve bunların genç olanlar için hiç iyi olmadığını bildirdi. Çocuk avcılar, meraklı ve masum zihinlerden yararlanmak için bu ücretsiz çevrimiçi platformu kolayca kullanabilir. Bu tür senaryolarla karşılaşırsanız, sohbet arkadaşınızı mümkün olan en kısa sürede rapor etmelisiniz.

Chatrandom'da İletişim Kurmanın Yolları

chatrandom ile bağlan

Chatrandom, iletişim için birçok özellik sunar. Kameradan kameraya çevrimiçi sohbetleri kullanabilirsiniz ve bu birçok kişi tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sohbet özellikleri dört türe ayrılmıştır:

 • RASTGELE SOHBET - Burası dünyanın her yerinden tamamen bir yabancıyla sohbet edebileceğiniz yerdir. Birbirinizi web kamerası sohbeti aracılığıyla da görebilirsiniz. Özellikle yükseltilmiş bir üyeliğiniz varsa, cinsiyet ve konum gibi belirli kategoriler için filtreler kullanabilirsiniz. Bu kategori aynı zamanda en fazla kullanıcıya sahiptir.
 • SOHBET ODALARI - Burada, başkalarıyla kimin ve nasıl sohbet etmek istediğinizi seçebilirsiniz. Girmek istediğiniz herhangi bir sohbet odasını seçebilirsiniz, bu genellikle ilgi alanlarınıza göre gruplandırılır. Ayrıca, bekarlar, eşcinseller, öğrenciler, arkadaşça sohbetler, yalnızca metin sohbetleri veya yalnızca kız sohbetleri gibi kategoriler için sohbet odaları bulabilmeniz için görüntülü sohbetlerde de mevcuttur.
 • EŞCİNSEL SOHBET - Bu, dünyanın dört bir yanından tüm geylere ve biseksüel kullanıcılara ve onlarla tanışmaya açık benzer düşünen insanlara hitap ediyor. Video akış olanakları aracılığıyla hem yalnızca metin sohbetinin hem de web kamerası sohbetinin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • CAM4 VİDEO SOHBET - Chatrandom'un kendi görüntülü sohbet özelliğini kullanarak aynı anda 4 rastgele kullanıcıyla sohbet edebileceğiniz yer burasıdır. Her "tarafın" kendi sohbet kutusu vardır ve bunlardan herhangi biriyle ayrı bir sohbet kutusunda da bağlantı kurabilirsiniz. Bağlanabileceğiniz bir sonraki yabancıya geçmek için bir düğmeye tıklamanız yeterlidir.

ChatRandom.com Üye Sayısı ve Yapısı

chatrandom kullanıcıları

Chatrandom'u veya bu konuyla ilgili herhangi bir tanışma platformunu kullanmaya başlamadan önce şunu bilmelisiniz: 5 milyondan fazla kayıtlı hesap var bütün dünyada. Bu çok sayıda kullanıcı arasında, Yaklaşık 35-100 kullanıcı hesaplarına günlük olarak giriş yapar. Sitedeki kullanıcılar için cinsiyet dağılımına ilişkin herhangi bir veri bulunmamakla birlikte, oranın muhtemelen aşağı yukarı eşit olacağını varsaymak güvenlidir, böylece burada konuşacak birini bulabilirsiniz.


Cinsel tercihlere gelince, kullanıcı sayısı ve cinsel yönelimlerine ilişkin belirli bir rakam da yoktur. Chatrandom, LGBT + topluluğundan herkese hitap eden bir sohbet odası sunar ve kişinin cinselliği ne olursa olsun herkese hoş geldiniz. Irk ve etnik kökene gelince, Chatrandom'un dünyanın her yerinden temin edilebildiği için çeşitli kullanıcıları olduğunu söyleyebilirsin. Nerede olursanız olun, büyük olasılıkla aynı ülkeden veya hatta sizinle aynı şehirden başka kullanıcılar bulabileceksiniz.


Sitenin demografisine göre, Hindistan ve İtalya% 11'in üzerinde izleyici payıyla en çok kullanıcıya sahip ülkeler arasında yer alıyor. Bunu sırasıyla% 10, * ve% 8.1 ile ABD ve Almanya izliyor. Chatrandom dünya çapında mevcut olduğundan, çok çeşitli bir topluluk içindesiniz ve bu gerçeğe, hizmetlerini kullanmak için önceden kayıt olmanıza gerek kalmayan sistemi de katkıda bulunuyor. Yani buradaki insanların tipik olarak gelip gittiğini söyleyebilirsiniz.

Chatrandom'un Fiyatlandırma Politikaları

chatrandom fiyatlandırması

Premium üyeliğin fiyatı biraz pahalı olsa da, bununla ücretsiz üyelik arasındaki farkları kontrol etmelisiniz.
Chatrandom'a kaydolursanız, anında% 100 ücretsiz bir standart üyelik alırsınız.. Herhangi bir rastgele yabancıyla sohbet etmenize izin verilir, sohbet odalarına ve görüntülü sohbetlere katılabilirsiniz. Kayıtlı olmayan kullanıcıların bile bu tür özelliklere erişimi olduğunu unutmayın. Bu avantajların çoğu ödeme koşullarının gerisinde kalsa da Chatrandom hala herkes için çok şey sağlıyor. Böylece, tek bir kuruş bile harcamadan gündelik randevular bulabilirsiniz. Muhtemelen ücretsiz üyeliğe sahip olmanın tek dezavantajı, üçüncü taraf reklamlarıyla uğraşmaktır. Tüm deneyim için dikkat dağıtıcı oluyor. Yani kullandığınız özellikler için hiçbir şey ödememeniz karşılığında ödediğiniz bir bedel diyebiliriz.


Üyeliğinizi yükseltmeyi ve biraz ödeme yapmayı seçerseniz, istediğiniz herhangi bir sohbet odasını seçme özgürlüğüne sahip olacaksınız. Cinsiyet ve konumla ilgili filtreler de kullanılabilir. Size ayrıca bir VIP rozeti ve sohbet edebildiğiniz önceki bir kullanıcıyı geri alma veya yeniden bağlantı kurma seçeneği verilir. Ve tabii ki, bununla ilgili en iyi şey, sinir bozucu reklamlar dışında kesintisiz ve dikkat dağıtmayan bir deneyim elde etmenizdir.

Chatrandom.com Tasarımı ve Kullanılabilirliği

chatrandom kullanılabilirliği

Chatrandom'un web sitesi iyi oluşturulmuş ve oldukça kullanıcı dostudur. Sitedeki sayfalarda gezinmek kolaydır ve basit düğme simgelerine ve okunması kolay sözcük yazı tiplerine sahiptir. Ayrıca şunlardan daha fazlasını da seçebilirsiniz: 20 dil seçeneği ve dünyanın her yerindeki diğer kullanıcılarla bağlantı kurmanıza yardımcı olacak hızlı arama seçeneklerine sahiptir. Web kamerası işlevi bile iyi çalışıyor. Başlat'ı tıkladığınızda, sitenin başka bir çevrimiçi kullanıcıyı aradığını hemen göreceksiniz böylece birbirinizle sohbet etmeye başlayabilirsiniz ve bilgisayarınızın veya dizüstü bilgisayarınızın web kamerası da etkinleştirilecektir. Bir açılır kutu sizden web kameranıza ve mikrofon özelliklerine erişmek için izin isteyecektir. Bununla birlikte, henüz rahat değilseniz, video akışınızı kapatma seçeneğine sahipsiniz. Web sitesindeki her şey iyi ve hızlı çalışıyor, böylece gecikme ve yavaş bağlantılar konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Web sitesinin tasarımı ve estetiğine gelince, Chatrandom, bu alanlara mükemmel bir şekilde vurduklarından emin olur ve aynı zamanda her şeyi kullanımı kolay tutar, böylece kullanıcılar sitede gezinirken zorluk çekmezler. Bir tanışma platformu olma niteliğine rağmen, siyah ve kırmızı gibi daha koyu renkler kullanan çoğu tanışma sitesinden farklı olarak mavi ve beyaz renk paletlerini tercih ettiler.

Renk seçimleri, çok temiz, profesyonel ve davetkar görünmesini sağlar. Ayrıca okunması kolay büyük yazı tiplerinden oluşur. Genel olarak, web sitesi göze hitap edecek şekilde iyi tasarlanmıştır ve arayüzü minimalist ve oldukça basittir. Kullanıcıların aradıkları düğmeyi veya seçeneği kolayca bulabilmeleri için her şey uygun bir şekilde yerleştirildiğinden, sitelerinde herhangi bir dağınıklık veya düzensiz alan bulamazsınız.


Chatrandom'un yararlı ve sağduyulu bir düşüncesi, sayfalarının altındaki küçük "Yardım" bölümü. Web sitesini kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, müşteri desteğine ulaşmadan önce bu bölüme danışabilir ve kontrol edebilirsiniz. Çevrimiçi dolandırıcılardan uzaklaşabilmeniz için çevrimiçi güvenlik ipuçları bile sunarlar. Web sitesinde ve çevrimiçi tanışma dünyasında yeniyseniz, genel olarak, okumanızı öneririz.


Daha önce belirttiğimiz bir dezavantajı reklamlarıdır. Özellikle ücretsiz bir kullanıcıysanız can sıkıcı oluyor. Bazıları için can sıkıcı olabilir ama endişelenecek bir şey yok. Deneyiminizi bozacak yerlere değil, boş alanlara yerleştirilirler. Reklamlarının çoğu da müdahaleci görünmüyor ve dikkat çekici değil, bu yüzden hala önemli olan diğer her şeye bakıp odaklanabileceğinizden emin olabilirsiniz. Sık sık Chatrandom kullanıcısıysanız, bir noktada reklamlara alışacaksınız ve orada olduklarını bile fark etmeyeceksiniz.

ChatRandom'da Hesap Silme ve Abonelik İptali

Premium üyeliklerinizi hesap silme sayfasını ziyaret ederek iptal edebilirsiniz. Bunu yaparsanız, bir sonraki fatura döngünüze kadar kalan süre için size geri ödeme yapılmayacağını unutmamalısınız. Dolayısıyla, iptal etmek isterseniz, bir sonrakine kadar devam etmeyi seçebilirsiniz, böylece bir süre daha kullanabilirsiniz ve boşa gitmez. Para iadeleri yalnızca bazı koşullarda yapılabilecektir.

Ancak buradaki kötü olan şey, web sitesinin bu tür koşullarla ilgili net parametreler sağlamamasıdır, bu nedenle, geri ödemenin yalnızca Chatrandom'un takdirine bağlı olacağını varsayabiliriz.
Hesabınızı silmek istiyorsanız, Hesabım sekmesine gitmeniz yeterlidir. Oradan, hesabınızı Silme seçeneğini bulacaksınız, böylece onu tıklarsanız, hesabınızın silinmesine ilişkin bir onay e-postası alacaksınız. Hesabınızı sildikten sonra, eylemi bir daha geri alamazsınız.

Chatrandom.com için Mobil Uygulama

chatrandom uygulaması

Chatrandom, mobil uygulama aracılığıyla indirilebilir, ancak yalnızca Android kullanıcıları içindir. Google Play Store'dan ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Mobil uygulama daha kullanışlı bir seçenektir, ancak masaüstü ve web sitesi sürümlerinden farklı olarak, başkalarıyla sohbet edebilmek için kaydolmanız gerekir. Hesabınızı yükseltmek istemediğiniz sürece, mobil uygulamayla bile her şey hala ücretsizdir. Kayıt ihtiyacının yanı sıra, web sitesi versiyonundaki her şey mobil uygulamada da bulunur. Mobil uygulamanın tasarımı bile görüntülü sohbet özelliklerine uygundur ve kullanıcıların Chatrandom deneyiminden tam anlamıyla keyif almalarına yardımcı olmak için renk paleti, simge düğmeleri veya metin yazı tipleri gibi küçük ayrıntılar da dikkate alınır.

ChatRandom Hakkında SSS

Chatrandom nedir?

Dünyanın her yerinden yabancılarla tanışmak isteyen insanları hedefleyen bir çevrimiçi görüntülü sohbet sitesidir.

Chatrandom bir mobil uygulamada kullanılabilir mi?

Evet, Android kullanıcıları için bir mobil uygulaması var ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kayıt ücretsiz mi?

Evet, bir hesaba kaydolmadan bile rastgele yabancılarla sohbet edebilir ve sohbet edebilirsiniz ve her şey ücretsizdir. Yalnızca üyeliğinizi bir premium üyeliğe yükseltmek istediğinizde kaydolursunuz.

Chatrandom birçok ülkede kullanılabilir mi?

Evet, web sitesine 180'den fazla ülkede erişilebilir, böylece her yerde mevcut olduğunu söyleyebilirsiniz.

Chatrandom'u kim kullanır?

Web sitesi çok çeşitli bir kitleye hitap ettiğinden, konuşmak ve dünyanın her yerinden başka insanlarla tanışmak isteyen yabancılar burada hoş karşılanır. Yalnızca cinsiyetleri ve yerleri bilinebilir; Birini daha derin bir düzeyde tanımak istiyorsanız, o zaman kişisel olarak sormanız gerekir çünkü site anonimliğinizi teşvik eder ve her kullanıcının mahremiyetine değer verir.

Kullanıcıları şikayet edebilir miyim?

Evet, sohbet ettiğiniz bir kişiyi şikayet edebilirsiniz. Kullanıcıyı neden bildirdiğinize dair geçerli bir nedene sahip olmanız gerekir, aksi takdirde hesabınız kapatılabilir. Ayrıca, her zaman yardımcı olmaya hazır olduklarından, herhangi bir şikayet ve öneri için müşteri desteğine mesaj gönderebilirsiniz.

Chatrandom'un kullanıcılar için yaş sınırlaması var mı?

Bu çevrimiçi sohbet platformunu kullanabilmek için en az 13 yaşında olmalısınız.

Masaüstü sürümündeki özellikler mobil uygulama ile aynı mı?

Evet, web sitesinde bulabileceğiniz her şey mobil uygulamada da mevcut ve hala aynı.

Bir hesaba kaydolmak için neye ihtiyacım var?

Yalnızca geçerli bir e-posta adresine ihtiyacınız olacak veya ayrıca FB veya Google+ hesaplarıyla giriş yapma seçeneğiniz de olacak

Chatrandom'u web kamerası olmadan da kullanabilir miyim?

Sitenin ana amacı herkes için tam bir görüntülü sohbet deneyimi sağlamak olsa da, web kamerasına ihtiyaç duymadan salt metin sohbet odalarını kullanmakta yine de özgürsünüz.

Hesabımı kaldırabilir miyim?

Hesabım sekmesindeki Sil düğmesine basarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Ardından, hesabınızın silindiğini onaylamak için bir e-posta alacaksınız.

ChatRandom'un Artıları ve Eksileri:

Artıları:

 • Artıları
 • Ücretsiz kayıt
 • Farklı ülkelerden farklı üyeler
 • Kayıt olmadan bile sohbet odaları mevcuttur
 • Sohbet edebileceğiniz binlerce rastgele yabancı
 • Kullanıcılar FB veya Google üzerinden giriş yapabilir
 • E-posta doğrulama süreci var
 • Çok sayıda kullanışlı özellik
 • Güzel estetik ve web sitesi göze hoş geliyor
 • Kullanıcılar bir hesap olmadan da özellikleri kullanabilir
 • Hızlı ve kolay kayıt süreci

İNŞAAT:

 • Kedi balıkçılığı veya uygunsuz istekler için kullanılabilir
 • Mobil uygulama sadece android kullanıcıları için mevcuttur
 • 13 yaş ve üstü kullanıcılar, çıplaklığa maruz kalmaları için siteyi kullanmaya başlayabilir

Sonuç

Chatrandom, başladığından bu yana uzun bir yol kat etti ve şimdi var olan en popüler çevrimiçi rastgele görüntülü sohbet platformlarından biri olmak. Günün herhangi bir saatinde çok sayıda çevrimiçi kullanıcıyla, her oturum açtığınızda eğlenecek ve benzer düşünen yabancılarla tanışabileceksiniz. Özelliklerine gelince, genellikle diğer siteler tarafından sunulmayan çok yönlü sohbet seçenekleri sunar. Video ruleti işlevi sağlam ve güvenilir bir yazılım platformunda çalışır, böylece sohbetin ortasında bağlantınızın kopması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Kullanıcılar, ne tür insanlarla etkileşime girebileceklerini özel olarak seçebildikleri için sundukları birçok seçenek de harikadır. Yalnızca metin içeren sohbetler veya görüntülü sohbet arasından seçim yapabildikleri için, Chatrandom deneyimlerinin daha da keyfini çıkarabilmeleri için birçok seçenek sunulur.
Yukarıda belirtilen tüm bu şeylerle, Chatrandom'u denemenizi gerçekten tavsiye edebiliriz.

Çoğu web sitesinde bulunan bazı eksik özelliklerin mevcut olması gerekmesine rağmen, bununla ilgili en iyi şey, sohbete erişebilmeniz ve özelliklerini ücretsiz olarak kullanabilmenizdir. ve bu her zaman hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir şeydir. Eşleştirme ve sohbet işlevleri, tıpkı önde gelen rakipleri Omegle ve Chatroulette gibi iyi çalışıyor. Mobil uygulaması yalnızca Android kullanıcıları için mevcut olsa da, bu kolaylığı avucunuzun içine getiren harika bir başarıdır. Bunların hepsi 0 dolara. Harika, değil mi? Yani Hadi Chatrandom.com'u ziyaret edin, deneyin ve sadece aradığınız şey olabilir.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin