Güncellenme tarihi: 23 Haziran 2021

Chat-Avenue İnceleme ve Chat-avenue.com gibi 12 TOP Yetişkin ve Günlük Sohbet Sitesi

Chat-Avenue.com için 12 Alternatif Göster

ChatAvenue

İnsanlar bağlantılar ister ve hepimiz fikirlerimizi, duygularımızı ve güncellemelerimizi başkalarıyla paylaşmak isteriz. Şimdi, internet sayesinde bu çok daha kolay hale geldi.

Chat Avenue, çeşitli sohbet odalarında çok çeşitli konular hakkında konuşabileceğiniz bir platformdur. Çok amaçlı bir sohbet sitesi olmasına rağmen, flört odaları, seks odaları ve diğer yetişkinlere yönelik içerikleri de sergiliyor.

Resmi URL: https://www.chat-avenue.com

2000 yılından beri var, bu yüzden bu türünün en eskilerinden biri. Chat Avenue deneyimi, insanların dünya çapındaki flört sohbet odalarında yeni arkadaşlar edinmeleri için güvenilir ve kolay bir yol sağlar. Bu gelecek vaat eden web sitesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için, özelliklerine, arayüzüne ve iletişimdeki diğer ayrıntılara daha yakından bakalım.

Chat Avenue - Bir Sohbet Sitesinden Daha Fazlası

sohbet caddesi ana sayfası

Muhtemelen en iyi ve güvenilir sohbet sitelerinden biri Chat Avenue'dur. İnsanların istedikleri herhangi biri hakkında konuşabilecekleri birkaç sohbet kategorisi vardır. Piyasaya sürüldüğünden bu yana, aralarından seçim yapabileceğiniz kategori aralığı değişmedi. Bu harika bir kaynaktır çünkü bir sohbet odasını belirli bir konuya göre düzenleyebilirsiniz ve ilgi alanlarınızı paylaşan kullanıcılar için binlerce başka forumda arama yapmak zorunda kalmazsınız.

Web sitesinin mirası 1999'un sonlarında, özellikle sonbaharda başlıyor. Ücretsiz sohbet etmekle ilgilenen herkes için birincil sohbet sitesinden başka bir şey değildi. Daha sonra şirket, birkaç son rötuş yaptıktan sonra web sitesinin web adresini 2000 yılında tescil ettirdi.

Elbette, bu, dünyanın tamamındaki en büyük internet topluluğunun büyümesine yol açtı, Sohbet Caddesi adı verildi. Günde yaklaşık 4 milyon kullanıcı ve 90,000'den fazla benzersiz giriş kazandı. Kuşkusuz, bu sohbet hizmeti, yüksek kullanıcı aktivitesi nedeniyle oldukça etkilidir. Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Birleşik Krallık ve Kanada'dan herkes yeni bir ortak arıyor.

Chat Avenue Yasal mı?

Chat Avenue, kaydolmamış olsanız bile kullanabileceğiniz ücretsiz bir hizmettir. Çeşitli sohbet odaları aracılığıyla bağlanmak, hizmetin var olmasının ana nedenidir. Ayrıca, yöneticiler ve canlı sohbet moderatörleri, her sohbet odasının tartışma alanlarını denetlemek ve kontrol etmek için hazırdır. Elbette, bu hesapların çoğu sohbete katılmakla ilgileniyor çünkü satın almadan gerçek kişilere hızlı ve ucuz erişim istiyorlar. Bununla birlikte, insanlar diğer insanları kızdırmak veya rahatsız etmek için sohbet odalarına girerler.

Chat Avenue incelemelerinin büyük çoğunluğu, web sitesinin yasal bir sohbet odası olarak hizmet verdiğini öne sürüyor. Web sitesi sohbet odalarının kullanımı, yönetim temsilcilerine, özellikle yaş kısıtlamaları ile ilgili olarak güçlü bir şekilde vurgulanmıştır. Sohbetin sıkı bir şekilde denetlenmesi, kullanıcıların bu kurallara uymasını sağlar. Güvenlik standartlarınızı koruduğunuz sürece, diğer kullanıcıların şüpheli ve saldırgan materyalleri ile karşılaşmaya devam edeceksiniz. Ancak kötü niyetli işlemlerle karşılaşma olasılığını azaltırsınız. Farkında ve tetikte olduğunuzdan emin olun.

Daha Fazla Sohbet Odası, Daha Fazla Eğlence!

sohbet caddesi 19 sohbet odaları

Web sitesinde genel istatistiklere göre her biri belirli bir kitleyi hedefleyen 19 farklı sohbet odası bulunmaktadır. Daha önce belirtildiği gibi, her yaştan, cinsiyetten ve ilgi alanından kullanıcıların buluşabileceği birkaç alan vardır - burada spor toplantıları, müzik, seks, fetiş ve bilgisayar oyunları sohbetleri gibi çok çeşitli konularda sohbet edebilirler.

Ayrıca, sohbet odaları çoğunlukla heteroseksüel erkekler ve kadınlar tarafından düzenli olarak ziyaret edilir, ancak erkek kullanıcılar çok daha fazladır. Çoğu kullanıcıyı Amerikalılar ve Avrupa oluştururken, Kanada'da da çok sayıda kullanıcı bulunmaktadır. Çoğu insan sohbet etmek için başkalarıyla bağlantı kurma fırsatı ararken, diğerleri sevgiyle ilgilenmek ister.

Toplamda 19 sohbet odası var:

 • Yetişkin sohbeti
 • Erkekler sohbet
 • Kamera sohbeti
 • Üniversite sohbeti
 • Flört sohbeti
 • Eşcinsel sohbet
 • Genel sohbet
 • Kızlar sohbet
 • Çocuklar sohbet
 • Lezbiyen sohbet
 • Canlı sohbet
 • Mobil sohbet
 • Müzik sohbeti
 • Seks sohbeti
 • Bekarlar sohbet
 • Spor sohbeti
 • Genç sohbet
 • Görüntülü sohbet
 • Video oyunları sohbeti

ChatAvenue Tasarımı ve Verimli Kullanılabilirlik

sohbet caddesi sexchat

Başarılarının en büyük gücü yaratıcılıktır. Gerçekten de arayüz tasarımlarının ince detaylarına dikkat ettiler. Web sitesi, bizi 2000'li yılların başından itibaren ünlü web sitelerine geri götüren bir stille basittir. Giriş yaptığınızda gördüğünüz ana öğe çeşitli sohbetlerdir. Aslında, web sitesinin kavranması ve anlaşılması kolaydır.

Web sitesinin amacı, geçmişi ve faydaları hakkında hızlı bir genel bakış elde edeceksiniz. Elbette bu, işlerin nasıl bağlantılı olduğunu görmenize izin verir ve sizi gitmeniz gereken yere yönlendirir. Elbette sihir, sohbet odalarından herhangi birine girdiğinizde gerçekleşir.

Bu arada, her oda için tema farklıdır ve konuşmak istediğiniz konuya göre belirlenir. Bu, insanları daha çok meşgul eder ve tartışmanın odak noktasını görebilirsiniz. Ek olarak, emojiler ve özelleştirilmiş avatarlar yalnızca sohbet odalarında bulunan özelliklerdir. Gözlerinin zorlanmasını sevenler için bu derece özen ve dikkat alkışlanmalı ve diğerleri not almalıdır.

Genel olarak, genellikle anlaşılması kolay bir tasarımdır. Her şey bir bakışta göze çarpacak kadar açıktır, böylece hemen içeri girebilir ve kazmadan bir şeyler yapmaya başlayabilirsiniz. Yardımcı olan pop-up'lar gibi benzersiz satış noktalarına sahiptir. Elbette, stil ve güvenlik açısından da çok önemlidirler. Bir sohbet kanalına her katıldığınızda, web sitesinin kuralları hakkında sizi bilgilendiren küçük bir açılır pencere görünecektir. Kuşkusuz, sohbetin uygunsuz kullanımını en aza indirmek için ilk kez kullandığınızda anında aşinalık esastır. Hizmetin nasıl kullanılacağını bilmek, deneyimi herkes için daha iyi hale getirir.

Chat-Avenue.com Kayıt Süreci ve Profil Oluşturma

Chat Avenue'daki kayıt süreci aşırı uzun değil. Aslında, aslında zahmetsizdir ve hemen sohbet etmeye başlamanıza izin verir. Misafir olarak konuşmak istiyorsan kaydolman gerekmiyor, ancak bunu yapmak seni kendini daha iyi tanımlamaya teşvik edecek.

Daha sonra doğrulama işlemi için benzersiz bir kullanıcı adı, şifre ve geçerli e-posta adresine sahip olmak en iyisidir. Bundan sonra, kendinizle ilgili faydalı bilgileri doldurarak hesabınızı kurabilirsiniz. Bunlar cinsiyet, yaş, konum ve paylaşmak istediğiniz diğer ayrıntıları içerir.

Bu arada “Hakkımda” bölümünde en az bir veya iki paragraf halinde kendinizle ilgili kişisel sözlerinizi yazabilirsiniz. Çok sayıda insanla hızlı bir şekilde tanışmak istiyorsanız, bu bölümü olabildiğince çok ayrıntıyla doldurmanızı tavsiye ederim. Ardından, bir fotoğraf yükleyerek profilinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bu, sohbetler sırasında avatarınız olarak görev yapacak. Tüm bu adımları tamamladıktan sonra, karışmaya ve flört etmeye hazırsınız.

Chat Avenue Nasıl Çalışır?

sohbet caddesi sohbet odaları

Daha önce belirtildiği gibi, seçim yapabileceğiniz 19 farklı sohbet odası var. Konuya veya hedef kitleye göre farklı kategorilere ayrılırlar. Örneğin, Kolej, Gey, Yetişkin sohbeti, Video oyunları, Gençler veya Flört için sohbet odaları vardır. Hangi kategorinin size uygun olduğu, neyi başarmayı umduğunuza bağlıdır.

Dahası, bağlantı kurulacak yüzlerce kişiyi keşfetme şansı olan gündelik sohbetin yararlılığını ve önemini vurgulamak özellikle önemlidir. Belirli bir cinsel yönelime sahip bir buluşma peşindeyseniz, Flört, Gay veya Lezbiyen sohbet odalarında birini arayabilirsiniz.

Chat Avenue grubunun oldukça aktif olması, onu kullanmanın avantajlarından biridir. Ve her dakika, sohbet odasında birkaç yeni kullanıcı görebilirsiniz. Ayrıca, bazı sohbet odaları daha az kalabalık olduğu için, sizinle konuşmak isteyen birkaç kişi bulabileceğinizi de unutmamak önemlidir. Chat Avenue'de günün her saati maceracı insanlarla buluşabileceğiniz bir şey olacak.

Chat Avenue'daki Kullanıcı Profil Kalitesi

Profiller basittir ve kişi hakkında çok az ayrıntı içerir. Profilde yalnızca bir kullanıcı adı, yaş ve cinsiyet görünür. Ayrıca, bir "Hakkımda" bölümü ve yalnızca kullanıcı biraz daha yazmaya karar verdiyse bir resim de görebilirsiniz.

Bazı kişiler için profillerinde çok az özel bilgi olması çok büyük bir fayda sağlayabilir. Elbette, mahremiyetini tercih eden bazı kullanıcılar için burası onlar için tasarlanmıştır. Sohbet odalarını kullanmak için konular, e-posta adresleri, telefon numaraları veya takma adlar gibi kayıt olmaları veya herhangi bir kişisel ayrıntı eklemeleri gerekmez. Faaliyetlerini gizli tutmak isteyenler için mükemmeldir.

Bununla birlikte, bazı durumlarda bu bir sorun olabilir. Sitede bir kimlik doğrulama süreci yoksa, herkes sohbetlere buradan erişebilir. Bu nedenle, başkalarını kızdırmak veya siteleri dolandırmak isteyen kişiler bundan tam olarak yararlanabilir. Sonuç olarak, kullanıcıların onu kullanırken dikkatli olmalarını öneririz. Henüz yeni tanıştığınız birine asla kritik bilgileri açıklamayın.

Zevk Alınacak Üyelik Türleri

Chat Avenue'de sadece iki tür üyelik vardır: Ücretsiz Üyelik ve VIP Üyelik. Bazı sohbet odaları VIP üyelik sunmazken, sertifikalı VIP üye olma fiyatları, katıldığınız sohbet odalarında önemli ölçüde farklılık gösterir.

Ücretsiz üyelik

Daha önce de belirtildiği gibi, Chat Avenue web sitesi tüm üyelerine ücretsiz bir sohbet hizmetidir. Web sitesine katıldığınızda, aşağıdaki hizmetlere ve özelliklere erişebileceksiniz:

 • Kişisel bir hesap kullanarak oturum açabilirsiniz
 • Web sitesini misafir olarak kullanın ve anonimliğinizi koruyun
 • Sınırsız sohbet
 • Avatarı değiştirebilirsin
 • Özel mesajlara erişim
 • Arkadaşlar Listenize üye ekleyin
 • Sohbet odalarına katılın
 • "Fısıltı" gönderin

VIP Üyelik

Chat Avenue'da VIP üye olmak, web sitesinin kullanımı ücretsiz olduğu sürece tamamen isteğe bağlıdır. Ancak, daha "dahil edilmiş" sohbetler yaşamak istiyorsanız. Bazıları için VIP üyeliği, web sitesinden yararlanmalarını engellemez, ancak ilginizi çekecek çok sayıda avantaj sunar:

 • Kullanıcı adınızın yanında bir VIP rozetine sahip olabilirsiniz
 • Youtube videolarını sohbete gönderin
 • Sohbete resim yükleyebilirsiniz
 • Kullanıcı adınızı istediğiniz gibi değiştirin
 • Sohbet geçmişini görüntüleyebilirsiniz
 • Kullanıcı adı ve metnin gradyan rengini değiştirin
 • Profiliniz kullanıcı listesinin en üstünde görünecek
 • Kendi sohbet odanızı oluşturun

Chat Avenue'nun Avantaj ve Dezavantajları

Artıları:

 • Sohbet odalarına misafir olarak katılabilirsiniz, bu nedenle bir profil oluşturmak her zaman gerekli olmayabilir
 • Çok çeşitli konular için çok odaları var.
 • Kanallar, eldeki belirli tartışmalara çok uygundur
 • Profil durum çubuğu her zaman çalışır ve size tam olarak kimin aktif olduğunu ve kimin olmadığını söyler.
 • Buradaki tüm odalar oldukça aktiftir ve katılımcılar genellikle etkileşimlidir.
 • Sektörün en eski sitelerinden biri olarak oldukça uzun yıllara dayanan deneyime ve anlayışa sahiptirler.
 • Diğer kullanıcılara özel olarak mesaj gönderebilirsiniz
 • Her odada herkesin katılabileceği bir genel sohbet vardır.
 • Herhangi bir ücret yoktur ve her odada sayfanın temasına bağlı olarak emojiler ve simgeler bulunur
 • Herkes platformu ücretsiz olarak kullanabilir
 • Her birini özel tutmak ve belirli bir temaya odaklanmak için sohbet odaları arasındaki ayrım

İNŞAAT:

 • Tarama süreci temelde mevcut olmadığı için çok sayıda yanlış hesap var
 • Profillerinde kullanıcılar hakkında neredeyse hiç detay yok
 • Arayüz, sohbetlerde belirli bir kişiyi arayamaz
 • Sistemde kötü amaçlı profiller olduğu için çok dikkatli olmalısınız

Chat-avenue.com'a Benzer 12 Diğer Yetişkin ve Gündelik Sohbet Sitesi:

# 1 - Yetişkin Arkadaş Bulucu

adultfriendfinder

Cinsel ve gündelik ilişkiler arayanlar için modaya uygun bir tanışma sitesi olan Yetişkin Arkadaş Bulucu bunlar için en iyi yerdir. 80 milyondan fazla üye, sitenin benzersiz iletişim özellikleri aracılığıyla aktif olarak heyecan verici olayları ve cinsel eşleşmeleri takip ediyor. Tek eşli veya çok eşli bağlantılarla tercihlerinizi keşfedebilir ve hatta arkadaşları becerebilir ve çiftleri paylaşabilirsiniz.

Bu sitede zevk alabileceğiniz ve cinsel isteklerinize meydan okuyan muazzam şeyler var. Yetişkin Arkadaş Bulucu web sitesinde gezinmek kolaydır ve arayüzün anlaşılması kolaydır. Şimdi üye olun ve üye olun; bunu yapmak sadece 5 dakikadan az sürecektir.

İşte bulunuyor AdultFriendFinder.com'un tam incelemesi

Artıları:

 • Kayıt tamamen ücretsizdir
 • Geyler ve biseksüeller açık ve kabul ediliyor
 • Üyeler, amaçlarla ilgili bilgi için gruplar ve bloglar oluşturma özgürlüğüne sahiptir.
 • Bağlantısız bağlanmayı aktif olarak arayan üye sayısı
 • Resimleri görüntüleyin ve videoları ücretsiz izleyin
 • Resimlerin ve fotoğrafların paylaşılmasına izin verilir ve teşvik edilir

İNŞAAT:

 • Erkek üye sayısı kadınlardan daha var

# 2 - sohbet

sohbet

Chatrandom, kullanıcıların dünya çapındaki insanlarla ve yabancılarla kolayca bağlantı kurmasını sağlayan ücretsiz bir canlı sohbet sitesidir. Site, 2011 yılı civarında olağanüstü hizmetine başladı ve o zamandan beri, bugün en popüler sitelerden biri haline geldi. Gerçekten de, yaşayabileceğiniz en heyecan verici canlı sohbet budur. Sistem rulet tipi bir eşleştirme kullandığından ve her gün binlerce kişiyle sohbet etmenize olanak tanıdığından

Için buraya tıklayın tam inceleme Chatrandom

Artıları:

 • Kayıt ücretsizdir
 • Kullanıcılar dünyanın diğer yerlerinden üyelerle sohbet edebilir
 • Kişiler kayıt olmadan canlı sohbete katılabilir
 • Her gün binlerce aktif kullanıcı var
 • Uygulama sürümü indirilebilir
 • Kimliğin gizlenmesi "maske" yoluyla herkese açıktır.
 • Ücretsiz mesaj gönderme

İNŞAAT:

 • Profil fotoğrafı yok
 • Yalnızca Android kullanıcıları indirebilir
 • Kayıtlı kadınlardan daha fazla erkek sayısı

# 3 - flörtöz

avcı

Flingster, bir toplantı, takılma ve bekarlarla sevişme için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir rastgele görüntülü sohbettir. Bu web sitesinde başvuru süreci gerçekten hızlı ve rahattır. Yani, enerjinizin çoğunu boşa harcamayacak. Diğer birkaç tanışma web sitesiyle karşılaştırıldığında, ücretsiz hesaplar bile ödeme yapmadan mesaj ve görüntülü sohbetleri kullanabilir.

Öte yandan, ücretli abonelerin gerçekten benzersiz olan ek özellikleri vardır. Bu arada, Flingster, siz kendiliğinden ve hızlı bir kaçışa rıza göstermeden önce sohbet ederken benzer şekilde gizli kimlik sağlar.

Flingster incelemesi burada.

Artıları:

 • Belirtilmemiş karakter bir seçimdir
 • Cinsel yönelim veya cinsiyete bakılmaksızın herkes mükemmeldir
 • Kayıt prosedürü mevcuttur ve nispeten basittir
 • Sitenin tasarımı basit ve gezinmesi anlaşılır

İNŞAAT:

 • Ara sıra bildirilen sahte profiller var

# 4 - Shagle

shagle oturum açma

Yabancılarla ve muhteşem ateşlilerle görüntülü sohbet etmek için harika bir mekan düşünüyorsanız, o zaman kesinlikle Shagle topluluğu sizin için mükemmel bir seçenek olacaktır. Bu web sitesinde, çeşitli ilgi alanlarına sahip birçok farklı insanı keşfedebilirsiniz.

Bu nedenle, bir bağlantı oluşturmak ve anlamak ana odak noktasıdır. Ayrıca, 25 ila 55 yaşları arasında olağanüstü bir dengeye sahiptir, bu da ne kadar genç veya yaşlı olursanız olun bu platformda her zaman doğru eşleşmeyi bulabileceğinizi düşündürmektedir.

İçin tıklayın Shagle'ın tam incelemesi

Artıları:

 • Akıllı algoritma aynı kişiyle iki kez konuşmamanızı sağlar
 • Dünya çapında milyonlarca üyesi var
 • Kayıt olmak için maksimum 5 dakika gerekir
 • Ücretsiz üyelerin pek çok avantajı ve keyfini çıkarması gereken özellikler vardır
 • 70 farklı ülkede mevcuttur
 • Kurallar ve düzenlemeler mevcuttur ve kullanıcı dostu deneyimi sürdürmek için uyulması gerekir
 • Özellikler ve iletişim araçları çoktur
 • Kişisel bilgilerin kayıt olmasını gerektirmez
 • Ücretsiz kısa mesaj gönderme
 • Canlı görüntülü sohbetin ücretsiz kullanımı
 • Çeviri Aracı sayesinde dil engeli yok

İNŞAAT:

 • Uygulama içi sürüm mevcut değil
 • Ücretsiz bir hesap kullanarak ek özelliklere erişemezsiniz
 • Video kalitesi ortalama

# 5 - Camsoda

CamSoda

Canlı kamera sohbeti ve seks sohbeti web sitelerine bağımlı insanlar için Camsoda sizin için her şeyi sunuyor. Site, şüphesiz yetişkin işi alanındaki en popüler web sitelerinden biridir. Yani, işte zor zamanlar geçiriyorsanız veya sadece kızlarla rahatlamanın zevkini yaşamak istiyorsanız, o zaman bu gerçekten sizin için mükemmeldir. Hepsinden önemlisi, insanların kolayca iletişim kurmasına ve konuşmasına yardımcı olan benzersiz işlevlere sahiptir.

Camsoda incelemesine göz atın.

Artıları:

 • Mükemmel tasarım ve kullanımı basit
 • Yüksek kaliteli videolar
 • Çok sayıda kamera kızı mevcut
 • Ücretsiz hesaplar tüm özellikleri kullanmaya devam edebilir
 • Aktif üyeler her gün kullanıyor

İNŞAAT:

 • Reklamlar mevcut ve can sıkıcı

# 6 - eharmony

eharmony ana sayfası

eHarmony, üyeleri uzun vadeli ilişkiler kurabilecek ciddi eşleşmeler bulmaya teşvik ettiği için tipik tanışma siteniz gibi değildir. Arkadaşlık sitesi, eşleştirme için benzersiz bir uyumluluk sistemi kullanır ve önemli ölçüde olası eşleşmenize kadar daralır. Üyelerinin küresel olarak gerçek aşka ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlayan eHarmony, 2000 yılından bu yana anlamlı ilişkileri sürdürmeyi başardı.

Raporlara göre, site her gün on beş milyondan fazla maç oluşturuyor ve burada evlenen 600,000'den fazla çift eşleşiyor. Bununla eHarmony, zorlayıcı iletişim özellikleri ve geçmişine ilişkin derin bilgisi sayesinde mükemmel bir itibar kazanmıştır. Özellikle uzun vadeli ilişkiler ve derin bağlantılarla karşılaşma potansiyeline sahip bir tanışma sitesi arıyorsanız, bu denemeye değer.

Artıları:

 • Kesin ve doğru bir eşleştirme yöntemi
 • Dünya çapında milyonlarca üye
 • Premium üyeler için çok sayıda ayrıcalık sunar
 • Web sitesi tasarımı basit ve anlaşılması kolaydır
 • Ücretsiz göz kırpma gönderme
 • Uygulama sürümü hem iOS hem de Android cihazlar için indirilebilir
 • Minimum reklam sayısı

İNŞAAT:

 • İletişim ortamı çeşitliliği yok
 • Profil resimlerinin görüntülenmesi yalnızca premium üyelere özeldir

# 7 - 321SexChat

321seks sohbeti

321SexChat, bugün internette mutlaka ziyaret edilmesi gereken yetişkin seks sohbeti web sitelerinden biridir. Kesinlikle, azgın çevrimiçi topluluk, web sitesinin geniş kullanıcı tabanını seviyor. Çok çeşitli fetiş sohbetleri ve kategorileriyle birleştiğinde, 321SexChat nispeten yüksek ziyaretler ve günlük kayıt kazandı. 2002 yılından bu yana, web sitesinin hizmetlerini ve özelliklerini iyileştirme konusundaki sonu gelmeyen hedefi, dünya çapında mükemmel bir üne kavuştu.

Aslında, bir yetişkin seks web sitesinin sahip olabileceği tüm faydalara sahiptir. Bahsetmiyorum bile, güvenli, gezinmesi kolay ve kullanımı eğlenceli. Elbette, size mükemmel özellikler ve kolay bağlantılar vaat eden çok sayıda seks sohbeti var. Ancak, yalnızca 321SexChat size tatmin edici bir sonuç garanti edebilir.

Bakmak 321SexChat incelemesi.

Artıları:

 • Temel özellikler ve işlevler ücretsiz olarak mevcuttur
 • Web sitesinin Mobil versiyonu hem iOS hem de Android cihazlarda sorunsuz ve kullanıcı dostudur
 • Profil hesaplarını özelleştirebilir
 • Kullanıcıların anonim kimliğini korur
 • Görüntülü sohbetin ücretsiz kullanımı
 • Ücretsiz sürümü kullanma seçeneğiniz var
 • Tasarım basit ama kullanımı çok kolay
 • Göz atma deneyimi sorunsuz ve gecikme yok
 • Keyfini çıkarabileceğiniz çok sayıda kategori ve sohbet odası
 • Tüm akıllı telefon cihazlarıyla uyumlu

İNŞAAT:

 • Reklam içerir
 • Özel Odaları kullanmak ücretsiz değil

# 8 - MyCams

mycams

LivePrivates ve LiveJasmin adlı ünlü markalardan MyCams olarak bilinen mükemmel bir canlı kamera sitesi geliyor. Yani, bahsedilen markaları biliyorsanız, o zaman onların sunduğu en iyi özelliklerin tümü bu sitede. Ayrıca, devasa bir model koleksiyonu var. Örneğin, travestiler, erkekler, kadınlar, çiftler ve lezbiyenler. Fantastik bir gösteri için modellere bahşiş verebileceğiniz Cam2cam özelliği de mevcuttur.

İşte dolu MyCams incelemesi.

Artıları:

 • Tarama deneyimi basit ve şaşırtıcı
 • Arama filtreleri mevcuttur
 • Canlı videolar ve sesler yüksek kalitede
 • Dünyanın dört bir yanından en kapsamlı model koleksiyonuna sahiptir.

İNŞAAT:

 • Kaydedilmiş video yok
 • Cam2cam özelliğini kullanırken ekstra krediye mal olacak

# 9 - Chatroulette

Chatroulette

Chatroulette, dünyanın farklı yerlerinden insanları birbirine bağlayan en popüler yetişkin rastgele görüntülü sohbet web sitelerinden biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, web sitesi zaten rulet tipi bir eşleştirme sistemini nasıl kullandığını öneriyor - heyecan verici kullanıcı sohbet deneyimine yakıt ve ısı katıyor.

Öyleyse, kendinizi yalnız hissediyorsanız ve gece boyunca biraz sıcağa ihtiyacınız varsa, neden çevrimiçi olarak seksi bir arkadaş bulup hiç bitmeyen erotik bir anın tadını çıkarmayasınız? Çevrimiçi olarak rastgele bir araya gelen binlerce insana katılın ve erotik sihrin hayatınızı nasıl aydınlattığına tanık olun.

Chatroulette'in tam bir incelemesi burada.

Artıları:

 • Web sitesi anonim sohbete izin verir ve kullanıcının kimliğini korur
 • Biseksüel, transseksüel, erkek, kadın, gey gibi her tür cinselliğe açık
 • Web sitesi her şeyi kapsıyor ve LGBTQ topluluğuna açılıyor
 • Kullanıcıların uygunsuz etkinlikleri, eylemleri veya çocukları istismar etmesini engeller
 • Sohbet sırasında kötüye kullanım, ihlal veya herhangi bir yanlış eylemi bildirmenin kolay süreci
 • Web sitesinin tüm özelliklerinin, hizmetlerinin ve sayfada bulabileceğiniz her şeyin ücretsiz kullanımı
 • Sohbete girmek için yüz tanıma gerektirir
 • Can sıkıcı, istenmeyen veya rahatsız edici bir maçtan zahmetsizce ayrılabilirsiniz.
 • Kayıt şart değildir
 • Her ay üç milyondan fazla benzersiz ziyaretçiye sahip

İNŞAAT:

 • İOS sistemini desteklemiyor
 • Artık metin sohbeti sunmuyor, yalnızca görüntülü sohbetler sunuyor
 • Çıplaklar ve seks çok yaygın

# 10 - RockChat

Rockchat ev

RockChat, dost canlısı üyeleri için cazip özelliklere sahip tanınmış bir mobil sohbet platformudur. Web sitesi, dünya çapındaki kullanıcıların potansiyel eşleşmeleriyle iletişim kurmasına olanak tanıyan basit bir sohbet arayüzüne sahiptir.

Uygunsuz hesapların güvenlik standartlarını ihlal etmesini önlemek için web sitesi titizlikle denetlenir. RockChat'e kaydolduktan sonra, bir kullanıcı bir kullanıcı adı ve şifre kullanarak kolayca giriş yapabilir. Dahası, yenilikçi gelen kutusu özelliği dünyanın her yerinden insanlarla kişisel görüşmeler yapılmasını sağlar.

Artıları:

 • Cep telefonları için ücretsiz ve en iyi sohbet odaları
 • Sorunsuz çalışır ve kullanıcılara çok çeşitli sohbet seçenekleri sunar
 • En iyi özel sohbet odaları ve mobil sohbetler kullanıcılar tarafından hemen kullanılabilir.

İNŞAAT:

 • Reklam içerir

# 11 - omegle

omegle sohbet kız

Omegle, yaygın olarak bilinen bir rastgele canlı kamera ve seks sohbeti sitesidir. Başlangıçta, bu süet, rastgele yabancılarla bağlantılar, anlamlı ilişkiler ve arkadaşlık kurmayı ve kurmayı savunuyor. Kişilik, etnik köken ve kültürdeki önyargıyı yenen bir şey. Aslında, Omegle'ın arkasındaki kişiler, dünya çapındaki diğer insanlarla bağlantı kurmalarına ve etkileşimde bulunmalarına olanak tanıyan herkes için mükemmel bir platform sağlamayı hedefliyor.

Yani, sohbet etmekten, konuşmaktan ve sadece eğlenmekten hoşlanıyorsanız, şüphesiz Omegle'ın tadını çıkaracaksınız. Eşsiz özellikleri ve tasarımıyla metin veya video aracılığıyla konuşmak çok kolay! Bu yalnızlığı ve can sıkıntısından kurtulun ve rastgele yabancılarla ürperme zevkiyle kendinizi şımartın.

Bizim okuyun Omegle'nin tam incelemesi

Artıları:

 • Konular ve tartışmalar sınırsızdır
 • Eşleştirmeyi daha hassas hale getirmek için ilgi ekleyerek deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz.
 • Uygun görüntülü sohbet için canlı videoyu kullanabilirsiniz
 • Üyelerin anonim kimliğini korur
 • Kişiler veya kullanıcılar mesajlara aktif olarak yanıt verir
 • Her gün konuşabileceğiniz yaklaşık 30,000 kullanıcı var
 • Yabancıları rastgele bulmak için en iyi mekan
 • Kayıt gerekli değil
 • Üniversite tabanlı e-postaları diğer üniversite öğrencileriyle eşleşmek için kullanabilirsiniz.
 • Sıkıcı, istenmeyen sohbet arkadaşlarınızdan zahmetsizce kurtulabilirsiniz.

İNŞAAT:

 • Sapıklarla karşılaşabilirsiniz
 • Birçok kullanıcı kirli ve yaramaz sohbetlere giriyor
 • Web sitesinde rapor edilen bazı botlar vardı

# 12 - DirtyRoulette

dirtyroulette ev

Kamerada heyecan verici bir heyecan mı arıyorsunuz? Yoksa çevrimiçi ortamda yeni ve eğlenceli fırsatları deneyimlemeye hevesli bir çift misiniz? Bir web sitesi haklı olarak, ilgi alanlarına ve tercihlerine bakılmaksızın herkesin türünün tek örneği cinsel tatmin hissettirme yeteneğine sahiptir.

Size en kirli, en iğrenç, en sürtük arzularınıza en iyi mekanı sunan bir seks sohbeti sitesi olan DirtyRoulette'i tanıtmama izin verin. DirtyRoulette, yalnızca rüyalarınızda hayal edebileceğiniz bir deneyim sunar. Rastgele yabancıların soyunmasını, seks yapmasını ve çevrimiçi performans sergilemesini izlemenin keyfini çıkarın. Hatta dürtülerinizin aradığı her zaman ve her yerde onlarla tanışabilir ve sohbet edebilirsiniz.

DirtyRoulette incelemesini kontrol edin

Artıları:

 • Web sitesini kullanarak güvenli, anonim ve güvenli gezinme
 • Akıllı telefonları mobil versiyonunu kullanarak kullanabilir ve sorunsuz gezinme deneyimini yaşayabilirsiniz.
 • Kolay sohbet için insanları cinsiyet, konum, yaş veya cinsel yönelim kullanarak arayabilirsiniz.
 • İlgilenmiyorsanız bir kişiyi tek tıklamayla zahmetsizce atlayın
 • Camdan kameraya deneyim
 • Üyeler her türlü cinsel aktiviteye veya yaramaz sohbete açıktır.
 • Özelliklerine ücretsiz erişim
 • Kullanmak için kayıt gerektirmez
 • Veri ve bilgilerin korunması kesinlikle gizlidir
 • Küçüklere izin vermiyor
 • Yüksek kolay bağlantı ve tek gecelik ilişki şansı

İNŞAAT:

 • İlerideki üyelere göz atamazsınız
 • Yalnızca rastgele veya rulet türü eşleştirme kullanır

ChatAvenue ile ilgili Son Düşünceler

Chat Avenue oldukça uzun süredir buralarda ve birçok insanın tanışması ve bağlantı kurması için favori seçenek. Elbette, bu platformun yardımıyla, coğrafi olarak izole olanların bağlantı kurması daha olasıdır. İstediğinizi - istediğinizi bilmediğiniz şeyleri bile sağlayacaktır.

Bize göre, kullanıcı arayüzleri basit ve anlaşılır. Hiçbir dolgu maddesi veya tuhaf araç yoktur ve temel ancak sağlam işlevselliğe sahiptirler. En iyisi, tüm site özelliklerini kullanmak için herhangi bir doğrulama sürecinden geçmeniz gerekmemesidir. Pek çok kişi rastgele insanlarla çevrimiçi sohbet etmekten çekinse de, tam da aradığınız keyifli eğlence türü olabilir.

Benzer şekilde, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli sohbet odaları vardır. Tercihlerinize göre inanılmaz derecede etkileyici birkaç sohbet odası arasından seçim yapabilir ve hepsini tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz ve oturum açmak veya kaydolmak yalnızca birkaç tıklama gerektirir. Şüphesiz, Chat Avenue ve buradaki birkaç öne çıkan yetişkin ve gündelik sohbet siteleri, cilveli sohbetler için harika yerlerdir. Yeni insanlarla tanışmak ve küçük bir topluluğun parçası olarak iyi vakit geçireceğinizden oldukça eminim.

Yukarıdaki web sitesi listeleri arasında, Chatavenue.com'un yanı sıra kişisel İLK 3 Yetişkin ve Gündelik Sohbet Sitelerim şunlar olacaktır:

 1. YetişkinArkadaş Bulucu.com
 2. Chatrandom.com
 3. Flingster.com

Eğlen ve tadını çıkar!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin