Güncellenme tarihi: 23 Haziran 2021

Shagle İnceleme

& Shagle.com'a Benzer 14 TOP Canlı Video Sohbet Sitesi

Özel teklif

Shagle.com'a şimdi kaydolun ve en iyi görüntülü sohbet deneyimini% 100 risksiz yaşayın!

Shagle.com için 14 Alternatif Göster

kamçı

Yabancılarla ve muhteşem fıstıklarla görüntülü sohbet etmek için harika bir mekan arıyorsanız, o zaman kesinlikle Shagle topluluğu sizin için harika bir seçenek olurdu. Bu web sitesinde, çeşitli ilgi alanlarına sahip birçok farklı insan bulabilirsiniz.

Bu nedenle, bir bağlantı oluşturmak ve anlamak ana odak noktasıdır. Ayrıca, 25 ila 55 yaş arasındaki insanlar arasında büyük bir denge var, bu da ne kadar genç veya yaşlı olursanız olun, bu platformda her zaman doğru eşleşmeyi bulabileceğinizi gösteriyor.

Website URL'si: https://www.shagle.com

Shagle'ı Tanıyalım

Shagle, 2017 yılından beri köklü bir üne sahip olan popüler bir web sitesidir. Cogroup Limited adı, şimdiden dünya çapında insanlar tarafından çokça popülerlik kazanan bu muhteşem şaheseri yarattı. Ayrıca insanlar, canlı sohbette tüm insanların isteklerini, ihtiyaçlarını ve ilgi alanlarını yerine getirmeyi vaat eden "Dünyanın En İyi Canlı Sohbet Sitesi" olarak kabul ettiler.

Bahsetmiyorum bile, anonim bir kimliği koruyor, böylece her zaman kendinizi güvende hissedeceksiniz. Öncelikle, Shagle ücretsiz bir canlı görüntülü sohbet sitesidir. Dünyanın çeşitli yerlerinden rastgele yabancılarla harika bir sohbet deneyimi sunuyor. Web sitelerinin bu geniş kapsamı nedeniyle, çok yararlı bir çeviri aracı oluşturdular.

Bu özellik, dünyanın farklı yerlerinden, farklı dillere sahip kişilerin özgürce iletişim kurmasını sağlar. İnsanlar görüntülü sohbet sırasında hiçbir zaman dil engeli konusunda endişelenmeyecekler. Şu anda web sitesinin dünya çapında 1.6 milyondan fazla üyesi var. Erkek kullanıcılar, kadınlara kıyasla topluluk üyelerinin çoğunluğunu devralırken.

Tasarım ve Kullanılabilirlik

Basit bir web sitesi olan Shagle, kullanıcılarına var olan en güvenli ve rahat gezinme deneyimini sunmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, yüzünüzü maskeleyebilir veya gizleyebilir ve anonim bir kimliğinizi koruyabilirsiniz.

Ayrıca, web sitesi en basit şekilde çalışır. "Başlat" düğmesine tıkladığınızda, hemen istediğiniz tüm kişilerle görüntülü sohbet edebilirsiniz. Ancak, bir sonraki sohbete başladığınızda, konuştuğunuz önceki kullanıcıyla artık konuşamazsınız.

topluluk

Raporlara göre Shagle 70 ülkeyi kapsıyor Dünya çapında. Belirli bir ülkeden veya bölgeden insanlarla etkileşim kurmak istiyorsanız, filtrelemek için konumun ayarlarını yapmanız yeterlidir. Böylece, seçtiğiniz alana tıklayarak, o bölgedeki üyelerle anında sohbet edebilir ve flört edebilirsiniz.

Shagle.com ile başlamak için burayı tıklayın.

Bununla birlikte, bazen web sitesinin sistemi sizi otomatik olarak yakındaki konumlardan insanlarla eşleştirecektir. Çünkü sizi potansiyel olarak benzer ilgi alanlarına sahip olabilecek belirli maçlarla tanıştırır.

Cinsiyet ve Yaş Dağılımı

Shagle'da üyelerin yaşı ve cinsiyeti farklı parantezlerde eşit olarak dağıtılır. Raporlara göre, bu web sitesinde erkek üyelerin% 60'ından fazlası var, kadın üyeler ise yalnızca% 40'tan azını paylaşıyor. Bu arada, çoğunluğun çok sayıda üyeye sahip olduğu yaş grupları 25 ila 34 yaşları arasındadır. Her şeye rağmen, burada hala tanışabileceğiniz farklı yaşlardan birçok insan var.

Nitekim, birkaç yıldır bu işin içinde olduğu için milyonlarca aktif kullanıcı kazanmıştır. Raporlara göre, web sitesi 50,000 milyondan fazla büyüyene kadar 1.6 kullanıcıyla başladı. Şimdiye kadar kaydedilen en büyük kullanıcıların Almanya, İtalya, Hindistan, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri'nden kaydedildiğinden bahsetmiyorum bile.

Kayıt Olmam Gerekir mi?

Shagle'da kayıt işlemi yalnızca en fazla iki dakika sürecek. Ayrıca, web sitesi size daha uygun seçenekler sunmak için Facebook veya Google kaydı sağlar. Öte yandan, web sitesine kaydolmak için geçerli bir e-posta adresi ve şifre girebilirsiniz.

Son olarak, bu tür bilgileri verdiğinizde, web sitesi bazı filtreleri değiştirerek hesabınızı düzenlemenize ve kişiselleştirmenize olanak tanır. Elbette, bu filtreler daha doğru bir eşleştirme ve kolay gezinme sağlar.

Cinsiyet Filtresi

Bu özel filtre yalnızca premium üyeler için mevcuttur. Ücretli bir abone olduktan sonra, sohbeti belirli bir insan grubuna daha özel hale getirmek için cinsiyeti filtreleyebilirsiniz. Örneğin, mevcut "Erkek", "Kadın" veya "Herkes" seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Shagle.com'a şimdi kaydolun ve% 100 risksiz en iyi teklifi alın!

Konum Filtresi

Shagle'da bulunan 70 ülke arasında, bulmak veya insanlarla tanışmak istediğiniz belirli alanlara bağlanabilirsiniz. Hepsinden önemlisi, bu özellik ücretsizdir. Yani bir ülkeyi diğerine değiştirebilirsiniz, kesinlikle istediğiniz zaman.

Sohbet Filtreleri

Bu alanda cinsiyetiniz, temel bilgileriniz, yüz filtreniz, eşleşme filtreniz ve yüze bağlanmanızda değişiklik yapabilirsiniz. Elbette, tüm veri değişiklikleri veya eklenenler sohbet eşleşmeleriniz için görülebilir.

Diller için Filtre

Aslında, Shagle'ı kullanırken dil engelleri asla bir sorun oluşturmaz çünkü çeviri için altı farklı dil içerir. Fransızca, Almanca, İngilizce, Portekizce, İtalyanca ve İspanyolca dillerinden birini seçebilirsiniz. Aslında, diliniz ne olursa olsun, deneyiminizi sizin için daha keyifli ve daha uygun hale getirecek bir şeyler her zaman vardır.

Shagle'da Canlı Görüntülü Sohbetler

shagle oturum açma

Sohbet, bu web sitesinde çok dikkat çeken bir etkinlik. İnsanlarla tanışmanın çok kolay yollarının yanı sıra, gerçekten de tamamen ücretsizdir. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzu veya dizüstü bilgisayarınızı getirmek, internete bağlanmak ve hepiniz rastgele yabancılarla tanışmaya, konuşmaya, flört etmeye ve hatta daha fazlasını yapmaya hazırsınız.

Ayrıca, tüm web sitesini ilginç kılan, iletişimi daha da eğlenceli hale getirmek için sahip olduğu özelliklerdir. Bunlar, kullanabileceğiniz aşağıdaki özelliklerdir.

 • Giriş

Bu sohbetin çok önemli bir parçası. Kendinizi en az bir cümleyle tanıtmak, kendinizi başkalarına tanıtmanıza yardımcı olur. Bu nedenle, harika bir açıcı yazmayı veya kendiniz hakkında önizlemeyi bitirdikten sonra "Kaydet" düğmesine basmanız yeterlidir.

 • Yüz Bağlantısı

Face Connect, Shagle web sitesinin bir başka şaşırtıcı özelliğidir. Çünkü sadece yüzleri algılanan kişileri filtrelemenize izin verir. Yani, kimliğini kimseye göstermekte tereddüt etmeyen insanları bulmanıza yardımcı olacaktır.

 • Etiketleme

Bir kullanıcı olarak, sohbet sırasında diğer kişilerin bir sohbette ne aradığınızı bilmesini sağlamak için etiketleri seçebilirsiniz. Örneğin, Sohbet, Flört, Seks, Arkadaşlık, Bağlantı, Aşk, Buluşma ve daha pek çok etiket seçebilirsiniz.

 • Yüz filtresi

Yüz Filtresi kesinlikle maskenin arkasına saklanmanıza izin verir. Bu, yüzünüzü diğer insanlardan gizleyerek ekranınızı bulanıklaştıran bir bulanıklaştırma aracı olarak işlev görür. Aslında, konuştuğunuz diğer kişinin de gizli bir yüzü varsa, bu yararlıdır.

 • Cinsiyet

Shagle web sitesinde, "Erkek""Kadın“Veya“Çift". Neden çiftler için bir seçenek olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Çünkü web sitesi sadece bekarlara hitap etmekle kalmıyor, aynı zamanda ilişkilerinde çılgınca bir şey keşfetmek isteyen çiftlere iletişim platformunu da açıyor.

Özel Özellikleri Keşfetmek

Shagle.com'a şimdi kaydolun ve% 100 risksiz en iyi teklifi alın!

Yazılı sohbet

Canlı bir görüntülü sohbet sitesi olmasına rağmen, Shagle ayrıca bir mesajlaşma sohbet seçeneğine de sahiptir. Elbette, utangaç insanlar veya kamera deneyimini kamera deneyimine tercih etmeyenler için bir yol var. Aksine, geleneksel ve eski usul şeyler istiyorlar.

Yeniden bağlanma

Diğer canlı sohbet web sitelerine kıyasla Shagle, geri dönüp önceki görüntülü sohbetle tekrar konuşmanıza izin verir. Ancak, yararlanabilmek için premium üye olmanız gerekir.

Çevrimiçi Hediyeler

Shagle, iltifatları, ilgi alanlarını ve diğer niyetlerini ifade etmek için Çevrimiçi Hediyeler sunar. Başkalarına tatlı mesajlar göndermenin yanı sıra, onlara çevrimiçi olarak hediyeler de gönderebilirsiniz. Ancak, bu özellik yalnızca premium üyeler tarafından kullanılabilir.

Doğrulanmış Rozet

Nitekim, Premium aralarında bazı ayrıcalıklara sahipti. Yani, premium bir abone olursanız, otomatik olarak onaylanmış bir üye statüsüne sahip olursunuz. Ayrıca, canlı görüntülü sohbetler sırasında gösterilecek doğrulanmış bir rozete sahip olacaksınız. Bu nedenle, web sitesi hesabınıza ve diğer kullanıcıların önünde biraz güvenilirlik katıyor.

Kullanıcı Deneyimini Değerlendirme

shagle kız

Web sitesine göz atarken, tasarımının ne kadar basit ve anlaşılır olduğu açıktır. Kesinlikle, kullanırken hiçbir güçlük yaşamayacaksınız. Yani, görüntülü sohbet etmeye hazır olduğunuzda. Sadece sohbeti başlat seçeneğine tıklamanız yeterlidir ve hemen bu ekran sizi tam ekran görüntülü sohbete götürecektir.

Dahası, atlamayı ve başka birine geçmeyi seviyorsanız, sağ oka basabilirsiniz. Ayrıca, belirli bir bölgedeki veya yakındaki konumunuzdaki yabancılarla sohbet ederken rahat hissediyorsanız. Kesinlikle, yapmanız gereken sadece ayarlarda konumu değiştirmek ve beğendiğiniz alanı bulmak.

Ayrıca, sohbet ederken ne kadar net ve basit yazı tipi kullandığı da açıktır. Kolaylıkla okuyup yazabileceğiniz kalitededirler. Genel olarak, özelliklerin kullanımı çok basittir ve özel ihtiyaçlarınıza göre filtreler çok kullanışlıdır.

Shagle Kullanırken Uyulması Gereken Kurallar

Shagle için üyelerinin isimsiz kimliğini korumak önemli bir şey. Bu nedenle, web sitesi size adres, isim, açıklama ve diğer bilgileri vermeme özgürlüğü verir.

Bu arada, hesabınızın anonim kimliğini korumak ve güvenliği korumanın her zaman öncelikli olduğundan emin olmak istiyorsanız, web sitesi tarafından tüm üyelerin ve üye olmayanların uyması gereken kurallar vardır. Dolayısıyla, bu tür kuralları takip edemezseniz, hesabınız askıya alınacaktır.

Öncelikle, Shagle web sitesini kullanmak için en az 18 yaşında olmanız gerekir. İkincisi, itaatkar olmayı sürdürmeli ve kucaklayıcı bir tutum sergilemelisiniz. Başkalarına karşı saldırgan ve kaba olmaya kesinlikle izin verilmez. Üçüncüsü, canlı görüntülü sohbet sırasında yasadışı uyuşturucu kullanmak web sitesinde askıya alınacaktır.

Dördüncüsü, canlı görüntülü sohbet sırasında insan veya hayvanlar üzerinde herhangi bir biçimde zararlı faaliyetler ve şiddet kuralları doğrudan ihlal edebilir. Son olarak, şema ve şantaj web sitesinin kurallarına kesinlikle aykırıdır.

Üye Olma Seçenekleri

Ücretsiz üyelik

Shagle, ücretsiz hesaplar için harika avantajlar sunar. Bu nedenle, metin mesajları göndermek veya aşk video sohbetlerine katılmak istiyorsanız, kesinlikle tüm bu aktiviteler ücretsiz üyeler için bile ücretsizdir. Ayrıca Shagle, dünyanın farklı yerlerine tek kuruş harcamadan ücretsiz erişim sağlar.

Bunlar, Shagle web sitesinde ücretsiz olarak erişebileceğiniz ve kullanabileceğiniz aşağıdaki gibidir:

 • Sohbet filtreleri
 • Yazılı sohbet
 • "Sonraki" kullanıcı seçeneği
 • Görüntülü sohbet
 • Konum Filtresi
 • kayıt

prim Üyelik

Bu arada, bu web sitesinde ücretsiz hesapların kullanabileceği birçok özellik bulunmaktadır. Elbette, tüm bu özellikler yalnızca premium üyelere özeldir ve haftalık veya aylık planları ödediğinizde erişime izin verilir.

Bunlar, yalnızca Shagle web sitesinde erişebileceğiniz ve kullanabileceğiniz aşağıdakilerdir:

Shagle.com'a şimdi kaydolun ve% 100 risksiz en iyi teklifi alın!

 • Reklamsız gezinmek
 • 200 ülkeye kadar filtre konumu
 • Doğrulanmış Rozet
 • Sanal Hediyeler
 • Cinsiyet Filtresi

Shagle'ın Güvenliği

Güvenliğiniz ve korumanız ile ilgili olarak, web sitesini kullanırken endişelenmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Shagle, web sitesinde en yüksek güvenlik kalitesini korur. Çünkü, güvenilmeyen bir üçüncü tarafın olası sanal saldırılarını koruyan 256-Bit SSL şifreleme kullanırlar. Ayrıca, kişisel bilgilerin herhangi bir dolandırıcılık, yüksek kriko ve yetkisiz kullanımını önler.

Shagle'ın Faydaları ve Kusurları

Artıları:

 • Akıllı algoritma aynı kişiyle iki kez konuşmamanızı sağlar
 • Dünya çapında milyonlarca üyesi var
 • Kayıt olmak için maksimum 5 dakika gerekir
 • Ücretsiz üyelerin pek çok avantajı ve keyfini çıkarması gereken özellikler vardır
 • 70 farklı ülkede mevcuttur
 • Kullanıcı dostu deneyimi sürdürmek için kurallar ve düzenlemeler mevcuttur ve uyulması zorunludur
 • Özellikler ve iletişim araçları çoktur
 • Kişisel bilgilerin kayıt olmasını gerektirmez
 • Ücretsiz kısa mesaj gönderme
 • Canlı görüntülü sohbetin ücretsiz kullanımı
 • Çeviri Aracı sayesinde dil engeli yok

İNŞAAT:

 • Uygulama içi sürüm mevcut değil
 • Ücretsiz bir hesap kullanarak ek özelliklere erişemezsiniz
 • Video kalitesi ortalama

Shagle.com Gibi En İyi 14 Canlı Video Sohbet Sitesi:

# 1 - Camsoda

CamSoda

Camsoda, en iyi canlı seks kamerası video bağımlısının son derece popüler canlı yayın sitesidir. Kesinlikle, yakında, iyimserlikle yetişkin platformları endüstrisinde yükselecek ve önem kazanacak. Bu, herkesin bir işten zor bir gün geçiren veya sadece rahatlamak isteyen biri için kullanabileceği mükemmel bir mekandır. Gerçekten de, benzersiz işlevlerinden ve avantajlarından yararlanmak istiyorsanız, ücretli bir aboneliğe geçebilir ve gerginliği azaltabilirsiniz.

Derinlemesine Camsoda incelemesi.

Artıları:

 • İnanılmaz tasarım ve basit web arayüzü
 • Akışlar yüksek kalitede
 • Çok sayıda kamera kızı mevcut
 • Üyelerin profil doğrulamasını kolaylaştırır
 • Ücretsiz hesap aboneliği tüm içeriğe erişebilir
 • İnanılmaz tasarım ve basit web arayüzünü her gün yoğun bir şekilde kullanan çok sayıda üye
 • Akışlar yüksek kalitede
 • Çok sayıda kamera kızı mevcut
 • Üyelerin profil doğrulamasını kolaylaştırır
 • Ücretsiz hesap aboneliği tüm içeriğe erişebilir
 • Her gün yoğun bir şekilde kullanan çok sayıda üye

İNŞAAT:

 • Sitenin sadeliği ortalama seviyededir
 • Ücretsiz jetonlar için yanıltıcı promosyon uyarıları

# 2 - sohbet

sohbet ana

Chatrandom, mesajlaşma ve sohbet için harika bir web sitesidir. Kullanıcıların dünyanın her yerinden diğer insanlarla istedikleri zaman sohbet etmelerine ve paylaşımda bulunmalarına olanak tanır. Chatrandom, yayınlandığı 2011 yılından bu yana kendisini dünyanın en ünlü sanal kamera tanışma sitelerinden biri olarak tanımladı.

Görünüşe göre, web sitesi dünyanın dört bir yanındaki üyelerine iyi bir rastgele akışlı konuşma etkinliği sağlıyor. Bahsetmiyorum bile, bu web sitesinin birçok çevrimiçi forumda her gün yaklaşık 35,000 yeni çevrimiçi müşterisi var.

Chatrandom incelemesi - burada.

Artıları:

 • Kayıt ücretsizdir
 • Üyeler dünyanın her yerinden
 • Kaydolmadan sohbet edebilir
 • Her gün çok sayıda aktif kullanıcı
 • Anonim kimliği korur
 • Görüntülü sohbetler mevcuttur
 • Ücretsiz mesaj gönderme

İNŞAAT:

 • Uygulama yalnızca Android cihazlarda kullanılabilir
 • Daha az kadın kullanıcı

# 3 - Yaşıyorum

canlı sohbet kontrolleri

Imlive.com, belirli kişiler için oluşturulan canlı web kamerası sohbetleri için özel bir platformdur. Bu insanlar, ağır iş yüklerini biraz tutkuyla dengelemeleri gereken kişilerdir. Kesinlikle, Imlive.com platformda ateşli kız ve kadın sağlama umuduyla benzersiz müşteri beklentileri sağlar. Ayrıca kullanıcılar, sadece basit bir dokunuşla gelecek vadeden çarpıcı bir porno oyuncusu ile ekstra eğlenceli web kamerası şovlarının keyfini çıkarabilirler. Gerçekten de, dünya çapındaki tüm ateşli kızlar herkesin erotik taleplerini karşılamak için buradalar.

ImLive hakkındaki dürüst incelemem.

Artıları:

 • Çeşitli web kamerası görüntülü sohbet seçenekleri
 • Arama ve filtreleme kolaylaştı
 • Çoğunlukla şehvetli ve güzel kızlarla dolu kaliteli videolar
 • Oldukça basit bir göz atma deneyimi
 • Birçok videonun üyelerin keyif alması için farklı çeşitleri vardır

İNŞAAT:

 • Geniş bir koleksiyon nedeniyle hangi videoları göreceğiniz biraz düzensiz

# 4 - SlutRoulette

Slutroulette

Eğer biraz ateşli şeyler arıyorsanız, SlutRoulette sizin için en iyi Canlı Video Sohbet web sitesidir. Burada, beğendiğiniz kategorileri seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Örneğin, transeksüel, lezbiyen, MILF'ler veya büyük memeler. Bahsetmiyorum bile, herkesin web sitesine daha kolay göz atmasına ve kullanmasına izin veren harika bir tasarıma ve arayüze sahiptir. Her şeyden önce, konaklamanızı kesinlikle daha eğlenceli ve erotik hale getirecek heyecan verici kamera şovları var.

Artıları:

 • Çok sayıda güzel kadın mevcut
 • Her tür yetişkin için uygundur
 • Özellikler bol ve çok faydalıdır
 • Uygulama içi sürümde mevcuttur
 • Web sitesini mobil versiyonunu kullanarak kullanabilirsiniz.

İNŞAAT:

 • Kayıt zorunludur
 • Özel şovların çeşitli fiyatları vardır

# 5 - MyCams.com

mycams

LivePrivates ve LiveJasmin adlı popüler markalardan mükemmel bir canlı kamera sitesi MyCams geliyor. Yani, bahsedilen markaları biliyorsanız, o zaman onların sunduğu en iyi özelliklerin tümü bu sitede. Ayrıca, çok sayıda model koleksiyonu mevcuttur. Örneğin travestiler, erkekler, kadınlar, çiftler ve lezbiyenler. Harika bir gösteri için modellere bahşiş verebileceğiniz Cam2cam özelliği de mevcuttur.

İşte dolu MyCams incelemesi.

Artıları:

 • Tarama deneyimi basit ve şaşırtıcı
 • Arama filtreleri mevcuttur
 • Canlı videolar ve sesler yüksek kalitede
 • Dünyanın dört bir yanından en geniş model koleksiyonuna sahiptir

İNŞAAT:

 • Kaydedilmiş video yok
 • Cam2cam özelliğini kullanırken ekstra krediye mal olacak

# 6 - SkyÖzel

özel

Skype aramalarının kullanılmasıyla SkyPrivate, kullanıcıların canlı kamera şovlarının keyfini çıkarmasına olanak tanır. Sizin için o azgın kızı bulmak için kulüpte zamanınızı boşa harcamak yerine, SkyPrivate'a gidin. Evinizin rahatlığında ve yumuşak bir yatakta izlemenin tadını kesinlikle çıkarabilirsiniz. Üstelik sitenin anlaşılması basittir ve kullanıcı dostu bir tasarım kullanır. Nihayetinde, ödeme yöntemi, herhangi birinin çevrimiçi dolandırıcılığı önlediği için kolaydır. Buna göre, kullanıcılar yalnızca gördüklerini ödeyecekler.

Tam Skyprivate incelemesi.

Artıları:

 • Doğrulama sürecinden geçen 27,500'den fazla model var
 • Herhangi bir akıllı telefon veya cihazla uyumlu
 • Birden fazla ödeme seçeneği

İNŞAAT:

 • Arama filtreleri sadece birkaçı
 • Kullanıcılar yalnızca Skype kullanarak iletişim kurabilir

# 7 - LiveJasmin

LiveJasmin ana sayfası

Günümüzün en büyük ve en popüler seks kamerası web sitelerinden biri LiveJasmin'dir. Bu site, kullanıcıların güzel ve seksi modellerle etkileşim kurmasına yardımcı olur. Ayrıca, erotik aktivitelerini ve en çılgın fetişlerini izlemekten zevk alırlar. Çok sayıda kamera kızı mevcut olduğundan, sizin için en iyisini bulmak kolay ve hızlıdır. Hepsinden önemlisi, en iğrenç arzularınızı aşacaklar.

Livejasmin incelemesi burada.

Artıları:

 • Fetiş ilgi alanlarına açık
 • Ateşli kızların ve erkeklerin harika seçenekleri
 • Canlı özel etkinliklerin ücretsiz önizlemesi
 • Camgirls'in kaliteli görüntülerine ücretsiz erişim
 • Hardcore kızların büyük seçenekleri
 • Ücretsiz kredi kazanmak için çarkı döndürmeniz gerekiyor
 • Müşteri desteği yardımı harika

İNŞAAT:

 • Oran aralığı nispeten pahalıdır
 • Topluluk forumları mevcut değil

# 8 - omegle

omegle

2008 yılında kurulan, omegle çevrimiçi kullanım, sosyal ağ siteleri ve teknolojideki artıştan biraz önce çevrimiçi mesajlaşma web sitelerinin kurucuları arasındaydı. Elbette, Omegle'ı diğer canlı sohbet platformlarından özel kılan şey, üyelerin yabancı olmaları ve dünyanın başka bir yerinden olmalarıdır. Bazı yaygın sosyal ağlarla karşılaştırıldığında, Omegle'ın web sitesinin tüm özelliklerini kullanmak için kaydolmasına veya hesap açmasına gerek yoktur.

Artıları:

 • Günlük 30,000'den fazla aktif
 • Kullanıcıların çoğu flört ve kirli konuşmalar arıyor
 • Aktif topluluk
 • Kullanıcılar istenmeyen sohbetlerden kopabilir
 • Hesap oluşturmaya gerek yok

İNŞAAT:

 • Botlar web sitesinde mevcut

# 9 - ChatAvenue

sohbet

Bugün internetteki en eski canlı sohbet sitelerinden biri Chat Avenue. Web sitesi dünyanın birçok ülkesinde mevcuttur. Ancak site için yalnızca İngilizce dilini kullanır. Şu anda herkesin erişebileceği 19 sohbet odası bulunmaktadır. Bunlar arasında Erkekler, Kızlar, Kamera, Yetişkin, Kolej, Gay, Genel, Canlı, Spor ve çok daha fazlası bulunur. Bu nedenle, her zaman sizin için mükemmel bir sohbet odası olacaktır.

Artıları:

 • Kayıt kolay ve hızlıdır
 • Sitenin 5,000 tekil ziyaretçisi var
 • Kullanıcılar ve sohbet odaları her zaman etkindir
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz uzun bir sohbet odası listesi
 • Sohbet odalarının özel konulara göre özelleştirilmesi
 • Sohbet Moderatörleri mevcuttur

İNŞAAT:

 • Web sitesinde sahte profiller mevcuttur

# 10 - sohbet dönüşü

sohbet dönüşü

Chatspin, dünyanın her yerinden farklı insan türleriyle tanışmanızı sağlayan rastgele bir Canlı Video Sohbet web sitesidir. Aslında, bu web sitesi en iyi eşleşmeyi bulmanıza yardımcı olacak çok kullanışlı özellikler sunar. Rastgele bir eşleştirme sistemi kullanmasına rağmen, sizinle benzer ilgi alanlarını karşılayan eşleşmeleriniz olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca, 24/7 kullanılabilir ve çevrimiçi olarak binlerce aktif kullanıcı bulabilirsiniz.

Artıları:

 • Tasarım çok basit ve kullanımı kolaydır
 • Kaydın tamamlanması yalnızca en fazla 5 dakika sürecektir
 • Ücretsiz hesaplar birçok özelliğe erişebilir
 • Dünyanın farklı yerlerinden geniş kullanıcı tabanı
 • Hem Android hem de iOS cihazlarda indirilebilir

İNŞAAT:

 • Bazı özellikler yalnızca premium üyeler için mevcuttur
 • Profil hesaplarınızı kişiselleştiremezsiniz

# 11 - CamSörf

camsurf

Bu, rastgele sohbet arkadaşları bulabileceğiniz ve dünya çapında bağlantılar bulmanıza yardımcı olabileceğiniz yerdir. Harika özelliklerle birleştiğinde, CamSurf en iyi yetişkin kamera ve görüntülü sohbet sitesidir. Ayrıca, bu web sitesinin arkasındaki ekip, insanların bireyleri, romantik ilgi alanlarını veya rastgele kullanıcıları bulmasına ve onlarla tanışmasına yardımcı olmak için tasarladı. Bahsetmiyorum bile, dünyanın farklı yerlerinden 200 ülkede mevcuttur. Ayrıca, hangi alanda olursanız olun herkes kullanabilir.

Tam Camsurf incelemesi burada.

CamSurf kesinlikle eğlenceli ve ilginç bir web sitesi gibi görünüyor. Çünkü burası eğlenceli zaman, eğlence, bağlantılar, rahatlık ve hatta zevk arayan binlerce yabancıyı bulabileceğiniz yerdir.

Artıları:

 • Harika yetişkin kamera ve görüntülü sohbet sitesi
 • Serbest kullanmak
 • Herhangi bir kayıt gerektirmez
 • Kullanıcı dostu tasarım ve göz atması basit
 • Kullanıcıların gizliliğinin korunması
 • Olumlu deneyimleri sürdürmek için düzenlemeler uygular
 • Dünya çapında 200 ülkede mevcuttur
 • Güvenlik ve koruma için SSL şifreleme kullanır

İNŞAAT:

 • Sadece seks sohbeti için filtre seçeneği yok
 • Web sitesini kullanmak için kişilerin en az 18 yaşında olması gerekir

# 12 - koomeet

koomeet

Video eşleştirme çok hızlı dikkat çekiyor ve CooMeet en başarılılar arasında. Dünya genelindeki kadınlarla neredeyse hızlı ve verimli bir şekilde bağlantı kurmak için açık bir çevrimiçi sohbet yardımıdır. Ek olarak, hem insanların istekleri hem de eleştirmenlerin geri bildirimleri web sitesinin sahipleri tarafından her zaman akılda tutulur.

Bu nedenle CooMeet, günümüzün mükemmel internet buluşma siteleri arasında yer aldı. Ayrıca, kullanıcıların dünyanın en seksi kadınlarını bulma fantezisini tatmin etmelerine yardımcı olmak. CooMeet'in artı noktası, tamamen reklam eksikliği ve dijital güvenliği sıkı bir şekilde gözlemlemesidir.

Çıkış yapmak tam Coomeet incelememiz.

Artıları:

 • Her gün çevrimiçi olarak aktif olan binlerce kadın
 • 18-40 yaş aralığında mevcut kızlar var, böylece herkes uygun eşleşmeleri bulabilir
 • Yüksek kaliteli web kameraları
 • Kararlı video akışı
 • Ücretsiz hesaplar web sitesinin tüm özelliklerine erişebilir
 • Kolay ve sorunsuz bir mobil tarama deneyimi
 • Emojiler mevcuttur
 • Özel sohbetler ve görüntülü görüşmeler mevcuttur
 • Hiçbir reklam
 • Facebook ve Gmail girişi mevcuttur

İNŞAAT:

 • Yönergelerin dışında bir şeyler yapmak, web sitesi video planından dakikalar düşecek
 • Konuşmak istediğiniz kişinin cinsiyetini seçmek mümkün değil

# 13 - Fruzo

Fruzo

Yetişkinlere yönelik kamera ve görüntülü sohbetlerin hayranıysanız, Fruzo'yu duymuş olabilirsiniz. Bu web sitesi sadece tipik bir görüntülü sohbet platformu değil, aynı zamanda bir sosyal ağ sitesi görevi görüyor. Elbette, dünyanın farklı yerlerinden insanların aynı mekanda birbirine bağlanmasına ve toplanmasına yardımcı oluyor. Öyleyse, aşkı, arkadaşlığı ve ciddi bağlantıları bulma şansına sahip olma fikrini seviyorsanız, bu kesinlikle sizin için bir web sitesi.

Artıları:

 • Onaylanmış arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz
 • Spam mesaj yok
 • Deneme süresi ücretsizdir
 • Basit tasarım, ancak kullanımı çok kolay
 • Sosyal medyanın ve tanışma sitesinin faydalarını yaşayabilirsiniz.

İNŞAAT:

 • Bir eşleşme bulmak zaman alır

# 14 - DirtyRoulette

Kirli rulet

Diğer Canlı Video Sohbetlerine benzer şekilde, Dirty Roulette ayrıca çok sayıda aktif kullanıcı arasından en iyi eşleşmenizi bulmanıza yardımcı olur. Ancak, onu harika yapan şey, aile ve sıkıcı şeyler hakkında konuşmayacak olmanızdır. Bunun yerine, yaramaz aktiviteleri ve kirli konuşmaları araştırarak zaman geçirebilirsiniz.

Hepsinden önemlisi, bu web sitesine katılan birçok aktif insan var. Böylece günün herhangi bir saatinde maçınız her zaman olacaktır.

Artıları:

 • Çıplaklık gösterebilirsin
 • Anonim kimliği korur
 • Web sitesinde reklam yok
 • Dünyanın her yerinden büyük üyeler
 • Web sitesi tasarımı basit ama şık

İNŞAAT:

 • Yaşın doğrulanması gerekiyor
 • Bazen ses kalitesi kötüdür

Paket

Şüphesiz, Shagle, 2017 yılındaki lansmanından bu yana sektörde büyük bir hit haline geldi. O andan itibaren, farklı ülkelerden, ırklardan, cinsellikten ve yaşlardan her türden insanın bir araya gelmesine ve bir araya gelmesine izin veren öncü web sitelerinden biri haline geldi. bağlanın.

Elbette, dünya çapındaki insanların en uygun ve en kolay şekilde bir bağlantı bulmalarına yardımcı olur. Bu nedenle, geleneksel flört web sitelerinden sıkılmış ve yorulmuşsanız ve iletişim kurmanın başka yollarını denemek istiyorsanız, Shagle ve burada gösterilen web sitelerinin geri kalanı gerçekten tam size göre.

Seçmek zor, işte benim Shagle.com dışında sizin için yararlı olabilecek en iyi 3 kişisel seçenek:

Şaşırtıcı özellikler, basit tasarımlar, kolay bir kayıt süreci ve birinci sınıf güvenlik sistemleriyle birleştiğinde, rastgele insanlarla tanışma ve cinsel arzunuzu keşfetme arzunuz artık bir rüya değil. Yani, bugün bu web sitelerini ziyaret etmemek için hiçbir nedeniniz yok.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin