Güncellenme tarihi: 6 Temmuz 2022

flörtöz

Flingster'ın 2022 Değerlendirmesi - Gerçekten İyi mi?

Web sitesi linki: https://www.flingster.com

Flingster.com'un Artılarını ve Eksilerini Göster

avcı

Yabancılarla rastgele sohbet epey zamandır bir trend olmuştur. Özellikle teknolojinin yükselişi ile birçok insan arasında ortak bir ilgi haline geldi ve herkes her zaman internette görünüyor. Çevrimiçi dünyada, yeni arkadaşlarla kolayca tanışabilir, potansiyel ortakları tanıyabilir veya sadece insanlarla konuşabilir ve etrafta takılabiliriz. Yabancılarla asla konuşmamamız konusunda her zaman uyarıldık, ancak çevrimiçi iletişimin hepimize getirdiği anonimlik ve heyecanla ilgili bir şeyler var ... ve yetişkin sohbetlerinin sevdiği yer burası flörtöz resme gelin.

Sizinle aynı şeyi isteyen benzer düşünen, azgın insanlarla tanışmak istiyorsanız, Flingster'ı seveceksiniz. Ara sıra ortaya çıkan birçok yetişkin sohbet sitesi var; bazı yerleşik olanlar ve daha yeni siteler de var. Bir yabancıyla rastgele sohbet etmek, flört etmek ve seks, takılmalar ve diğer tuhaf şeyler gibi ikinizin de kesinlikle hoşlanacağı konular hakkında konuşmakla ilgili bir şeyler var. Uzun kayıtlara veya doğrulamaya gerek yoktur; sadece birkaç tıklamayla diğer üyelerle anında eşleşebilirsiniz. Sitenin bir milyondan fazla kullanıcıya ev sahipliği yaptığı göz önüne alındığında, yol boyunca biriyle tanışmak zorundasınız.
Flingster en büyük çevrimiçi sohbet sitelerinden biridir ve birçok insan getirdiği eğlence ve maceraya yemin eder. Site en önemli özelliğiyle gurur duyuyor: görüntülü sohbet, çünkü hepsi ücretsiz ve herhangi bir kısıtlama yok. Okumaya devam edin ve bu popüler sohbet platformu hakkında daha fazla bilgi edinin ve eğlenceye nasıl katılabileceğinizi ve hayatınıza baharat ve zevk katabileceğinizi öğrenin.

Özetle Flingster

Flingstercom Çoğu özellik ücretsiz olsa da, özellikle arama filtreleri ve arama ayarları açısından ek avantajlar ve ayrıcalıklar için yine de premium üyelik sunarlar. Ancak bu sitenin iyi yanı, ister ücretsiz ister ücretli üyelik kullanıyor olun, ilginizi her zaman başka bir üyeye gösterebilirsiniz. Site ayrıca üyelerinin gizliliğine ve anonimliğine de değer verir pek çok düzeyde - yüz maskesi özelliklerine sahipler anonimliği sağlamak için üyelerin yüz maskeleriyle düzenlenen fotoğrafları veya videoları için geçerlidir.
Web sitesi genellikle metin, sesli veya görüntülü görüşmeler yoluyla rastgele seks ve / veya flört sohbet odası olarak bilinir. Kayıt ödemesi gerekmediğinden anlık toplantılar kolaylıkla yapılabilir. Flingster'ın nihai hedefi, insanların aradıklarını bulabilecekleri bir topluluk olmaktır. Web sitesi ücretsiz özellikleriyle övündüğünden, başka bir üyeyle kolayca sohbet başlatabilir, dosya veya ekleri gönderebilirsiniz.

Üye Yapısı ve Anonimlik

flingster bedava Cinsiyet, ilişki durumu veya genellikle çevrimiçi sohbet siteleriyle birlikte gelen diğer olağan faktörlerden bağımsız olarak herkes Flingster'a katılmakta özgürdür. İster yeni arkadaşlarla tanışmak, yabancılarla rastgele şeyler hakkında konuşmak, yeni bir ilişkiye girmek veya bir gecelik aşk yaşamak istiyor olun, Flingster işinize başlamanıza yardımcı olacak en iyi sitedir. Dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar bu platformdaki herkesle iletişim kurabilirsiniz. Eğlencenin yanı sıra, bir yabancıyla sohbet etmenin yanı sıra farklı kültürleri ve milletleri anlayıp takdir edebileceksiniz. Flingster, sanal maskeler takmanıza izin vererek size olabildiğince gizemli kalma seçeneği sunar. Gürültülü ve gururlu olmak istiyorsanız, başkalarıyla daha derin bağlantılara ve arkadaşlığa sahip olmak için tam yüzünüzü ve gerçek kimliğinizi de gösterebilirsiniz.
Son olarak, Amerika Birleşik Devletleri, 500 binden fazla kullanıcısı ile en yüksek Flingster üye yüzdesine sahiptir. Bir buluşma veya ilişki kurmayı hedefliyorsanız, bölgenizde birçok üye olabileceği için oraya ulaşma şansınız daha yüksektir. Farklı yaşam alanlarından birçok insanla tanışabilirsiniz (tabii ki küçükler hariç). Cinsiyete göre, üyelerin çoğu erkek nüfustan.

Kayıt ve Sosyal Medya

Flingster'a katıl The tüm süreç çok kolay Kaydolduktan birkaç saniye sonra diğer insanlarla sohbet etmeye başlayabileceğinizi. Henüz ödeme yapmaya istekli değilseniz ve önce topluluğu gözlemlemek istiyorsanız, deneme süresi tekliflerinden yararlanıp tatmin olabilirsiniz. Kaydolmak için tek yapmanız gereken bir e-posta adresi ve yaşınızı belirtmektir. Kaydınız başarılı olduktan sonra, her seferinde bir üye ile sohbet etmeye başlayabilirsiniz.. Bu sitenin iyi bir yönü, e-postanızı doğrulamaya ihtiyaç duymayacak olmalarıdır. Kaydın tamamını bitirdikten sonra, birçok üye arasında çekici bulduğunuz biriyle konuşmaya başlayabilirsiniz. Sizin hakkınızda daha fazla bilgi vermek ve biraz fikir vermek için herhangi bir sosyal medya profilini bağlayabileceğiniz çoğu sitenin aksine, Flingster böyle bir özelliğe izin vermez. Düşünmek için, sitenin her üyenin gizliliğini daha fazla korumak için harika bir hamlesi.
Flingster'a buradan kayıt olabilirsiniz.

Flingster'da İletişim Kurma ve Sohbet Başlatma

çılgın sohbet Bir hesap oluşturduğunuzda, sizinle eşleşen herkesle anında sınırsız sohbetin tadını çıkarabileceksiniz. Biraz utangaç hissediyorsanız, önce yazılı sohbeti tercih edebilirsiniz. Daha rahat hissettiğinizde, konuşmaya (sesli sohbet) ve ardından görüntülü aramaya geçebilirsiniz. Premium üyeler, olası maçlarını cinsiyet ve konum açısından filtreleme avantajına sahiptir. Hala rastgele olmasına rağmen, eşleştirme işlemi en azından tercihlerinizi dikkate alacaktır. Bazı üyeler başkalarıyla iletişim kurarken kendi ana dillerini de kullanır, böylece ayarlarınızı yine de adapte edebilmek için ayarlayabilirsiniz.
Flingster, çevrimiçi buluşma veya bağlantı kurmak için popüler bir platform olduğundan, bazı üyelerin videolarını en baştan açtıkları durumlar vardır. Çoğu zaman, diğer hatta olanlar çıplak ya da kışkırtıcı kıyafetler giyiyorlar. Bundan rahatsızlık duyuyorsanız, başka bir temas seçeneğine geçene kadar kameranızı kapatabilir ve kendinizi yavaşça rahat ettirebilirsiniz.

Üye Profil Kalitesi

flingster üyesi Flingster, üyelerinin anonimliğine değer verir, bu nedenle, siz ikiniz bir sohbet başlatmadıkça ve bu ayrıntıları size ifşa etmedikçe, profillerinde bir kişi hakkında çok fazla bilgi görmezsiniz. Bir profili ziyaret ettiğinizde, yalnızca kişinin cinsiyetini ve konumunu görebilirsiniz ve bazıları için, ilgi alanlarını yakalayacak ilişki türü veya konular hakkında bir veya iki kelime eklerlerdi. Ayrıca hobiler gibi diğer ayrıntıları ifşa etme seçeneğiniz de vardır, ancak bunu gerçek sohbet sohbeti için kaydetmek isteyebilirsiniz.
Flingster anonimlik sözü verdiğinden, sadece spam veya sahte hesapların değil, üyelerin de doğrulanmasını sağlarlar. Bir doğrulama rozeti, sadece rastgele bot veya sahte hesaplar değil, yasal üyeler olduklarının kanıtı olacaktır. Bu rozeti hemen görmek, gerçek bir kişiyle konuştuğunuzdan emin olabileceğiniz için sohbet ederken kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar… anonim olsa da, hepsi heyecanın bir parçası.
Beğendiğiniz üyelere iyi bir izlenim bırakmak için kişiselleştirilmiş mesajlar gönderebilirsiniz. Bu sitede, diğer kişi bir sonraki sohbete geçmeden hemen önce ilginizi belirtmeniz önemlidir. Flingster'ın profillerden sonra profillere göz atmanıza izin vermediğini unutmayın; sadece sizin eşiniz olarak rastgele seçilen üyeleri görecek ve onlarla bağlantı kuracaksınız. Premium üyeliğe sahip olmak, mevcut bir sohbet arkadaşınızı tekrar görmenizi sağlar.

Flingster'ın Karşılanabilirliği

Flingster maliyetleri The ücretsiz sürüm tüm temel özellikleri kullanmanıza izin verir orada burada bazı reklamlarla, ancak sohbet deneyiminizi bozacak kadar fazla değil. Premium üyelik için ödeme yapmak size bir doğrulama rozeti ve daha özelleştirilmiş filtreler kazandırır. Ücretli kullanıcılar, tüm sohbet deneyimleri üzerinde daha fazla kontrole sahiptir ve sahtekarlara ve tehlikeli kişilere karşı daha fazla güvenlik ve koruma sağlar… ayrıca, premium üye olduğunuzda reklamsız olacaktır. Ücretli üyelik genellikle haftalık bir oranla değişir Aylık 6.99 $ veya 19 $ ve altı ay boyunca 89.94 dolar

Ödemeler, Web Sitesi Tasarımı ve Kullanılabilirlik

Flingster düzeniPremium üyeliği satın alan üyeler için, kredi kartınızı kullanarak üçüncü taraf ödeme tahsilat acentesi Segpay tarafından işlenecektir. Faturalarınız ve satın alımlarınızla ilgili tüm endişeleriniz de aynı temsilci tarafından ele alınacaktır. Bir faturalandırma döngüsü sırasında üyeliğinizi iptal etmeye karar verirseniz, geri ödeme yapılmayacaktır. Priminiz için kalan günleri de kullanabilir ve paranızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
Flingster'ın tasarımı ve arayüzü çok basit ve anlaşılır; Temiz ve saçma sapan web sitesi tasarımlarında kolayca gezinebildiğiniz için teknoloji konusunda bilgili değilseniz endişelenmenize gerek kalmayacak. Web sitesi de hızlı yüklenir, ancak elbette internet hızınıza ve sohbet edebileceğiniz mevcut çevrimiçi üyelere de bağlı olacaktır. Henüz bir mobil uygulama mevcut değil, ancak siteye herhangi bir tarayıcı ile erişebilir, böylece onu telefonunuzda kullanmaya devam edebilirsiniz.

Flingster'ın Özel Özellikleri

AR Yüz Filtreleri

Bu özellik, görüntülü sohbet sırasında sanal maskeler kullanarak kimliğinizi korumanıza yardımcı olur. Filtrelerin çeşitliliği de harika bir sohbet başlatıcı olabilir.

çevirmek

Sizden farklı bir dilde konuşan üyelerle konuşurken, dil engellerine rağmen yine de bağlanabilmek için bu özelliği kullanabilirsiniz.

Artılar ve eksiler:

Artıları:

 • Uygun fiyatlı premium üyelik
 • Kullanıcı dostu site
 • Benzersiz ancak sınırlı özellikler
 • Hızlı ve kolay kayıt
 • Ücretsiz sürümde çok fazla reklam yok
 • Diğer üyelerle anında ve basit sohbet
 • Dünyanın her yerinden birçok üye; senin için daha fazla olası eşleşme
 • Yetişkin görüntülü sohbetler sınırsızdır
 • HD kalitesinde videolar
 • Ücretsiz önizlemeler mevcuttur

İNŞAAT:

 • Otomatik çıkış yok
 • Profilde daha az bilgi gösteriliyor
 • Doğrulama ve yumuşak kayıt yok

Karar

flingster ayarları İşlerimizden ve farklı türden sorunlardan dolayı kendimizi bu kadar tükenmiş hissettiğimiz durumlar olabilir. Kendinizi sıkıntıdan uzak tutmanız ve sakin olmanız gerekir; bu web sitesine katılmak denemeye değer olacak özellikle de bir yabancıyla konuşup duygularınızı (hatta cinsel olanları) dışa vurabildiğiniz için. Diğer üyelerle konuşma veya sohbet etmenin getirdiği heyecanı ve macerayı inkar edemeyiz.
Flingster, yüzlerce benzer siteye kıyasla başka bir bağlantı veya buluşma uygulaması olabilir, ancak onu bunlardan ayıran bir şey, üyelerin güvenliğini ve gizliliğini sağlamaya olan bağlılıklarıdır. Benzersiz özellikleri ile diğer sitelere göre üstünlükleri var. kayıt işlemi, ancak çok hızlı olması harika ve verimli olduğundan, genellikle diğer sitelerde bulunan doğrulamadan yoksundur. Bu, doğrulanmış üyeleri sahte olanlardan ayırmaya yardımcı olmak içindir ve üyelere karşı güvenlik için iyi bir kaynak olabilirdi.
Bu site aynı zamanda flörtler, seks ve ilişki açısından açık fikirli meşgul insanlar için de harika. Yetişkin görüntülü sohbetlerinin sınırsız olması hoşuma gitti. Flingster, en popüler yetişkin sohbet sitelerinden biridir ve bu sitedeki çoğu insan sıradan seks veya rastgele ilişki arıyor. Çok sayıda aktif üyeyle, yetişkinlere ilgi duyan biriyle eşleşme şansınız da artar. Binlerce insan şu anda ciddi hiçbir şey arıyor, bu yüzden Flingster bunun için mükemmel olan çok modern ve havalı bir uygulama olacak.

Web sitesi, ücretsiz üyelerin temel özellikleri kullanmaya devam etmesine izin veriyor, ancak premium üyelik pek çok avantaj sunuyor.
"Sonraki kaçışınız kim?" - dünyanın her yerinden bir milyondan fazla kullanıcıya ait üye sayacı ile web sitesinden kelimeler. Flingster'ı sevdim ve bu senin de çoğunluğa katılma zamanın olabilir.
Flingster iyi mi? Evet, kesinlikle öyle! Kendin denemeni ısrar ediyorum ve tadını çıkar.
Yorumlarınız her zaman memnuniyetle karşılanmaktadır, bu nedenle aşağıdaki yorumlarda fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin