Güncelleme tarihi: 24 Mayıs 2022

Chatspin İncelemesi

& 12 Chatspin.com gibi 'Ziyaret Edilmesi Gereken' Rastgele Görüntülü Sohbet Siteleri

1 numaralı Chatspin alternatifimi ziyaret edin - Flingster.com ve bazı ateşli insanlarla sohbet edin,% 100 risksiz!

Chatspin.com için 12 Alternatif Göster

Chatspin, dünya çapında önde gelen rastgele görüntülü sohbet web sitelerinden biridir. Şimdiye kadar kaydedilmiş en geniş kullanıcı tabanına sahip olmakla övünen, iki görüntülü sohbet web sitesi bile rekabet edemez. Benzersiz bir şekilde, web sitesi gençlerin eğlenmesi, eğlenmesi ve bağlantı kurarak harika zaman geçirmesi için bir mekan sağlamak amacıyla kuruldu. Özellikle şu anda kullanıcılarının çoğunluğu 18-25 yaş aralığında.

Gerçekten de, hiçbir taahhütte bulunmadan eğlenmek isteyenler için Chatspin, sizin için mükemmel bir şekilde hazırlanmış. Harika bir dizi dil ve özellik ile birleştiğinde, burada kesinlikle herhangi bir iletişim sorunu yaşamayacaksınız.

Sadece keyfini çıkarın, rahatlayın ve her gün 3,000'den fazla kullanıcıyla bağlantı kurun. Bu miktarla, kesinlikle mükemmel bir eşleşmeyi daha hızlı ve daha iyi bulacaksınız. Chatspin hakkında daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki site ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi edelim.

Chatspin'de Şansınızı Döndürün

Chatspin dünyayı kasıp kavurdu. Şu anda, en hızlı ve en önde gelen rastgele görüntülü sohbet sitesi olarak etiketleniyor. Web sitesi her ay yaklaşık 1.5 milyon tekil kullanıcı kazanıyor. Gerçekten de, tamamen akıllara durgunluk veriyor!

İkisi bir arada

Ayrıca, işlevselliği hem metin sohbeti hem de video görüşmelerini birleştirir. Bu nedenle, birçok kişi onu büyüleyici ve kullanışlı buldu. Buna göre, bir sayfada iki iletişim yönteminin keyfini çıkarabilirsiniz. Bir web sitesinden diğerine gidip gelmek yerine.

Çok dilli

Chatspin, on iki farklı dili tek bir yerde kullanan öncü bir web sitesidir. Elbette, sektördeki sadece 5 yıl içinde bir milyar sadık kullanıcıya ulaştı. Bununla birlikte, bu bilgi göründüğü kadar şaşırtıcı değildir. Bu şartıyla, Chatspin harika özellikler ve herkese yüksek kaliteli hizmetler içerir. Gerçekten de, bu ezici popülariteye bu kadar çabuk ulaşması nispeten bekleniyor.

Orijinal Bağlantılar

Dahası, Chatspin, video ve rastgele sohbetler yoluyla gerçek bağlantıları teşvik eder. Burada dünyanın farklı yerlerinden çok sayıda insan bulabilirsiniz. Tabii ki, hepsi mutlu, misafirperver ve yabancılarla tanışmaya istekli.

Cinsiyet Oranı

Pek çok üye, Chatspin'i web sitesinde cinsiyet dağılımı açısından 10 üzerinden 10 puan alıyor. Raporlara göre, kayıtlı erkek ve kadın arasında adil bir paya sahip. Böylelikle, rulet tipi sistemi ne olursa olsun sizin için doğru kişiyi bulmanızı sağlayabilirsiniz.

Userbase Kalitesi

Rapora göre buralardaki insanların ortalama yaşı en az 18 ile 30 yaş arasında. Ayrıca, üyelerinin çoğunluğu Amerika Birleşik Devletleri'ndendir, ancak yine de dünyanın diğer yerlerinden milyonlarca insanı bulabilirsiniz.

Buradaki üyelerin çoğu genellikle profesyoneller veya öğrencilerdir. Çevrimiçi bağlantı kurmak ve sosyalleşmek için bolca zaman ayıran bir grup insan.

Chatspin'de Profil Kalitesi

Chatspin.com'un rastgele bir görüntülü sohbet sitesi olması koşuluyla, görüntülenebilecek profil hesabı yoktur. Diğer üyelerin yaşları, yerleri ve cinsiyetleri dahil bilgileri yalnızca eşleştiğinizde mevcuttur.

Chatspin.com'un Tasarımını ve Kullanılabilirliğini Değerlendirme

dizayn

Web sitesinin tasarımı stratejik olarak modern insanlara ve gençlere yöneliktir. Geliştiricilerin modern yazı tipleri, yeni bir görünüme sahip grafikler ve siyah ve sarı renk kombinasyonu kullandıkları göz önüne alındığında. Sonuç olarak, sayfanın tamamı genç nesil için çekici.

Kullanılabilirlik

Chatspin'in genel kullanılabilirliği son derece kullanışlı ve kolaydır. Elbette, hem masaüstü hem de mobil sürümleri harika bir tarama deneyimi sağlamak için rekabet ediyor. Web sitesinde basit ve kolay bir süreç ve birinci sınıf güvenlik sistemleri vardır. Ayrıca, metin sohbetinden görüntülü sohbetlere geçiş, herhangi bir cihaz veya bilgisayarda oldukça kullanışlıdır.

O nasıl çalışır?

Bu noktada, Chatspin.com'un bugün açık ara en popüler ve kullanışlı rastgele video ve metin sitesi olduğunu anlıyoruz. Böylelikle üye kayıt sayısı her gün yükselmekte ve binlerce yarışmayı zahmetsizce yenmektedir. Bu nedenle, nasıl çalıştığını ve zevkinize neler sunabileceğini daha fazla anlamak için temel üye olarak imzalamanız gerekir.

Chatspin'i kullanırken, çekici bulduğunuz diğer üyelere beğeniler gönderebilirsiniz. Ayrıca, sayfada size konuşmanın tüm kontrolünü veren kullanılabilir düğmeler vardır. Örneğin, ok düğmesi sohbeti bir sonraki üyeye geçirmenize olanak tanır. Ancak, önceki sohbete tekrar bağlanmak istiyorsanız, bunun için bir premium hesaba ihtiyacınız olabilir.

sohbet dönüşü

Ek olarak, Chatspin'in avantajlarından yararlanmaya karar verirseniz, seçebileceğiniz iki iletişim seçeneği vardır. Metin veya görüntülü sohbet yoluyla olabilir.

Görüntülü Sohbet ile Bağlantı Kurma

İnsanları görüntülü sohbet yoluyla bağlamayı tercih ediyorsanız, bilgisayarınızın veya herhangi bir cihazın mikrofon işlevini etkinleştirmeniz gerekir. Ayrıca web sitesi, video uygulamanıza erişime izin vermenizi isteyebilir. Son olarak, kimliğinizi gizlemek için dijital yüz filtreleri seçme seçeneğiniz var. Bu özellik, yüz özelliklerini akıllı bir şekilde otomatik olarak algıladığı ve yüz kimliğinizi maskelediği için kesinlikle harika.

Yazılı Sohbet ile Bağlantı Kurma

Beklentilerimin aksine, Chatspin'de metin sohbeti kesinlikle mütevazı ve anlaşılması kolay. Diğer yazılı sohbet sitelerine benzer şekilde çalışır. Bununla birlikte, Chatspin'in benzersiz özelliği, metin sohbetinde benzer tercihleri ​​paylaşan kişileri otomatik olarak bağlayıp eşleştirmesidir.

Öte yandan, kamera karşısında rahatsızlık duyan ya da dış görünüşünden çok haberdar olan kişiler için de uygundur. Bununla birlikte, üyeler birbirleriyle rahat hissetmeye başlarlarsa kolayca görüntülü sohbetlere geçebilirler.

Son olarak, sohbetten ayrılmak isterseniz, "Sohbeti Bitir" düğmesini tıklamanız yeterlidir. Ayrıca web sitesi, “İleri” düğmesine tıkladığınızda ekranınızı otomatik olarak bir sonraki üyeye geçirir. Üyenin profilinde bulunan "Beğen" düğmesi kalp göndermenize ve ilgilendiğinizi belirtmenize olanak sağlar.

Kayıt: Chatspin'de Kolay mı?

1 numaralı Chatspin alternatifimi ziyaret edin - Flingster.com ve bazı ateşli insanlarla sohbet edin,% 100 risksiz!

Chatspin'in kayıt süreci nispeten kolay ve hızlıdır. Elbette, tek yapmanız gereken geçerli bir e-posta adresi ve şifre sağlamaktır. Daha sonra web sitesi, sizi gizlilik, güvenlik ve web sitesini kullanmadan önce bilmeniz gereken her şey hakkında bilgilendiren bir Kullanım Koşulları Sözleşmesi ister.

Daha sonra web sitesi, verilen e-posta adresine bir e-posta doğrulama bağlantısı gönderir. Son olarak, web sitesini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu arada, bir e-posta adresi sağlamak sizin için bir seçenek değilse, yine de hem web sitesi hem de mobil sürümleri kullanabilirsiniz. Bunun dezavantajı premium üyeliğe yükseltemezsiniz.

Chatspin'in Özel Özellikleri

Chatspin sohbet
 • Ülke Filtreleri

Bu filtre, üyeleri konuma göre sıralayarak kolaylık sağlar. Örneğin, yakındaki bölgede eşleşmeler olmasını istiyorsanız, ülke filtresi zahmetsizce insanları ayırmanıza yardımcı olacaktır. Ancak bu özellik yalnızca premium üyeler tarafından kullanılabilir.

 • Özel sohbet

Bu filtre, üyeleri konuma göre sıralayarak kolaylık sağlar. Örneğin, yakındaki bölgede eşleşmeler olmasını istiyorsanız, ülke filtresi zahmetsizce insanları ayırmanıza yardımcı olacaktır. Ancak bu özellik yalnızca premium üyeler tarafından kullanılabilir.

Diğer bir premium özellik ise Özel Sohbettir. Bu özellik, diğer üyelerle özel olarak etkileşim kurmanıza ve bağlantı kurmanıza olanak tanır. Her şeyden önce, konuşmanız denetlenmiyor. Böylece konuşabilir ve istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Cinsiyet Filtreleri

Açıkçası, bu özellik insanların eşleşmeleri tercih ettikleri cinsiyete göre sıralamasına izin veriyor. Bu nedenle, erkekler, kadınlar veya çiftlerle bir bağlantı kurmak istiyorsanız, zevkiniz için doğru filtreyi tıklamanız yeterlidir.

 • Yüz maskeleri

Daha önce de belirtildiği gibi, tüm sohbet deneyimini daha eğlenceli hale getirmek için kullanılabilir yüz filtreleri vardır. Gerçekten de, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yüz maskesi var. Örneğin, hayvan yüzü, bıyık, sakallı adam ve çok daha fazlası. Hatta bazı insanlar canlı görüntülü sohbetler sırasında gerçek yüzlerini gizlemek için Yüz Maskeleri kullanıyor.

Mobil Uygulaması Hakkında

Chatspin uygulaması

Chatspin mobil uygulaması, masaüstü sürümü kadar verimli ve güvenilirdir. Aslında daha da iyi! Gerçekten de, Chatspin geliştiricileri, bunun genellikle dışarıda olan ancak aynı zamanda çevrimiçi sosyalleşmek isteyen insanlara da hitap ettiğinden emin oldu.

Masaüstü sürümün aksine, Chatspin uygulamasının kendine özgü daha fazla özelliği vardır. Benzer şekilde, tasarım web sitesinden daha çekici ve daha iyi görünüyor. Ayrıca, uygulama ücretsiz olarak indirilebilir. Hem iOS hem de Android cihazlarda mevcuttur, bu nedenle temelde herhangi bir akıllı telefon, tablet ve diğer cihazlarla uyumludur.

Ek özellikler

 • İlgi Alanı Filtreleri

Rastgele sohbeti kullanırken, ilgi filtrelerini tıklayabilir ve üyeleri ilgi alanlarına göre sıralayabilirsiniz. Elbette, bu özellik yalnızca sohbet odasında mevcuttur ve sayfanın hemen alt kısmında bulunur.

 • Giriş Mesajı

Giriş mesajı, Chatspin'in mobil uygulamasında bulunan başka bir özelliktir. Bunu kullanmak, eşleşen üyeye otomatik olarak gönderilen bir giriş mesajı yazmanıza olanak tanır.

Chatspin Üyeliği ve Fiyatlandırma

Bedava hesap

Chatspin'de ücretsiz bir hesabınız olmasına rağmen, web sitesini veya mobil uygulamayı verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Elbette, ücretsiz hesap oluşturma, rastgele görüntülü sohbetler, yüz filtrelerinin kullanımı ve çeşitli konum filtrelerine ücretsiz erişim dahil olmak üzere ücretsiz olarak sunulan özellikler vardır.

Chatspin Plus

Chatspin Plus, Chatspin'in premium sürümüdür. Chatspin Plus'ı kullanırken, çok makul bir fiyata web sitesinin tüm özelliklerine erişebilirsiniz. Premium üyeliğe geçerken göz önünde bulundurabileceğiniz birkaç seçenek vardır:

 • 6.99 $ (Bir Hafta Abonelik)
 • 19.99 $ (Bir Aylık Abonelik)
 • 14.99 $ (Altı Haftalık Abonelik)

1 numaralı Chatspin alternatifimi ziyaret edin - Flingster.com ve bazı ateşli insanlarla sohbet edin,% 100 risksiz!

Ancak, gerçek satın alma işleminden önce web sitesini hala test etmek istiyorsanız, deneme üyeliklerinden yalnızca 6.99 ABD doları karşılığında yararlanabilirsiniz.

Ek olarak, Chatspin Plus'ı kullanmanın keyfini çıkarabileceğiniz avantajlar, konum, cinsiyet ve arama gibi birkaç ek filtredir. Ayrıca, dünyanın farklı yerlerinden insanlarla sohbet edebilir ve reklamsız gezinmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı şekilde "Geri Düğmesi" ve VIP rozetini de kullanabilirsiniz.

Chatspin.com'un Faydaları ve Kusurları

Artıları:

 • Kaydolmak için banka / kredi kartı bilgisi gerekmez
 • Chatspin Plus'ı kullanırken birçok özel avantaj
 • Müşteri Desteği 24/7 mevcuttur
 • Metin sohbeti ve video görüşmelerinin ücretsiz kullanımı
 • Rulet tipi sohbet kullanır
 • Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz çok sayıda görüntülü sohbet özelliği
 • Her gün çevrimiçi olarak binlerce aktif kullanıcı
 • Mobil uygulama hem Android hem de iOS cihazlarda indirilebilir
 • Mobil cihazlarda inanılmaz sorunsuz tarama deneyimine sahiptir
 • Google ve Facebook kaydı mevcuttur
 • Hızlı ve kolay kayıt süreci
 • Dünyanın farklı yerlerinden kullanıcı tabanına sahiptir

İNŞAAT:

 • Ücretsiz hesapların sınırlı arama özellikleri vardır
 • Kayıt sırasında hesap doğrulama yok

Chatspin.com'a 12 En İyi Rastgele Video ve Canlı Kamera Sohbet Sitesi Alternatifleri:

# 1 - shagle

shagle kız

Yabancılarla ve muhteşem fıstıklarla görüntülü sohbet etmek için harika bir mekan arıyorsanız, o zaman kesinlikle Shagle topluluğu sizin için harika bir seçenek olacaktır. Bu web sitesinde, çeşitli ilgi alanlarına sahip birçok farklı insan bulabilirsiniz.

Bu nedenle, bir bağlantı oluşturmak ve anlamak ana odak noktasıdır. Ayrıca, 25 ila 55 yaş arasındaki insanlar arasında büyük bir denge var, bu da ne kadar genç veya yaşlı olursanız olun, bu platformda her zaman doğru eşleşmeyi bulabileceğinizi gösteriyor.

Shagle'ın tam incelemesi - burada.

Artıları:

 • Akıllı algoritma aynı kişiyle iki kez konuşmamanızı sağlar
 • Dünya çapında milyonlarca üyesi var
 • Kayıt olmak için maksimum 5 dakika gerekir
 • Ücretsiz üyelerin pek çok avantajı ve keyfini çıkarması gereken özellikler vardır
 • 70 farklı ülkede mevcuttur
 • Kurallar ve düzenlemeler mevcuttur ve kullanıcı dostu deneyimi sürdürmek için uyulması gerekir
 • Özellikler ve iletişim araçları çoktur
 • Kayıt olmak için kişisel bilgi gerektirmez
 • Ücretsiz kısa mesaj gönderme
 • Canlı görüntülü sohbetin ücretsiz kullanımı
 • Çeviri Aracı sayesinde dil engeli yok

İNŞAAT:

 • Uygulama içi sürüm mevcut değil
 • Ücretsiz bir hesap kullanarak ek özelliklere erişemezsiniz
 • Video kalitesi ortalama

# 2 - sohbet

chatrandom kaydı

Chatrandom, kullanıcıların dünya çapındaki insanlarla ve yabancılarla kolayca bağlantı kurmasını sağlayan ücretsiz bir canlı sohbet sitesidir. Site, 2011 yılı civarında muhteşem hizmetine başladı ve o zamandan beri bugün en popüler sitelerden biri haline geldi. Elbette, bu yaşayabileceğiniz en heyecan verici canlı sohbettir. Çünkü sistem rulet tipi bir eşleştirme kullanır ve her gün binlerce kişiyle sohbet etmenize izin verir.

nen tam Chatrandom incelemesi burada.

Artıları:

 • Kayıt ücretsizdir
 • Kullanıcılar dünyanın diğer yerlerinden üyelerle sohbet edebilir
 • Kişiler kayıt olmadan canlı sohbete katılabilir
 • Her gün binlerce aktif kullanıcı var
 • Uygulama sürümü indirilebilir
 • Kimlik gizlemek "maske" aracılığıyla mümkündür
 • Ücretsiz mesaj gönderme

İNŞAAT:

 • Profil fotoğrafı yok
 • Yalnızca Android kullanıcıları indirebilir
 • Kayıtlı kadınlardan daha fazla erkek sayısı

# 3 - Serseri

pislik arkadaşı görüntüsü

Jerkmate, her anı vaat eden canlı bir seks kamerası sitesi zahmete değer. Ayrıca, istediğiniz zaman çıkarabileceğiniz birçok harika civciv var. Kızların çoğu AMD'nin azgın erkeklerin onları izlemesi için can atmasını bekliyor. Ayrıca, bu web sitesinde bulunan kameralar yüksek çözünürlüklü kalitededir ve tüm deneyimi daha keyifli hale getirir.

Jerkmate incelemesi burada.

Artıları:

 • Sohbet etmek için farklı ve geniş kız seçenekleri
 • Canlı şovlar farklıdır ve kullanıcılar hangilerini beğendiklerini seçebilirler
 • Web kameraları yüksek kaliteli çözünürlüktedir

İNŞAAT:

 • Pahalı özel gösteriler

# 4 - flörtöz

avcı

Flingster, bir toplantı, takılma ve bekarlarla sevişme için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir rastgele görüntülü sohbettir. Bu web sitesinde başvuru süreci gerçekten de son derece hızlı ve rahattır. Yani, enerjinizin çoğunu boşa harcamayacak. Diğer birkaç tanışma web sitesine kıyasla, ücretsiz hesaplar bile ödeme yapmadan mesaj ve görüntülü sohbetleri kullanabilir.

Öte yandan, ücretli abonelerin gerçekten benzersiz olan ek özellikleri vardır. Bu arada, Flingster, siz kendiliğinden hızlı bir kaçışa rıza göstermeden önce, sohbet sırasında benzer şekilde gizli kimlik sağlar.

Derinlemesine Flingster incelemesi.

Artıları:

 • Belirtilmemiş karakter bir seçimdir
 • Cinsel yönelim veya cinsiyetten bağımsız olarak herkes iyidir
 • Kayıt prosedürü mevcuttur ve nispeten basittir
 • Sitenin tasarımı basit ancak gezinmesi anlaşılabilir

İNŞAAT:

 • Ara sıra bildirilen sahte profiller var

# 5 - Meyve

Meyve

Yetişkinlere yönelik kamera ve görüntülü sohbetlerin hayranıysanız, Fruzo'yu duymuş olabilirsiniz. Bu web sitesi sadece tipik bir görüntülü sohbet platformu değil, aynı zamanda bir sosyal ağ sitesi görevi görüyor. Elbette, dünyanın farklı yerlerinden insanların aynı mekanda birbirine bağlanmasına ve toplanmasına yardımcı oluyor. Öyleyse, aşkı, arkadaşlığı ve ciddi bağlantıları bulma şansına sahip olma fikrini seviyorsanız, bu kesinlikle sizin için bir web sitesi.

Artıları:

 • Onaylanmış arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz
 • Spam mesaj yok
 • Deneme süresi ücretsizdir
 • Basit tasarım, ancak kullanımı çok kolay
 • Sosyal medyanın ve tanışma sitesinin faydalarını yaşayabilirsiniz.

İNŞAAT:

 • Bir eşleşme bulmak zaman alır

# 6 - SlutRoulette

Slutroulette

Eğer biraz ateşli şeyler arıyorsanız, SlutRoulette sizin için en iyi Canlı Video Sohbet web sitesidir. Burada, beğendiğiniz kategorileri seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Örneğin, transeksüel, lezbiyen, MILF'ler veya büyük memeler. Bahsetmiyorum bile, herkesin web sitesine daha kolay göz atmasına ve kullanmasına izin veren harika bir tasarıma ve arayüze sahiptir. Her şeyden önce, konaklamanızı kesinlikle daha eğlenceli ve erotik hale getirecek heyecan verici kamera şovları var.

Artıları:

 • Çok sayıda güzel kadın mevcut
 • Her tür yetişkin için uygundur
 • Özellikler bol ve çok faydalıdır
 • Uygulama içi sürümde mevcuttur
 • Web sitesini mobil versiyonunu kullanarak kullanabilirsiniz.

İNŞAAT:

 • Kayıt zorunludur
 • Özel şovların çeşitli fiyatları vardır

# 7 - DirtyRoulette

Kirli rulet

Diğer Canlı Video Sohbetlerine benzer şekilde, Dirty Roulette ayrıca çok sayıda aktif kullanıcı arasından en iyi eşleşmenizi bulmanıza yardımcı olur. Ancak, onu harika kılan, aile ve sıkıcı şeyler hakkında konuşmayacak olmanızdır. Bunun yerine, yaramaz aktiviteleri ve kirli konuşmaları araştırarak zaman geçirebilirsiniz. Hepsinden önemlisi, bu web sitesine katılan birçok aktif insan var. Böylece günün herhangi bir saatinde maçınız her zaman olacaktır.

Artıları:

 • Çıplaklık gösterebilirsin
 • Anonim kimliği korur
 • Web sitesinde reklam yok
 • Dünyanın her yerinden büyük üyeler
 • Web sitesi tasarımı basit ama şık

İNŞAAT:

 • Yaşın doğrulanması gerekiyor
 • Bazen ses kalitesi kötüdür

# 8 - omegle

Omegle sohbet

2008 yılında kurulan Omegle, çevrimiçi flört hizmetlerinin, sosyal ağ web sitelerinin ve teknolojinin yükselişinden önce çevrimiçi mesajlaşma web sitelerinin kurucuları arasındaydı. Aslında, Omegle'ı diğer canlı sohbet platformlarından özel kılan şey, üyelerin yabancı olmaları ve dünyanın birçok yerinden gelmiş olmalarıdır. Bazı yaygın sosyal ağlarla karşılaştırıldığında, Omegle, web sitesinin tüm özelliklerini kullanmak için kayıt veya hesap gerektirmez.

Artıları:

 • Günlük 30,000'den fazla aktif
 • Kullanıcıların çoğu flört ve kirli konuşmalar arıyor
 • Aktif topluluk
 • Kullanıcılar istenmeyen sohbetlerden kopabilir
 • Hesap oluşturmaya gerek yok

İNŞAAT:

 • Botlar web sitesinde mevcut

# 9 - CamSörf

camsurf

Dünyanın her yerinden farklı insanlarla bağlantı kurmayı seviyor musunuz? Cevabınız evet ise, kesinlikle CamSurf web sitesini seveceksiniz. Bu, rastgele sohbet arkadaşları bulabileceğiniz ve dünya çapında bağlantılar bulmanıza yardımcı olabileceğiniz yerdir. Harika özelliklerle birleştiğinde, CamSurf en iyi yetişkin kamera ve görüntülü sohbet sitesidir.

Ayrıca, bu web sitesinin arkasındaki ekip, insanların bireyleri, romantik ilgi alanlarını veya rastgele kullanıcıları bulmasına ve onlarla tanışmasına yardımcı olmak için tasarladı. Bahsetmiyorum bile, dünyanın farklı yerlerinden 200 ülkede mevcuttur. Ayrıca, hangi alanda olursanız olun herkes kullanabilir.

Tam Camsurf incelemesi burada.

Artıları:

 • Harika yetişkin kamera ve görüntülü sohbet sitesi
 • Serbest kullanmak
 • Herhangi bir kayıt gerektirmez
 • Kullanıcı dostu tasarım ve göz atması basit
 • Kullanıcıların gizliliğinin korunması
 • Olumlu deneyimleri sürdürmek için düzenlemeler uygular
 • Dünya çapında 200 ülkede mevcuttur
 • Güvenlik ve koruma için SSL şifreleme kullanır

İNŞAAT:

 • Sadece seks sohbeti için filtre seçeneği yok
 • Web sitesini kullanmak için kişilerin en az 18 yaşında olması gerekir.

# 10 - küçük sohbet

TinyChat güvenliği

TinyChat, dünyanın her yerindeki insanları geleneksel ama tazeleyici bir iletişim yolu ile zahmetsizce birbirine bağlar. Kuşkusuz, bu web sitesi etkileşimde 90'ların trendini canlandırmakta ve video ve sohbet odaları aracılığıyla modern yollarla birleştirmektedir.

Gerçekten de eski sohbet odalarını getirdiler ve modern bir yorum yaptılar. Şüphesiz, etrafta dolanan, geri gelir. Şaşırtıcı özellikler, yeni harika tasarımlar ve şaşırtıcı bir kullanıcı dostu arayüz ile birleştiğinde, tüm TinyChat deneyimini daha eğlenceli hale getirir.

Check out bizim TinyChat incelemesi burada.

Artıları:

 • Ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz
 • Gelen kişilerin sayısını kontrol ederken bir sohbete 12'ye kadar kullanıcı ekleyebilirsiniz
 • Bazı özelliklerinin ücretsiz kullanımı
 • Müstehcen içeriklerin gösterilmesine izin verme
 • Eşit sayıda erkek ve kadın üye
 • Her tür cinsel yönelim katılabilir
 • Üyelerin çoğunluğu genç
 • Tasarım harika ve kullanımı basit
 • İletişimde eğlenmek ve kullanmak için birçok özellik
 • Sohbet odalarını inceleyen moderatörler var

İNŞAAT:

 • Uygulama çok yer kaplayabilir
 • Kullanım sırasında hata bildirimleri mevcuttur

# 11 - Chatroulette

Chatroulette

2010'dan beri en popüler rastgele Canlı sohbet sitelerinden biri Chatroulette'tir. 17 yaşındaki Rus bir çocuk olan Andrey Ternovskiy tarafından oluşturulan web sitesi şu anda ona ait. Onun sayesinde, insanlar artık günün her saatinde görüntülü sohbetin, mesajlaşmanın ve sesli aramanın tadını çıkarabilirler. Elbette, web sitesini çevrimiçi kullanıcılar arasında daha çekici kılan şey, gerçekliğin güzel birleşimidir. Aslında, Skype sohbetinin ve Facebook'ların işlevselliğini tek bir sayfada birleştirir.

Artıları:

 • Özelliklerinin ücretsiz kullanımı
 • Basit tasarım, kolay gezinme ve kullanıcı dostu özellikler
 • Kayıt gerektirmez
 • Can sıkıcı kullanıcıları kolayca engellersiniz
 • Kişinin konuşmasını sevmiyorsanız başka bir kullanıcıya geçmek için "sonraki" bir seçenek var
 • Cep telefonlarında ve diğer cihazlarda uygulanabilir

İNŞAAT:

 • Kolay erişilebilirlik nedeniyle dolandırıcılık mevcut

# 12 - Faceflow

Faceflow

Faceflow, birkaç benzersiz özellik sunan başka bir Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken rastgele canlı sohbet sitesidir. Burada insanlar üç kullanıcıyla görüntülü sohbet edebilir. Çoğu rulet türü sohbetin aksine, Faceflow arkadaşlarınızla ve hatta yabancılarla bağlantı kurmanıza, eğlenmenize ve iletişim halinde kalmanıza olanak tanır. Bununla birlikte, bire bir görüşmeyi tercih ederseniz, özel aramalar ve metinler de vardır. Şu anda, web sitesi insanların profil oluşturmasına ve görüntülerini ve videolarını çevrimiçi paylaşmasına izin veriyor.

Artıları:

 • Kaydolmak kolay ve hızlıdır
 • Web sitesinde beş farklı dil mevcuttur
 • Modern tasarım ve görünüm
 • Özelliklerinin çoğunda ücretsiz kullanım
 • Bir sayfaya dahil edilmiş hem flört hem de sohbet web sitelerinin harika bir işlevselliği

İNŞAAT:

 • Mobil uygulama sürümü yok
 • Dolandırıcılığa karşı güvenilir güvenlik ve koruma yok
 • Çok sayıda can sıkıcı reklam

Son Düşüncelerimiz

Tarihte, birçok insan sadece çevrimiçi olarak arkadaşlarıyla veya rastgele yabancılarla bağlantı kurmak için farklı web siteleri kullanıyor. Ancak, Chatspin.com sahneye hakim olduğundan beri işler değişti. Bu web sitesinin yardımıyla dünya çapında binlerce insanla bağlantı kurabilir, etkileşim kurabilir ve flört edebilirsiniz. Çeşitli kültürlerden, etnik kökenlerden, kişiliklerden ve görünüşlerden insanlarla tanışın ve selamlayın.

Hepsinden önemlisi, Chatspin'de bulunan denetimli konuşmalar, sohbet etmek ve rahatlamak için güvenli, kolay ve rahat bir ortam sağlar. Burada yer alan diğer rastgele görüntülü sohbet web sitelerinin yanı sıra, sosyalleşme, insanlarla tanışma ve akılda kalıcı bağlantılar kurma açısından yanlış yola girmiyorsunuz.

Benim kişisel Chatspin.com dışında 'Ziyaret edilmesi gereken' Rastgele Görüntülü Sohbet Siteleri için İLK 4,:

 1. Shagle.com
 2. Chatrandom.com
 3. Flingster.com

Benzersiz özelliklerle birleştiğinde, rastgele ilişkilerin heyecan verici heyecanı, Chatspin'in ve tüm öne çıkan web sitelerinin nasıl ve neden yüksek puan aldığının ve bu noktaya kadar aşamalı olarak gelişmesinin temel amacıdır. Onlara bugün göz atın! Artık hak ettiğiniz bu dünya dışı zevki deneyimleme zamanınızın geldiğine şiddetle inanıyorum.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin