Güncelleme tarihi: 24 Mayıs 2022

BeNaughty

BeNaughty.com'un Son İncelemesi

Bana Artıları ve Eksileri Göster

Sayısız tanışma ve bağlantı sitesi veya uygulamasını zaten duydum ve evet, hatta bazılarını denedim. Aslında onlara o kadar alıştım ki bir şekilde küçük sohbetlerden sıkıldım. O zaman Yaramaz'a gelin; sadece ismin kendisi kulağa eğlenceli ve yaramaz geliyor ve belki de son zamanlarda ihtiyacım olan şey tam da buydu, bu yüzden kendimi yazarken ve siteye kaydolurken buldum.

Peki BeNaughty'nin Tüm Buzzları Nedir? 

Gündelik buluşmalara ve bağlantılara girenler arasında popüler olan BeNaughty, gerçekten oldukça fazla üyeye sahip oldukları için dünyayı fırtınaya sürüklüyor. İstediğiniz kadar yaramazlık yapabileceğiniz yer burasıdır ve kimse gözünü kırpmaz çünkü herkes aynı şeyi yapar. Kullanıcıların diğer insanlarla gizli modda eğlenmesini sağlayan bu benzersiz "yaramaz moda" sahiptir. İlginç, değil mi? 

Kayıt olmak

Kayıt işlemleri gerçekten kolay ve anlamsız. Yapabilirsin Buraya tıklayarak kayıt olun. Burada ve orada sadece birkaç bilgi, bir profil resmi yükleyin ve ardından şu anda gerçekte ne tür bir ilişki aradığınızı belirtin: FWB? ONS? İlişkiler? Yoksa sadece basit arkadaşlıklar mı? Seçimler sonsuz ve yapmak senin. Profiliniz, diğer kullanıcıların göreceği ilk şey olacaktır, bu nedenle başkalarını gerçekten çekebilecek şeyler koymanız gerekir. İlgi alanlarınızı ve hobilerinizi de ekleyebilirsiniz, böylece ilgilenenler beğenilerinize bir göz atabilir. 

Potansiyel Ortaklarla Bağlantı Kurmak

BeNaughty'nin kullanımı çok kolaydır, çünkü yalnızca kullanıcıların profillerini görerek, yaramaz mesajtercihleri ​​hakkında bir fikriniz var. Flört uygulamaları veya buna benzer bir şey kullanıyorsanız, birinin profilini okumak için gerçekten bir veya iki saniye ayırmanızı öneririm. Bu şekilde, potansiyel eşleşmelerinizi kolayca sıralayabilirsiniz. Yani, tabii ki, biriyle konuşmaya başlamak için, bir mesaj atmamız gerekecek ve benim için, içe dönük olan benim için, buzları kırmak ve sohbete başlamak konusunda gerçekten berbatım. Ve bununla, BeNaughty, başkalarından mesaj almaya başlayabilmeniz için "göz kırpmalar" gönderme konseptine sahip olacak kadar naziktir. 

Böylece, yüzlerce profil arasında gezinirken, nihayet bu sitede ne tür profillerin görülebileceğini anladım. Hemen orada fark ettim ve bugün sahip olduğumuz modern teknoloji sayesinde başkalarıyla bağlantı kurmak (ve bağlanmak!) Çok kolay hale geldi.

BeNaughty ve Üyeleri

yaramaz üyelerZaten ne kadar popüler olduğuna dair bir fikrim olduğundan, BİRÇOK insanı görünce artık şaşırmadım. Hatta çevremde olanlar bile vardı. Bir buluşma / ilişki sitesi için, BeNaughty'nin yaklaşık 17 milyon kullanıcısı var siteyi her ay ziyaret edenler. Nüfus büyüklüğünün veya kullanıcılarının sayısının tüm bu çevrimiçi tanışma sitelerini yapacağını veya bozacağını hepimiz biliyoruz. BeNaughty ile ilgili iyi bir şey, zaman zaman her zaman yeni kullanıcı artışına sahip olmalarıdır, bu nedenle seçeneklerimiz genişler ve biriyle tanışma şansımız artar.

Profillerin çoğunun, özellikle ilgi alanları ve hobileri gibi bilgilerle çok ayrıntılı olmadığını fark ettim. Belki de bunun nedeni, tanışma sitelerindeki çoğu insanın alçakgönüllü olmayı ve mümkün olduğunca anonim kalmayı tercih etmesidir, ancak teknik olarak olmasa da, herkesin profil resimlerimizi ne zaman görebileceğini tam olarak bilmememiz mümkün olmadığından. 

BeNaughty'nin üye demografisini inceliyoruz, aslında erkeklerden daha fazla kadın var internet sitesinde. Bu tür sitelerde erkek nüfusunun daha fazla olmasını beklediğim için bu gerçeğe biraz şaşırdım. 

BeNaughty'de Gerçek Kızlar Var mı?

Evet kesinlikle. Erkeklerden daha fazla kadın kullanıcıları olduğu gerçeği bize şunu söylüyor: yaramaz gerçek kızlaronları arıyorsanız daha fazla olası eşleşmeye sahip olacaksınız. BeNaughty'e ilk başta, sadece meraktan geldiğimden beri, aslında ücretli üyelik almaya karar verdim ve işte, sanırım hala ücretsiz üyeliği kullandığım zamana göre daha fazla ortaya çıkıyorum. Premium hesaba sahip olmanın avantajlarından biri olduğunu düşünmeme neden oldu; profiliniz zirveye çıkarılır ve size burada burada daha fazla eşleşme sağlar. Aslında benim için insanlarla konuşmak ve sonunda bazı bağlantılar kurmak daha kolay hale geldi. 

Sahte Profiller ve Beğeniler

Çevrimiçi randevu sahnesine girmiş herkes için sahte profiller görmek yeni bir şey değil. BeNaughty ile fark ettim ki, oldukça fazla sayıda şüpheli profil, özellikle de herhangi bir bilgi içermeyenler ve sağlanan resimler. Kelimenin tam anlamıyla birkaç saniyeliğine aşağı kaydırdım ve tek gördüğüm resimsiz profillerin sayısı ve hatta isimleri yerine rastgele harflerin görüntülendiği ve hatta bazılarının profilleri için ünlülerin resimlerini kullandığıydı.

BeNaughty, doğrulama e-postaları ve kodları göndererek her hesabı doğrulasa da, sahte profillerin aslında tamamen kontrol edilmesi zor görünüyor. Profilinizin sahte olmadığını da bileceklerinden, diğer insanlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olacağından hesabınızın doğrulanması da iyidir.

Yaramazlık ve Güvenlik Önlemleri

yaramaz profil fotoğrafı Hesapları doğrulamak, bu hesapların arkasındaki kişilerin gerçek, ancak bazı hesaplar doğrulanmamıştır ve "sahte" kategorisine girebilir. BeNaughty'nin ayrıca bir kullanıcıya spam benzeri mesajlar aldıklarında veya hatta henüz doğrulanmamış profillerden mesajlar aldıklarında uyarı gönderecekleri başka bir güvenlik önlemi daha vardır. Dolayısıyla, çevrimiçi buluşma ve bağlantılarla şansınızı deniyorsanız, hangi kelimelerin tehlikede olduğunuzu gösterebileceğini bilmelisiniz ve doğrulanmamış hesapları olan insanlardan uzak durmanızı öneririm (bazen botlardır).

Bu üye antiscam doğrulaması altında. Hala bu üye ile iletişim kurmak istiyorsanız, Güvenli Modu KAPALI konuma getirin. "

Bana mesaj gönderen doğrulanmamış bir hesap varken aldığım şey buydu. Bu, BeNaughty'den akıllıca bir hareket ve onları kesinlikle diğer tanışma sitelerinden ayırıyor. Tüm siteler, BeNaughty'nin yaptığı gibi üyelerinin güvenliğine öncelik vermez.

Web Sitesi Düzeni ve Genel Tasarım

Bir şekilde diğer web sitelerinin aksine kıpırdamak hesap oluşturma ve site ziyareti sonrasında tüm özelliklerini kullanıcıya sunan BeNaughty, basit ve temiz tuttu. Bunu bu şekilde yapmayı seçtiler, böylece kullanıcılar çok fazla bilgi ve özellik bombardımanına uğramayacak ve sizi bir web sitesinde kaybolmuş hissettirecek. Tüm düzen ve arayüzleri hafif ve kolay olduğu için mobil deneyimlerine de yardımcı olur, ayrıca mobil kullanım için bile iyi çalışır.

BeNaughty ve Mobil Uygulaması

yaramaz uygulama BeNaughty'e ayrıca mobil uygulamaları üzerinden de erişilebilir. Aslında, trafiğinin çoğu, en uygun olanı olduğu için cep telefonlarını kullanan kullanıcılardan geliyor. Sahip oldukları bir başka harika özellik, kullanıcıların profiliniz için geleneksel düz resimler yerine video yüklemelerine izin vermesidir ve ayrıca bunu özel olarak ayarlayabilir veya yalnızca videoları görüntülemek istediğiniz kişiler için erişime izin verebilirsiniz. Mobil uygulamasında gerçekten sevdiğim bir başka özellik de bana Tinder vibes'e benzer olan "Hot or Not". Daha fazla eşleşme çekebilmek için "Popüler" kategorisinde olmalısınız ve bunu yapmak için profiliniz üzerinde sürekli çalışmanız, fotoğraflarınızı güncellemeniz ve düzenli olarak aktif olmanız gerekir. 

BeNaughty'nin Özellikleri

Daha önce kullandığım diğer web siteleri ve tanışma uygulamaları ile karşılaştırıldığında, BeNaughty oldukça sınırlı özelliklere sahiptir. Sadece temel arama ve filtreye sahipler, ancak dürüst olmak gerekirse, bunun gibi hızlı bir kaçış sitesini dolaşmak için gereken tek şey bu olabileceğinden, bunun yeterince etkili olduğunu düşünüyorum. Arama ve filtreleme işlevleri de saçma değildir. Profilleri, profil resimleri, videolar veya başka şeyler içerenlere göre filtreleyebilirsiniz.. Ayrıca, cinsel yönelim, medeni durum, etnik köken ve aradığınız şey gibi diğer bilgiler için ve hatta vücut tipi, göz ve saç renkleri ve benzerleri gibi bazı fiziksel görünüm seçenekleri için seçeneklere sahiptir. Bence bu özellikler, sizinle aynı şeyi arayan onlarca ateşli erkek ve kadın arasından seçim yapabilmeniz için bir tanışma sitesi için zaten tek başına gerekli. 

Başkalarıyla İletişim Yaramaz Kullanıcılar - ÜCRETSİZ HESAPLAR

Sadece ücretsiz hesabı kullanırken, keyfini çıkarabileceğim özelliklerin aslında çok sınırlı olduğunu fark ettim. Örneğin mesajlarla birlikte alın. Ücretli üyeliğiniz yoksasadece sahip olabilirsin mevcut üyelerle sınırlı konuşma şansı Günde yalnızca beş mesaj gönderebileceğiniz ve buna ekleyeceğiniz için, bu mesajlar ve alıcılar için bile sınırlamalar vardır. Kadınlar için, sadece ücretsiz bir hesap kullanıyor olsalar bile, istedikleri kişiye mesaj gönderebildikleri, çok sayıda gönderebildikleri için bir avantajları var. göz kırpma istedikleri gibi, o anda kimlerin çevrimiçi olduğunu görebilir, yeni kullanıcıların listesine erişebilir ve ayrıca favorilerine kişi ekleyebilir veya beğenebilirler.

Başkalarıyla İletişim Yaramaz Kullanıcılar - PREMIUM HESAPLAR

Erkek herhangi birine mesaj atabilir Premium hesapları varsa. "Arayan" bir kullanıcının profilindeki bölüm genellikle kilitlidir ve kilidini açabilirsin Premium kullanıcıysanız. Herhangi bir kullanıcının profilinde herkese açık olarak ayarlanan fotoğrafları kolayca görüntüleyebilir ve kalbinizin içeriğine videolar ve fotoğraflar gönderebilirsiniz. Premium hesaplar için mevcut olan bir diğer önemli bilgi ise başka bir kullanıcının kabaca konumu, böylece potansiyel eşleşmenizin konumu hakkında bir fikriniz olur.

Premium Olmanın Maliyeti Ne Kadar?

yaramaz fiyatlandırma Şu anda, bir abonelik için günde en az 0.99 ABD doları harcamalısınız. Üç günlük bir deneme sunuyorlar, bu yüzden size yaklaşık 2.97 dolara mal olacak. Bu abonelikler için üç seçeneği vardır: bir ay, üç ay ve altı ay. Bir aylık seçeneği tercih etmek 45 $ civarında oldukça pahalı, üç aylık olanı kabaca 45.90 $ 'a mal olurken, altı ay sadece 73.80 $ harcayacağınız için en iyi anlaşma olacaktır, aslında süre uzadıkça daha ucuza gelir. Şu anda üç aylık aboneliğin tadını çıkarıyorum ve BeNaughty'yi kullanarak zaten çok eğlendiğim için bunun boşa gitmeyeceğini biliyorum.

Yani, hepsini özetlemek gerekirse, BeNaughty hakkında bazı PROS ve CONS listeleyeceğim, daha fazla insanın bunun gibi harika bir çevrimiçi bağlantı platformunu denemekle ilgileneceğini umuyorum (çünkü gerçekten denemeye değer). 

Artılar ve eksiler

Artıları:

  • Saçma sapan web tasarımı ve düzeni; basit arayüz, kullanıcının çok fazla özellik bombardımanına uğramadan tam olarak keyif almasını sağlar
  • Üyeleri dolandırıcılardan ve sahte profillerden korumak için sıkı güvenlik önlemleri var
  • Doğrulanmamış hesaplardan şüpheli etkileşim alan kullanıcılara doğrudan uyarı mesajları gönderirler.
  • Üyelerin olası eşleşmeleri görmesine ve her profili incelemesine olanak tanıyan "Hot or Not" özelliği
  • Yalnızca doğrulanmış üyelerin size mesaj göndermesine izin veren "Tam Güvenli Mod" vardır

İNŞAAT:

  • Ücretsiz hesapları kullanarak sadece kadınlar mesaj gönderebilir. Erkekler için, bunu yapabilmeleri için önce premium abone olmaları gerekir.
  • Mobil uygulama sürümü yalnızca Android kullanıcıları tarafından kullanılabilir

Sonuç olarak

Bir süredir burada saklandığım için, bu site veya uygulamadaki biriyle eşleşmenin gerçekten çok kolay olduğunu söyleyebilirim. Aslında bazı maçlarımla tanıştım ve oldukça iyi vakit geçirdim. Bununla ilgili iyi olan şey, herkesin ne istediğini ve gerçekte ne aradığını bilmesidir. Kesinlikle, her kişiye bağlı olsa da, normal küçük sohbetleri atlayıp işe başlayabilirsiniz. Çünkü burada amacı yeni biriyle yatmak ve yaramazlık yapmak olan bazı insanlar var. Yabancılarla iş yapmanın her zaman o heyecanı vardır ve ikiniz de niyetinizi bildiğiniz için her şey yolunda gider. Taahhüt ve etiket gerekmez… sadece eğlence ve yaramaz tarafınızı, bunun için oyun oynayan birine serbest bırakabilirsiniz. Eşleşmelerinizin her biriyle konuşmanız gereken ve olağan kişisel tanıtım ve küçük sohbetlerden geçmeniz gereken geleneksel flört uygulamaları ile karşılaştırıldığında, BeNaughty ile oyun oynamak yok, saçma sapan. İnsanlarla bağlantı kurmak çok daha kolay çünkü aradıkları şey de bu: hızlı bir kaçamak.

BeNaughty, gerçekten ismine sadık kalarak, bağlantıların 123 kadar kolay olabileceği bir topluluktur. Kötü yönlerinizi gösterdiğiniz için kimsenin sizi yargılamayacağı bir ortam olduğundan, hepiniz küçük sohbetleri atlayabilir ve hemen ona geçebilirsiniz. . İstersen onun için git, istemiyorsan atla. Buradaki herkes açıkça aynı şeyi istediği için utangaç ve utangaç olmanıza gerek yok. Hem ücretsiz hem de premium üyeliklerini denediğim için (buraya tıklayarak bir deneme için kaydolabilirsiniz) - Kibrit almanın ve istediğiniz şeye sahip olmanın ne kadar kolay olduğu ile paranızın boşa gitmeyeceğini söyleyebilirim..

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin