Güncellenme tarihi: 17 Ekim 2021

AdultFriendFinder

AdultFriendFinder.com İnceleme - Dürüst Görüşüm

Bana SSS'yi Göster

Hobilerinizden biri internette gezinmek ve yeni şeyler keşfetmekse, muhtemelen AdultFriendFinder ile yollarınız kesişmiştir. Yetişkin Arkadaş Bulucu veya şimdi daha yaygın olarak AFF olarak bilinen, on yıldan fazla bir süredir sallanma ve flört endüstrisinde yer almaktadır. Adlarını tüm dünyadaki en iyi flört ve eş değiştirme sitelerinden biri olarak belirlemiş olmaları şaşırtıcı değildir. Siteyi 2006 yılında başlattılar, o zamandan beri gittikçe daha fazla insan üye olmayı seçtikçe endüstrilerinde daha da etkili oldular. Aynı sektörde oynayıp rekabet eden diğer tüm yeni sitelere rağmen, AFF, bugüne kadar bir maç aramak veya sadece bağlantı kurmak söz konusu olduğunda birçok insan için daha iyi bir seçenek haline geldi.

Bu site, geliştiricinin swinger pazarına ve diğerlerine hitap eden orijinal web sitelerinden yalnızca biridir. kısa ilişkilere giren insanlar ve olası yaşam ortakları. Aynı geliştirici tarafından başlatılan ve aynı derecede harika olan benzer nişlere sahip başka siteler de var. Yetişkin Arkadaş Bulucu'nun avantajı, daha önce piyasaya sürülmesi ve böylece önce daha fazla ziyaretçi çekmesidir.

Temel olarak site, potansiyel olarak kısa vadeli veya uzun vadeli bir ortak olabilecek birini aramakla ilgilidir. Bir tanışma sitesinin tüm temel özelliklerine sahiptir, ancak size ihtiyacınız olan partnerden daha fazlasını verir. Geliştiriciler, porno sitelerinin özelliklerini bu tanışma sitesine dahil ederek çok akıllıca bir hamle yaptılar. Sonuç olarak, bekarlar, açık bir ilişki içinde olanlar, sadece eğlence arayanlar ve hatta heyecan verici cinsel ilişki dinamikleriyle ilgilenen çiftler gibi her türden insanın bulunduğu bir site elde edersiniz. Bu insan havuzunun yanı sıra, bu sitede daha cinsel ve etkileşimli bir deneyim yaşayacaksınız. Hayal gücünüz, bu siteden çıkabileceğiniz olası cinsel karşılaşmalar söz konusu olduğunda sınırdır. Kesinlikle size vahşi bir yolculuk sağlayacaktır. Deneyiminizdeki heyecan seviyesi, ne kadar harcamak istediğinize bağlı olacaktır.

adultfriendfinder çevrimiçiSite ziyaretçileri, siteye serbestçe göz atan ve ilginç bulduğunuz ya da çok aktif olan herkesi kontrol eden kişiler arasından katılım düzeylerini seçebilirler. Site, üyeye siz hazır olduğunuz sırada video aracılığıyla başka bir kişiyle gerçek gibi sanal seks yapma seçeneği sunan bir Connexion özelliğine sahiptir. Ayrıca eşinize hisler göndermenizi sağlayan eşleştirilmiş cihazları (seks oyuncakları) da destekler. Ödemeye istekli değilseniz, iletişime geçemez ve bu özelliklerin keyfini çıkaramazsınız. Ancak daha önce de belirtildiği gibi, bu tür heyecanlar için savurganlık yapmaya istekli olanlar için, sitenin sizin için çok şey var. Ancak bu, ödeme yapmayan üyeler için artık bir randevu alma şansınızın olmadığı anlamına gelmez. Var! Profilinizi oluşturup ilginç hale getirmeniz, güzel fotoğraflar yüklemeniz ve diğer üyelerin sizinle bağlantı kurmasını beklemeniz yeterlidir.

Yetişkin Arkadaş Bulucu esas olarak bir arkadaşlık uygulamasıdır, ancak sitenin üyeleri yalnızca tarihleri ​​bulmaz. Bazıları etkileşimleri sırasında gerçek arkadaşlar buluyor, çünkü site gerçekten büyük bir gerçek insan topluluğu. 25 milyonun üzerinde aylık ortalama ziyaretleri var Ziyaretçilerin her ziyaretlerinde yaklaşık 10 dakika geçirdikleri yer. Ziyaretçilerinin çoğu, ziyaretçilerinin yüzde 50'sinden fazlasını oluşturan Amerika Birleşik Devletleri'nden geliyor. Birleşik Krallık'ta 2. sırada ve üçüncüsü, dünya çapında toplam 80 milyon kullanıcıya sahip Kanada'dan. Bu ziyaret ve kullanıcı sayısı ile site hala daha fazla üye ve kullanıcı kazanmaya devam ediyor.

Artan site üyesi sayısı, geliştiriciler tarafından yıllar boyunca yapılan sürekli güncelleme ve iyileştirmelerin bir sonucudur. Bir zamanlar basit bir tanışma sitesi olan şey, insanlar tarafından yargılanma korkusu olmadan farklı cinsel nişleri ve maceraları keşfetmek isteyenler için bir yuva haline geldi. İnsanlar siteyi aşağı yukarı benzer nedenlerle ziyaret ettikleri için, üyeleri için temiz bir soluk, cinsel açıdan güvenli bir cennettir.

Kayıt olmak

adultfriendfinder kayıt Sitenin çok düzgün bir kayıt süreci var. Hakkınızda çok fazla bilgi doldurmanıza gerek yok. Kelimenin tam anlamıyla 5 dakikadan daha kısa sürebilir ve bitirdiniz. Sadece temelde cinsiyetiniz, ilgi alanlarınız, doğum gününüz soruluyor, böylece yasal yaşta olduğunuzdan, geldiğiniz ülkeden ve ilden emin olabiliyorlar. Ayrıca kayıt olmayı seçen çiftler için de bir seçenek var. Bu bilgilerin tümü bir onay kutusu ve bir açılır seçenek aracılığıyla sorulur. Site ayrıca, çok ilgi alanlarınız varsa, istediğiniz kadar seçebileceğiniz tanışmak istediğiniz kişileri soracaktır.

Kaydın ikinci bölümünde, gerçekten gerçek bir kişi olduğunuzu doğrulamak için e-posta adresiniz, benzersiz kullanıcı adınız ve şifreniz ve ilgilendiğiniz kişiyi daha iyi bulma şansı için kısa bir kendinizi tanıtmanız istenir. Özellikle çok özel bir ilginiz varsa, ilgilendiğiniz insanlar hakkında da yazmanız gereken yer burasıdır. Bunların tümü ayarlandıktan sonra, artık Yetişkin Arkadaş Bulucu'da istediğiniz zaman oturum açabilirsiniz. Giriş işlemi sırasında, oluşturduğunuz kullanıcı adını veya e-posta adresinizi, ardından şifrenizi kullanmayı tercih edebilirsiniz ve bu sizi sitedeki en son etkinlikleri görebileceğiniz hesabınıza yönlendirecektir. Site, fotoğrafınızı hesabınıza yüklemenizi zorunlu kılmaz, ancak daha fazla etkileşim şansı için şiddetle tavsiye edilir.

Site turu

Hesabınıza giriş yaptığınızda, sayfadaki birçok seçenek ve olası eşleşmelerle hemen karşılanırsınız.

Sitenin çok sayıda üyesi olduğu için, aynı anda çevrimiçi olan binlerce üyenin olması normaldir ve sitenin beslemedeki son etkinlikleri hiçbir zaman bitmez. Aslında oradan eşinizi aramaya başlayabilirsiniz. Üyelerinin çoğu, videolar, bloglar, fotoğraflar ve hatta çıplak vücutlarını açıkça gösterdikleri canlı yayın yoluyla çok cinsel ve yetişkinlere uygun içerik sağlıyor.

Adultfriendfinder.com'da Mesajlaşma ve İletişim

Sitede üyelerle bağlantı kurmanın ve etkileşim kurmanın daha agresif bir yolu olan yaşamdan daha ince bir seçenek olan göz kırpma özelliğine kadar birçok yolu vardır. Sohbet odalarında sohbetler yapılabilir ve ayrıca farklı cinsel ifadelerinizden bir blog oluşturma seçeneğiniz de vardır. Sitedeki iletişim, ister ücretli ister ödemesiz üye olun, her zaman sizin için iletişim kurma seçeneğinin olduğu temel ve temel bir özelliktir.

Ekstra Özellikler

adultfriendfinder özellikleri

Bu site sürprizlerle dolu. Sadece tek bir sitede nadiren bulabileceğiniz birçok ekstra özelliğe sahiptir. Temelde yapılacak şeylerle dolu, üyelerinin farklı ihtiyaç ve isteklerine hitap ediyor.

Sohbet odaları ve Grup Sohbetleri

Site, farklı yaşam alanlarından çok büyük bir insan topluluğu, aslında aynı olmasa da neredeyse aynı hedefe sahip, hangi bağlamda olursa olsun bir ortak aramaktır. Bu hedefi daha da ilerletmek için site, üyelerin zihnini serbest bırakabileceği ve farklı ilgi alanları ve arzuları hakkında paylaşımda bulunabileceği halka açık bir sohbet odası yaptı. Üye olarak farklı sohbet odalarına katılabilir veya bir tane oluşturabilirsiniz.

Seks Akademisi

Hala farklı cinsel sapkınlıkları keşfetme aşamasında olan yeni başlayanlar için, site, farklı cinsiyet pozisyonları ve eylemlerinin nasıl yapılacağı hakkında çevrimiçi talimatlar sağlayan bir Seks Akademisine sahiptir. Bu özellik, anal veya oral seks yapmanın doğru yolları hakkında eğitici videolar için hazırlanmıştır. Ayrıca, sitedeki insanlarla tanışma şansını artırmaya yönelik ipuçları da verir.

Yarışmalar

Sitede günlük yarışmalar var ve kazanan kişi en çok beğeni alan kişi üzerinden belirlenir. Yarışmalar temadan temaya değişir ve herkes kendi girişini gönderebilir.

Canlı Kamera

Canlı aksiyona girenler, sitedeki insanları gerçek zamanlı görmek isteyenler için, bunu yapma seçeneği var. Sitenin en iyi özelliklerinden biri, o anda kimlerin canlı olduğunu görebileceğiniz ve kimin gerçek zamanlı yayın yaptığını görebileceğiniz canlı kamera dedikleri şeydir. Tek yayıncı olmayı da seçebilirsiniz.

sıcak liste

Siteyi zaten birkaç kez ziyaret ettiğinizde, sabitleriniz veya favorileriniz haline gelen insanları bulabilirsiniz. Bu kişileri, bir dahaki sefere kolayca bulabilmeniz için etkin listenize koyabilirsiniz.

kırpmak

Flört etmek, birinin dikkatini çekmenin bir yoludur ve gerçekten bir sohbete başlayamayacak kadar utangaçsanız, göz kırpma düğmesine tıklayıp ilgilendiğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

Hediye vermek

Hediye göndererek minnettarlığınızı ifade eden tipseniz, bunu site üzerinden de yapabilirsiniz. AFF size insanlara sanal hediyeler gönderme seçeneği sunar.

bloglar

Üyeler, cinsel faaliyetlerini bir dergide belgeleyebilirler. Diğer üyeler de hikayelerini kurgusal deneyimlerden türetilebilecek seks hikayeleri sayfasında paylaşabilirler.

Ödemeleri AFF

adultfriendfinder fiyatları Sitenin bir üyesi olarak, ödeme yapmayan bir üye olarak kalma veya aylık üyelik için abone olma seçeneğiniz vardır. Üyelik ücretini ödemek, size daha fazla özelliğe erişim hakkı verir ve bu da daha fazla eğlence anlamına gelir. Ücret ödeyen üyeler, bir ay, üç ay veya bir yıl süreyle üye olma seçeneğine sahiptir. Üyeler üç kategoriye ayrılır: Ödemeyen temel üye, gümüş üyeler ve altın üyeler. Farklı üyelik türlerinin keyif alabilecekleri farklı özellikleri vardır.

Emniyet ve Güvenlik

En son bir güvenlik sorunu yaşadıklarından beri, site, özellikle ziyaretçilerinin ve üyelerinin ayrıntılarına gelince, güvenliklerini ve güvenliğini iyileştiriyor ve yeniden iyileştiriyor. Şu anda, sitedeki güvenliğin ihlal edilmemesi için şifreleme katmanları koyan üçüncü taraf bir sistem tarafından korunuyorlar.

Artıları:

 • Arama aracı gerçekten güvenilirdir, filtrelemek istediğiniz en belirli ayrıntıları filtreleyebilir
 • Devasa üyeliği ve geniş erişimi nedeniyle bağlanacak insanlarınız asla tükenmez
 • Hem Android hem de iOs kullanıcıları için mevcut olan daha kolay erişim için bir uygulamaya sahiptir
 • Mevcut uygulamanın yanı sıra, web sitesinin mobil sürümünü kullanma seçeneğine de sahipler.
 • Yapacak işlerin bitmesinin imkansız olduğu birçok özellik var

İNŞAAT:

 • Erkek / kadın üye oranı belirlenemiyor
 • Site, amacı temelde arkadaş edinmek olan veya sadece platonik bir ilişki arayan insanlar için değil

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 1. AdultFriendFinder sitesi yasal mı?

aff beslemesi Kesinlikle evet! On yıldan fazla bir süredir sektörde olmayan meşru bir yetişkin arkadaşlık sitesidir. Dünya çapında 80 milyon üyesi ile adını dünya çapında kurmuştur.

 1. AdultFriendFinder etkili midir?

Evet! Üyeler aslında site aracılığıyla buluşacak veya bağlantı kuracak kişileri bulur. Benzer cinsel coşkuya sahip insanlarla olan geniş üyeliği sayesinde, ücretli bir ziyaretçi olsanız da olmasanız da olabileceğiniz birini bulamamak neredeyse imkansız. Şimdiye kadar siteyi sahada tutan şey budur.

 1. Profilimi güncellemeyi atladıysam, yine de güncelleyebilir miyim?

Evet. Profilinizi daha akılda kalıcı olması için güncellemeniz gerekiyorsa, aşağıdaki talimatları izleyerek bunu yapabilirsiniz:

 1. Kullanıcı adınız ve şifrenizle siteye giriş yapın.
 2. Sayfanın üst kısmındaki "Hesabım" bağlantısını tıklayın.
 3. Profil bölümünde, istediğiniz bölümü güncellemenize izin veren üç bağlantıdan birini seçin.
 4. Profildeki tüm bölümleri doldurduğunuzdan ve yazımınızı kontrol ettiğinizden emin olun.
 5. Değişikliklerinizi tamamlamak için "Kaydet" düğmesini tıklayın.
 1. Unutulmuş bir şifreyi geri alabilir miyim?

Evet, şifrenizi unuttuysanız, sadece "Şifremi Unuttum" bağlantısını tıklayabilirsiniz. Daha sonra sizden kullanıcı adınızı ve e-posta adresinizi soracaktır. Parolanızın geri alınması ile ilgili bir talimat e-postanıza gönderilecektir. Sadece talimatı izlemelisin ve yoluna geri dönersin.

 1. Sitenin otomatik yenileme özelliğini kapatabilir miyim?

Evet, otomatik yenileme özelliği kapatılabilir. Bu özellik aslında kolaylık sağlamak için yerleştirildi. Ancak üye olmak istemeyenler için bu özellik siteye giriş yapılarak kapatılabilir, ardından "Hesabım" bağlantısına tıklanıp "Fatura Geçmişi & Kredi Kartı Bilgileri" ne gidilebilir. Daha sonra ürün durumunu göreceksiniz ve ürün durumunun altındaki KAPALI düğmesini işaretlemeniz yeterlidir.

 1. Bilgilerim sitede güvende mi?

Evet! Bilgileriniz uygulama ile kesinlikle güvendedir ve siteye bilgi girişini koruyan ve şifreleyen üçüncü taraf bir sistem tarafından korunur.

 1. Telefonuma erişmek için AFF uygulamasını indirmem gerekiyor mu?

Şart değil. Uygulamayı indirmeden de AFF sitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Sitenin, uygulama olmadan bile siteye telefonunuzdan erişmenizi sağlayan bir mobil sürümü vardır.

Sonuç

AdultFriendFinder'a kaydolmayı hala iki kez düşünüyorsanız, dikkat çekicidir: site, birkaç yıldır farklı ödül komiteleri tarafından en iyi tanışma sitesi olarak bir dizi ödül kazandı. Ancak hepiniz biraz aksiyon ve maceraya hazırsanız, şunları yapabilirsiniz: AdultFriendFinder.com'a kolayca kaydolun. Kesinlikle keyfine varacaksınız! Kişisel görüşüme göre - gerçekten buna değer. Bu yüzden sadece kontrol edin ve kendiniz görün.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin