Güncellenme tarihi: 7 Ağustos 2022

9 EN İYİ 'Tek Gecelik' Web Siteleri - Bir Gecelik Nasıl Kolayca Bekletilir?

Cinsel arzulara sahip olmak insandır. Her şekil ve boyutta gelir ve bazı insanlar bununla kolayca başa çıkabilirken, bazıları bu ihtiyaçları karşılayamaz. Bir noktada, bu cinsel arzuların olması gerektiğini ve bir şekilde yerine getirileceğini biliyoruz. Ancak çoğu zaman, insanlar genellikle ilişkiye girerler, çünkü bu en kolay yol ... sevişmek. Ancak bazı insanların bir "Tek gecelik ilişki"; Bağlı ilişkilere girmeden cinsel ihtiyaçlarını ve arzularını yerine getirmek isteyenler.

İlişkiler, bastırılmış cinsel arzularınızı serbest bırakmanız için kolay bir seçenektir, ancak aynı şeyden hoşlanan başka birini aramak oldukça zor olabilir. Bu nedenle, kontrol edebileceğiniz en iyi web sitelerinin bir listesini derledik, böylece bir yabancıyla sıcak ve cızırtılı bir gece geçirirken herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Bu yüzden daha fazla uzatmadan - en iyi "ONS" siteleri listesine girelim:

1. AdultFriendFinder 

adultfriendfinder kontrol paneli

Sloganlarıyla, "Bağlantı Kurun, Seks Bulun veya Şimdi Ateşli Biriyle Tanışın. ", bu sitenin aradığınız şeyde size yardımcı olacağı oldukça açık. Web sitelerini ziyaret ettiğinizde, bu toplulukta seks bulmaktan bahseden ateşli bir kızın videosuyla karşılanacaksınız. AdultFriendFinder, nişlerinin en iyilerinden biridir; bu yeni arkadaşlar aramak için mükemmel bir yer (avantajlarla birlikte!) zorluk ve oyun olmadan.

Biraz iyi vakit geçirmek isteyen insanlar için, bu web sitesi cennettir çünkü bazı cinsel karşılaşmaları kolayca puanlayabilir, düzenli bağlantılar bulabilir veya seksle ilgili aklınıza gelebilecek herhangi bir şey bulabilirsiniz. Bu sitenin maç yayını, oldukça filtrelenmemiş olduğu ve birçok seks türü sunduğu için iyi vakit geçirmek isteyenler için çok çekici. Bu, çevrimiçi ortamda sade arkadaşlar arayanlar için pek uygun değil çünkü buradaki hemen hemen herkes ne istediğini biliyor ve sadece bir süre içinde buna sahip olacak.

Ayrıca kontrol edebilirsiniz Adultfriendfinder ile ilgili daha derinlemesine incelemem burada.

Bu "her şey seks hakkında" web sitesi ortalama 25 milyon kullanıcıya sahiptir Her ay AdultFriendFinder'ı ziyaret edin ve trafiğinin çoğu Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Kanada'dan geliyor. Dışarıdaki tanışma sitelerinden farklı olarak, bu web sitesi anlık iletişim ve tatmin için en iyi seçeneğinizdir.

Artıları:

 • Kayıt çok kolaydır! 30 saniye kadar kısa sürede bitireceksiniz, en fazla. Yalnızca e-posta adresinizi, benzersiz kullanıcı adlarınızı ve şifrelerinizi sağlamanız gerekecek, o zaman hazırsınız.
 • Bazı bölümler, daha fazla potansiyel bağlantı çekmek için resim ve tanıtım gönderdiğiniz ve davet ettiğiniz tanışma sitelerine benzer. Ayrıca profilinizi kadın fincan ölçüsü ve erkek uzunluğu gibi cesur öğelerle kişiselleştirebilirsiniz.
 • Ayrıca, bir Saflık Testinin kendi "AdultFriendFinder" sürümüne de sahipler; burada daha yüksek puanlara sahip kullanıcılar, büyük olasılıkla çeşitli kötü türlerden geçenlerdir.
 • ÇOK potansiyel eşleşme için buradasınız. Ayrıca çeşitli tercihler arasından seçim yapabilir ve olası eşleşmelerinizde hangi özellikleri görmek istediğinizi filtreleyebilirsiniz.

İNŞAAT:

 • - Erkekler için, bu web sitesine Gold üyelik almak hemen hemen bir “standart” tır. Bazı kızlar Gold üyesi olmayan maçlara bile göz atmazlar, bu yüzden bu üyelik bir güvenilirlik kanıtı gibi görünüyor.
 • - Web sitesinde olmak bazen, neredeyse her yerde cinsel organların tüm resimleri ve ateşli pozlarla (her ne kadar kötü bir şey olmasa da) bir tür “seks zindanı” içindeymişsiniz gibi hissetmenize neden olabilir. Siteleri, büyük, cesur harflerle "dolandırıcılık" çığlığı atacak şekilde tasarlandı ve modası geçmiş grafikler de yardımcı olmuyor.
 • - Henüz bir mobil uygulama sürümüne sahip değil

2. BeNaughty

yaramaz üyeler

Bağlantıların 123 kadar kolay puanlanabildiği yaramaz bir toplulukta olmak ister misiniz? BeNaughty ile herkes kötü taraflarını sergiliyor, küçük sohbetleri atlıyor ve hemen gündeme geliyor. Siteleri şu basit kurala göre yaşıyor: istersen git, yapmazsan atla. Tıpkı herhangi bir bağlanma uygulaması gibi, bu da oradaki bağlılığa inananlar için değildir; can sıkıcı etiketler olmadan çeşitli cinsel karşılaşmaları keşfetmek ve deneyimlemek isteyenler için daha fazla hitap ediyor. Buradaki herkes aynı şeyi istediği için çekingen ve utangaç olmaya gerek yok. Sadece açık fikirli olun, yaramazlığınızı gösterin, o zaman bir maçla karşılaştığınızda iyi bir muamele göreceksiniz.

Artıları:

 • Site, sahte profillerden kaçınmak için kullanıcılarının kimlikleri konusunda katıdır mümkün olduğu kadar. Ünlülerin resimleri ve yinelenen hesaplar (hatta daha önce yüklenmiş veya başka bir hesapta bulunan fotoğraflar) tamamen kontrol edilmeyecektir. Fotoğraflarınızda çıplak veya herhangi bir pornografi türü yok!
 • Kullanıcıların diğer insanları ve potansiyel eşleşmeleri görmesi için "Cute or Not" oyunu mevcuttur
 • "Tam Güvenli Mod" sunar, yalnızca doğrulanmış üyelerin size mesaj gönderebileceği

İNŞAAT:

 • Yalnızca hesabı olan kadınlar diğer kullanıcılara mesaj gönderebilir. Erkekler için, mesaj göndermek için ücretli hizmetlerinden yararlanmaları gerekir.
 • Ücretsiz hizmetleri yalnızca en temel özellikleri sunar, premium bir üye iseniz, bir deneyimden çok daha farklı olacaktır.
 • Bir uygulama sürümüne sahiptir, ancak yalnızca Android kullanıcıları tarafından kullanılabilir

3. 2Siktir

2fuck sayfası ana sayfası

Adlarından da anlaşılacağı gibi, bu çevrimiçi buluşma site, sadece sıradan seks ve rastgele bağlantılarla oyun oynayan herkes için yapılmıştır. Durumunuz ne olursa olsun - yakın zamanda birinden ayrılsanız, sadece eğlenmeye ve hayatı yaşamaya çalışsanız da, ya da sadece sıkılıp "YOLO!" Diye bağırmak istiyorsanız ve bastırılmış cinsel arzu ve ihtiyaçlarınızı gidermenin heyecanını ve tatminini yaşayın - bu site hepsinin cevabıdır.

Kayıt olduktan sonra, ne aradığınız, ne tür insanların sizi harekete geçirebileceği ve hatta fetiş ve diğer benzer seçenekler gibi ayrıntılar sorulacak. Öğeleri tamamladıktan sonra, site sonuçları sağlayacaktır ve olası seçeneklerinize aşağı kaydırabilirsiniz.

Artıları:

 • 2Fuck'ın mürettebatı, kullanıcılarının takdirine, güvenliğine ve güvenliğine en büyük önceliğe sahiptir.
 • Sadece ücretsiz bir üyelik bile dünyanın her yerinden sınırsız bir profil kaynağına sahip olmanıza izin verebilir
 • Web sitesini ziyaret ettiğinizde o "sosyal ağ" hissine sahiptir. Hatta 2 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve bir bağlantı web sitesi için yeterince konuşur.

İNŞAAT:

 • Diğer ücretli üyelikler gibi, sadece ücretsiz bir üyelik hesabı kullanırken çok şey özleyeceksiniz. Ancak yine de, ekstra (ve çok daha iyi!) Özellikler için bir kuruş harcayacaklarsa, bu tamamen kullanıcıya bağlıdır.

4. Anında Arama

InstantHookups ana sayfası

Görünüşe özel olmayanlar için bu site sizin için en iyi site. Bir kişinin fiziksel görünümü her zaman özellikle çevrimiçi buluşma ve ilişki sahnesinde olduğunuzda bir faktör olmasına rağmen, bu web sitesinde herkesin aynı amacı olduğu için bunun için endişelenmenize gerek kalmayacak: HAYATTA KALMAK . Ve etkileyici bir kullanıcı sayısı: şu anda 3.8 Milyon ve artıyor!

Bu site 50/50 erkek-kadın oranını koruyarak benzersiz oyunlarını daha yüksek bir seviyeye çıkarıyor. Cinsiyet oranları konusunda oldukça katıdırlar ve yine bu, diğer siteleri utandırır. Bu cinsiyet dengesi, daha az reddedilme şansı ve sohbet ve ilişki için daha fazla anlamına gelir. Her şey oldukça kolay, kullanıcıların mevcut insanlarla tanışması ve kaynaşması için birçok yol var.

Artıları:

 • Kaydolduktan sonra, bulunduğunuz yere yakın kullanıcıları kolayca keşfedebilir veya yalnızca Otomatik Eşleştirme özelliğine güvenebilirsiniz.
 • Sistemleri, özellikle GPS tabanlı AutoMatch ile ileri teknolojileri kullanır.
 • Temel üyelikle bile mesaj alıp gönderebilirsiniz

İNŞAAT:

 • Erkek kullanıcılar için sınırlı kayıt olduğundan, açık olup olmadığını zaman zaman kontrol etmeniz gerekecek
 • Site içinde herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yalnızca canlı sohbet ve e-posta müşteri hizmetleri sundukları için telefon desteği sağlamazlar.
 • Tasarımları oldukça basit ve modası geçmiş görünüyor; ara sıra biraz yükseltme kullanabilirler

5. Tinder

tinder profili

Yine de kimse buna şaşırmaz: Tinder, en popüler olanı olabilir. İnsanlar buraya kolay bağlantı aramak için gelir. Tinder'dan birçok hikaye ve deneyim ortaya çıktı. Ve en kolay ve en tanıdık bağlantı uygulaması olduğu için, çoğu insan Tinder kaçışları hakkında, özellikle de sıcak bir gecelik stantlar ve çevrimiçi olarak kaydırdıkları biriyle biraz buharlı zamanlar içeren bir veya iki şey paylaşabilir.

Sevişme şansınızı artırmanıza yardımcı olmak için, karşı cinsin yapabilmesi için en kışkırtıcı ve dikkat çekici fotoğraflarınızı yüklemeniz gerekir. Sağa hızlıca kaydır senin üzerinde. Siz ve diğer kişi birbirinize doğru kaydırdıysanız, bu eşleştiğiniz anlamına gelir (çünkü Tinder dünyasında sağa kaydırmak veya kalbe dokunmak bu kişiyi beğendiğiniz / kabul ettiğiniz anlamına gelir).

Artıları:

 • Ücretsiz üyelikle bile tam işlevli bir hesaba sahip olabilirsiniz (ancak elbette, fazladan para harcayanlar için daha iyi özellikler de var. Evet, bahsediyoruz sınırsız kaydırma ve Pasaport özellikleri!)
 • Maçlar yakınlığa ve dünyanın her yerinden 26 milyon kullanıcıya boğulmaya dayanmaktadır.
 • Kayıt sayfalarını doldurmanıza gerek yok; Sadece Facebook'unuzu bağlayabilir veya cep telefonu numaranızı girebilirsiniz ve gitmeniz iyi olur!

İNŞAAT:

 • Uygulamada çok sayıda sahte hesap ve dolandırıcı dolaşıyor, bu yüzden dikkatli olun ve kolayca güvenmeyin (bu genel olarak her çevrimiçi site ve uygulama için de geçerlidir)
 • Arama seçenekleri o kadar etkileyici değil (aslında, hiç yok konumunuzun yakınlığıyla olası eşleşmeler için feed'inizde sunulanları beklemeniz gerekecek.
 • Hesap güvenliği de o kadar iyi değil. Ve bir hesap oluşturmak için Facebook'u kullanmak zorunda kalacağınız için, dolandırıcılar ve hiçbir işe yaramayan yayıncılar sadece sahte hesaplar oluşturabilir

6. Alt.com

alt.com ana sayfası

Bu, tüm BDSM fantezilerinizi ortaya çıkarmak için mükemmel bir site. Utangaç ve zayıf yürekli insanlar için değil, buradaki insanlar vahşi fetişlerinin etrafında mükemmel bir şekilde oynarlar: kırbaçlar, esaret, zincirler, adını siz koyun. Bu site, bulunduğunuz yere göre size bir gecelik stand beklentileri dozunuzu verir. Hatta kullanıcıların videolarını görebilir, sohbet yoluyla kirli konuşabilir ve sonunda BDSM ile ilgili cinsel fantezilerinizin her birini gerçekleştirmek için buluşabilirsiniz.

Dünya çapında bir milyondan fazla kullanıcıyla, bu siteye kaydolduktan sonra farklı bir tür bağlantı cennetine hazır olacaksınız.

Artıları:

 • Yüksek yanıt oranı = bir bağlantı için birini kolayca bulun (bu sitenin halihazırda birçok kullanıcısı olduğu için)
 • Bu site oldukça uzun bir süredir etrafta dolaşıyor, daha sonra üye sayısı ile kanıtlandı ve bu da sürekli artıyor

İNŞAAT:

 • Sahte profiller çok yaygın
 • Müşteri hizmetleri o kadar övgüye değer değil ve ücretli bir üyeliğe abone olduğunuzda, büyük olasılıkla hesabınızda tekrarlayan ücretler göreceksiniz.
 • Kullanıcı adınızı değiştirmek gibi temel şeyler için buna bir kuruş harcamanız gerekecek

7. Yerleşik Erkekler

Köklü Erkekler ana sayfası

"Tek gecelik ilişki" dedikleri zaman, hepsi bu. Bu sitede, sadece iyi vakit geçirmek isteyen çok sayıda yaşlı erkek, özellikle evli olanlar var.… ne fazla ne eksik. İnsanları “gündelik seks” terimine göre yaşatır, çünkü buradaki evli erkekler için (sitenin adı verilir) herhangi bir drama ya da eşlerinden ve ailelerinden ayrılma planlarının peşinde değiller. Günlük olan her şey burada trend, sadece biraz ateşli eğlence ve cinsel arzularını yerine getirecek biri.

Ama bekle, Yerleşik Adamlar hepsi evli erkeklerle ilgili değil! Ayrıca gençlerden yaşlılara kadar pek çok bekar erkek var. Yerleşik, çoğu budur. Bunun neyle ilgili olduğunu zaten biliyoruz, değil mi?

Artıları:

 • Bu sitede çok sayıda zengin baba var (bazıları kelimesi kelimesine yani babalar.)
 • Yerleşik Erkekler ekibi her profili gözden geçirir, böylece kabul edecekleri (bir kez bunu yasal olarak gördüklerinde) veya tamamen reddedecekleri (sahte profilleri ve dolandırıcıları en aza indirmek için) olması için her profili inceler.
 • Web sitesinde olduğunuzda yargılayıcı olmayan ortamı hissedeceksiniz. Herkes kendi iğrenç işlerine bakabilir ve kimse umursamayacak, kimse parmaklarını gösterecek ve size tuhaf isimler de takmayacak.

İNŞAAT:

 • Ücretli abonelikler biraz pahalıdır
 • Bazı hesaplar etkin değil ve Kurulu Ekibin her hesabı gözden geçirme çabasına rağmen, dışarıda hala bazı sahte hesaplar var

8. Ashley Madison

Ashley madison

Bu, Yerleşik Erkeklerin kadın meslektaşı gibi görünüyor. Tamamen bir yabancıyla tek gecelik ilişki yaşamanın heyecanını yaşıyorsanız, pekala, Bu sitede sıradan seks arayan birçok güzel insan bulacaksınız.… Evliliklerinin dışında. Evet, evlilik dışı seks, yani.

Sıkıcı rutin hayatlarından bıkmış evli insanlar Ashley Madison'a gelir ve aynı fikre sahip biriyle sevişmek ve yeni birini becermekle işleri renklendirin. Tüm bu fikir çoğu kişi için bir tabu olsa da, henüz kimseye bağlı olmayan kullanıcılar bulabilirsin, ancak bu site bir şekilde günah ve zevkten zevk almak isteyenler için bir sığınak haline geldi.

Artıları:

 • Bu site, halihazırda bir ev adı olabileceğini söyleyebileceğimiz noktaya kadar geneldir.
 • Sitenin tüm gündemiyle ilgili kapsamlı blog makaleleri sağlar: bir gecelik.
 • Kullanıcılar için daha sıkı gizlilik koruması (özellikle çoğu bunu kullanabileceği için) gizlilik)

İNŞAAT:

 • Gerçekten popüler bir web sitesi olduğu için, etrafta dolaşan birçok sahte profil de var.
 • 2015 yılında çok büyük bir veri ihlali sorununa karışmıştı ve işlerinde sağduyulu olması gereken kullanıcılarını açığa çıkardı.

9. Grindr

Grindr

Bu cinsel açıdan aktif erkekler için muhtemelen en popüler web sitelerinden biri. 28 milyondan fazla kullanıcısı olan bu arkadaşlık platformu, eşcinsel ve biseksüel bekarlara ana akım doğrudan özel sitelerden uzak olma şansı veriyor. Cep telefonu kullanıcıları için kolayca erişilebilir olduğundan, çoğu kullanıcı bir hesabı sadece birkaç kolay adımda gerçekleştirebilir.

Bazı tartışmalara karıştıktan sonra, Grindr artık profillerine hassas bilgileri ekleyerek kullanıcının cinsel sağlığını, özellikle de HIV durumunu vurgulamasıyla tanınıyor.. Eşleşme şansını artırmak ve nihayet iyi vakit geçirmek için, potansiyel bağlantıları çekmek için temel bilgilerinizi doldurmak isteyeceksiniz.

Artıları:

 • Cinsel sağlığı, özellikle HIV durumunu vurgular
 • Özelleştirilmiş emojiler veya popüler olarak Grindr dilinde şu adla bilinir: Gaymojiler
 • Kullanıcıların, uygulama simgesinin telefonlarında nasıl görüneceğini seçmelerine olanak tanıyan Gizli Uygulama Simgesi tanıtıldı

İNŞAAT:

 • Belki çok sayıda abonenin olduğu birkaç küçük konuşma ile karşılaşırsınız, bazıları bağlanma konusunda çok daha yavaş bir hızda olacaktır.
 • Dick resimleri - bunu istemenize bile gerek yok. İnsanlar aniden sana vurur ve patlar!
 • Uygulama zaman zaman aksaklıklar yaşadığı için biraz sorunlu

Son söz

Bunlar, ilişkiler ve bağlılık konuşmaları gündeme getirmeden iyi vakit geçirmek istiyorsanız, kontrol edebileceğiniz uzun bağlantı sitelerinin sadece bir kısmı. Çevrimiçi buluşma ve ilişki sahnesinde olmak, size özgüveninizi kolayca artırabilir ve tüm bu uygulamalar ve web siteleri ile olasılıklar sonsuzdur. Yukarıdakiler gibi bağlantı platformları, sıkıcı küçük sohbetleri atlamanıza ve kovalamanıza izin verirve hemen aşağı in ve aynı zamanda buna hazır bir yabancıyla seksi zamanın tadını çıkar.

İlişki kurarken, herhangi bir konuda yalan söyleyebilir ya da dürüst olabilirsiniz - her neyse, bir süre sadece bir yatağı ve bazı sıcak şeyleri paylaşıyorsunuz ve sonra patlama, ayrı yollarınıza gideceksiniz. Baştan çıkarıcı güçlerinizi her zaman kollarınızın altında tutmayı unutmayın, böylece daha fazla müşteri çekersiniz ve kısa sürede kolay seks elde edebilirsiniz.

Kaydolmak için 'mükemmel' olanı seçmekte zorlanıyorsanız - kesinlikle emin olabileceğiniz kadar çok şeyi denemenizi gerçekten tavsiye ederim.
Ancak, her siteyi denemek için gerçekten zamanınız veya motivasyonunuz yoksa - İLK 1-3 arasında birinci olanlar işi sizin için garantili yapacak!

Deneyimlerinizden önermek veya eklemek istediğiniz bir şey varsa - aşağıdaki yorum bölümünde bunu yapmaktan çekinmeyin.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin