Güncellenme tarihi: 7 Ağustos 2022

Victoria Milano

Web Sitesi Adresi: www.victoriamilan.com

Victoria Milan Review 2020 - Evlilik dışı İlişkiler İçin İyi mi?

Artılara ve Eksilere Atlayın

victoriamilan ana

Bekar erkek ve kadınlara hitap eden, yeni arkadaşlar, bağlantılar ve hatta gelecekteki flört ortaklarıyla tanışmayı hedefleyen çevrimiçi buluşma platformlarına alışkınız. Elbette, başkasına herhangi bir bağlılığı olmayanlar oldukları için, aynı zamanda onu arayanlar da. Ancak, herkesin haberi olmadan biraz eğlenmek isteyen evli kişilere hitap eden bir web sitesini hiç duydunuz mu?

Kısa süreli ilişki yaşamak isteyen, kararlı ilişki içinde olanlar için bir flört platformu olarak kendisini kuran, Victoria Milan, benzersiz ve tartışmalı doğası nedeniyle son zamanlarda bir vızıltı yaratıyor. Digisec Media Limited tarafından RichMeetBeautiful ile birlikte kurulan site, "Dünyanın 1 Numaralı Hile Kaynağı" olarak belirlendi. Çalışma protokolleri, her kullanıcının güvenli ve anonim flört deneyimini vurgular ve bu kişilerin sıkıcı özel hayatlarını renklendirmelerini sağlar. Victoria Milan, her kimliği gizli tutmaya yardımcı olan kendi AnonymousBlur Aracını kullanır. Sitede olduğunuzda, diğer insanların gerçek kimliğinizi öğrenmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve her şeyi gizli tutabilirsiniz. Bu sitede neredeyse 6 milyon üye var ve bunların çoğu bir tür bağlı ilişki içinde; çevrimiçi rastgele bir yabancıyla biraz eğlence ve heyecan yaşamak isteyen dünyanın her yerinden hem erkekler hem de kadınlar.
Okuyun ve Victoria Milan'ın avantajlarını ve bunu neden şimdi yapmaya başlamanız gerektiğini keşfedin.

Tutkuyu yeniden yaşayın, bazı işler yapın!

victoriamilan kaydı

Hile yapmayı başarılı bir şekilde denemek istiyorsanız, bu site sizin için en iyisi olabilir. Victoria Milan, formülünü her kullanıcının kimliğini başarıyla koruyabilmek için mükemmelleştirdi. Web sitesinin tasarımı canlandırıcı ve ona bu güvenilir hissi veriyor. Yani, birinden bir şey saklıyorsanız ve onlar soru sormaya başlarsa, o zaman telefonunuz sizin tarafınızdan herhangi bir karanlık faaliyetten şüphelenmesi için ona hiçbir şey vermeyeceği için endişelenmeyin.
Victoria Milan'daki her şey anonimlik ve sağduyu haykırıyor; site canlandırıcı bir şekilde tasarlanmıştır, ancak sıkı bir gizlilik düzeyi sağlar. Henüz başka hiçbir sitede bulamayacağınız bu benzersiz "Panik Düğmesi" özelliğine sahipler. Zor zamanlarda veya siteyi kullanırken yakalanacağınızı düşündüğünüzde yardımcı olmak için yapılmıştır. Böylece, bu düğmeye her tıkladığınızda, otomatik olarak daha az şüpheli olan başka bir web sitesine yönlendirileceksiniz, böylece kancadan kurtulabilirsiniz.
Ayrıca, seçeneklerinizi çeşitli ve açık tutabileceğiniz harika bir platformdur; çok sayıda kullanıcısı var - bekar ve kendini adamış insanların harika bir karışımı. Dünya çapında 6 milyondan fazla üyeyle, kesinlikle kısa süreli eğlenceye dahil olan benzer düşünen bireyler bulacaksınız.

Kayıt olmak

victoria milan hesap oluştur

Olur Victoria Milan'da bir hesaba kaydolmanız yalnızca 3-5 dakikanızı alır. Doğrulama için geçerli bir e-posta adresine ihtiyacınız olacak, ki bu elbette hala özel olacak. Kayıt için gerekli adımları tamamladıktan sonra, benzersiz bir ekran adı seçebilir ve şu anda hangi ülkede yaşadığınızı belirtebilirsiniz. Sonraki bölüm flört ilgi alanlarınız ve sizi neyin harekete geçirdiği ile ilgili olacaktır; diğer kullanıcıların sizin hakkınızda daha fazla fikir sahibi olabilmesi için aralarından seçim yapabileceğiniz belirli etiketleri vardır. Ne kadar çok etiket tıklarsanız, size o kadar çok potansiyel eşleşme gösterilecektir.
Tıpkı diğer tanışma platformlarında yaptığınız gibi, en çekici resminizi yüklemeyi asla unutmayın. Hesabınızın gerçek olduğunu daha fazla göstermek için daha fazla resim yükleyebilirsiniz. Anonim ve gizli kalmak istiyorsanız bu resimler için endişelenmeyin - AnonymousBlur Aracı arkanızı kollayacak ve sizi anonim tutacaktır.

Victoria Milan İşi Yapsın!

victoriamilan hızlı profil

Çok az sayıda tanışma platformundan biri olmak bazı evlilik dışı ilişkiler isteyen insanlara hitap ederaynı fikirde olan ve bazı sınırlı ahlaki ilkelere açık insanlardan oluşan bir topluluktur. Kayıt işlemi çok hızlı ve sorunsuz olduğundan, yeni kullanıcılar sitede gezinmekte zorlanmayacak. Yapmaları gereken tek şey, bazı temel bilgiler sağlamaktır ve bunların çoğu, yalnızca bireysel kullanıcının kişiliği, hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyler, niyetleri ve ilgi alanlarıyla ilgilidir, böylece diğer insanlar sizi bir an önce görebilir.

"Eşleşmelerinizi Gör" seçeneğine tıklarsanız, cinsiyet tercihinizi, ilgi alanlarınızı, medeni durumunuzu belirtmeniz ve geçerli bir e-posta adresi sağlamanız gerekecektir. Yukarıda belirtildiği gibi, yalnızca e-posta adresiniz gerekli olan önemli bilgilerdir. Artık telefon numarası ve tüm bu ekstra kişisel ayrıntılar yok. Bununla, Victoria Milan'ın üyelerinin güvenliği üzerinde çalıştığını görebilirsiniz.
Kaydı tamamladıktan sonra profilinizi cilalamanız ve boy, kilo, saç ve göz rengi ve hatta vücut tipi gibi kendiniz hakkında daha fazla bilgi sağlamanız gerekir. Fotoğraflar zorunlu değildir, ancak daha fazla kibrit çekmek istiyorsanız en iyisi bir tane yayınlamak olacaktır.
Artık sizinle aynı şeyi isteyen birini aramaya başlayabilirsiniz. Diğer kullanıcıların profillerine bakarak başlayın; Çoğu profilin, özellikle onları neyin açtığı ve neden web sitesinde oldukları gibi kendileriyle ilgili karmaşık ayrıntılarla ayrıntılı olduğunu fark edebilirsiniz. Ayrıca, iyi seçilmiş profillerin yanı sıra, profil resimlerinin çoğu bulanık. Yukarıda belirtildiği gibi, Victoria Milan herkesin anonimliğini birinci önceliğine koyar, bu yüzden bu onların adına sağduyulu bir düşüncedir.

Potansiyel Maçları Karşılama

victoriamilan maç seçici

Ücretsiz kullanıcılar için, kriterler açısından yalnızca sınırlı bir sayı vardır, bu nedenle yalnızca konumunuza, yaşınıza ve fotoğraflarınıza göre eşleşmeler alabilirsiniz. Daha fazla seçenek ve eşleşme alabilmeniz için bunun bedelini ödemeniz gerekiyor. Genel olarak, ödemesi olmayan bir hesapla yapabileceğiniz çok şey olabilir. En yeni özelliklerin ve hatta en heyecan verici özelliklerin tadını çıkarmak için yükseltmeniz gerekecek. İstediğiniz tercihlerinizin yanı sıra sigara içme alışkanlıkları, ilgi alanları, saç ve göz rengi veya cinsel yönelim ve medeni durumunuza uygun bir eşleşme bulmak istiyorsanız, bir yükseltmeye ihtiyacınız olacak. Daha fazla kritere sahip olmak, elbette ödeme karşılığında daha fazla potansiyel eş anlamına da gelir. Ücretsiz kullanıcılar da mesaj gönderemez ve okuyamaz. Victoria Milan'ın ücretsiz üyelik için ne kadar az teklif verdiklerine rağmen o kadar kullanıcı dostu olmadığını söyleyebilirsiniz. Muhtemelen, özellikle hile gibi tabu bir konu içerdiğinden, her ne pahasına olursa olsun kullanıcıların güvenliğini sağlamak karşılığında kendi paylarını kazanmak isterler.
Çevrimiçi flörtün ne kadar çok sürprizi olduğunu ve hepsinin hoş olmadığını biliyorsunuz. Bazıları kalplerini kollarına takıp kendileri hakkında dürüst bilgiler verirken, diğerleri gerçeğe sıkı sıkıya bağlı kalıyor ve onlar hakkındaki ayrıntılara sıkı sıkıya bağlı. Bir tanışma platformunda olan biri için hayal kırıklığı yaratsa da, Victoria Milan ile, farklı yaşam alanlarından ve farklı kişiliklere sahip insanlarla tanışmaya alışacaksınız. Sitedeki çok sayıda kullanıcı varken, gerçekten sizi rahatsız edecek bazı kullanıcılar olacaktır.
Siteye kaydolduğunuzda, birçok potansiyel eşleşme bulacaksınız ve önce ne istediklerini ve neden sitede olduklarını öğrenmeniz gerekecek. Bazıları uzun vadeli ilişkiler veya sadece yeni insanlarla kaynaşma ve diğer her şeyden uzakta eğlenceli zaman geçirme fırsatı isteyebilir. Sadece açık ve arkadaş canlısı olmanız gerekir, böylece bir ilişki kurabilir ve diğer kullanıcılar arasında bir bağlantı kurabilirsiniz. Victoria Milan'ı deneyen ve hepsi siteyi sonuna kadar deneyen insanlardan çok sayıda özel tanıklık ve geri bildirim var. İlişkiler geliştirir ve başkalarıyla zaman geçirirsiniz, bu da ona yüksek olasılık ve iyi bir zaman arayışınızda başarılı olma şansı verir.

Victoria Milan'ın Seyircisi

victoria milan üyeleri

Toplumdaki bekar ve bağlı olmayan kişilere hitap eden tanışma platformlarını görmeye alışkınız, bu nedenle bu yönden uzaklaşan ve sadakatsiz eşlere ve evlilik dışı ilişkilere odaklanan Victoria Milan'ı görmek yeni bir manzara. Ortalama olarak, Victoria Milan kullanıcıları ilişkilerinde 5-6 yıldır, çoğu ya da hepsi değilse bile, mali açıdan istikrarlı ve aileyi desteklemektedir. Tüm dünyada 6 milyon kullanıcısı olan ve bunların çoğu erkek nüfustan, yaş aralığı Victoria Milan kullanıcıları 35-45 yaş aralığındadır.
Web sitesi esas olarak Avrupa ve Amerika ülkelerine odaklandığından bazı yerlerde mevcut değildir. Çevrimiçi bir platform olduğu ve çok kullanışlı olduğu için, benzer düşünen insanlarla çok eğlenceli zaman geçirmelerine ve sıcak ilişkiler geçirmelerine izin verdiği için gezginlerin dostu haline geldi.

Victoria Milan'a kayıt olmak ve bazı hot babes'i görüntülemek için buraya tıklayın.
İletişim açısından, bilmelerini istediğiniz her şeyi karşı cinse kolayca aktarabilirsiniz. Kişisel ayrıntıları gizleyebilir veya bu bölümü atlayabilirsiniz; Hatta isterseniz yaşınızı bile gizleyebilirsiniz. Tek gecelik bir ilişki, bir ilişki arkadaşı veya hatta ciddi bir ilişki arıyorsanız, niyetinizi belirtmeniz gerekir. Site detaylı anketler verdiğinden, herkesin hakkınızda daha fazla bilgi edinmesine yardımcı olur ve hatta fotoğrafınıza yorum bile bırakabilir. Buradaki insanlar aynı fikirde olduklarından; herkes bir sır saklamaları gerektiğini bilir, böylece ifşa olma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Hala herkesle tanışabilir ve küçük kirli sırrınızı kolunuzda saklayabilirsiniz. Sayısız fotoğraf ve profil arasında gezinerek mükemmel bir eşleşme arayabilir ve gözünüze çarpanları işaretlemeniz yeterlidir. Anonimliğinizi korumak için kendiniz hakkında daha az şey söyleyebilirsiniz ve eğer biriyle konuşmaya başlarsanız, ona kendinizden söz etmeye başlayabilirsiniz ve bunun tersi de geçerlidir.

Mükemmel Özellikler ve Avantajlar

Victoria milanın özellikleri

Bugün sahip olduğumuz yükselen tanışma platformları arasında, Victoria Milan gerçek gelişmiş web hizmetlerine sahip olmakla övünüyor. Profilinizi kimin kontrol ettiğini bilme gücüne sahipsiniz ve onlara da aynısını yapabilirsiniz. Herkesle anonim olarak sohbet edebilir ve bunu ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Bir tanışma platformu olarak herkese mesaj gönderebilirsiniz ve parlak çıkartmalar ve emoji ile birlikte gelir. Mesajlaşmanın yanı sıra, diğer insanlarla görüntülü sohbet yoluyla da iletişim kurabilirsiniz.
İlk buluşmada her zaman en iyi şekilde nasıl görünmek istediğimizi biliyor musun? Başkalarıyla basit yollarla kolayca sohbet edebileceğiniz için burada böyle bir şey için endişelenmenize gerek yok. Herkes mahremiyetini korumaya çalışırken, süslü ve abartılı tanıtımlara gerek kalmaz. Seçtiğiniz kişi yalnızca onlarla nasıl iletişim kurduğunuzu görecektir; Görünüşünüz, kıyafetleriniz veya makyajınız olmasa bile sizi yargılamayacaklar. Fiziksel görünüm artık önemli olmayacak.

Victoria Milan'daki müşteri desteği de dikkate değer. İyi geliştirilmiştir ve tüm operasyonların kararlılığını izler, onu virüslerden ve zararlı faktörlerden uzak tutarak, çökmeleri ve aksaklıkları önler. Hatta siteyle ilgili her şeyi sorabilirsiniz ve mümkün olduğunda anında yanıt verirler.
Kaydolduktan sonra, bu sitede birçok olumlu özelliğin tadını çıkarabilirsiniz. Yolunuzdan çekilmek ve bazı potansiyel olaylarla veya ilişkiyle karşılaşmak için o yakıcı arzunuz varsa, bu site tam size göre.

SSS

Victoria Milan nedir?

Evlilik dışı ilişkiler, bir gecelik ilişkiler ve kısa vadeli ilişkilerle ilgilenen kararlı kişiler için bir çevrimiçi buluşma platformudur. "Hayır" olarak adlandırılmıştır. 1 Hile Kaynağı ”hem evli hem de ilişkide olan kişiler için.

Victoria Milan'ın fiyatı ne kadar?

Ücretli bir üye olmak için en az 3 ay abone olmanız gerekir, bu size toplam 59.97 $ 'a mal olur (ve aylık ödeme yapmak istiyorsanız yalnızca 19.99 $). Altı aylık bir abonelik için en az 89.94 $ (ayda yaklaşık 14.99 $) ödemeniz gerekecek. Yıllık aboneliklerinden yararlanmak istiyorsanız, size aylık 119.88 ABD dolarına veya en az 9.99 ABD dolarına mal olur.

Victoria Milan bir aldatmaca sitesi mi?

Hayır, Victoria Milan bir aldatmaca değil. Bu yasal ve zaten çok sayıda kullanıcısı var. Ana sayfalarında bile, kullanıcıların sahte profillerle karşılaşmaları durumunda derhal rapor etmeleri için sürekli hatırlatıcıları vardır. Gerçek üyelerin kimliklerini olası dolandırıcılara karşı korumanın bir yoludur.

Victoria Milan'da güvende olacak mıyım?

Güvenlik, Victoria Milan'ın en önemli önceliğidir ve kullanıcıların anonim çevrimiçi deneyimini daha da geliştirmek için edindikleri sistemler de dahil olmak üzere sıkı güvenlik ve önlemler oluşturmuştur. Norton, SSL Trust, Amazon Web araçları ve 256-bit şifreleme yazılımı, Victoria Milan'ın herkesin güvenliğini daha da artırma çabalarından sadece birkaçıdır.

Victoria Milan'ın herhangi bir güvenlik önlemi var mı?

Evet, Victoria Milan, kullanıcıların kimliklerini gizli tutmak ve anonim çevrimiçi buluşma deneyimlerini daha keyifli hale getirmek için birçok güvenlik önlemi uyguladı. Ekipleri, her bir hesabın gönderilerini dikkatlice kontrol eder ve medyanın yetersiz olduğunu fark ederlerse hızlı bir şekilde yasaklar. AnonymousBlur Aracı cennetten gönderilmiştir - yalnızca fiziksel görünümünüzle değil, aynı zamanda kişisel ve finansal verilerinizle de kullanıcıların korunmasını sağlar.

Victoria Milan'ı telefonlarımıza indirebilir miyiz?

Evet, Apple'ın Appstore ve Google Play Store'dan indirilebilen bir cep telefonu uygulaması sunuyorlar. Değilse, APK Pure gibi diğer mağazalardan indirme gibi daha kolay bir yolu tercih edebilirsiniz.

Hesabımı silebilir miyim?

Hayır, ama devre dışı bırakabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, ayarları ve "Profili Devre Dışı Bırak", "Bu Form" ve ardından "İstek Gönder" bulabileceğiniz sağ alt kısma ulaşana kadar kaydırmaktır. Web sitesi kayıtlarınızı tutmaya devam edeceğinden hesabınızın tamamen silinmeyeceğini unutmayın, böylece yeniden etkinleştirdiğinizde geri dönmeniz gereken bir şey olur.

Victoria Milan bir Dolandırıcı mı yoksa Yasal mı?

victoriamilan ana sayfası

Çok sayıda kayıtlı kullanıcısı olan Victoria Milan, sizinle aynı şeyi isteyen hem erkekler hem de kadınlar için size çeşitli seçenekler sunar. Buradaki her şey yasal. Hesaplar, web sitesi, ödeyeceğiniz her şey, özellikler ve avantajlar - aldatmaca yok çünkü hepsi yasal.
Anonimliğe değer veren bir web sitesinin tek dezavantajı, sizi sahte hesaplardan ve dolandırıcılardan koruyamamasıdır. Bu aynı zamanda neredeyse tüm tanışma platformları için de geçerli. Fakat Victoria Milan ile kayıt yaptırmak herkes için kolay olacaktır ve onlar başka biriymiş gibi davranıp başkalarıyla konuşmaya başlayın. Neyse ki, bu web sitesi güvenlik ve profil kontrolü konusunda çok titizlikle biliniyor. Bu yüzden, etrafta sahtekarlıklar varsa, Victoria Milan'ın geliştiricilerinin ve tüm ekibin onu kontrol edip, hemen kaldıracağından emin olun. Güvenlik önlemleri son derece önceliklidir ve oluşturulmuştur. Kullanıcıların içerikleri bile izleniyor ve bir profilin yetersiz medya veya ayrıntıya sahip olduğu tespit edilirse, özellikle rahatsız edici vakalar varsa, büyük olasılıkla yasaklanacaktır.
Victoria Milan'ı sık sık ziyaret ediyorsanız, dolandırıcılık hesaplarını bile kolayca ayırt edebilirsiniz çünkü bunlar şüpheli davranma eğilimindedir ve bilgileri eksiktir. Dolandırıcılık hesabı olduğunu düşündüğünüz biriyle karşılaşırsanız, kişisel konularla yanıtlanacak belirli sorular sormayı unutmayın. Bu sağduyu bilgisidir, ancak bunun gibi flört platformlarındayken, her zaman insanlar arasında dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatmaktan zarar gelmez. İnsanların önce sizinle arkadaş olmaya çalıştıkları ve ardından kart numaraları, adresler ve diğer kişisel ve hassas veriler gibi özel ayrıntılarınız için balık tutmaya çalıştıkları nadir durumlar vardır. Kullanıcıların bu sitede takma adları olduğundan, hiç kimse bu tür bilgileri istememelidir. Biriyle karşılaşırsanız, hesabı derhal müşteri desteğine bildirin.

Artılar ve eksiler:

Artıları:

 • Moderatörler gönderileri ve diğer etkinlikleri dikkatle izler
 • Zorluklardan kurtulmanıza yardımcı olan "Panik Düğmesi" tanıtıldı
 • Profiller ayrıntılı ve bilgilendiricidir
 • Yüksek gizlilik
 • Bir maçı karşılamada başarı olasılığı oldukça yüksek
 • Kimliğinizi gizli tutmanıza yardımcı olacak AnonymousBlur Aracı
 • Kullanışlı filtreler ve kategoriler içeren kapsamlı arama aracı
 • Duyarlı müşteri desteği
 • Geniş kapsamlı ve ilginç kullanıcı tabanı
 • Profilinizi kimin görüntülediğini görebilirsiniz
 • Çevrimiçi flört ve hediyeler gönderin ve alın

İNŞAAT:

 • Pahalı üyelik
 • Ücretsiz hesapların özelliklere sınırlı erişimi vardır
 • Anonimlik nedeniyle çoğu kullanıcının profil resmi yoktur

Sonuç

Bağlı bir ilişki içindeyken mutlu olmanın asla bir garantisi yoktur. Bu nedenle evlilik dışı ilişkiler ve üçüncü şahıs ilişkileri var ve ahlaksız ve tabu olmasına rağmen olmaya devam ediyor. İnsanlar, özellikle içinde yaşadığımız bu yargılayıcı toplumda ve hızlı tempolu dünyada sık sık yalnızlıktan muzdariptir; bir partner bulmayı veya bir ilişkide kalmayı biraz daha zorlaştırıyor (ve ben kimim, değil mi?). Victoria Milan'da, muhtemelen aynı şekilde hisseden milyonlarca insanla çevrili olacaksınız ve sitenin amacı bu yalnızlığı hafifletmeye yardımcı olmak. Victoria Milan, sadece yeni tanıdıklar bulmak için değil, aynı zamanda bir gecelik ilişkiler, ilişkiler ve hatta yeni taahhütler için de mükemmeldir. Burada zaman kaybetmemek istediklerinizi birbirinizle kolayca ifade edebilirsiniz.

Artık Victoria Milan'ın ayrıntılarını öğrendiğinize göre, sadece burayı tıklayın siteyi ziyaret edin ve yolculuğunuza başlayıp sizinle aynı ihtiyaçları, zevkleri ve tercihleri ​​olan başka bir kişiyi arayabilirsiniz.

İlişkilerde sürekli bağlı olmamıza gerek yok; Çoğumuz bunu sadece kamuoyunu memnun etmek ve genel kabul görmüş standartlara göre yaşamak için yapıyoruz. Sonunda, biraz hava vermemiz ve sadece istediğimizi yapmamız gerekiyor - ve Victoria Milan'ın istediği de bu. Kısa bir süre için bile eğlenmeniz için.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin