Güncellenme tarihi: 6 Temmuz 2022

Araştırma yapıldığı süre boyunca

URL: https://www.sudy.app/

Sudy.app için 11 Şeker Arkadaş Web Sitesi Alternatiflerini Göster

sudy.app

Belki seksi, genç bir partnerden bir şirket arayan zengin bir erkek ya da kadınsınız ... ya da belki de size maddi faydalar sağlayacak bir ilişki içinde olmak isteyen genç ve çekici birisiniz, diğer bir deyişle şeker babalarla ilişki kurmak ya da anneler. Bunlardan hangisi sizin için geçerliyse, o zaman en iyi çözüm keşfetmeye başlamanızdır Sudy.app gibi şeker tanışma platformları. Bu sitelerin çoğu, şeker babalar / anneler ve bebekler arasındaki boşluğu doldurma konusunda işlerinde mükemmel. Sudy, bu tür bir ilişki arayan herkes için şeker web sitelerinden biridir.

Sudy Nedir ve Sadece Şeker Arkadaşlığı İçin mi?

Sudy, şeker ilişkileri için iyi bilinen sitelerden biridir ve masaüstü tarayıcılar veya cep telefonları aracılığıyla erişilebilir. 2018'den beri şeker randevu dünyasında olmak, o zamandan beri 3 milyondan fazla kullanıcının dikkatini çekti ve arttı. Etkileyici bir cinsiyet oranı ve özellikleri ile şeker ilişkilerine ve yaşam tarzına giden yolculuğa çıkanlar için çok sayıda potansiyele sahip bir platformdur.

Sudy.app Kaydı ve İnceleme

Sudy'de bir hesaba kaydolmak hızlı ve basittir. Yeni kullanıcıların adlarını, yıllık gelirlerini, mesleğini ve geçerli bir e-posta adresini kaydetmeleri ve ardından "Hakkımda" bölümüne birkaç yaratıcı satır yazmaları gerekir. Bu kayıt adımlarını izledikten sonra, Sudy doğrulama gerektirmediğinden profilinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak, diğer üyelerin gerçek ve doğrulanmış bir kişi olduğunuzu bilmeleri için profilinize yerleştirilecek bir doğrulama rozetini kullanarak profilinizin meşruiyetini göstermenin bir yolu olduğunu unutmayın. Üyeler ve lokasyonlara gelince, çoğu Amerika'dan ve Avrupa'nın bazı bölgelerinden geliyor, ancak Sudy birçok farklı ülkede de mevcut. Diğer birçok tanışma uygulaması gibi Sudy, profillerine, çevrimdışı / çevrimiçi durumlarına ve konumlarına göre kullanıcıları / profilleri aramanıza izin verir. Sudy, aldığınız "Şeker" veya "Cazibe Dereceleri" sayısına göre sıralanacağınız bir puan sıralama sistemi kullanır. Bu, Sudy'nin nakit olarak ödenecek kendi para birimi sürümüdür. Diğer üyelerle iletişim kurmak ve iletişim kurmak için, ücretli üyeliklerinden yararlanmanız gerekecektir. Sonuçta çevre, hem Şeker Babaların hem de Şeker Bebeklerinin etkileşimini kolaylaştırır ve rahatlatır.

Artılar ve eksiler

Artıları:

 • Mobil uygulamada gezinmek kolaydır
 • Kolay kayıt
 • Profil bütünlüğünü sağlamak için doğrulama rozetleri
 • Geniş kullanıcı tabanı
 • Harika kadın-erkek oranı

İNŞAAT:

 • Mesajlaşma, ücretli üyelik gerektirir
 • Şeker babaların aboneliği pahalı
 • Profil görüntüleme bazen yavaşlıyor

Şeker randevusu ya da bunun gibi ilişkiler konusunda oldukça yeniyseniz, mevcut platformlar kafanızı karıştırabilir. Endişelenmeyin, bu makale seçenekleri tartmanıza ve en baştan doğru seçim yapmanıza yardımcı olacaktır. Şeker babalar ve bebekler için test edildikleri ve iyi performans gösterdikleri için her web sitesinde derinlemesine incelemeler verilecektir. Bu 11 şeker tanışma sitesi kesinlikle zamanınıza ve ilginize değer - hepsi benzer düşünen insanları bir araya getirmek için aynı amaca sahip, ama elbette benzersiz özellikleriyle.


Sudy.app ile Benzer 11 Şeker Arkadaşlık Sitesi:

# 1: AdultFriendFinder

yetişkin arkadaş bulucu ana

1996 yılında kurulan AdultFriendFinder, çevrimiçi buluşmayı denemek istiyorlarsa hemen hemen her yetişkinin gidilecek siteleri listesinde temel bir unsur haline geldi. Var olan en eski çevrimiçi tanışma sitelerinden biri olan AFF, özellikle şu anda cinsel aktivitelerini paylaşmak için partner arayanları bir araya getirmekten gurur duyuyor. Arkadaşlık ve seks karşılığında şeker babalarınızdan veya annelerinizden yararlanabileceğiniz ilişki kurmaları, eskortlar ve hatta şeker ilişkileri gibi sıradan bağlantılar arıyorsanız, AFF sizi bekliyor. 40 milyondan fazla üyesi var ve sayıyor, böylece sizinle aynı şeyi isteyen insanları aramakta zorlanmayacaksınız. AFF, iletişim araçları ve etkileşimli özellikleriyle çevrimiçi buluşmayı kolaylaştırdı ve mükemmel hizmetleri için çeşitli ödüller kazandı. Cinsel arzularınızı ve fantezilerinizi gerçekleştirmeniz için benzer düşünen insanlarla tanışmanıza yardımcı olacak etkili bir eşleştirme sistemine sahiptir. Cinsel tercihleriniz ve yöneliminiz ne olursa olsun, bu siteye her zaman hoş geldiniz ve kesinlikle her parçasından keyif alacaksınız. Kayıt süreçleri biraz daha uzundur, ancak AFF'nin sizi tanıması ve daha kısa eşleşmeler için ilgi alanlarınız ve tercihlerinizin özüne sahip olması için gereken adımların hepsinin gerekli olduğundan emin olabilirsiniz. AFF, birçok kişi tarafından çevrimiçi buluşma ve bağlantılara yönelik güvenli, güvenilir ve etkili yaklaşımıyla bilinir. Çeşitli nişlere açıktır, bu yüzden aradığınız ne olursa olsun, kesinlikle onları bulacaksınız. AdultFriendFinder.

Artıları:

 • Büyük profil tabanı
 • Harika arama algoritmaları
 • Etkileşimli Araçlar
 • Diğer birçok eğlence seçeneği
 • Çok işlevli ücretsiz sürüm.

İNŞAAT:

 • Romantizmi ortadan kaldırır
 • Tamamen özgür değil

# 2: Seeking.com

aranjman

Maddi fayda arayan bir kadın veya erkek iseniz, SeekingArrangement.com, zengin bireyler için özel olarak tasarlanmış doğru eşleştirme sitesidir. Sitenin dünya çapında 10 milyondan fazla üyesi var ve şu anda şeker ilişkileri için en büyük tanışma sitesidir. Seeking.com, güvenle para ve malzeme temelli bir ilişki arayan erkekler ve kadınlar için mükemmel bir şekilde çalışıyor - maddi destek isteyen şeker bebekler ve biraz seks ve arkadaşlık karşılığında onlarla ilgilenen şeker babalar. İlgi çekici doğasına rağmen, Seeking.com diğer çevrimiçi tanışma siteleri gibi çalışır. Resimler yükleyebilir, kendinizle ilgili bios veya tanıtım yazabilir veya aynı şeker ilişkilerini arayan diğer kullanıcıları arayabilirsiniz. Şeker babalarının doğası göz önüne alındığında, çoğu erkek kullanıcı sıkı bir gelir ve güvenlik doğrulamasından geçer çünkü bir şeker babanın mali durumu çok önemlidir. Geçmiş kontrolleri de kapsamlı bir şekilde yapılır. Bu çok görünse de, bunların hepsi hem şeker bebekler hem de babalar / anneler için faydalıdır. Genel olarak, sitenin işlevselliği sevindiricidir. Arayüz basit ve zariftir, her şey hızlıdır ve rahatsız edici pop-up'lar yoktur.

Kontrol edin SeekingArrangement için inceleme ve alternatif siteler.

Artıları:

 • Basit ama verimli arayüz
 • Kolay kayıt
 • Kadınların erkeklere oranı iyi

İNŞAAT:

 • Yararlı özelliklerin çoğu yalnızca ücretli kullanıcılar içindir

# 3: Dating.com

flört.com

Dating.com, ana hedefinin bekarları farklı yerlerden ciddi ilişkiler başlatmak için getirmek olduğunu iddia ediyor. Bu siteye katılmak çok kolay ve sorunsuzdur. Siteyi ziyaret ettiğinizde, bir hesap için kaydolmaya başlayabileceğiniz ana sayfasını göreceksiniz. El ile kaydolabilir veya Google hesabınızı kullanabilirsiniz, hangisi sizin için en uygunsa. Dating.com tarafından sunulan çeşitli iletişim araçları ve benzersiz özellikler, üyelerinin web sitesini kullanmasına ve bağlanmasına olanak tanır. Ana sayfaları, üye profillerinin bir galerisini görüntüler ve kayıt işlemi sırasında seçtiğiniz tercihlere göre düzenlenir. Ayrıca arama butonunu da kullanabilirsiniz. İletişim için temel sohbetler, görüntülü görüşmeler ve mesajlaşma sunarlar, böylece dikkatinizi çekenlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, bir üyenin seçtikleri üyelere eşzamanlı olarak tanıtıcı mesajlar göndermesine olanak tanıyan bir "Hadi Kaynaşalım" seçeneğine de sahipler ve takılmaya davet edilebilir veya onları sohbete veya görüntülü görüşmeye davet edebilir. Dating.com'u şu anda mevcut olan bir sürü tanışma sitesinden ayıran bir şey, bu taze, rahat ve canlı hissi vermeleridir. Kayıt işlemi sırasında anket benzeri maddeleri doldurmanıza gerek yoktur. Burada ve orada sadece birkaç tıklama ve gitmekte fayda var. Yeni arkadaşlar, ilişkiler ya da sadece seksi zaman geçirebileceğiniz birini arıyor olun, hepsini bu sitede bulabilirsiniz.

İşte bizim Dating.com incelemesi.

Artıları:

 • Çeşitli üyelikler
 • Nüfus çoğunlukla erkeklerden oluşuyor
 • Kolay kayıt
 • Ücretsiz hesap oluşturma

İNŞAAT:

 • Bazı sahte profiller

# 4: Ashley Madison

Ashley madison

18 yıldan daha uzun bir süre önce kurulan Ashley Madison, medeni durumu ve diğer faktörleri önemsemeyen partnerlerle yeni, taze ve heyecan verici ilişkiler içinde olmak isteyen açık fikirli insanlar için mükemmeldir. Bekar bireyleri yabancılarla yeni bir ilişki kurmaya hedefleyen çoğu tanışma sitesinden farklı olarak, AshleyMadison.com, erkek arkadaş-kız arkadaş ilişkilerinde, hatta zaten evli olan, halihazırda kendini adamış kişiler için yapılmıştır. Ashley Madison, çeşitli nedenlerle başka insanlarla tanışmak isteyen herkese fırsat sunuyor. Çekici genç kadınları veya yaşlı erkeklerin veya kadınların bakımı ve desteği altında olmak isteyen genç kadınlar bulmak isteyen zenginler olabilir. Temelde bir ilişki arayan yetişkinler için bir sosyal ağ hizmetidir. Hizmet, evli veya ilişki içinde olan ve ilişkiyi bulmak isteyen kişileri hedeflemektedir. Sitenin nüfusu daha çok 35 yaş ve üstü başarılı erkeklerden oluşurken, genç bayanlar 20 yaş ve üzerindendir, bu nedenle şeker ilişkilerinize ve yaşam tarzınıza başlamak istiyorsanız Ashley Madison çok alakalı ve yararlıdır.

Kontrol etmek için çekinmeyin bizim tam Ashleymadison incelemesi burada.

Artıları:

 • Kolay kayıt
 • Sorunsuz kayıt süreci
 • Mesaj göndermek kadınlar için ücretsizdir
 • Hem iO'lar hem de Android için bir mobil uygulamaya sahiptir

İNŞAAT:

 • Posers zaman zaman sitede gizleniyor

# 5: EmilyTarihleri

Emilydates

Bekarların potansiyel maçlarından ne beklediklerini net bir şekilde anladıkları, Avustralya merkezli bir arkadaşlık sitesi olan EmilyDates ünlü, güvenilir ve her geçen gün gelişiyor. Hala büyümekte olan yeterince büyük bir veri tabanına sahip, şeker yaşlandırmayı destekleyen harika bir konsepte sahip ve hem şeker babalar hem de bebekler için iyi çalışıyor. Her üyenin talepleri profillerinde açıkça belirtilmiştir, böylece herkes ne bekleyeceğini bilecek ve bir üye ile iyi eşleşip eşleşmediğinizi bilecektir. EmilyDates'e kaydolmak hızlı, ücretsiz ve kolaydır. Profilinizi oluştururken sadece birkaç dakika, sizinle aynı şeyi arayan diğer kişilerle hemen bağlantı kurmaya başlayabilirsiniz. EmilyDates ayrıca, olanlara rağmen herkesin kendi koruması altında olmasını sağlamak için sıkı doğrulama ve güvenlik önlemleri uygulamaktadır. Muhtemelen bu siteyle ilgili en iyi şey, üstün dolandırıcılık korumasıdır; bu, çoğu üzerinde odaklandığımız şey, karşılaştığımız flört siteleri. Web sitesi, kullanıcılarının sohbetler, e-postalar ve anlık mesajlar gibi çeşitli yöntemlerle özgürce iletişim kurmasına olanak tanır. Şeker babanızı veya bebeğinizi şahsen görmek istiyorsanız, web sitesi buluşmayı veya tarihi ayarlamanıza ve düzenlemenize bile yardımcı olabilir.

Artıları:

 • Uygun ücretler
 • Mükemmel hizmet kalitesi
 • Akıllı işlevler ve özellikler
 • Çok sayıda iletişim aracı mevcut

İNŞAAT:

 • Bazı sahte profiller
 • Diğer kızlar cevap vermek için zaman ayırır

# 6: ŞekerBabaKarşılamak

şekerleme

SugarDaddyMeet, güzel genç kadınlar ve varlıklı olgun erkekler için hizmetlerini sunan niş bir arkadaşlık sitesidir. Bu şeker arkadaşlık sitesi, yalnızca en zengin 20 ülkede faaliyet göstermektedir. 2007'deki lansmanından bu yana, 2 milyonun üzerinde kullanıcı topladı ve artmaya devam etti. Siteye katılmak için özel bir gereklilik yoktur, ancak gerekli belgeleri yükleyerek profilinizi ve fotoğraflarınızı doğrulatmanız gerekecektir. Doğrulandıktan sonra, bu adımı attığınızı ve sadece sahte bir profil değil gerçek bir kişi olduğunuzu gösteren özel bir doğrulama rozeti alacaksınız. Bu sitenin doğası göz önüne alındığında, profilinizi SugarDaddyMeet'te oluşturmanın biraz zaman ve dikkat gerektirmesi doğaldır. Endişelenmenize gerek yok çünkü SugarDaddyMeet aktif olarak yönetiliyor kullanıcıların güvenliğini sağlamak ve dolandırıcıları dışarıda tutmak. Ücretsiz kullanıcılara sunulan birçok özellik varken, mesaj gönderme, anlık sohbet özellikleri, potansiyel eşleşmelere ilk hediyeler sunma ve gelişmiş arama filtreleri kullanma gibi Premium sürüme sahip olmanın daha fazla avantajı vardır. Bu, herkesin şeker buluşması için başvurması ve bu dünya dışı eğlencenin, özellikle finansal ve cinsel ihtiyaçlar gibi bariz ve kabul edilmiş faydalarla birlikte tadını çıkarması gerekir. Her şey kimya ve eğlenceli zamanlardan yararlanmakla ilgili. Güç, para, gençlik ve güzellik? Onlara sahipseniz, onları SugarDaddyMeet'te sergileyin ve birkaç tıklamayla hayatınızı değiştirebilir.

Artıları:

 • Ücretsiz kullanıcılar için birçok mevcut özellik
 • Rulet makinesi gibi çalışan "Let's Meet" özellikleri
 • Sohbet odaları mevcut
 • Kolay kullanımlı arayüz
 • Kullanıcı dostu gezinme
 • Sağlam doğrulama sistemi

İNŞAAT:

 • İOs mobil uygulamasında bazı sorunlar
 • Görüntülü sohbet seçeneği yok
 • Ücretsiz kullanıcıların sınırlı sayıda araması vardır

# 7: Fiyatin nedir

Fiyatin nedir


İnternetteki en iyi şeker bebeklerini ve babalarını bulmak istiyorsan, burası mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir site. 2010'da yapıldıktan sonra oldukça yeni bir platform olmasına rağmen, What Your Price popülerlik kazandı. Site, Amerika Birleşik Devletleri'nden yaklaşık bir milyon kullanıcısı olan büyük bir üyeye sahiptir ve çevrimiçi bir flört müzayede sitesi olarak gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Site çok kullanıcı dostudur ve kullanıcıların kafasını karıştıracak daha az seçenek vardır. Ücretsiz kullanıcılar da fazla işlevselliğe sahip değildir ve ücretli kullanıcılara gelince, ellerindeki işe girerler - teklifler vererek ve hemen iletişim kurarlar. Bu sitede yalnızca minimum sayıda özellik olmasına rağmen, harika görünen ve oldukça basit ama kullanışlı seçeneklere sahip parlak tasarımlarla oluşturulmuştur. Site ayrıca 24/7 müşteri desteği ve ortaya çıkabilecek birçok soruya yanıt verme biçimiyle birlikte gelir. Hesabınızı kurmadan önce sadece birkaç ayrıntıya ihtiyaç duyulduğundan kayıt hızlı bir şekilde yapılabilir. İşiniz bittiğinde, siteye hemen göz atmaya başlayabilir ve diğer kullanıcılar için daha çekici hale getirmek için profilinizi geliştirebilir, daha fazla eşleşme ve tarih garanti edebilirsiniz.

Hakkında daha fazla bilgi WhatsYourPrice ve alternatif siteleri.

Artıları:

 • Tarihler için teklif verme
 • Abonelik ücreti yok
 • Çok sayıda çekici single
 • 24 / 7 müşteri desteği

İNŞAAT:

 • Oldukça yeni konsept
 • Mobil uygulama yok
 • Pahalı fiyatlar

# 8: Gizli Avantajlar

gizli faydalar

Secret Benefits, şeker baba buluşmasının heyecan verici dünyasını keşfetmek isteyenler için en iyi sitelerden biridir. 2015'ten bu yana, milyonlarca şeker baba ve bebek, macera ve arkadaşlık bulmak için Secret Benefits'i kullanarak, özellikle mali ve cinsel açıdan her iki taraf için de karşılıklı olarak tatmin edici benzersiz düzenlemeler yarattı. Bu sitenin özü, web sitesinin adının kendisinde yatmaktadır - burada kaydolan üyeler meşguldür veya birçok fayda elde ettikleri ilişkilerde bulunmak istiyorlar. Şeker babaları için, bir tür ilişki ve bolca seks karşılığında para ve maddi şeylerle şımartabilecekleri güzel ve seksi arkadaşları kolayca bulabilirler. Şeker bebekler de bu şeker babalarından destek bekleyebilir ve onların ihtiyaçlarını ve arzularını yerine getirebilirler. Güvenlik konusunda, web sitesinin yönetimi üyelere önem verir. Kullanıcılar fotoğraflarını doğrulayabilir ve profillerinde özel bir doğrulama işareti alabilirler. Yerinde kayıt işlemi basit ve zahmetsizdir. Yaklaşık beş dakikanızı alacaktır ve ilk kayıt ücretsizdir. Sonraki adıma geçmeden önce cinsiyetinizi, yaşınızı, şifrenizi, e-posta adresinizi ve konumunuzu belirtmeniz önemlidir. SecretBenefits'teki iletişim araçları, beğendiğiniz kullanıcılarla mesajlaşma ve fotoğraf paylaşma ile oldukça sınırlıdır. Ancak dilediğiniz herkese mesaj yazamazsınız; Bunu yapmak için ücretli hizmetlerinden yararlanmanız gerekecek.

Artıları:

 • Profil listelerinde seksi şeker bebekler
 • Kayıt hızlı ve basittir
 • Doğrulanmış profiller
 • Kadınlar için ücretsiz, babalar için ücretli

İNŞAAT:

 • Sitede bazı botlar
 • E-posta aboneliğinin iptal edilmesi zordur
 • Henüz mobil uygulama yok

# 9: VictoriaMilan

victoria milan üyeleri

Victoria Milan, evli, heyecan ve hayatlarına renk katmak isteyenler ve cinsiyetsiz bir evlilikte sıkışıp kalmak istemeyenler için gizli bir sitedir. Esas olarak işlere hitap etse de, şeker ilişkileri arayan kullanıcılara da ev sahipliği yapmaktadır. Şeker babalar veya bebeklerle tanışmak ve onlarla anlamlı ve faydalı ilişkiler başlatmak istiyorsanız, Victoria Milan sizin için en iyi yerdir. Buradaki bazı kullanıcılar aynı zamanda günlük hayatlarına renk katmak için masum çevrimiçi flört arıyor, diğerleri ise benzer düşünen insanlarla gerçek hayatta tutkulu bir ilişki istiyor. Bu yetişkin arkadaşlık sitesi sohbet, e-posta, gelişmiş aramalar ve daha fazlasını sunar. Yakınınızda birini bulabilir veya dünyanın her yerinden çekici kullanımlar arayabilirsiniz. Victoria Milan ile, tüm bilgilerinizi gizli ve güvende tutmayı vaat ettiğinden, gündelik flört kaçışlarınız sırasında yakalanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Web sitesi güvenliği ve gizliliği söz konusu olduğunda, hiç kimse Victoria Milan'ın zirvede kalma ve kullanıcıları mutlu ve güvenli kılma konusundaki kapsamlı çabalarını yenemez. Kayıtla ilgili olarak, bunu sadece birkaç dakika içinde kolayca başarabilir ve ardından işlere veya şeker ilişkilerine dahil olma yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Site ayrıca, üzerine basabileceğiniz "panik düğmesi" gibi benzersiz özelliklere sahiptir ve tüm arayüz daha az şüpheli ve SFW platformuna yönlendirilecektir. AnonymousBlur da mevcuttur, kimliğinizi daha da gizler, bu harika ancak daha fazla eşleşme istiyorsanız, profilinizde arkadaş canlısı ve davetkar bir fotoğraf kümesine sahip olmanız şarttır.

İşte Victoria Milan'ın kapsamlı bir incelemesi.

Artıları:

 • Hızlı kayıt
 • Uygun fiyatlar
 • Güvenlik ve anonimlik konusunda ağır
 • Tercihlerinize göre benzer fikirlere sahip eşleşmeler

İNŞAAT:

 • Otomatik abonelik varsayılan olarak etkindir
 • Sadece ücretli üyeler sohbet edebilir

# 10: Tatlı babacık

şekerbaba.com


Bu şeker buluşma sitesinin adı her şeyi söylüyor - neyle ilgili olduğu hakkında çok net bir mesaj veriyor. Hiç kuşkunuz olmasın, SugarDaddy.com bildiğimiz tüm şeker randevu platformlarının en tanınmış ve akılda kalıcı alanlarından birine sahiptir. Kayıt işlemi güzel ve hızlıydı, minimum standart şeker randevu sorularının cevaplanması gerekiyordu ve doğrulama adımlarını tamamladıktan sonra profilinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bir fotoğraf yükleyebilir veya yüklemeyi reddedebilirsiniz. Yine de Sugar Daddy.com, harika fotoğraflara sahip profillerin diğer kullanıcılardan çok daha fazla ilgi ve yanıt aldığını vurguluyor. Ödeme yapmayan üyeler için, ödeme yapmadan bile zaten çok şey yapabilir ve özelliklerin tadını çıkarabilirler. Ancak elbette, tıpkı diğer tanışma siteleri gibi, premium üyeler de en iyi özelliklere, iletişim araçlarına ve eşleşmelere sahip olur. Ancak diğer şeker tanışma sitelerinin aksine, bu site şeker bebeklerinin üyelik için ödeme yapmasını gerektirir. Sadece şeker babalarının nakite dönüştürüldüğünü görmeye alışmıştık ama burada, en çok paraya ve her türlü desteğe ihtiyacı olan şeker bebekler bile ödemek zorunda. Buna rağmen, sitede harcama yapmak ve eğlenmek isteyen çok sayıda kullanıcı var. Etkili algoritmaları ve sistemleriyle eşleştirme kolaydır, bu nedenle SugarDaddy.com'da iyi vakit geçireceksiniz.

Artıları:

 • Makul fiyatları
 • Sınırsız fotoğraf yüklenebilir
 • Ödeme yapmayan kullanıcılar, ücretli üyelerin mesajlarına cevap verebilir
 • Mobil cihazlar için optimize edilmiş

İNŞAAT:

 • Sınırlı ödeme yöntemleri
 • Ödeme yapmayan üyeler mesaj gönderemez
 • Mobil uygulama yok

# 11: RichMeetBeautiful

Richmeetbeautiful

2017 yılında kurulan Rich Meet Beautiful, en hızlı büyüyen şeker tanışma sitelerinden biridir, olumlu eleştiriler ve mükemmel eşleşmelerini arayan zengin ve elit bekarlar için geniş bir kullanıcı tabanıdır. Bu site, dünyanın zengin şeker babası bireylerini güzel şeker bebek partnerleriyle buluşturmayı amaçlamaktadır. Rich Meet Beautiful, hepsi aynı şeyi - sevgi ve arkadaşlık, karşılıklı saygı, akıl, sevgi ve tutku ile bir ilişki - isteyen farklı geçmişlere ve net değere sahip erkek ve kadınlara yöneliktir. Rich Meet Beautiful'a kaydolma işlemi son derece basit ve sorunsuzdur. Tek yapmanız gereken kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi, cinsiyetinizi, şifrenizi ve doğum tarihinizi girmektir ve bunların hepsi ücretsizdir. Zaman sınırlaması yoktur - bu ücretsiz üyeliği sonsuza kadar kullanabilirsiniz. Ancak, özelliklerine tam erişim elde etmek için Premium üyeliğe ihtiyacınız olacak. Diğer üyelere mesaj göndermek için Premium üyeliğe ihtiyaç vardır, bu nedenle potansiyel tarihler veya maçlar aramaya başlarsanız daha iyi olur, ardından gözlerinizi belirli kullanıcıları iletişim kuracak şekilde belirledikten sonra ücretli üyelik almaya devam edin.

Artıları:

 • Çoğunlukla Avrupa'da geniş kullanıcı tabanı
 • Gelişmiş arama ve filtreler
 • Cömert ücretsiz üyelik
 • Modern tasarımlar
 • Doğrulanmış üyeler

İNŞAAT:

 • ABD'de henüz mevcut değil
 • Mobil uygulama yok

Karar

Şeker baba web siteleri ve benzeri uygulamalar Araştırma yapıldığı süre boyunca Zengin ve çekici kişilerin istediği ideal ilişkileri bulması ve kurması için özel olarak tasarlanmıştır, uzun vadeli ciddi veya gündelik, bağsız, bağsız. İlişki karşılıklı olarak faydalıdır çünkü hem şeker baba hem de şeker bebek istedikleri ve masaya getirebilecekleri konusunda ön plana çıkarlar, genellikle bunlar daha çok finansal ve cinsel yönlere odaklanır, çünkü bu ikisi konuştuğumuzda her zaman bir araya gelir. şeker ilişkileri hakkında.

Yine de, birkaç şeker flört web sitesini ele aldım. Fakat kişisel İLK 3'üm kesinlikle şöyle olurdu:
# 1 - Seeking.com
# 2 - AshleyMadison.com
# 3 - SecretBenefits.com

Bunu not al tüm şeker babalar yaşlı milyoner değildir metresleri veya işleri arıyor. Ayrıca mali açıdan istikrarlı ancak aşırı derecede zengin olmayan orta yaşlı erkekler olabilirler. Şeker babalarının ve şeker bebeklerinin nihayet nişanlandığı veya evlendiği başarı öyküleri de yaygındır, bu nedenle bu şeker tanışma sitelerinin yardımıyla mutlu bir sona sahip olmak ve gerçekten en iyi hayatınızı yaşamak imkansız değildir. Bugün dışarıda bu tür pek çok site olmasına rağmen, bu dünyaya girmek isteyen veya daha iyi çalışması için ihtiyacı olan biri olarak, orada en iyilerini bilmek istersiniz, bu nedenle bu makaleye göz atabilirsiniz ve Listelenen siteleri deneyin ve kim bilir, köşede en iyi şeker ilişkisini bulabilirsiniz.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin