Güncellenme tarihi: 6 Temmuz 2022

Düzenleme İncelemesi Aramak

URL: https://www.seeking.com

Seeking.com için 12 Şeker Arkadaşlık Sitesi Alternatiflerini Göster

aranjman

(Ocak 2021'de güncellendi) - Flört dünyasında farklı bir eğlence arıyorsanız, şeker buluşması sizin için mükemmel olabilir ve Seeking.com size çok yardımcı olabilir! Şeker randevusu, temelde finans temelli bir ilişki olduğu için bazıları için biraz tartışmalı olabilir, ancak buna rağmen, ortak bir arkadaş nedeniyle sadece şeker randevularından şu an olduğu yere kadar devam etti - çevrimiçi platformlarda, herkes gibi gelişiyor Bu tür flört düzenlemeleri için geniş bir pazar olduğu anlamına gelen diğer tarih türleri. Hayat boyu partnerinizi şeker buluşma dünyasında bile bulabilirsiniz.

Düzenleme Arayışı Ne Hakkında?

Dolayısıyla, genel olarak birinin finansal ihtiyaçlarına veya yeteneklerine dayanan flört etmeyi seven biriyseniz, şeker buluşma maceranıza başlamanız için size önerebileceğim birçok meşru site var. Bugüne kadar, kurulmuş yüzlerce ve yüzlerce şeker tanışma sitesi var, ancak bunlardan sadece birkaçı, yalnızca şeker tanışma siteleri için değil, genel olarak tüm tanışma siteleri için çevrimiçi olan yoğun rekabetle gelişmek zorunda.

En iyi şeker tanışma sitelerinden biri Seeking.com'dur (aka Seeking Arrangement). Site hiçbir bilgiyi gizli bırakmaz. Sitenin gerçekte neyle ilgili olduğu açıkça belli - telaş yok, neyle uğraşmak yok, iddialar yok. Hemen size bunların hepsinin şeker randevusu ve şeker babaları / anneleri veya şeker bebekleri aramakla ilgilenenlerle ilgili olduğunu gösterir. Şeffaflıkları güçlü noktalarından biri oldu. Profilinize tam olarak ne kadar harcamak istediğinizi veya şeker bebeği iseniz, ihtiyacınız olan miktarı ve paranın nereye gideceğini koyabilirsiniz - ister eğitiminiz için ister sadece tasarımcı barınız için olsun bakıyordum. Profiliniz tam olarak istediğiniz her şeyi veya sunabileceğiniz her şeyi içerir, hatta seksin masa başında olup olmadığını bile belirtebilirsiniz.

Bu site uzun zamandır şeker randevu endüstrisindedir, bu yüzden gerçekten kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılama konusunda uzman olduklarını söyleyebilirsiniz. Hatta isterseniz mobil cihazlardan uygulamalarını indirebilirsiniz. Siteye kaydolmak ücretsizdir, ancak aynı zamanda daha fazla avantaj için ağ geçidi olan Premium veya Diamond üyeliğini de seçebilirsiniz. Ücretli üyeliğiniz varsa, zaten mesajlar alabilir, profiliniz vurgulanır ve aramalarda önceliklendirilirsiniz ve hatta gizli moda geçmek istiyorsanız isteğe bağlı profil resmi gibi gizliliğinizi artırabilirsiniz ve bu yalnızca Sitenin size sunduğu birçok avantajdan birkaçını belirtmek gerekirse.

Seeking.com Arayüzü ve Web Sitesi Hissi

Sitenin arayüzü, potansiyel şeker babalarının kolayca gezinebilmesi için kasıtlı olarak basit ve gezinmesi kolay olacak şekilde yapılmıştır. Dolandırılmaktan endişeleniyorsanız, Aranjman kullanıcıların hesaplarını doğrulamaktadır. Moderatörleri, dolandırıcılardan kurtulmak ve hatta fuhuşu önlemek için sahte hesapları ayıklamak için gerçekten çalışıyorlar.

düzenleme üyesi arayan

Site sadece heteroseksüel tercih edenlerle sınırlı gibi görünebilir, ancak bilmediğiniz şey, sadece göz atarsanız, daha da fazlası, sitenin eşcinsel tercihleri ​​olanlar için de olduğunu fark edeceğinizdir.

Seeking.com'u kullanırken gerçekten hiçbir sorun yaşamayacaksınız, çünkü her zaman sitenin blogunu nasıl güçlü bir profil oluşturacağınızı veya sitede kalışınızı nasıl güvenli ve keyifli bir şekilde sürdürebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Site kesinlikle şeker babaları için bir cennet çünkü bu sitede çok sayıda şeker bebek var. Sadece bağlantı veya geçici randevular bulmakla kalmaz, aynı zamanda burada uzun vadeli ilişkilerle ilgilenen üyeler de bulabilirsiniz.

Düzenlemenin Ana Artılarını ve Eksilerini Arama

Artıları:

 • Hem erkek hem de kadınlardan oluşan geniş nüfus
 • Şeffaflık
 • Güçlü Gizlilik ve Güvenlik
 • Basit Arayüz

İNŞAAT:

 • Profil doğrulama prosedürü sıkıcı olabilir
 • Uygulama sürümü yalnızca Google Play'de mevcuttur

12 Şeker Baba / Seeking.com gibi Arkadaşlık Siteleri:

# 1 - AdultFriendFinder

adultfriendfinder

Ana amacınız sıradan bağlantılar aramaksa, bu site sizi asla yarı yolda bırakmaz. Ancak, şanslı olabilir ve ciddi bir ilişki için birini bulabilirsin. Site, geniş bir yelpazede farklı flört düzenlemelerine hitap etmektedir. Aramalarınızı daraltmak için tam olarak ne aradığınızı belirleyebilirsiniz, ancak her zaman keşfetme seçeneğiniz vardır.

Site size bir tanışma sitesinin tüm temel özelliklerini sağladığı için, sitede gezinmek parkta bir yürüyüş gibidir. Uygun bir tarih veya ilişki bulmanın ötesinde, bu sitede arkadaşlar da bulabilirsiniz. Üyeler o kadar aktif ki gruplara katılabilir ve insanlarla gerçek zamanlı olarak etkileşim kurabilirsiniz. Ancak, ücretsiz özelliklerinin çoğu özel etkileşim içermez. Sohbetinizi bir üst seviyeye taşıyıp özele geçme ihtiyacı hissediyorsanız, hesabınızı yükseltmelisiniz.

Sosyal mesafeyle ilgili protokoller olduğundan, bu muhtemelen ziyaret edilecek en iyi sitelerden biridir. Her seks-pozitif havası nedeniyle, sitede gerçekmiş gibi canlı yayın akışında gerginlik hissedebilirsiniz. AdultFriendFinder ayrıca şeker bebekleri arayan sizin için bir cennettir. Gençler sitenin aktif kullanıcılarının çoğunu oluşturuyor.

Daha ayrıntılı bilgi için Adultfriendfinder incelemesi, buraya tıklayın.

Artıları:

 • Her türlü cinsel ifadeye açık
 • Büyük üyelik tabanı
 • Çok aktif kullanıcılar
 • Yu asla yapacak işim bitmez

İNŞAAT:

 • Kadınlardan daha fazla erkek

# 2 - Ashley Madison

ashleymadison uygulaması

Bu site, "ilişki sitesi" olarak bir üne sahiptir. Eh, kelimenin tam anlamıyla “Hayat kısa. Bir ilişki var. " Ashley Madison kendi "ilişki" markasına bağlı kalsa bile, yıllar içinde müşterilerinin diğer ihtiyaçlarını karşılamak için de gelişti. Artık esas olarak evli olanlara hizmet etmiyorlar ve sadece birkaç kısa ilişki ya da bir gecelik ilişki kurmak isteyenler, açık bir ilişki içinde olanlarınız veya sadece farklı flört düzenlemelerini araştıranlarınız için erişimlerini genişletiyorlar. . Kadınlar için site tamamen sizin için ücretsizdir. Ancak erkekler için sitede ücretsiz özellikler bulunsa da ilginç özelliklerin çoğu ödeme gerektiriyor.

Daha fazla kapsamlı Ashley Madison incelemesi buradan okunabilir.

Artıları:

 • Fotoğraflar ihtiyatlı bir şekilde yüklenebilir
 • Ücretsiz Üye Olun
 • Kullanıcı dostu ve kolay web sitesi arayüzü

İNŞAAT:

 • Uygulamaları pek kullanışlı değil
 • Kullanıcılar çok fazla filtrelenmez

# 3 - Dating.com

dating.com kayıt

Bu site dünyanın her yerinden övgü topladı. Site, kullanıcı dostu arayüzü ve onunla başlayan birçok başarı öyküsü nedeniyle bir hit haline geldi.

Sitedeki tüm özelliklerin zaten uygulamada olmadığını fark etseniz de, web sitesi kadar etkili kullanabileceğiniz bir uygulamaya sahiptir. Kaydolmak kolaydır, Google hesabınızı yapabilirsiniz ve sıkıcı bir profil oluşturma işlemi olan diğer web sitelerinin aksine, doldurmanızı istedikleri bazı alanları atlayabilirsiniz. Bununla birlikte, ilginç görünmek istiyorsanız, kişisel beslememizde görüneceği için bunları doldurmalısınız.

Etkileşim kurmanın birkaç yolu vardır, özel mesajlaşma ve sohbet yapmayı seçebilirsiniz. Aynı anda birçok kişiyle etkileşim kurma seçeneğiniz de vardır veya isterseniz kişiyle görüntülü sohbet edebilirsiniz. Bu tür platformlarda insanları sinirlendirmekten kaçınamazsınız, bu nedenle Dating.com size sinir bozucu kullanıcıyı engelleme seçeneği de sunuyor.

Daha fazla bilgi almakla ilgileniyorum - Dating.com incelemesi burada.

Artıları:

 • Çok iyi bir kullanıcı arayüzü
 • Gerçekten ödediğini alıyorsun
 • 2018 Müşteri Seçimi Ödülü Sahibi

İNŞAAT:

 • Uygulama yalnızca Android Kullanıcıları için kullanılabilir

# 4 - BeNaughty

yaramaz gerçek kızlar

Bu, hepsi bir arada tip tanışma siteleri gibidir. Diğer tanışma sitelerinin size sağlayabileceği neredeyse tüm nişlere sahiptir. Site size diğer kullanıcılarla etkileşim kurmanın farklı düzeylerini ve yollarını sunar. İster sadece doğrulanmış olanlar isterse olmayanlar dahil - etkileşime girebileceğiniz insanları eleme seçeneğine sahip olabilirsiniz - ki bu temelde herkestir.

Kadınlarla ilgileniyorsanız, bu sitedeki aktif kullanıcıların çoğu kadın olduğu için bu site size tavsiye edilmektedir. Kadınlar için ücretsiz ancak erkekler için ücretli özellikler olduğu için bu bir şekilde bekleniyor.

BeNaughty, tamamen işlevsel olan cihazlarınızda tercih ederseniz mobil uygulamasını da başlattı. Site çok kolay bir arayüze sahiptir ve her yaştan kullanıcı için kolay olan düğmelerin bulunması da kolaydır.

Dolu Benaughty.com'un incelemesi burada görülebilir.

Artıları:

 • Uygulama hem Android hem de iOS için kullanılabilir
 • Çok sayıda ücretsiz özellik
 • Diğer sitelere kıyasla daha ucuz ücretler

İNŞAAT:

 • Can sıkıcı canlı bildirim
 • Site içi reklamlar dikkat dağıtıcı olabilir

# 5 - ŞekerBaba

şeker baba-1

On yıldan fazla bir süredir niş flört endüstrisinde yer aldığından, sitenin modası geçmiş cephesinden cesaretiniz kırılmasın, SugarDaddie sayısız başarılı maç hikayelerinden emin bir şekilde övünebilir. Sadece ücretsiz bir üyelikle bile, üyelerin profillerine bakabilir ve göz atabilirsiniz. Kaydolmak yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır. Profiliniz için önemli ayrıntıları doldurmanız yeterlidir. Orada, ciddi bir uzun vadeli ilişki için mi yoksa sadece şekerle çıkma anlaşması için mi ilgilendiğinizi belirtebilirsiniz. Hevesle şeker babaları / anneleri arayanlarınız için, sitede minimum kazanç kesintisi olduğu için onları bu sitede kolayca bulabilirsiniz.

Mesajlaşma özelliğini yalnızca hesabınıza ulaşırsanız ve bunun için ödeme yaparsanız kullanabilirsiniz. Dolandırıcıları ve sahte hesapları yasal kullanıcılarla etkileşimde bulunmak için filtrelemek için yaptıkları şey budur. Bu sitenin özel özellikleri arasında maçınızla tanışmak yer alır. Temel olarak, profiliniz başka bir profille eşleştiriliyor ve size önerilen profilde "EVET" veya "HAYIR" seçeneğine tıklama seçeneğiniz var. Daha iyi bir eşleşme ile karşılaşma şansınız daha yüksek bir kalite puanıdır. Profilinizde yükseltme yapmak, tüm özelliklerinden yararlanabileceğiniz için kalite puanınızı da artıracaktır.

Artıları:

 • Otomatik faturalandırma yok
 • Büyük üyelik ve yerinde etkinlikler
 • Profil oluşturmada hassas bilgiler gerektirmez

İNŞAAT:

 • Kullanılabilir Uygulama yok
 • Modası geçmiş Tasarım

# 6 - Fiyatin nedir

Fiyatin nedir

Bu site kendi başına bir niş. Cazip web sitesi renginin yanı sıra, farklı kurulumuna da sahiptir. WhatsYourPrice'da bir tarih arıyorsanız, rekabetçi A-oyununuzu getirseniz iyi olur. Site müzayedeye dayalıdır ve en yüksek teklifi veren kadını kazanır. İhale sırasında diğerleri karşı teklif verebilir. Kadınlar da tercih ettikleri miktarı teklif edebilir. Kısacası, alabileceğiniz tarih, sunabileceğiniz paraya bağlıdır.

Mükemmel randevuyu ararken, aramalarınızı filtreler aracılığıyla daraltabilirsiniz. Yaş aralığını, özellikleri ve hatta almaları gereken para miktarını seçebilirsiniz.

Artıları:

 • 24 / 7 Müşteri Hizmetleri
 • Basit ve Şeffaf
 • Kolay kredi satın alma

İNŞAAT:

 • Aylık üyelik ücreti yok
 • Üye olmayanlar kullanıcı profillerine göz atamaz

# 7 - SugarDaddyForMe

şeker

SugarDaddyForMe'deki diğer şeker tanışma sitelerinin her zamanki zarif görünümünü göremeyebilirsiniz, ancak onu görünüşüne göre yargılamamalısınız. Tıpkı diğer şeker tanışma siteleri gibi, bu, faturaları olan yetişkin erkekler ve şımarık ve şımartılmak isteyen genç güzel kadınlar için yapılmıştır. Site, kullanıcıların profillerine göz atabileceğiniz, resimlerine bakabileceğiniz ve hatta kaydolmadan bile kimin çevrimiçi olduğunu görebildiğiniz için, herkesin keşfine tam anlamıyla açıktır. Sizin için teaser'ı gibi. Kaydolduktan sonra, daha iyi hizmetler ve özellikler için Gold üyeliğe sahip olmak için yükseltme yapamazsınız.

Ücretsiz üyelerin mesaj gönderemediği diğer şeker arkadaşlık sitelerinin aksine, SugarDaddyForMe ödeme yapmayan üyelere bile mesajlaşmaya izin verir. Özel özelliklerinden biri, hafta sonu için planlarınızı görüntüleyebileceğiniz Hafta Sonu planlayıcısıdır. Hatta mevcut durumunuzu uyurken, meşgul veya boşta olup olmadığınızı bile belirtebilirsiniz. Tercih ettiğiniz programa göre aldığınız aramaları da planlayabilirsiniz. Geniş bir üyeliği vardır, bu yüzden aradığınızı kesinlikle bulacaksınız.

Artıları:

 • Üye olmayanlar için bile ücretsiz profil taraması
 • Sesli ve Görüntülü Sohbet Odası
 • Ayrıntılı profil ve profil paylaşımı

İNŞAAT:

 • Pahalı Premium Paketler
 • Profil Eşleşmesi Yok

# 8 - Elit Bekarlar

seçkinler

Bu sadece cinsel orgazmı değil aynı zamanda entelektüel orgazmı da arayanlar için. Elite Singles, eğitimli bekarlar için önde gelen arkadaşlık sitesi olarak bilinir. Bu siteye üye olduğunuzda, sadece entelektüel olarak değil aynı zamanda finansal olarak da eşleştirilirsiniz.

Normalden daha uzun bir süreç içerdiğinden kaydolmak biraz zaman alabilir. Site, size sadece görünen değerde beğeni ve beğenmeme konusunda eşleşmiyor. Kullanıcının kişiliklerine bakan derinlemesine bir eşleştirme algoritmasına sahiptir.

Diğer tanışma siteleri gibi, Elit Bekarlar da ücretsiz değildir. Mesajlaşma veya resim görüntüleme gibi özelliklerin kilidini açmanız için ödeme yapmanız gerekir.

Hakkında daha fazlasını kontrol edebilirsiniz EliteSingles ve burada 10 benzer web sitesi.

Artıları:

 • Veriye dayalı eşleştirme sistemi
 • Kapsamlı Profiller
 • Kullanmak ve gezinmek için uygun
 • Uygulama hem Android hem de iOS için kullanılabilir

İNŞAAT:

 • Son derece hedeflenen pazar
 • Arama seçeneği yok
 • Uzun doğrulama

# 9 - MilyonerMatch

Milyonairematch

İlk bakışta, bu siteyi şeker tanışma sitesi olarak görmeyebilirsiniz, ancak şeker tanışma aranjmanı arayan pek çok kadın bulabilirsiniz.

Bu tür sitelerde yeni değilseniz, MilyonaireMatch'in 2001 yılında şeker randevu dünyasında başladığı güvenilirliğini sağlamasından bu yana tanıyacaksınız. Sitenin üyeleri olarak zengin ve ünlü kişilere sahip olma konusunda bir üne sahiptir. Sitenin adına rağmen, katılabilmek için milyoner olmanıza gerek yok.

Aslında siteye kaydolmak ücretsizdir. Ama eğer gerçekten bir milyonerciyseniz, siteye katılmaya davetlisiniz. Sitenin, gerçekten milyoner olanlar için “sertifikalı bir milyoner” i var. Sadece doğrulama sürecinden geçmeniz gerekiyor ve eğer süreci geçtiyseniz, artık aramalarını bu statüyle filtreleyen şeker bebekler tarafından kolayca bulunabilirsiniz.

Sitedeki etkileşim biraz zorlayıcı veya ücretsiz üyelik modunda olanlar olabilir, ancak daha önce altın üyeliğe yükselttiyseniz, site içinde kolayca iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca, özellikle siteye yeni başlayan biriyseniz ve onu keşfetmeye yeni başladıysanız çok yardımcı olan bir Forum sekmesi vardır. MillionaireMatch'in mobil cihazlarda da tercih edenler için bir uygulaması var.

Sitenin çalıştığı uzun yıllar içinde, zaten birçok başarılı hikayeye yol açtığını söyleyebilirsiniz.

Artıları:

 • Doğrulanmış Profiller
 • Canlı Milyoner Maç Danışmanı
 • Kolay Facebook girişi

İNŞAAT:

 • Uygulama sürümü tam özelliklere sahip değil
 • Görüntülü sohbet yok
 • Pahalı olabilir

# 10 - Araştırma yapıldığı süre boyunca

sudy.app

Sudy, diğer buluşma uygulamalarının mevcut kaydırma dinamiklerini takip ettiği için uygulama tabanlıdır. Sudy'nin çevrimiçi randevu aleminde tecrübeli kişiler tarafından ve hatta şeker randevu düzenlemeleri ile yapıldığını rahatlıkla söyleyebilirsiniz. Hızlı bir şekilde gezinmeniz için tasarlanmıştır ve eşleşmenin sizin için evet veya hayır olmasına bağlı olarak eşleşmeler sağa veya sola kaydırılabilir.

Yetişkin bir erkekseniz, onların hedef pazarı olarak, hizmetlerini size sunma şekli ile çekileceksiniz. Şeker bebeklerinin nüfusu şeker babalarınınkinden dört kat fazla olduğu için bu platform gerçekten sizin için inşa edilmiştir. Rekabet hakkında gerçekten endişelenmenize gerek yok.

Ana sayfası, eşleştirebileceğiniz mevcut şeker bebeklerini hemen gösterir. Diğer şeker buluşma platformlarına benzer şekilde, ücretli bir üye iseniz Sudy'nin tüm özelliklerini deneyimleyebilirsiniz.

Artıları:

 • Gizli moda geçebilirsiniz
 • Sahte hesaplardan kaçınmak için doğrulanmış rozetler
 • Maçınızın iletişim bilgilerini kontrol edebilirsiniz
 • Kullanıcılar için çeşitli güvenlik önlemleri

İNŞAAT:

 • Pahalı
 • Uygulama kilitleniyor
 • Çok sınırlı ücretsiz hizmetler

# 11 - BayanTravel

seyahati kaçırmak

Seyahat edecekseniz ancak yeni yerleri keşfedecek kimseniz yoksa, burası sizin için bir site olabilir. Bayan seyahat, seyahat etmek isteyen ancak bütçesi biraz dışında olan şeker bebekler için ve aynı zamanda seyahat etmek isteyen ancak eşlik etmesi gereken şeker babalar içindir. Mükemmel uyum!

Bu site diğer tüm tanışma sitelerine benzer, ancak öğrenci kredilerini ödemek veya harçlık vermek yerine, faydalar dünya çapında ücretsiz geziler olarak gelir. Yapmanız gereken tek şey, profilinizi çekmek istediğiniz pazara çekici hale getirmek için çaba harcamak.

Site eşleştirme sihir gibi çalışmaz ve hemen seyahat etme fikrine boğulamazsınız. Site size kullanıcı profillerinin genel ve ayrıntılı yönlerini gösterdiğinden, potansiyel seyahat arkadaşlarınızı tanıdığınızdan emin olmalısınız.

Artıları:

 • Gelişmiş arama özellikleri
 • Yüksek üye faaliyetleri
 • Hızlı ve kolay kayıt
 • Ödediğiniz bedele değer

İNŞAAT:

 • Kullanılabilir Uygulama yok
 • Sınırlı özel özellikler

# 12 - Zengin Güzelle Tanışın

Bu, yalnızca 2017'de başlayan en son kurulan şeker arkadaşlık sitelerinden biridir. Ancak yeni olmasına rağmen, işine doğru yol aldığını zaten görebilirsiniz. Avrupa'da başladı ve şimdi ABD'de de birçok üyesi var.

Rich Meet Beautiful sadece Şeker Baba - Şeker kız bebek ilişkisine odaklanmaz. Ayrıca şeker bebek oyuncaklarının bozulmasını isteyen Şeker annelerine de açıktır.

Siteyi ziyaret ederseniz, güncel olmayan bir sayfaya sahip diğer eski rakiplerin aksine, ana sayfalarının zarafetini hemen fark edeceksiniz. Sitede gezinmek de kolaydır, ihtiyacınız olan düğmeleri kolayca bulabilirsiniz ve bu, aslında çok fazla teknoloji meraklısı olmayanlar için yararlıdır.

Artıları:

 • Çok sayıda ücretsiz özellik
 • Detay profilleri
 • Uygulama hem Android hem de iOS'ta mevcuttur

İNŞAAT:

 • Sahte profiller ve dolandırıcılar
 • Üyelik hala o kadar büyük değil

Son kelime

Arama Düzenleme ve bu diğer 12 site, en çılgın cinsel ve ilişki hayallerinizi gerçekleştirmek için en iyi sitelerden yalnızca birkaçı. İhtiyacınıza bağlı olarak, her zaman memnuniyetle karşılayacak bir site vardır. Ve paranın mutluluğu satın alamayacağını söyleyenlere rağmen, size şeker bir bebek kazandırabilir ve aynı şey.

Bana bahsedilen 12 siteden hangi site veya siteleri önerdiğimi sorarsanız… Kesinlikle deneyebilirsiniz:
# 1 - AdultFriendFinder;
# 2 - AshleyMadison;
# 3 - ve tabii ki aranjman aranjmanı.

Biraz $$ harcayarak ve muhteşem görünümlü civcivlerle takılmaya iyi eğlenceler!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin