Güncelleme tarihi: 24 Şubat 2021

IAmNaughty İnceleme

& IAmNaughty.com Gibi TOP-12 Yetişkin Arkadaşlık Siteleri

1 numaralı IAmNaughty.com alternatifimizi ziyaret edin - AdultFriendFinder.com. 1000'lerce yaramaz kız ve erkek karışmaya hazır!

IAmNaughty.com için 12 Alternatif Göster

IAmYaramaz

Cinsel arzularımızın ve maceralı cinsel yaşamı deneyimleme heyecanımızın en yüksek zirvesine ulaştığı zamanlar vardır. IAmNaughty sizi beladan kurtarmak ve bunun yerine flört dürtülerini yerine getirme şansınızı artırmak için burada. Gerçekten de, hayalleri gerçeğe dönüştürebileceğiniz doğru yer burası.

IamNaughty, gündelik işler, tek gecelik ilişki ve flört partnerleri arayan kişilere hitap eden bir web sitesidir. Herkesin ciddi ilişkiler ve taahhütlere girmemesi koşuluyla. Başka bir deyişle, IamNaughty kurucuları bu web sitesini, insanların çıkarlarını ifade edebilecekleri ve açık vücut dürtülerini yargılamadan keşfedebilecekleri bir alan sağlamak için oluşturdu.

Resmi URL: https://www.iamnaughty.com

IAmNaughty'nin insanların hayatlarını daha çekici ve kullanışlı hale getirmeye kendini adadığından emin olabilirsiniz. Sadece eğlence, rahatlama ve zevk. Web sitesinin nasıl çalıştığını ve keyfini çıkarabileceğiniz heyecan verici özellikleri daha fazla anlamak için okumaya devam edin.

IAm'ın Yaramaz Yüzü

Tarihçe

Yoğun programlar ve tam zamanlı kariyer, günümüzde çoğu insan için günlük bir rutindir. Bu nedenle, biriyle tanışmak, takılmak veya randevuya çıkmak, başarılması imkansız stres giderici faaliyetlerdir. Neyse ki, bugün internette pek çok yetişkin arkadaşlık sitesi var. Son olarak, insanlar sadece bir tıklamayla tarihleri, bağlantıları ve işleri anında keşfederler.

IAmNaughty, bulabileceğiniz en iyi yetişkin arkadaşlık sitesini temsil eden en iyi örnektir. Bulova Invest Ltd, 2007 yılında IamNaughty web sitesini kurdu. Elbette son yıllarda milyonlarca insanın hayatını onlara hak ettikleri en güzel zevki yaşatarak dönüştürdü.

kullanıcı Tabanı

Dahası, IAmNaughty, genç nesil arasında ezici bir popülerlik kazandı. Bu birey gruplarının tek gecelik ilişki, gündelik flört ve bağlılık içermeyen ilişkilere daha yatkın olduğu göz önüne alındığında. Ayrıca, raporlara göre, web sitesinde haftalık 300,000'den fazla tekil ziyaretçi var. Bu nedenle, dolandırıcılarla veya dolandırıcılık hesaplarıyla karşılaşmak çok nadirdir.

Bahsetmiyorum bile, erkek ve kadın oranı, üyesinin çok hızlı bir şekilde randevu almasına izin veriyor. Geyler, lezbiyenler, biseksüeller, transgender ve daha pek çoğu dahil olmak üzere tüm cinsiyete hitap ediyor. Benzer şekilde, her türden etnik kökene, ırka veya dünyanın neresinde olursanız olun açıktır. Gerçekten de, çeşitli toplulukları ve misafirperver kültürü nedeniyle burada çeşitli insanlar bulabilir ve kaynaşabilirsiniz.

Kolay Kayıt

IAmNaughty kayıt

Hesap oluşturma

Bir IAmNaughty profil hesabı oluşturmak ücretsiz ve zahmetsizdir. Öncelikle cinsiyet, yaş, konum, geçerli e-posta adresi ve şifre gibi bilgileri sağlamanız gerekir. Ardından, web sitesi bir kişilik anketi isteyecektir. Burada verilen bilgiler, eşleşmelerinizi bulmanız açısından yararlıdır. Bununla birlikte, çoğu ifadeyi atlama seçeneğiniz hala vardır.

Hesap Doğrulama

Temel olarak bunlar, IAmNaughty'e kayıt olurken atmanız gereken adımlardır. Ancak, verilen e-posta adresini doğrulayana kadar web sitesinin özelliklerini ve hizmetlerini kullanamazsınız.

Bunu yapmak için IAmNaughty, e-posta adresinize bir aktivasyon kodu gönderecek ve bu kodu IAmNaughty aktivasyon sayfasında kullanacaktır. Bu arada, e-posta adresinize gönderilen aktivasyon bağlantısına da tıklayabilirsiniz. Aktivasyon bağlantısı, hesabınızı doğrulamanın başka bir alternatif yoludur.

Ek Bilgi

1 numaralı IAmNaughty.com alternatifimizi ziyaret edin - AdultFriendFinder.com. 1000'lerce yaramaz kız ve erkek karışmaya hazır!

Ek olarak, profilinize fotoğraf eklemek gerekli değildir. Kayıt işlemi sırasında bunu atlayabilir ve web sitesini yine de özgürce kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, bir tane yüklemeye karar verirseniz, IAmNaughty yöneticilerinin kamuya açık bir görüntüleme onayı almadan önce her baskıyı dini olarak inceledikleri dikkate alındığında, herhangi bir telif hakkı ihlali, porno, saldırgan davranış veya herhangi bir özel bilgi içermeyen bir fotoğraf sağladığınızdan emin olun.

Bağlantı Kurmak: Nasıl Çalışır?

Günümüzün diğer en iyi flört web siteleri gibi, IAmNaughty'nin de temel işlevleri ve basit tarama seçenekleri vardır. Kaydolduktan sonra, birden çok profile göz atmaya hemen başlayabilirsiniz. Gerçekten, yüzlerini beğenerek ve ilgi göstererek bağlantılar kurabilirsiniz.

Yani, yeterince şanslıysanız, beğendiğiniz profillerden biri yanıt verecek ve daha sonra sizinle bir tarih ayarlayacaktır. Diğer bir deyişle, sadece birkaç tıklama ve tıklama ile en iyi erotik anlarınız anında önünüzde. İşler ilk seferinde yolunda gitmediyse, yine de sizi geri getirmeyi bekleyen binlerce seçeneğiniz var.

Ayrıca IAmNaughty'de kullanılan birincil iletişim yöntemi sohbet özelliğidir. Tipik olarak, ilişkiler ve ilişkiler böyle başladı. Yani, çekici ve seksi birini bulursanız, ona sohbet yoluyla mesaj göndermeye başlayabilirsiniz.

Neyse ki, premium üyeler diğer üyelere kısıtlama olmaksızın sınırsız mesaj gönderme şansına sahiptir. Öte yandan, ücretsiz üye iseniz, günde yalnızca beş mesajın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu durumda, ücretsiz hesaplar çeşitli web sitesi özelliklerine erişimi kısıtlamıştır.

IamNaughty.com Web Sitesi Tasarımı

iamnaughty web sitesi

IAmNaughty'nin ana sayfasına girdikten sonra, mavi tonları sayfanın tüm temasını ve tasarımını mükemmel bir şekilde tamamlar. Gerçekten de izleyicilerine nazik, sakin ve ferahlatıcı bir hava veriyor. Ayrıca, IAmNaughty'nin özellikleri oldukça basit, ancak çok işlevsel ve kullanımı kolay. Belirtmek gerekirse, web sitesinin geliştiricileri, herkese samimi ve sıcak bir hava getirmek için olağanüstü çaba sarf etti.

Profil Kalitesi

Kişiliklerini daha derinlemesine anlamak istiyorsanız, kesinlikle üyelerin profiline güvenemezsiniz. Web sitesi profillerinin çoğu yetersiz bilgi sağlar çünkü çoğu kişi kayıt işlemi sırasında bunları atlar. Bununla birlikte, web sitesi genellikle atlanabilir adımlar verdiği için bu nispeten kabul edilebilir bir konudur.

Bahsetmiyorum bile, web sitesi genellikle kısa vadeli ilişkiler, bağlantılar ve gündelik işler için tasarlandı. Bu nedenle profilinizde bir fotoğrafa sahip olmak, birinin uygun bir eşleşme olup olmadığına karar vermek için yeterlidir.

Olumlu tarafı, "Daha Fazla Eklemek İçin Sor" düğmesini tıklayarak diğer üyelerden bazı bilgiler istemeyi tercih edebilirsiniz. Aslında bu, bir sohbete başlamadan önce birini daha iyi tanımanıza yardımcı olur.

IAmNaughty Özelliklerini Kullanarak Daha Hızlı Ödeme Alın

1 numaralı IAmNaughty.com alternatifimizi ziyaret edin - AdultFriendFinder.com. 1000'lerce yaramaz kız ve erkek karışmaya hazır!

 • Flirtcast

Çevrimiçi flörtün dijital doğasından kaynaklanabilecek bir sorun, kendinizi aynı anda düzinelerce profille iletişim kurmanız gerektiğinde bulabileceğiniz durumdur. Örneğin, ilgilendiğini hissettiğin yakışıklı bir adama cevap vermen ve doğru kişiyle iletişim kurup kurmadığınızı veya bunun tamamen anlamsız olup olmadığını bilmeniz gerekir. Sonuçta, tüm bu işi hiçbir şey için yapmayabilirsiniz. Aslında, IamNaughty, cinsel açıdan müstehcen metinleri önceden ayarlamanıza ve sadece bir fare tıklamasıyla eşleştirdiğiniz tüm profil sayfalarına göndermenize olanak tanır.

 • Galeri gibi

IamNaughty'nin temel özelliklerinden birkaçı, tüm kullanıcıların tüm profil fotoğraflarına erişebilmesidir. Çekici bulduğunuz profilleri beğenebilir ve onlarla bağlantı kurmaya devam edip etmemeye karar verebilirsiniz.

 • Durumu

Benzer şekilde düşünen başkalarıyla bağlantı kurmak size daha fazla maruz kalma ve daha doyurucu ve ödüllendirici bir deneyim yaşama şansı verecektir. Yani, IAmNaughty.com mevcut durumunuzu, düşüncelerinizi veya genel olarak paylaşmak istediğiniz herhangi bir şeyi paylaşmanıza izin verir.

 • Engellemek

Sinir bozucu insanlardan uzaklaşmak ve onları topluluktan engellemek için onları web sitesi yöneticilerine rapor edebilirsiniz. Genel olarak, bir hesabı bloke etmek şaşırtıcı derecede rahattır. Sadece profillerini ziyaret edin ve onları durdurmak için "engelle" düğmesini seçin. O zamana kadar, onlardan asla ek bildirim veya mesaj almayacaksınız. Ve ihtiyaç duyduğun kadar müstehcen olmaya geri dönebilirsin.

IAmNaughty üyeliği

IAmNaughty üyelik

Ücretsiz üyelik özellikleri

 • Masraf yok. Kayıt olmak için herhangi bir ücret yoktur, bu nedenle size web sitesine aşina olma ve rahatlama şansı verir ve sonunda bunun için cebinizden ödeme yapmak isteyip istemediğinize karar verir.
 • Ücretsiz Tarama. IamNaughty, diğer insanlara ücretsiz olarak göz atma fırsatınızı engellemez. Aslında, ücretsiz üyeler profil sayfalarındaki resimleri beğenebilir ve insanların dikkatini çekebilir. Bu şansları, sürtük ve zevkli bir tarihe doğru ilk adımınız olarak kullanabilirsiniz.

1 numaralı IAmNaughty.com alternatifimizi ziyaret edin - AdultFriendFinder.com. 1000'lerce yaramaz kız ve erkek karışmaya hazır!

Premium üyelik özellikleri

 • Unli Sohbetleri. Aslında, bağlantı sizi diğer üyelere yaklaştıran ilk şeydir. Bunu akılda tutarak, web sitesi premium üyelerin dünya çapındaki herhangi birine sınırsız mesaj göndermesine izin verir. Böylece, ne kadar çok mesaj gönderirseniz, rezervasyon tarihi şansınız o kadar yüksek olur.
 • Gelişmiş Arama. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gerekli arama araçları vardır. Bununla birlikte, premium üyeliğe yükseltirseniz, etnik köken, cinsel yönelim, vücut tipi, göz ve saç rengi, ten rengi, sarışın, esmer, kıvrımlı vücut ve çok daha fazlasını içeren ek filtrelerin keyfini çıkarabilirsiniz.
 • HD Fotoğraflar. IAmNaughty'nin profil resimlerine ücretsiz erişime izin verdiği göz önüne alındığında, bunun dezavantajı, resimlerin tam boyutlu kalitesini görüntüleyememenizdir. Premium bir abonelik satın almadığınız sürece, web sitesine yüklenen tüm görüntülerin HD kalitesine erişebilirsiniz.
 • Müşteri desteği. Premium üye olarak 24/7 müşteri destek hizmetine sahip olmanın lüksünü yaşayabilirsiniz. Böylece, ihtiyaç duyduğunuz her zaman ve her yerde sorular sorabilir, tarama deneyiminin sorunlarını ve endişelerini çözebilirsiniz.
 • Arıyor. Premium üyeler için, "Aradığınızı" ifade etmek için özel bir şansınız var. Bu özellik, web sitesinden ne beklediğinizi ve dikkatinizi çeken mükemmel bir eşleşmenin niteliklerini belirtmenize olanak tanır.
 • Özel Sohbet. Premium üyeler için, sohbette video ve resim gönderme özel avantajına sahipsiniz. Aslında bu, bağlantıyı daha kişisel ve samimi hale getirir.

Güvenlik ve Koruma

I Am Naughty, bilgilerinizin gizliliğini korumayı çok önemsiyor. Böylece, IAmNaughty web sitesinin arkasındaki profesyonel ekip, her bir hesaba ve tüm reklam kampanyasına göz kulak olur. Ayrıca, Kullanım Hükümleri, Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesi, üyelerin gizlilik korumasını daha da değerlendirir.

Ayrıca, hesabınıza kaydolduğunuzda tüm e-postalar dört haneli bir kodla doğrulanır. Yani, kimlik hırsızlarının büyük yüzdesini dışarıda tutar. Benzer şekilde, web sitesi verileri işlerken kesinlikle özeldir, bu nedenle bu konuda kendinizi strese sokmanıza gerek yoktur.

Ayrıca, web sitesinde şüpheli etkinliklerin olduğu tüm hesaplar derhal feshedilir. Çünkü IAmNaughty, insanları bir araya getirmeye ve bir randevu bulmak için güvenli bir mekanın tadını çıkarmaya çalışıyor. Sonuç olarak, IAmNaughty, müşterilerin hayatta ihtiyaç duydukları her şeyi almalarına yardımcı olmak için her zaman çevrimiçi arkadaşlık hizmetlerinin birinci sınıf kalitesini garanti eder.

IAmNaughty'nin Artılarını ve Eksilerini İncelemek

Artıları:

 • Yakındaki yerlerdeki profillere göz atabilirsiniz
 • Web sitesinde birkaç temel kayıt işlemi vardır ve çok fazla zaman kazandırır
 • Her şeyin gerçek olduğundan emin olmak için profiller doğrulama sürecinden geçer
 • Mobil tarayıcı kullanarak telefonlarda veya cihazlarda sorunsuz gezinme
 • Günde 5 mesaja kadar ücretsiz sohbet
 • Gelişmiş aramayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz
 • Kayıt sırasında profil resmi gerektirmez
 • Her tür cinsel yönelim buraya katılmak için bekliyoruz
 • Premium avantajlardan yararlanmak için üç günlük deneme süresi

İNŞAAT:

 • Ücretsiz üyeliği kullanırken çoğu özelliğe sınırlı erişim
 • Ücretsiz hesaplar özel mesaj gönderemez
 • Reklamlar çoktur

IAmNaughty.com'a Benzer TOP-12 Yetişkin Arkadaşlık Siteleri:

# 1 - AdultFriendFinder

adultfriendfinder

Yetişkin Arkadaş Bulucu web sitesi tüm dünyada ünlüdür. Birden fazla kadınla erotik etkileşim kurmak isteyen seksen milyondan fazla üyesi var. Benzer şekilde, sıradan bağlantılar, tek eşlilik, çiftler, sikiş arkadaşları ve daha fazlası gibi çok sayıda çapkın ilişki sağlar.

Aslında, bu, yatak odasında, özellikle cinsel yönelimlerini incelemeye istekli açık fikirli insanlar arasında, bir şeyleri renklendirdiğini deneyimlemek için mükemmel bir şeydir. Son olarak, kayıt nispeten kolay ve kolaydır, bu nedenle üyeler beş dakikadan daha kısa sürede bitirir.

Tam Adultfriendfinder incelemesi.

Artıları:

 • Kayıt ücretsiz ve hızlıdır
 • Web sitesinin üyeleri sıradan bağlantılar aramakta aktif
 • İletişim açısından birçok seçenek
 • Videoları izlemek ve görüntüleri izlemek ücretsizdir
 • Blog yazabilir ve bir grup sohbetine katılabilirsiniz
 • Uygulama indirilebilir ve hem iOS hem de Android cihazlarla uyumludur

İNŞAAT:

 • Erkek üye sayısı kadınlardan daha fazla
 • Ücretsiz temel hesaplar için sınırlı seçenekler

# 2 - Victoria Milan

victoriamilan ana

Victoria Milan, hile yapan çiftler ve kararlı ilişkiler için dünya çapında favori arkadaşlık sitelerinden biridir. Gerçekten de web sitesi, cinsel ilişkiler yaşayabileceğiniz güvenli ve özel bir mekan sağlar.

Yani, yalnızsanız veya monoton bir ilişkiniz varsa, web sitesi bu sefaletten harika bir kaçış sunuyor. Nitekim berbat seks hayatını daha eğlenceli ve heyecan verici bir yolculuğa dönüştürür. Hepsinden önemlisi, web sitesinde bir "Panik Düğmesi" olduğu için yakalanma konusunda endişelenmenize gerek yok. Böylece yakalanmadan sayfadan çıkabilirsiniz.

Victoria Milan'ın derinlemesine incelemesi.

Artıları:

 • Dünya çapında altı milyondan fazla üye
 • Kayıt işlemi sorunsuz ve basittir
 • Sitenin tasarımı basit ve gezinmesi kolay
 • Göz kırpma ve favorilere ekleme gibi özelliklerin kullanımı ücretsizdir
 • Belirtme kutuları siteyle ilgili sorunları, sorunları ve endişeleri ele almak için kullanılır
 • Uygulama sürümü Google Play Store ve App Store'dan indirilebilir

İNŞAAT:

 • Görüntülü görüşme yapılamıyor
 • Yalnızca ücretli üyeler mesaj gönderir ve görüntüler

# 3 - AshleyMadison

Ashley madison

Bağlantılar ve yetişkinlerle buluşma açısından birinci sınıf web sitesi, Ashley Madison 2001'den beri buralarda. Sıkıcı bir ilişki içindeyseniz veya evlilik hayatının rutininden çıkmak istiyorsanız, bu web sitesi tam size göre. Aslında, burada her türden cinsel ilişki hoş karşılanır ve kimse sizi yargılamaz. Ayrıca, üyeler dünyanın her yerinden birçok üyeyle etkileşim kurabilir ve cinsel eğlencenin tadını çıkarabilir.

Ashley Madison, her şeyden önce üyelerinin özelliklerini iyileştirmek için üyelerinin geri bildirimlerini ve insanların yaşam tarzlarının değişen taleplerini dinliyor. Herkes çok eşlilik, üçlüler ve diğerleri dahil her türlü ilişkiyi keşfetmekte özgürdür. Bu nedenle, Ashley Madison rekabetçi çevrimiçi buluşma endüstrisine rağmen oyunun zirvesinde kalıyor.

Ashley Madison incelemesi - burada.

Artıları:

 • Üyeleri sağduyulu fotoğraflar yüklemeye teşvik eder
 • Site ücretsiz kayıt sunar ve basit bir süreci izler
 • Görüntülerin ve hassas verilerin istenmeyen postalardan korunması
 • Bunu Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz
 • Düşük depolama alanı çok fazla telefon depolama alanı gerektirir ve bu kadar fazla yer kaplamaz
 • Üyeler çok büyük ve dünyanın her yerinden

İNŞAAT:

 • Bazı hesaplar kendileri hakkında ayrıntı sağlamaz

# 4 - BangLocals

Banglocals, seks, randevular ve gündelik ilişkiler için mükemmel bir eşleşme arayan insanlar için ziyaret edilmesi gereken bir web sitesidir. Dışarıdaki rekabetçi web sitelerinin sayısına bakılmaksızın, bugün en üst sırada kaldı. Gerçekten, hayatlarımız boktan bir iş ve strestir. Tek istediğimiz onu serbest bırakmanın rahatlatıcı ve sakinleştirici yolları.

Gerçekten de, cinsel arzularımızı harekete geçirecek harika bir arkadaş, hayatı zevkle dolu hale getirebilir. İyi bir şey, Banglocals, kayıt sırasında basit bir süreç kullanan bir seks flört web sitesidir. Böylece herkes hemen zevk alacaktır. Gerçekten de herkesin ateşli ve seksi bir eş bulma şansı vardır.

Tam Banglocals incelemesi.

Artıları:

 • İnsanlar bir seks randevusu ağı oluşturabilir
 • Diğer üyelerin profillerini aramak için ücretsiz
 • Resim ve video galerilerini görüntüleyin
 • İnsanlar sıcak üyelere derecelendirme verebilir
 • Kayıt ücretsiz ve kolaydır
 • Kişisel resimler göndermeyi veya herkese açık içerik yüklemeyi teşvik eder
 • Kişilerle metin veya e-posta yoluyla iletişim kurabilirsiniz

İNŞAAT:

 • X dereceli video yok
 • Deneme süresi yok

# 5 - FreeLocalDates

serbest

İnsanların randevu bulmasına, sohbet etmesine, etkileşim kurmasına ve benzer ilgi alanlarına sahip diğer üyelerle tanışmasına yardımcı olan en iyi arkadaşlık sitesini arıyorsanız, o zaman FreeLocalDates şüphesiz denemek için harikadır. Web sitesi, tek gecelik ilişki, gündelik ilişkiler, flört ve hatta ciddi taahhütler gibi her türlü ilişkiyi bulmak için basit adımlar sağlar.

Ek olarak, web sitesi masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve diğer cihazlarda sorunsuz çalışan mükemmel bir işletim sistemine sahiptir. Basit tasarım, işlevsellik ve özelliklerle birleştiğinde, gerçekten de mükemmel randevunuzu bulma şansı bulacaksınız.

Freelocaldates incelemesinin tamamı.

Artıları:

 • İstediğiniz iletişim araçlarını (sohbet, anlık mesaj, metin vb.) Özgürce seçebilirsiniz.
 • Çok sayıda üye bir ilişki, gündelik ilişkiler ve birçok ilişki biçimi arıyor
 • Diğer üyelere ücretsiz mesaj gönderme
 • Güncelleme bildirimlerini gönderir
 • Gelişmiş özellikleri kullanarak kolay ve hızlı kibrit araması
 • Tasarım basit, minimal ve moderndir
 • Kullanıcıları her zaman engelleyebilir
 • Her gün çok sayıda aktif üye

İNŞAAT:

 • Premium üyelikler için çok sayıda paket kafa karıştırıcı görünüyor
 • Deneme modunu kullanırken özelliklere sınırlı erişim

# 6 - Uberhorny

Uberhorny

Gündelik eğlence, randevu ve tutkulu ilişkiler kurmak için bir platform arayan insanlar için, Uberhorny flört web sitesi, hayattaki romantik ve erotik dürtülerinizi ifade etmenin harika bir yoludur. Sunduğu benzersiz özellikler ve hizmetler nedeniyle dünya çapında 2 milyonun üzerinde üyeye ulaşmıştır.

Diğer flört web sitelerinin, bol miktarda dolandırıcılığın aksine, Uberhorny gerçek ilişkileri ve etkileşimleri teşvik eder. Tabii ki, yakınlardaki sıradan bağlantıların çok daha hızlı kazılmasıyla. Ayrıca, Uberhorny, yeni üyelerin platformun yatırıma değip değmediğini keşfetmesine izin vermek için iki ila yedi gün içinde bir deneme üyeliği sağlar.

Tam Uberhorny incelememize göz atın.

Artıları:

 • Farklı yerel alanlarda çeşitli kadınlar var
 • Deneme sürümü en düşük fiyata mevcuttur
 • Dünyada iki milyondan fazla kayıtlı üye var
 • Farklı yaşlardan birçok üye mevcuttur
 • Çoğu üye Amerika Birleşik Devletleri'nde
 • Yalnızca yaklaşık üç ila beş dakikalık kayıt gerektirir
 • Etkili eşleştirmeye göz atmaya yardımcı olmak için arama kategorilere dağıtılmıştır
 • Ücretsiz beğenme ve göz kırpma gönderme
 • Şüpheli sahte hesaplar derhal askıya alınır
 • Görüntülemeyi artırmak için profillerin doğrulanması mevcuttur

İNŞAAT:

 • Üyeliğin ödenmesi için hatırlatma sürekli patlıyor
 • Premium üyeliğe abone olunan üye profillerine erişilebilir
 • Hesaplar ücretsiz bir abonelikte ise sınırlı eylemler ve işlevler

# 7 - Milfaholic

milfaholic ana sayfası

Anne sikmeyi severimveya popüler bir terimle MILF. Tartışmalı gelebilir, ancak birçok kişi yaşlı kadınlarla ilişki kurmayı veya becermeyi arzuluyor. MILF istemek, sevişmede yaygın bir fetiş. Bununla birlikte, MILF buluşmasını başarmak zordur çünkü sadece birkaç yaşlı kadın, genç erkeklerle çıkma fikrini onaylıyor.

Bu nedenle, mükemmel ve muhteşem bir MILF bulmanın mümkün olan en iyi yolu, Milfaholic.com'a çevrimiçi kaydolmaktır. MilfAholic, gündelik seks ve bağlantılarla ilgilenen kişileri barındıran yetişkinlere yönelik bir arkadaşlık sitesidir. Bu web sitesinde, bağlanmamış bir ilişkiye girmeye istekli bir grup seksi ve muhteşem piliç bulabilirsiniz. Öyleyse, bugün Milfaholic'i ziyaret edin ve uygun maç sizi bekliyor.

Tam olarak Milfaholic incelemesi.

Artıları:

 • Bu sitedeki hesapların gerçek ve gerçek olduğundan emin olabilirsiniz
 • Sevişmeyi bekleyen ateşli, muhteşem ve çarpıcı MILF'lerin uzun bir listesi var
 • Üyeler her gün aktiftir ve birçok MILF, seks yapmak için daha genç üyeler aramaktadır.
 • Sitenin zaman çizelgesi sorunsuz bir şekilde kaydırılır ve harika bir haber akışı özelliğine sahiptir.
 • Sitenin arayüzü, tasarımı ve genel görünümü basit, anlaşılır ve gezinmesi kolaydır
 • Site, güncellemeler ve promosyonlarla ilgili olarak sosyal medyada sürekli güncellenir
 • Üyeler site içinde inanılmaz derecede aktif ve etkileşimlidir
 • Pek çok üye yorum gönderir, ilgili gönderiler oluşturur ve azgın hayranlarla cinsel deneyimleri paylaşır

İNŞAAT:

 • Rahatsız edici reklamlar her zaman sorunsuz bir göz atmanın ortasına girer
 • Bazen site kötü yükleniyor

# 8 - Flirt.com

flirt.com

Gerçek ve fantastik sayıda özelliğe sahip bir çevrimiçi yetişkin buluşma web sitesine katılmak nispeten zor. Bugün internette gizlenen sayısız tanışma siteleri nedeniyle, sadece birkaçı itibarını kanıtladı. Gerçekten de, bir web sitesi, kullanıcıların romantizm, flört etme ve flört etme konusundaki beklentilerini karşıladı ve bu Flirt.com!

Nitekim, bu sektörde uzun yıllar boyunca, bu web sitesi diğer en iyi arkadaşlık platformlarıyla rekabet eden kayda değer bir marka olmuştur. Elbette, sadece kaydırarak, göz atarak ve tıklayarak, dünyadaki milyonlarca seçenek arasından anında bir tarihe sahip olacaksınız. Peki ne bekliyorsunuz? Şansınızı keşfetmek için dünyanın geri kalanına katılın.

Flirt.com tam incelemesi.

Artıları:

 • Şüpheli bilgilere sahip üyeler, dolandırıcılığa karşı doğrulamaya tabi tutulur
 • Hızlı kayıt işlemi
 • Dünya çapında milyonlarca üye
 • Üyeler genç ve aktif, genellikle 20-35 yaş arası
 • Günlük eğlence arayan birçok aktif üye var
 • Uygun fiyat 3 günlük Deneme mevcuttur

İNŞAAT:

 • Yalnızca premium üyeler mesaj gönderebilir
 • Bazı profillerin ayrıntıları ve bilgileri zayıf

# 9 - Şimdi Yerel Bağlantılar

LocalHookupsNow

Yerel Bağlantılar Şimdi, olgunluk seviyenize, cinsel yöneliminize veya ilgi alanlarınıza rağmen hızlı-gündelik ilişkiler için kullanışlı bir web sitesi. Doğrusu, bu web sitesinde hepimiz için birileri var. Bu nedenle, web sitesine gidin ve sevdiğiniz bir ortağı bulmak için gelişmiş arama filtresini kullanın. Sonunda birlikte samimi bir zaman geçirin. Ek olarak, web sitesi şık ve sade bir tasarıma sahip görünüyor. Kaydolduktan sonra tarama yapabilir, gruplara göre filtreleyebilir, çevrimiçi oyunlar oynayabilir ve hatta yetişkin filmlerini izleyebilirsiniz.

Artıları:

 • Basit tasarım ve rahat gezinme deneyimi
 • "Kimler Çevrimiçi" şu anda etkin olan üyeleri görebilir
 • Derin arama mevcuttur

İNŞAAT:

 • Özellikleri kullanmak için kayıt olmanız gerekiyor

# 10 - BeNaughty

yaramaz uygulama

2000 yılında başlatıldı ve popüler bir arkadaşlık sitesi olmaya devam etti. UpForIt, IWantU ve Flirt ile üyelere gerçekten de yerleşik, kaliteli ve tatmin edici bir deneyim sağlamak için el ele çalışıyor. Ayrıca, her gün on üç milyondan fazla ziyaretçiye sahip ve milyonlarca insan dünyanın her yerinden üye olarak kaydoluyor.

Dahası, bu, yaramazlık yapmak ve bekar ve evli bireylerle gündelik ilişkiler ve bağlantılar kurmak için harika bir platformdur. Aslında, BeNaughty'de gönderdiğiniz hassas bilgileriniz, SSL Şifreli sistem kullandığından koruma sağlar. Ek olarak, tüm profiller doğrulama sürecinden geçmiştir. Bu, tüm deneyimi çok daha eğlenceli ve dolandırıcılıktan uzak hale getirir.

Tam Benaughty incelemesi.

Artıları:

 • İşletme on beş yıldan fazla süredir devam ediyor
 • Her gün yeni üyeler artıyor
 • Üyeler son derece aktif
 • Ücretsiz hesaplarda her gün beş ücretsiz sohbet var
 • Site arayüzü basit ve gezinmesi kolaydır
 • Üyeler arasında görüntülü konuşma mevcuttur

İNŞAAT:

 • Bazı profiller hakkında sınırlı bilgi
 • Çok sayıda can sıkıcı reklam
 • Aşırı miktarda varsa canlı bildirimler oldukça dikkat dağıtıcıdır

# 11 - fetlife

fetlife ev

Yetişkinler için bir tanışma sitesi olan ve 2008 yılında yeniden geliştirilmiştir. FetLife, ağırlıklı olarak fetişler, karışıklıklar ve BDSM dahil olmak üzere insanların cinsel fantezilerini gerçekleştirmek isteyen ve arzulayan bireylere odaklanır. Fantezinin gerçekleştirilmesine yönelik artan talep nedeniyle, FetLife dünya çapında sekiz milyondan fazla üyeye ulaşana kadar her geçen gün daha fazla üye kazanıyor. FetLife aracılığıyla üyeler gizli cinselliklerini ve fantezilerini yargılamadan özgürce ifade edebilir ve gerçekten de onu kucaklamalarına yardımcı olabilir.

Daha da iyi yapan şey, web sitesinin hizmetlerini tanıtmaya istekli özel destek ekibidir. Facebook gibi, FetLife'ın arayüzü ve prosedürü, arkadaş ekleme, duvar gönderme, takip etme işlevi ve mesajlaşma benzeri mesajlaşma özelliği dahil olmak üzere nispeten benzerdir.

İşte FetLife'ın tam bir incelemesi.

Artıları:

 • Üyeler BDSM, fetişler ve karışıklıklar hakkında açık
 • Üyelerin çoğu Amerika Birleşik Devletleri'nden
 • Üyelerin yaş aralığı 25 ila 34 arasındadır
 • Ücretsiz kayıt
 • Diğer üyelere ücretsiz mesaj alışverişi
 • Sekmeyi keşfet özelliği, belirli üyeleri daraltmaya yardımcı olur

İNŞAAT:

 • Diğer sosyal medya hesaplarını bağlamak mümkün değildir
 • Henüz App Store veya Google Playstore'dan indirilemiyor

# 12 - HornyMatches

HornyMatches

Daha hızlı ve daha iyi yollarla gündelik buluşmalar ve bağlantılar mı arıyorsunuz? O halde HornyMatches, tüm arzunuzun cevabıdır. Bu web sitesi yetişkin seks buluşmaları içindir ve gündelik eğlence arayan insanlara hitap eder. Dolayısıyla, ciddi ilişkilerle veya uzun vadeli taahhütlerle ilgilendiğinizi hissediyorsanız, bu sizin için değildir.

Buradaki tüm insanlar tek gecelik ilişki içinde ve bağsız ilişki içindeler. Aslında, bu web sitesi flört etmenize, sohbet etmenize ve bağlantı kurmanıza yardımcı olacak birçok benzersiz özelliğe sahiptir. Bahsetmiyorum bile, kayıt ücretsizdir. Bu yüzden en iyi eşleşmeyi bulmak için binlerce kişiye katılın.

Hornymatch'lerin tam bir incelemesi burada.

Artıları:

 • İnsanları aramak ve filtrelemek için birçok seçenek
 • Hesapların ayrıntılı bilgileri var
 • Kayıt işlemi herhangi bir kişisel veri gerektirmez
 • Dolandırıcılık veya trol hesaplarının bildirilmesi mevcuttur
 • Özel profiller
 • Ücretsiz kayıt
 • Uygun fiyatlı aylık abonelik ücreti
 • Tasarım basit ve kullanımı kolaydır
 • Güvenlik ve korumanın sürdürülmesi
 • Premium üyelik kullanırken reklam yok

İNŞAAT:

 • Ücretsiz bir hesap kullanırken özelliklere sınırlı erişim
 • Bildirilen sahte profiller var

Paket

Nitekim IAmNaughty, benzer ilgi alanları ve tutkuları paylaşan insanlarla sohbet etmeyi ve tanışmayı sağlar. Hayatınızdaki en yaramaz ve erotik deneyimi sağlama taahhüdünü zorluyor. Kesinlikle, herhangi bir yargı korkusu olmadan, en vahşi ve en vahşi yanınızı dünyaya açabilirsiniz.

Sadece harika bir tasarıma ve sorunsuz gezinme işlevine sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda dünyanın farklı yerlerinden insanlarla kaynaşmak için mükemmel bir şans sunar. Başka bir deyişle, daha iyi hiçbir platform olağanüstü özellikler ve faydalar sağlayamaz, ancak yalnızca IAmNaughty.

Elbette, IAmNaughty ve burada yer alan diğer Yetişkin Randevu web siteleri kapsamlı ama kesin cinsel tatmin sağlar. Her tür cinsellik için erişilebilirler, bu nedenle herkes dünya çapında binlerce benzer düşünen insanla en karanlık, en derin fantezilerini keşfetme konusunda eşit fırsata sahip.

IAmNaughty.com dışında en sevdiğim 4 seçenek:

 1. AdultFriendFinder.com
 2. Banglocals.com
 3. VictoriaMilan.com
 4. AshleyMadison.com

Bu web sitelerine göz atın, deneme üyelik süresinden yararlanın ve dikkat çekici özellikleri ve hizmetleriyle ağzınızı açık bırakmaya hazır olun. Öyleyse, eğlenmek ve vahşileşmek istiyorsanız, bu web sitelerinin çeşitli topluluğuna katılın ve hemen kaydolun!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin