Güncelleme tarihi: 27 Ocak 2022

Fuckbook

& 12 (En İyi) Fuckbook.com'a Benzer Seks Arkadaşlık Siteleri

<span style="color:white">URL</span>: https://www.fuckbook.com

Fuckbook.com için 12 alternatif göster

sikkitap

Web Sitesinin Kendisi

Sadece ismine bakarak, bu sitenin ne hakkında olduğunu hemen anlayabilirsiniz. Fuckbook temelde, gündelik cinsel buluşmalar arayanlar için Facebook'tur. Demek ki burası ciddi romantik ilişkiler arayanlar için uygun bir site değil. Ancak, hayatlarının aşkını bu sitede bulan çok az şanslı kişi var. Aynı zamanda bir sosyal ağ sitesi olarak çalıştığı için adaşı Facebook'a benzer.

Siteyi keşfetmek, tıpkı parkta bir yürüyüş gibidir. Arayüzü diğer sosyal ağ sitelerine benzer, bu nedenle butonların ve sekmelerin çoğunun bulunması ve kolayca anlaşılması kolaydır. Ayrıca, siteye kaydolmak, yalnızca birkaç ayrıntı gerektirdiği için oldukça basittir. Fuckbook'un 2009'da açılan pek çok üyesi var. O zamandan beri her gün binlerce aktif üyeyle bir milyon üye siteye dönüştü. Popülaritesi tüm dünyada yaygınlaşmıştır, bu yüzden sadece sayıdan daha fazlası, bu site ile çeşitlilik elde edersiniz.

Kayıt ve Kayıt

Fuckbook'a kaydolmak tamamen ÜCRETSİZ! İşlem o kadar hızlı ve kolaydır ki, kayıt işleminin kendisi kelimenin tam anlamıyla saniyeler sürer. Kaydolma sayfasındayken, cinsiyetiniz, tercihleriniz, yaşınız, kullanıcı adınız, e-posta adresiniz ve şifreniz gibi birkaç temel bilgi girmeniz istenecektir. Bundan sonra, birkaç dakikanızı alacak olan, verdiğiniz e-posta yoluyla hesabınızı doğrulamanız gerekecektir. Bunun dışında, diğer sitelerde olduğu gibi onların Hüküm ve Koşullarını, Gizlilik Politikalarını ve Icebreaker programlarını da kabul etmeniz gerekir.

Şartlar ve Koşulları ve diğer Politikaları kabul ettikten sonra, profilinizi oluşturabileceğiniz ve geliştirebileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Doğum tarihiniz, konumunuz ve seçtiğiniz bir profil resmi gibi daha fazla kişisel bilgi sağlamanız istenecektir. Şu an profilinizi yapmak istemiyorsanız, işlemi her zaman atlayabilir ve daha sonra geri dönebilirsiniz. Ardından siteyi keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Bir şekilde sitenin bir parçası gibi görünmeyen, ancak aslında öyle olan yönlendirmeler olduğu unutulmamalıdır. Fuckbook bu sitelerin bazılarına bağlıdır ve hemen Fuckbook'un ana sayfasına geri dönersiniz.

Mesajlaşma

Etkileşim için sabırsızlanacağınız çok sayıda kullanıcı olduğundan, sitede arayacağınız ilk özellik mesajlaşma olacaktır. Bununla birlikte, diğer siteler gibi, Fuckbook'un da bot kullanıcıları payı vardır. Bununla ilgili iyi olan şey, bot kullanıcılarının doğru bir şekilde "C" ile işaretlenmiş olması ve bu sayede gözden geçirmenizi kolaylaştırmasıdır.

Bot kullanıcılarını bir kez anladığınızda, iletişim çok sorunsuz olabilir. Bir mesaj aldığınızda bir e-posta bildirimi almayı tercih edebilirsiniz. Sitenin mobil uygulaması olmadığı için bu seçenek kullanışlı olabilir, bu yüzden sizi güncel tutar.

Sitedeki diğer iletişim yöntemleri arasında özel ve anlık mesajlaşma, sanal hediyeler gönderme ve özel fotoğrafları diğer kullanıcılarla paylaşma yer alır.

Fuckbook'un Özellikleri

Fuckbook, sitede kalışınızı daha keyifli hale getirecek birkaç benzersiz özellik sunar. Aşağıdakiler bu özel özelliklerden bazılarıdır:

 • Canlı Kamera

Daha fazla aksiyon ve eğlence istiyorsanız, bu sizin için bir özelliktir. Bu muhtemelen sitenin en çok kullanılan özelliklerinden biridir. Canlı Kameraları kenar çubuğunda görebilirsiniz. Tıkladığınızda, Fuckbook şovları adlı başka bir web sitesine yönlendirileceksiniz. Orada olgun ve amatör içeriklerin şovlarını görebilirsiniz.

 • Buzkıran

Kayıt bölümünde daha önce belirtildiği gibi, kayıt sırasında sitenin Buzkıran özelliğini kabul etmeniz gerekir. Söz konusu özelliği kabul etmenin sonucu, Fuckbook'un sizin adınıza diğer kişilerle iletişim kurmasına izin vermektir. Potansiyelleri aramak ve başlangıçta onlarla iletişim kurmak için profilinizi kullanacaklar. Ancak, yalnızca premium üyeliğe sahip kullanıcılar bu mesajları okuyabilir.

 • Blog

Tıpkı yetişkin olsun ya da olmasın diğer sitelerde olduğu gibi, blog bölümü her zaman ziyaret edilmesi gereken sitedir çünkü oradan öğrenebileceğiniz birçok şey vardır. Bununla birlikte, yazma tarafında büyükseniz, düşüncelerinizi insanların keyif alması için blogda da paylaşabilirsiniz. Blogda görebileceğiniz diğer şeyler, bir buluşma daveti, insanların rastgele düşünceleri ve düşünceleri ve hatta kişisel deneyimleri. İsterseniz yazıları beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz.

 • Panolar

Pinterest panolarına aşina iseniz, bu özellik ona benzer. Fotoğraflarınızı yayınlayarak, kategorilere göre düzenleyerek ve panoya iğneleyerek kendi panonuzu oluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınızın yanı sıra, diğer kullanıcıların fotoğraflarını ve yayınlarını da sabitleyebilirsiniz. Gizlilik sorunları konusunda büyükseniz, panonuzun gizlilik ayarını kolayca değiştirebilirsiniz. Profilinizi ziyaret ettiğinizde panolarınızı görebilir ve tekrar ziyaret edebilirsiniz.

 • Maçlar

Sitenin en iyi özelliklerinden biri de eşleşmelerdir. Bazı tanışma siteleri yalnızca olası partnerleri manuel olarak keşfederken, Fuckbook bunu sizin için daraltır. Sağladıkları eşleşmeler profilinize dayanmaktadır, bu nedenle profiliniz ne kadar kapsamlı olursa, aradığınız ortağa sahip olma şansı o kadar artar. Menü çubuğunda eşleşmeler sekmesini görebilir ve eşleşmelerinizi görüntülemek için üzerine tıklayabilirsiniz. Sağlananlardan memnun değilseniz, daha fazla filtrenin bulunduğu arama çubuğunu kullanarak keşiflerinizi her zaman ilerletebilirsiniz.

Emniyet ve Güvenlik

Kişisel bilgileriniz site tarafından talep edildiği gibi tamamen güvence altına alınmıştır. Piyasaya sürüldüğünden bu yana, gizlilik ve güvenlikleri söz konusu olduğunda büyük sorunlar yaşanmadı. Bununla birlikte, diğer sosyal siteler gibi, site de çoğunlukla site faaliyetlerinizle ilgili olmak üzere sizinle ilgili bazı genel bilgileri saklamaktadır. Ayrıca sitenin çevrimiçi ilgi alanına dayalı reklamcılığın bir parçası olduğunu görebilir, böylece siteyi kullanımınızla ilgili reklamlar bekleyebilirsiniz. Sitenin aslında Hüküm ve Koşullarında ve Gizlilik Politikasında okuyabileceğiniz kapsamlı bir güvenlik ve gizlilik politikası vardır.

Fuckbook.com Hakkında İyi ve Kötü

Artıları:

 • Kolay kullanımlı arayüz
 • Uygun fiyatlı üyelik
 • Hızlı ve kolay kayıt süreci

İNŞAAT:

 • Ağır reklamlar
 • Can sıkıcı yönlendirmeler

Fuckbook.com gibi diğer 12 Seks Arkadaşlık Sitesi:

# 1 - AdultFriendFinder

adultfriendfinder

Yetişkin Arkadaş Bulucu tarih itibariyle en popüler ve en çok ziyaret edilen tanışma sitelerinden biridir. Sitenin dünyanın her yerinden 80 milyondan fazla kullanıcısı var, bu nedenle etkileşimde bulunacak birine sahip olmak asla sorun değil - saat kaç olursa olsun. Cinsel partner aramak, sahip olduğu üye sayısı nedeniyle sitede yapabileceğiniz en kolay şeylerden biridir.

Artıları:

 • İyi bir üne sahip köklü site
 • Kendini ifade etmek için birçok yol
 • Çok çeşitli seçenekler

İNŞAAT:

 • Eşleşen sistem yok
 • Yükleme maliyetleri

# 2 - 2Siktir

2fuck navigasyon

Size ihtiyacınız olan sonucu vermeyen sade ve basit tanışma uygulamalarından bıktıysanız, bu site size cevabı verebilir. 2Fuck, yetişkinlerle tanışma dünyasında oldukça yenidir, ancak nispeten önemli bir sayı olan milyonlarca kullanıcı kazanmıştır. Site, diğer sosyal medya platformlarına benzer ve size diğer kullanıcılarla etkileşim ve iletişim kurmak için bir dizi seçenek sunar.

Artıları:

 • Çok sayıda kullanıcı
 • Tasarım ve arayüz memnun edici
 • Katılmak ücretsizdir

İNŞAAT:

 • Pahalı olabilir
 • Gizlilik düşük

# 3 - Ashley Madison

Ashley madison

Ashley Madison, markası ile ünlüdür ve sektördeki en popüler sitelerden biridir. Bir aldatma arkadaşlık sitesi olarak etiketlendi. Markasına sadık kalarak, evli erkekleri evlilik dışı ilişki yaşamaya teşvik eder ve bunun için bir platform sağlar. Sağladığı bu alışılmışın dışında hizmet nedeniyle, Ashley Madison o kadar popüler oldu ki, dünyanın her yerinden üyeleri var. İnternetten bağlantı arayan evli insanlar için bir sığınak haline geldi.

İşte genişletilmiş bir Ashley Madison incelemesi.

Artıları:

 • Uygulama iOS ve Android için mevcut
 • Site düzeni çok hoş
 • Uygun fiyatlı ödemeler

İNŞAAT:

 • Eşleşen algoritma yok
 • Profiller kapsamlı değil
 • Site içi topluluk yok

# 4 - Merhaba

wellhello

Wellhello, ateşli ve yaramaz insanlarla dolu çevrimiçi bir yetişkin topluluğudur. Sitenin üyeleri sadece aşkı arayan bekarlar değil, aynı zamanda alışılmadık bir ilişki ve cinsel düzenlemeler içinde olan çiftleri de içeriyor. Site, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçeneklere sahip olduğundan, bu gerçekten cinsel yeteneklerini ve tercihlerini keşfetmek isteyenler için bir site. Kayıt söz konusu olduğunda, sitenin yalnızca temel bilgilerinizi gerektiren iki aşamalı kolay bir kaydı vardır.

Hakkında daha fazla bilgi edinin Merhaba burada.

Artıları:

 • Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli insanlar
 • Çok aktif üyeler
 • Hızlı ve kolay iki aşamalı kayıt

İNŞAAT:

 • Görüntülü sohbet özelliği yalnızca premium üyeler içindir
 • Sahte profillerin varlığı
 • Reklamlarda ağır

# 5 - Passion.com

Passioncom

Şehvetli, eğlenceli ve tutkulu, bunlar Passion'u ziyaret ettiğinizde sizi karşılayacak resimler ve videolar. Adından da anlaşılacağı gibi site size aradığınız şehvetli cinsel macerayı verecektir. Site her geçen gün büyüyor ve yüksek bir aktif kullanıcı yüzdesini elinde tutuyor.

Artıları:

 • Sitede gezinmek kolaydır; çok kullanıcı dostu
 • Çok sayıda aktif üye
 • Aktif üyelerin çoğu gerçekten tutkulu

İNŞAAT:

 • Mobil uygulama yok
 • Ücretsiz üyeler için sınırlı erişim

# 6 - GetItOn.com

Getitoncom

Get It On, gelişmiş eşleştirme sistemine sahip olan bir sitedir. Bu, muhtemelen sitenin diğer benzer platformlara kıyasla sahip olduğu en iyi avantajlardan biridir. Diğer kullanıcıların adını ve resmini görmekten daha fazlası, diğer kişiyle sahip olduğunuz uyumluluk yüzdesini de görebilirsiniz.

Artıları:

 • Gelişmiş eşleştirme sistemi
 • Satır başı arama ve filtreleme seçenekleri
 • 3 aylık yatış garantisi

İNŞAAT:

 • Mobil uygulama yok
 • Üyelerin profilleri doğrulanmadı

# 7 - Takas Bulucu

takas bulucu

Sıradan cinsel buluşmalar arıyorsanız, gidilecek sitelerden biri. Site tüm cinsiyetlere ve cinsel tercihlere açık olduğundan, büyük olasılıkla mükemmel eşleşmenizi bulacaksınız. Cinsiyet söz konusu olduğunda kabul gören ortamın ötesinde, birçok kullanıcı da çift paylaşım düzenlemelerine açıktır.

Daha fazlasını kontrol edin takas bulucu ve alternatifleri.

Artıları:

 • Çok üye var
 • Çeşitli karışıklıklar ve fetişler
 • Gelişmiş arama aracı

İNŞAAT:

 • Uygulama Yok
 • Çok sınırlı ödeme seçenekleri

# 8 - Badoo

badoo

Badoo, markasını sadece bir dizi cinsel macerayla çıkmaya odaklanan bir sosyal medya ağı olmaya doğru yönlendirdi. Zaten on yıldan fazla bir süredir sektörün içindedir ve sektörde en çok ziyaret edilen bağlantı sitelerinden biri olmaya devam etmektedir. Bugüne kadar üyelerinin çoğunluğu, hedef pazarlarını sürdürdüklerini kanıtlayan genç yetişkinler.

Artıları:

 • Birçok üye
 • Çok yüksek site içi aktivite
 • Kullanılabilir bir uygulaması var

İNŞAAT:

 • Sıkıcı fotoğraf doğrulama süreci
 • Sınırlı özellik erişimi

# 9 - XMatch

xmatch.com

XMatch, bugüne kadar en çok ziyaret edilen bağlantı sitelerinden biridir. Başlıca başarılı bağlantı ve flört maçları nedeniyle popülerlik kazanmıştır. Ayrıca, Yetişkin Arkadaş Bulucu gibi sektördeki diğer büyük oyuncuların kardeş sitesidir. Site, porno sitesi olarak hata yapabileceğiniz her türlü cinsel şeyle doludur. Aslında bir porno sitesi olabilir, ancak üzerinde sosyal ağların karışımının bulunduğu bir porno sitesi olabilir.

Artıları:

 • Kapsamlı üye profili
 • İşlevsel mobil site sürümü
 • Çok aktif üyeler

İNŞAAT:

 •  Diğer temel özellikler yalnızca ödeme yapan üyeler içindir
 • Kardeş sitelerdeki üyelerin çakışması
 • Kullanılabilir uygulama yok

# 10 - Siktir et

fuckswipe

Fuckswipe, size bölgenizde sıradan bir ilişki sunmayı vaat eden yetişkin arkadaşlık sitelerinden biridir. Sektörde yıllarca süren varlığı ile site, birçok başarılı karşılaşma kaydetti. Sitenin sayfa tasarımı bazı güncellemeler kullanabilir, ancak kesinlikle çok fazla çıplaklık içeriyor. Özellikle çalışma alanınızda halka açık yerlerde gezinirken dikkatli olmalısınız. Siteye kaydolmak için harcayacağınız birkaç dakika ile siteyi keşfedebilir ve potansiyel ortaklar arayabilirsiniz.

Artıları:

 • Bir çok benzer düşünen insan
 • Hızlı ve kolay kayıt

İNŞAAT:

 • Sahte profiller var
 • Her zaman premium olmak için baskı altında
 • Güncel olmayan sayfa

# 11 - Fling.com

Flört, flört ve ilişki söz konusu olduğunda en ünlü sitelerden biridir. Her gün 3 milyondan fazla ziyaretçi rekoru vardır. Siteyi ziyaret ettiğinizde, müstehcen fotoğraflar ve videolar ile karşılanacaksınız. Bunun da ötesinde, ilginizi çeken kişiyle görüşme veya sadece çevrimiçi olarak yapma seçeneği sunulur. Çevrimiçi tapu yapmak da sitede hoş karşılanır, böylece istediğiniz kadar siber seks yapabilirsiniz.

Artıları:

 • 3 aylık yatış garantisi
 • Her gün çeşitli aktif kullanıcılar
 • Uyarıcı arayüz

İNŞAAT:

 • Eşleşen şema yok
 • Özellikler yeni başlayanlar için çok zor olabilir
 • Uygulama yok

# 12 - Yaramaz olun

yaramaz gerçek kızlar

BeNaughty dünya çapında pek çok kullanıcıyı çekmiştir. Sanki başka herhangi bir ana görüşme sitesi gibi görünüyor. Ama aslında, çoğunlukla sıradan bağlantılar, siber seks ortakları veya her ikisini de arayanlara hitap ediyor. Bu, özellikle cinsel maceralarında ihtiyatlı davranmak isteyen birçok insanı cezbetti. Site, sahte hesaplar ve dolandırıcılar çok yaygın olduğundan, olası sahte profillere karşı koymak için ek bir özelliğe sahiptir.

Artıları:

 • Kitle mesajlaşma sistemi
 • Birçok üye
 • Uygulama hem Android hem de iOS için kullanılabilir

İNŞAAT:

 • Canlı bildirimler can sıkıcı olabilir
 • Yönlendirme bağlantıları

Sonuç olarak

Herhangi bir sosyal medya ağı sitesi, potansiyel bir bağlantı veya gündelik cinsel partner aramak için bir mekan olabilir. Pek çok insan, genel sosyal ağlarda ortak aramada başarılı oldu. Bununla birlikte, bir kişinin sizinle aynı teknede olup olmadığını keşfetmek için ayıracak vakti olmayan kişiyseniz, yukarıdaki siteler sizin yerinizdir. Fuckbook pek çok siteden sadece biridir size aynı zamanda gündelik düzenlemeler içinde olan insanlar sağlar. Yukarıda bahsedilen sitelerin üyelerinin hepsi bu tür şeylere girdiği için, o kişinin de rastgele karşılaşmalara girip girmediğini deşifre etmek için zamanınızı boşa harcamanıza gerek yok. Her siteyi her zaman kontrol edebilirsiniz, ancak sizin için seçenekleri daralttık.

Karar vermekte güçlük çekiyorsanız, işte benim kişisel ilk 3 sitelerim:

# 1: YetişkinArkadaş Bulucu.com
# 2: AshleyMadison.com
# 3: WellMerhaba.com

İyi eğlenceler!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin