Güncelleme tarihi: 24 Mayıs 2022

Bumble İnceleme

& Bumble.com gibi EN İYİ 12 Flört/Kişisel Siteler

Bana Bumble.com için 12 Alternatif Göster

bombus dükkanı

Dünyanın farklı yerlerinden, yaşam tarzlarından, cinsel yönelimlerinden ve ilişkilerden insanların artık çeşitli flört platformlarına ve uygulamalarına sahip olduğu bu modern dünyada yaşıyoruz. Ancak çevrimiçi sayısız rekabete rağmen, öne çıkan bir tane var - Bumble.com. Bu kaltak, kadınlara etkileşimlerini ve deneyimlerini kontrol etmeleri için bir “güç” vererek flört ve çöpçatanlığı farklı bir düzeye taşıdı. Söz değil, sitenin kendisi umut verici bir mesajlaşma konseptine, güvenilir eşleştirme sistemine, güvenli mahremiyete ve en güvenli flört deneyimine sahiptir. Tüm sitenin vizyonunu ve hizmetlerini görünce, Bumble'ın sunabileceği pek çok özellik olduğundan oldukça eminim ve bunu sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyorum.

Resmi URL: https://bumble.com/

Bumble Nasıl Başladı?

2014 yılının başlarında, uzun süredir Tinder çalışanı olan WW Herd, Bumble sitesini başlattı. Başta kadınlar olmak üzere tüm kullanıcılar için yeni bir flört deneyimi getirdi ve farklı bir boyuta taşıdı. Tinder'a benzer bir "kaydırma" eşleştirme sistemi ile Bumble, birçok flört uygulamasının göremediği, nefis liberal bir dönüşe sahip. Bumble, bayanlara avlanma, eşleşme ve diğer kullanıcılarla çıkma süreci üzerinde tam kontrol sağlar.

Bumble kesinlikle piyasadaki en popüler çöpçatanlık uygulamaları arasında değil, aynı zamanda yenilikçi ve çığır açan konsepti, bayanların daha iyi seçimler ve etkileşimlerin keyfini çıkarmasını sağlıyor. Başka bir deyişle, ilk hamleyi yapmakta zorlanan adamlar, hızlı bir açılış konuşması yapmanın yükünden kurtulurlar.

Bumble Topluluğuna Katılmak

Facebook profilinizi kullanmak, Bumble'a kaydolma sürecini çok daha basit hale getirir. Bumble, sosyal hesaplarınızdan ilgili tüm verileri birleştirir, bu nedenle kişisel bilgilerinizi manuel olarak girmek artık sorun olmayacaktır. FB profiliniz yoksa Bumble'a katılamayacağınız bir zaman olduğunu hatırlıyorum ve belki de bu şey çok sayıda olası kullanıcıyı rahatsız etti. Dolayısıyla, bu kısıtlamalar daha sonra kaldırıldı ve artık sadece iletişim bilgilerinizle Bumble'a kolayca kaydolabilirsiniz.

Ayrıca, bir profil oluşturmak basit ve çok kolaydır. Ancak konumunuzu belirtmeyi unutmayın çünkü bu eksikse Bumble verimli çalışmayacaktır. Ayrıca, yakındaki kullanıcıların yerini belirlemeye yardımcı olur ve sizi birkaç olası tarihle rasgele bağlar. Sonuç olarak, Bumble'a kaydolmak basit ve acısız bir deneyimdir.

Bumble Üye Oranı

bomboş çiftler

Erkek ve kadın üye oranları platformda neredeyse eşit olarak bölünmüştür. Her ne kadar kadın topluluğunu güçlendirmeyi amaçlayan bir çevrimiçi flört servisi için bunu oldukça şaşırtıcı bulsam da. Nitekim, Bumble, %47 kadın katılımcıyla ideal cinsiyet ayrımına sahip birkaç site arasında sayılıyor.

Ayrıca, Bumble'daki aktif grup üyelerinin tipik yaşı, yirmili ve otuzlu yaşlar arasında değişirken, çoğu üyenin ortalama yaşı gençlerdir. Aslında, Bumble'ın kullanıcılarının %65'i 18 ile 29 yaş arasındadır ve bu da onu genç nesiller için en popüler flört uygulaması yapar. Akılda tutulması gereken önemli bir istatistiktir.

Şu anda Bumble, 100'ye kadar 2022 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya ulaşma yolunda ilerliyor, bu nedenle buluşacak fazlasıyla potansiyel ortak var. Bu arada, yakın tarihli bir araştırmaya göre, üyelerin %49'u uygulamaya her gün en az bir kez erişiyor. Tinder gibi yaygın olarak kullanılan uygulamalarla karşılaştırıldığında, Bumble kaydedilen daha yüksek anlamlı etkileşimlere sahiptir.

Bumble.com'un Eşsiz Dokunuşu

bumble ana

Bumble ilk olarak 2014 yılında sade ve basit bir flört servisi olarak hizmete girdi. Yine de site şimdi hizmetlerini ve tekliflerini her türlü olası etkileşimi ve çevrimiçi bağlantıyı içerecek şekilde genişletti. Hepimizin bildiği gibi, çaresiz bekarlar Bumble.com gibi sitelere gittiklerinde genellikle anlamlı ortaklar ararlar. Ancak bugün Bumble, ilgi alanlarını romantik ilişkiler veya takılmalarla sınırlamayarak kapasitesini geliştirdi. Yeni yakın arkadaşlar veya en değerli iş yatırımcıları arayanlar bile bu faydalı siteyi bulabilir.

Bunu yapmak için Wolfe, iyimserlik ve ilham ilkeleri üzerine kurulu bir platform oluşturmaya başladı. Yani düşmanlık ve taciz eylemleri olmayacak, bunun yerine iyilik ve cömertlik tarafından yönetilen bir platform olacak. Orijinal stratejisi, kadın üyeleri iletişim kurmaya teşvik ederek geleneksel çöpçatanlık sitelerinin normlarına meydan okumaktı. Bu nedenle, konu cinsel zorbalık ve saldırı olduğunda, Bumble'ın diğer tüm flört servislerinden daha düşük bir yüzdeye sahip olması şaşırtıcı değil.

Bumble.com Nasıl Çalışır?

bumble başarı aşk

Bumble zahmetsizce ve basit bir şekilde çalışır. Bahsettiğim gibi, kadın üyeler ilk çabayı gösterme konusunda tam kontrole sahipler ve genellikle iletişime geçmeleri için 24 saat veriliyor. Aynısı erkek üyeler için de geçerli; bir dişi bağlantıyı başlattığında, erkekler tamamen kaybolmadan önce 24 saatlik bir yanıt alır.

Site tarafından sağlanan sınırlı süre, tüm üyeleri bağlantıya anında yanıt vermeye ve eşleştirmeyi farklı seviyelere taşımaya teşvik etmek için akıllıca bir harekettir. Bunu akıllıca buluyorum çünkü genellikle hiçbir yere gitmeyen uzun vadeli çevrimiçi eşleştirme sorununun cevabı bu. Her iki taraf da "sağa" kaydırdığında, kadın kullanıcı artık bağlantıyı başlatabilir ve hızlı bir sohbet gönderebilir.

Maçınızla Bumble'da bağlantı kurun

bomboş sohbet

Ayrıca, Bumble'ın uygulama içi mesajlaşma, görüntülü sohbet, sesli arama ve sesli mesajlaşma dahil olmak üzere başka etkileşim alternatifleri vardır. Ayrıca Bumble'da AudioNotes adında yeni yayınlanan bir özellik var ve bunun 2020 civarında yayınlandığını duydum. Bu özellik sınırsız sesli mesaj kaydetmenize ve bunları sohbet yoluyla tüm maçlarınıza özgürce göndermenize olanak tanır.

Bumble, iletişim deneyiminizin diğer sitelerden çok daha keyifli olması için görüntülü ve sesli arama etkinlikleri açısından kullanabileceğiniz kullanışlı bir özelliğe sahiptir.

Bu arada, Bumble.com sitesinde 24 saatlik bir süre içinde süren standart bir sınırlı kaydırma politikası vardır. Gerekli olan maksimum kaydırma sayısına ulaştığınızda, normale dönmeden önce bir gün ertelemeniz gerekecek. Ancak bu yeterli değilse, BumbleBoost özelliğini veya BumblePremium aboneliğini kullanarak onu artırabilir ve sınırsız kaydırmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Özel Özellikleri

bomboş özellikler
 • BumbleBff
başarı hikayeleri

Randevu almak senin işin değil mi? Ardından yeni insanlarla tanışmak ve yeni tanıdıklar edinmek için platformu kullanabilirsiniz. Basitçe standart Bumble ekranından BumbleBff'e geçin ve arkadaşça bağlantılarla özel olarak ilgilenen kişileri bulun.

 • BumbleBizz
başarılı işler

Bir tarih bulmak her zaman zamanınızı en iyi şekilde kullanmak değil mi? Yakın ilişkiler yaşamak istemeyen, bunun yerine iş ve profesyonel ortaklıklara odaklanan herkes BumbleBizz'i kullanmalıdır. Bu özellik, profesyonel ağ sitesi LinkedIn'in bir tanışma sitesi muadili gibidir. Kesinlikle, BumbleBizz duanıza iyi bir cevaptır. Niye ya? Çünkü artık zamanınızı ciddi bir şekilde yatırımcılar, taşeronlar, distribütörler, ağ oluşturucular, pazarlama ortakları aramak ve işiniz için diğer değerli varlıklara erişmek için harcamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

 • bombus kovanı
bombus arısı kovanı

Bumble, BumbleBFF veya BumbleBizz'e erişiminiz varsa, BumbleHive'a katılmaya hak kazanırsınız. Bu özellik, iş dünyasındaki potansiyel ortaklarla, ilgili çevrimiçi bağlantılarla ve bilgili yatırımcılarla tanışabileceğiniz bir "etkinliktir". Ayrıca farklı alanlarda ve uzmanlıklarda çok sayıda uzman tarafından yönetilen özel toplantı ve seminerlere de ev sahipliği yapmaktadır.

 • sarfınazar etmek

Bir kullanıcıyı yanlışlıkla "sola" kaydırdığınızda ve bunu yaptığınıza pişman olduğunuzda, en son kaydırma etkinliğinizi geri almak için Bactrack özelliğini kullanabilirsiniz. Ancak, bu özelliğe hak kazanmak için ücretli bir üyeliğe yükselttiğinizden emin olun.

 • flört rozeti

Bumble.com'un flört rozeti, profilinizin öne çıkmasını sağlayan benzersiz bir eklentidir. Bu sitenin sohbetler ve aramalar gibi büyük bir iletişim destekçisi olması koşuluyla, flört rozeti her zaman her şeye hazır olduğunuzu duyurmak için harika bir özelliktir. Kullanıcıların maçlarını daha derin bir düzeyde tanımalarını sağlar. Gerçekten de, bu yeni yetenekler, şirketin evriminde ileriye doğru önemli bir adımdır.

 • Snapchat Lensleri

Ünlü ağ sitesi Snapchat ile ortaklaşa çalışan en kaliteli çöpçatanlık sitesi, video görüşmelerine eğlenceli AR arka planları ekledi. Ancak Bumble, canlı sohbetler sırasında kimsenin kimseyi dolandırmadığından veya kedi avlamadığından emin olmak istediğinden, elbette kullanıcılar yüz özelliklerini değiştirmek için aşırı "güzellik efektlerini" kullanamazlar.

 • Gizli Mod

"Gizli Mod" özelliği yalnızca kadın kullanıcılara açıktır ve Bumble.com'u fark edilmeden kullanmalarına olanak tanır. Siteyi görünmez bir güçle kullandığınızı hayal edin - tüm faaliyetleriniz çevrimiçiyken bile görünmez olacak. Ne yazık ki, 2021'in üçüncü çeyreğine kadar kadın premium üyeler bu hizmeti yalnızca kullanacak.

 • Çiçek açmak Travma Desteği

Birlikte Çiçek açmak, Bumble kullanıcıları korkunç cinsel taciz ve herhangi bir istismarla karşılaştılarsa terapiden yararlanabilirler.

 • Mağaza
bomboş dükkan mal

Bumble mağazası ile şapka, tişört, oyun ve diğer aksesuarlar gibi ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Belki de kullanıcıları için çeşitli şeyler pazarlayan ilk tanışma sitesidir.

Bumble.com Üyeliği ve Fiyatları

bomboş elçiler

Şu anda Bumble sitesi, uygun fiyatlı ve esnek dört Bumble Premium üyelik paketi sunuyor. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan aboneliği seçebilirsiniz.

 • Bir Haftalık Üyelik - $ 7.99
 • 1 aylık Üyelik - $ 32.99
 • 3 aylık Üyelik - $ 66.99
 • Lifetime Üyelik - $ 199.99

Bu arada, Bumble ayrıca mevcut çeşitli üyelik paketleri ile Bumble Boost sunuyor. İşte fiyatların dökümü:

 • 1 aylık Üyelik - $ 14.99
 • 3 aylık Üyelik - $ 29.99
 • 6 aylık Üyelik - $ 47.99

Üyelerin Güvenliği

bomboş güvenlik

Bumble'a göre, sitede herhangi bir siber zorbalığa, ayrımcılığa veya tacize müsamaha göstermez ve Bumble'ın politikalarını ihlal eden herhangi bir kullanıcı uygulamadan tamamen engellenebilir. Siteden yasaklanma ile sonuçlanabilecek faaliyetlerden birkaçı, yasadışı şeyler yapmak, başkalarını inançları için taciz etmek veya kötüye kullanmak ve yasaklı ilaçları satın almaktır. Ek olarak, eşleşmeniz tarafından ifade edilen tam izin olmadan cinsel olarak rapor edilirseniz ve sohbet görüşmesi yaparsanız, bu da yasaklama nedenidir.

Ayrıca, Bumble'da kullanıcılar şüpheli hesap verileri veya düşmanca özel sohbet etkinlikleri olan herkesi yasaklayabilir ve bildirebilir. Bunların hepsi sitelerden kalıcı olarak şikayet etme ve yasaklama sayılarıdır.

Bumble'ın Artıları ve Eksileri

Artıları:

 • Çok sayıda benzersiz özelliğe sahiptir
 • Yerinde ve mobilde güvenli gezinme
 • Ücretsiz özelliklere ve hizmetlere sahiptir
 • Eşit sayıda kadın ve erkek üye var
 • Kaydolmak kolaydır

İNŞAAT:

 • Premium üyelik oldukça pahalı
 • 24 saat içinde yanıt alınmazsa maçları kaybetme

Bumble.com'a Benzer En İyi 12 Arkadaşlık/Kişisel Site:

# 1 - AshleyMadison

Ashley madison

Flörtleşme ve yetişkinlere yönelik flört açısından birinci sınıf web sitesi, Ashley Madison 2001'den beri var. Monoton bir ilişki içindeyseniz veya evlilik hayatının rutininden çıkmak istiyorsanız, bu web sitesi tam size göre. Gerçekten de, burada her türlü cinsel ilişki hoş karşılanır ve kimse sizi yargılayamaz. Ayrıca, üyeler dünya çapında birçok üyeyle etkileşime girebilir ve cinsel eğlencenin tadını çıkarabilir.

Ashley Madison, her şeyden önce üyelerinin özelliklerini iyileştirmek için üyelerinin geri bildirimlerini ve insanların yaşam tarzlarının değişen taleplerini dinliyor. Herkes çok eşlilik, üçlüler ve diğerleri dahil her türlü ilişkiyi keşfetmekte özgürdür. Bu nedenle, Ashley Madison rekabetçi çevrimiçi buluşma endüstrisine rağmen oyunun zirvesinde kalıyor.

AshleyMadison'un tam incelemesi için buraya tıklayın

Artıları:

 • Üyeleri sağduyulu fotoğraflar yüklemeye teşvik eder
 • Site ücretsiz kayıt sunar ve basit bir süreci izler
 • Görüntülerin ve hassas verilerin istenmeyen postalardan korunması
 • Bunu Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz
 • Düşük depolama alanı çok fazla telefon depolama alanı gerektirir ve bu kadar fazla yer kaplamaz
 • Üyeler muazzam ve dünyanın her yerinden

İNŞAAT:

 • Bazı hesaplar kendileri hakkında ayrıntı sağlamaz

# 2 - AdultFriendFinder

adultfriendfinder

Yetişkin Arkadaş Bulucu web sitesi tüm dünyada ünlüdür. Birden fazla kadınla erotik etkileşimler arzulayan seksen milyondan fazla üyesi var. Benzer şekilde, sıradan bağlantılar, tek eşlilik, çiftler, seks arkadaşları ve daha pek çok şey gibi sayısız çapkın ilişki sağlar.

Gerçekten de, bu, özellikle cinsel yönelimlerini incelemeye istekli açık fikirli insanlar arasında, yatak odasını renklendiren mükemmel bir deneyimdir. Son olarak, kayıt nispeten stressiz ve basittir, bu nedenle üyeler bunu beş dakikadan daha kısa sürede tamamlar.

İşte AdultFriendFinder'ın tam incelemesi

Artıları:

 • Kayıt ücretsiz ve hızlıdır
 • Web sitesinin üyeleri sıradan bağlantılar aramakta aktif
 • İletişim açısından birçok seçenek
 • Videoları izlemek ve görüntüleri izlemek ücretsizdir
 • Blog yazabilir ve bir grup sohbetine katılabilirsiniz
 • Uygulama indirilebilir ve hem iOS hem de Android cihazlarla uyumludur

İNŞAAT:

 • Erkek üye sayısı kadınlardan daha fazla
 • Ücretsiz temel hesaplar için sınırlı seçenekler

# 3 - Bul-Gelin

Bul-Gelin ana

Find-Bride, dünya çapında bekar, çaresiz erkekler için popüler bir çevrimiçi çöpçatanlık hizmeti sunan bu tanışma sitelerinden biridir. Burada “mükemmel” bir koca arayan nefes kesici güzellikteki yüzlerce kadını keşfedebilir ve tanışabilirsiniz. Find-Bride'ın kızları oldukça ciddidir ve sevebilecekleri ve saygı duyabilecekleri birini bulmakla ilgilenirler. Kelimenin tam anlamıyla oyun buluşmalarına veya bağsız ilişkilere yer yok.

Bul-Gelin reburadan görüntüleyin.

Artıları:

 • Profilleri kayıt olmadan görüntüleyin
 • Şaşırtıcı navigasyon
 • Reklam yok
 • bin kadın
 • Çok sayıda iletişim özelliği

İNŞAAT:

 • Bazı kadınların çocukları var
 • Doğu Avrupalı ​​kızlarla sınırlı
 • Tüm profiller ayrıntılı değildir

# 4 - flörtöz

avcı

Flingster, bekarların buluştuğu, takıldığı ve seviştiği yetişkinlere yönelik bir arkadaşlık sitesidir. Bu sitedeki kayıt işlemi çok rahat ve kolaydır; böylece çok fazla zamanınızı boşa harcamaz. Diğer tanışma sitelerinden farklı olarak, mesajlaşma ve görüntülü sohbetler ücretsiz hesaplar tarafından bile kullanılabilir. Diğer benzersiz özellikler de ücretli üyelere özeldir. Flingster, siz sıradan bir bağlantı kurmayı kabul edene kadar etkileşime girerken anonim kimlik bile sunar. İmlecinizin tam olduğu noktada, fanınız dünya çapında milyonlarca kullanıcıyla anında bağlantı kurar.

Flingster'ın tam incelemesi için tıklayın

Artıları:

 • Cinsiyet ve cinsel yönelim ne olursa olsun herkes hoş karşılanır
 • Anonim kimlik bir seçenek olabilir
 • Kayıt işlemi ücretsiz ve kolaydır
 • Arayüz sade ancak gezinmesi kolay

İNŞAAT:

 • Bildirilen birkaç sahte profil var

# 5 - kaside

kasidie ​​arayüzü

Kasidie, özellikle swinger yaşam tarzındaki insanların ihtiyaçlarını karşılayan bir başka harika web sitesidir. Site, öncelikle diğer eş değiştirenlerle buluşmak, cinsel faaliyetlerde bulunmak ve sosyal etkinliklere katılmak isteyen çiftlere hitap etmektedir. Kasidie, bir swinger yaşam tarzıyla karşılaşmak ve onu uygulamak için sayısız yol ve bağlantı sunar. Sitede ayrıca bir seks ölçer bulunmaktadır; burada üyeler, diğer üyelerin profillerini ölçeğe göre derecelendirebilir.

Kasidie ​​incelemesine göz atın.

Artıları:

 • Yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde düzenlenen etkinlikler var
 • Kısa süreli bağlantı için seyahat ve randevu içerir
 • Kullanıcı tabanı önemli ve her gün birçok aktif üye

İNŞAAT:

 • Ücretsiz hesaplar diğer üyelerin profillerini görüntüleyemez

# 6 - instagram

instabang web sitesi

Topluluğu bir araya getirmek, Instabang'ın birincil hedefidir. Bu platform, kasıtlı olarak gelecek vaat eden hızlı bir hizmet geliştirerek kullanıcılara yoğun yaşamlar sağlar. Gerçekten de, üyeleri arasında cinsel yaşamdan hızlı bir doyum vardır. Bu nedenle, taahhütlü olmayan ortaklıklar veya günlük ihtiyaçları olan insanlarla ara sıra bağlantılar arıyorsanız, bu platform için idealsiniz. Gerçekten de, katılımcılar çekici vücutlara sahip birçok şehvetli kız ve genç kadınla tek gecelik bir ilişki arkadaşı bulmakta hiçbir zaman zorluk çekmeyeceklerdir.

Tam Instabang incelemesi burada.

Artıları:

 • İngilizce konuşmayan üyelerin en uygun kullanımı için çeşitli diller içerir
 • Üyeler, galerilerinde bol miktarda resim ve video sunar
 • Doğru arama yapmak için gelişmiş arama seçeneği mevcuttur
 • Güvenli mod özelliği, herkese açık alanlarda herhangi bir açık görüntü veya sahneyi bulanıklaştırarak göz atarken kullanılabilir
 • Ödeme yapmadan önce videoların önizlemesi açık
 • Ana sayfanın anlaşılması ve kullanılması kolaydır

İNŞAAT:

 • Bildirilen sahte profiller var
 • Mesaj göndermek için ücretli bir abonelik gereklidir

# 7 - Victoria Milano

victoriamilan ana

Victoria Milan, aldatan çiftler ve kararlı ilişkiler için dünya çapında en sevilen flört sitelerinden biridir. Gerçekten de web sitesi, cinsel bağlantılar yaşayabileceğiniz güvenli ve özel bir mekan sağlar.

Yani, yalnızsanız veya monoton bir ilişkiniz varsa, web sitesi bu sefaletten harika bir kaçış sunuyor. Nitekim berbat seks hayatını daha eğlenceli ve heyecan verici bir yolculuğa dönüştürür. Hepsinden önemlisi, web sitesinde bir "Panik Düğmesi" olduğu için yakalanma konusunda endişelenmenize gerek yok. Böylece yakalanmadan sayfadan çıkabilirsiniz.

Victoria Milan incelemesine bir göz atın.

Artıları:

 • Dünya çapında altı milyondan fazla üye
 • Kayıt işlemi sorunsuz ve basittir
 • Sitenin tasarımı basit ve gezinmesi kolay
 • Göz kırpma ve favorilere ekleme gibi özelliklerin kullanımı ücretsizdir
 • Belirtme kutuları siteyle ilgili sorunları, sorunları ve endişeleri ele almak için kullanılır
 • Uygulama sürümü Google Play Store ve App Store'dan indirilebilir

İNŞAAT:

 • Görüntülü görüşme yapılamıyor
 • Yalnızca ücretli üyeler mesaj gönderir ve görüntüler

# 8 - Lig

Lig üye ol

TheLeague, kariyer odaklı, çalışkan ve hevesli yetişkin profesyonelleri hayallerindeki partnerlerini keşfetmeye teşvik eden seçkin ve meşru bir çöpçatanlık hizmetidir. Bu nedenle, entelektüel yetenek ve özlemlere yüksek düzeyde değer verenler bu hizmetin birincil hedef kitlesiydi. Bu sitenin doğası gereği, bazı kişilerin sitenin "ayrıcalığı" nedeniyle, özellikle de birkaç gün içinde bir karı veya koca bulmayı umut eden kişiler tarafından ertelenmesi şaşırtıcı değildir.

İşte Lig incelemesi.

Artıları:

 • Güvenilir üyeler
 • İlgili web sitelerini ve diğer sosyal medya hesaplarını kolayca bağlayın
 • Güçlü doğrulama süreci
 • İnanılmaz özelliklere ve tasarıma sahiptir
 • cam2cam sohbet

İNŞAAT:

 • Sadece birkaç LGBTQ+ üyesi
 • Uzun bekleme listesi
 • Bazı kullanıcılar LinkedIn'de değil

# 9 - 2Siktir

2sik site

Size ihtiyacınız olan sonucu vermeyen basit flört uygulamalarından bıktıysanız bu site size cevap verebilir. 2Fuck, yetişkinlere yönelik flört dünyasında tamamen yenidir, ancak şimdiden milyonlarca kullanıcı, nispeten önemli bir sayı kazanmıştır. Site diğer sosyal medya platformlarına benzer ve size diğer kullanıcılarla etkileşim ve iletişim için çeşitli seçenekler sunar.

2Fuck'ın tam incelemesi burada.

Artıları:

 • Çok sayıda kullanıcı
 • Tasarım ve arayüz memnun edici
 • Katılmak ücretsizdir

İNŞAAT:

 • Pahalı olabilir
 • Gizlilik düşük

# 10 - azgın

aşırı azgın

Uberhorny flört sitesi, gündelik eğlence, flört ve tutkulu ilişkilere girmek için bir platform arayan insanlar için hayattaki romantik ve erotik dürtülerinizi ifade etmenin harika bir yoludur. Sunduğu benzersiz özellikler ve hizmetler nedeniyle, dünya çapında 2 milyondan fazla üyeye ulaşmıştır.

Diğer flört web sitelerinin, bol miktarda dolandırıcılığın aksine, Uberhorny gerçek ilişkileri ve etkileşimleri teşvik eder. Tabii ki, yakınlardaki sıradan bağlantıların çok daha hızlı kazılmasıyla. Ayrıca, Uberhorny, yeni üyelerin platformun yatırıma değip değmediğini keşfetmesine izin vermek için iki ila yedi gün içinde bir deneme üyeliği sağlar.

Uberhorny'nin tam incelemesi için buraya tıklayın.

Artıları:

 • Farklı yerel alanlarda çeşitli kadınlar var
 • Deneme sürümü en düşük fiyata mevcuttur
 • Dünyada iki milyondan fazla kayıtlı üye var
 • Farklı yaşlardan birçok üye mevcuttur
 • Çoğu üye Amerika Birleşik Devletleri'nde
 • Yalnızca yaklaşık üç ila beş dakikalık kayıt gerektirir
 • Etkili eşleştirmeye göz atmaya yardımcı olmak için arama kategorilere dağıtılmıştır
 • Ücretsiz beğenme ve göz kırpma gönderme
 • Şüpheli sahte hesaplar derhal askıya alınır
 • Görüntülemeyi artırmak için profillerin doğrulanması mevcuttur

İNŞAAT:

 • Üyelik ödemesi için hatırlatma sürekli patlıyor
 • Premium üyeliğe abone olunan üye profillerine erişilebilir
 • Hesaplar ücretsiz bir abonelikte ise sınırlı eylemler ve işlevler

# 11 - ÜcretsizYerelTarihler

serbest

İnsanların tarih bulmasına, sohbet etmesine, etkileşime girmesine ve benzer ilgi alanlarına sahip diğer üyelerle tanışmasına yardımcı olan en iyi flört web sitesini arıyorsanız, FreeLocalDates şüphesiz denemek için harika. Web sitesi, tek gecelik ilişki, gündelik ilişkiler, flört ve hatta ciddi taahhütler gibi her türlü ilişkiyi bulmak için basit adımlar sağlar.

Web sitesi, masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda, akıllı telefonlarda ve diğer cihazlarda sorunsuz çalışan mükemmel bir işletim sistemine sahiptir. Basit tasarım, işlevsellik ve özelliklerle birleştiğinde, gerçekten de mükemmel eşinizi bulmak için büyük şans bulacaksınız.

FreeLocalDates incelemesi burada.

Artıları:

 • İstediğiniz iletişim araçlarını (sohbet, anlık mesaj, metin vb.) Özgürce seçebilirsiniz.
 • Çok sayıda üye bir ilişki, gündelik ilişkiler ve birçok ilişki biçimi arıyor
 • Diğer üyelere ücretsiz mesaj gönderme
 • Güncelleme bildirimlerini gönderir
 • Gelişmiş özellikleri kullanarak kolay ve hızlı kibrit araması
 • Tasarım basit, minimal ve moderndir
 • Kullanıcıları her zaman engelleyebilir
 • Her gün çok sayıda aktif üye

İNŞAAT:

 • Premium üyelikler için çok sayıda paket kafa karıştırıcı görünüyor
 • Deneme modunu kullanırken özelliklere sınırlı erişim

# 12 - Lovoo

aşk maçı

Lovoo'nun bugün dünyanın en büyük, en hızlı genişleyen ve yaygın olarak kullanılan flört sitelerinden biri olması şaşırtıcı değil. 70 milyondan fazla benzersiz abonesi arasından seçilecek çok sayıda bekar var. Ancak sitenin başarısı sadece üyelerinin büyüklüğü ile ilgili değildir; ayrıca IOS ve Android uyumlu uygulamalarını iyileştirmeye ve sürekli geliştirmeye odaklanmıştır. Bu noktada, bu çöpçatanlık uygulamasında aşkı bulan kişi sayısı ayda neredeyse 4K+'a yükseldi.

Lovoo incelemesi için kontrol edin

Artıları:

 • Her türlü ilişkiye açık - ilişki, uzun süreli, flört, gündelik, arkadaşlık, ilişki, flört
 • Ücretsiz kayıt
 • Bildirilen sahte hesap yok
 • Yüksek oranlı eşleşmeler
 • Facebook kullanarak kayıt olabilir
 • Rulet eşleştirme sistemi
 • Doğrulanmış üyelerin rozetleri var
 • Uygun fiyatlı premium üyelik

İNŞAAT:

 • Bazı profillerde çok az ayrıntı var
 • Temel arama motoru

Karar

Bir erkek olarak, Bumble.com'u kullanmak oldukça rahat ve zahmetsiz çünkü artık önce sohbeti başlatma zahmetinden geçmemize gerek yok. Tinder'ı ve Bumble'a benzer diğer flört uygulamalarını kullandım ama bunun daha “kolay” bir konsepti var. Yıllarca kızlar tarafından anında reddedilme ya da dışlanma yaşadım ve hatta bazı arkadaşlarımın da aynı şeyi yaşadığını duydum. Ancak Bumble.com'u ziyaret ettikten sonra, daha anlamlı bir etkileşim ve hatta belki de “daha ​​fazlasını” deneyimleyeceğinizden oldukça eminim.

Bu site faaliyete geçtikten sonra herkes için güvenli bir kullanıcı deneyimi sağlar ve geliştirir. Bahsetmemek gerekirse, sitenin misyonu her iki cinsiyet için de eşitliğe odaklanmaktır. Sonuç olarak, Bumble.com, kadınlar ve hatta ilk adımı atan kadınlardan hoşlanan erkekler için harika bir tanışma sitesidir.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin