Güncellenme tarihi: 6 Temmuz 2022

BDSM.com İncelemesi

& Bdsm.com Gibi Diğer 12 BDSM Sitesi

BDSM.com için 12 Alternatif Göster

BDSM-ev

Misyonerlik pozisyonu bazı insanlar için iyidir, ancak biraz sapık bir pozisyona inmek istiyorsanız kimseye zarar vermez. Her şeyi bitirdikten sonra, vanilyalı seksin sıkıcı göründüğünü düşünmüyor musun? BDSM.com'da yeni deneyimlere açık kişiler birbirleriyle tanışır ve onları en derin arzularını gerçekleştirmeye teşvik eder.

Resmi URL: https://www.bdsm.com

Görünüşe göre BDSM.com garip ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek. Mümkün mü? İyi bir şey olabilir veya mavi topların en zor hali olabilir. İyi bir şey, bu BDSM sitesindeki her öğeyi, özellikleri ve giderleri satır satır okuduk ve adil bir inceleme yaptık. BDSM.com'da konuya girip girmeyeceğinizi görmek için aşağıyı okumaya devam edin!

BDSM.com'un En Kirli ve En Kinkiest Tarafı

ATL.com'u ve diğer bazı çevrimiçi toplulukları da yöneten FriendFinder Ağı, BDSM.com'un yaratıcısıdır. ATL.com ve BDSM.com kesinlikle iki farklı web sitesi olmasına rağmen, ikisi arasında kullanıcı arayüzleri, politikaları, standartları, ödülleri, fiyatlandırma politikası ve topluluk bileşimi dahil olmak üzere birçok ortak unsur vardır. Bahsetmiyorum bile, iki web sitesi arasında neredeyse hiç görsel fark yok.

Bununla birlikte, ATL.com, spam ve sahte hesaplarla daha açık bir şekilde istila edilmiş gibi görünüyor. Buna karşılık, BDSM.com'un spamlar ve dolandırıcılık aktiviteleri dışında inanılmaz yüksek aktif kullanıcıları var. Web sitesinin trafik istatistiklerine göre, BDSM.com'u kullanan kişi sayısı son aylarda önemli ölçüde arttı. Genel olarak, BDSM.com web sitesinin ana amacı, aynı sapkın aktivitelerden hoşlanan başkalarını bulmaktır, böylece sıradan şeylere katlanmak zorunda kalmazsınız.

BDSM'nin Üye Kalitesi

Erkeklerin kadınlara oranı erkekler lehine biraz farklıdır. BDSM.com'da, çoğunlukla heteroseksüel aşıklar olmak üzere çiftler tarafından yönetilen birkaç profil vardı.

Üyelerimizin çoğu 25-34 yaş aralığındadır. Hepsinden öte, BDSM.com geniş bir uluslararası kullanıcı tabanına sahiptir. Amerikalılar, Fransızlar ve İngilizler, web sitesinin en hevesli kullanıcılarıdır. Web sitesi kullanıcılarının önemli bir kısmı Avustralya, Almanya, Finlandiya ve Polonya'dan geliyor.

BDSM.com, birincil amacı göz önünde bulundurulduğunda, geleneksel olarak uzmanlaşmış veya sıkı bir şekilde kontrol edilen web sitesi değildir. Medeni durumlarına, cinsiyet kimliğine veya ilgi alanlarına bakılmaksızın, cinsel yaşamını renklendirmek isteyen herkes burada kabul edilir.

BDSM.com'da Kayıt İşlemi

BDSM.com kaydı

Diğer Arkadaşlar Bulucu Ağı web sitelerinde olduğu gibi, BDSM.com'a kaydolmak ilk başta basittir. Ancak, daha derinlemesine hesap anketini bitirmek için biraz zaman gerekir. Anket hem kısa hem de uzun yanıtlar içerir; her ikisi de, diğer kullanıcıların cinsel yönelim ölçeğinde nereye düştüğünüzü anlamalarını sağlar; bu, böyle bir ortamda çok önemlidir.

BDSM.com'da İletişim Kurma

 • Flört

Flört göndererek başka bir üyenin onlardan etkilendiğinizi bilmesini sağlayın. Bu işlev bir kullanıcıyı anında bilgilendirir, bu nedenle çevrimiçiyse, etkileşim kurma olasılığınız yüksektir.

 • Aninda mesajlasma

Instant Messenger, BDSM.com tarafından sağlanan ve üyelerin web sitesindeki diğer kullanıcılarla bağlantı kurmasına ve iletişim kurmasına olanak tanıyan ücretsiz bir hizmettir. Bahsetmiyorum bile, bu özelliğin, herkesin istediği zaman kendi başına akış yapmasına ve yayınlamasına izin veren bir web kamerası işlevi var.

 • Doğrudan Mesajlar

Direkt Mesajlar yalnızca ücretli aboneler tarafından kullanılabilir. Bu yetenekler öncelikle metin mesajlarına uygulanmış olsa da, kullanıcılar başkalarına daha ilginç görünmelerini sağlamak için 'bling' fotoğrafları, özel albümleri paylaşma, 'güzelleştirici' ifadeler veya 'imzalama' da kullanabilir.

 • Sohbet Odaları
BDSM.com şimdi çevrimiçi

Aynı anda çok sayıda insanla iletişim kurmak istiyorsanız sohbet odalarına girebilirsiniz. BDSM.com'da, ilgi alanına veya alana göre sıralanmış bir dizi vardır. Size hitap eden ve erişim talep eden birini seçin. Bu etkinlikler, şüphesiz, yeni insanlarla tanışmak için mükemmel fırsatlardır. Bununla birlikte, bire bir görüşmeler, harika ilişkiler kurmanın tek yoludur.

 • Buzkıran

İyi bir etki elde etmek için, bağlantınız olmadığında bile tüm pikap sözlerinizi aynı anda kullanın. BDSM.com web sitesi ilgi alanlarınızı takip eder ve buz kırıcılarınızı yalnızca standartlarınıza uyanlara gönderir. BDSM.com'da, ücretli aboneler daha fazla esneklik ve kontrole sahip olmak için. Ancak, ücretsiz bir hesapla bile çok şey başarabileceğinizi belirtmekte fayda var.

BDSM.com Görsel Çekicilik ve Kullanıcı Deneyimi

Kuluçka Tasarımı

Bu web sitesi, basit ve kullanımı kolay bir arayüz tasarım arayüzü sunar. Teknik olarak düşünmeyen kullanıcılar için bu tasarım faydalı bir giriş görevi görür. Arkadaşlık sitelerinin mutlak kralı olmasanız bile, yetişkinlere yönelik şeyler için açlığınızı gidermek için onlardan yine de yeterince kaliteli "yaramaz" içerik alabilirsiniz. Çok sayıda çıplak insan fotoğrafı, iyi üretilmiş erotik eserler, yetişkinlere yönelik Web sitelerine yaramaz bağlantılar ve her yerde canlı şovlar göreceksiniz.

Web sitesi ana renkler olarak siyah ve kırmızı kullanır. İşte bunun hakkında söyleyebileceklerimiz: Açıkçası, bu palet lateksi, baskınlığı ve erotik kırbaçlamayı çağrıştırıyor; bu kavramları pazarlayan bir site gördüğümüzde, bunları seksi ve ilginç bir flört olarak düşünürüz.

Bu sapık arkadaşlık sitesinin üyeliği başlangıçta ücretsizdir, ancak yalnızca ana sayfaya erişmenizi sağlar. BDSM.com, kaydolduktan hemen sonra satın alabileceğiniz bir eklenti listesi ile sizi karşılıyor. Tüm garip filmler çevrimiçi listelerde yer alıyor ve standart üyeleri sizinle doğrudan iletişim kurmaya teşvik ediyor.

Daha da fazla özellik elde etmek için gümüş veya premium üyeliğe yükseltmeyi düşünebilirsiniz. Daha mantıklı olanı, eğer karşılayabiliyorsanız, tek bir toplu ödeme yapmaktır. Bu para kazanma seçimlerinin en önemli işlevleri, garip kişileri zahmetsizce bulmak ve yaramaz ilgi alanlarınızı takdir eden kişiler için sizi daha erişilebilir kılmaktır. Ek olarak, destek ekibimizden yirmi dört saat yardım alacak ve hatta videolar ve topluluk blogları oluşturma fırsatına sahip olacaksınız.

Gezinme: Bir Kullanıcı Deneyimi

BDSM.com, sunulanlar hakkında bir fikir edindiğinizde oldukça basit ve gezinmesi kolaydır. İlk başta gerekli tüm bilgileri bulmak biraz zor olabilir. Pek çok ayrıntı var ve ücretsiz olarak almak istediklerinizi aramak çok net değil. Özgürlüğünüzün değeri paha biçilemez, ancak seçenekleriniz de öyle! Ayrıca, web sitesi sorunsuz çalıştı ve herhangi bir özelliğini kullanırken herhangi bir gecikme veya çökme bulamadım. BDSM.com'un karmaşıklığını kavradığınızda, diğer her şey yerine oturmaya başlar.

BDSM.com'da İzlenecek Özel Özellikler

BDSM.com'un birçok özelliği var, ancak aşağıda kayda değer olanlar var.

BDSM.com Videoları
 • Birden Fazla Hesap Bağlama

Diğer yetişkin web sitelerinde hesaplarınız varsa, "Birden Fazla Hesap Bağlama" özelliğini kullanarak diğer hesaplarınızı birbirine bağlayarak arkadaş edinmeyi kolaylaştırabilirsiniz. Birinin sizi Yetişkin Arkadaş Bulucu Ağlarından birinde görüp tanımadığına bakın.

 • Canlı İşlem

Temel hesaplara sahip üyeler arasında "Canlı İşlem" bölümü en iyi seçiminizdir. En iyi yayıncılar, sohbet odaları, canlı şovlar ve IM işlevleri dahil olmak üzere bu sekmedeki tüm Canlı Modellere ücretsiz erişiminiz olacak.

 • Alışveriş

Diğer sapık üyeleri bulmanın yanı sıra, yatak odasında ilginç ve uyarıcı deneyimler sağlayacak seks oyuncakları da satın alabilirsiniz. Üyelere ayrıca belirli ürünlerde indirim sağlanır.

 • BDSM.com'da neler yeni?

En ateşli üyeleri, resimleri ve videoları ararsanız, BDSM.com arkanızda! "Sıcak Olanlar" bölümü, en iyi ve en çok talep gören içeriklere sahiptir.

 • gelişmiş Arama

Bir premium hesap satın alarak, daha fazla arama özelliğine erişebilirsiniz. Yaş, konum, tercih edilen bölge, kimin çevrimiçi olduğu vb. Gibi standart arama özelliği standart arama seçeneklerine dahildir.

Premium hesabınız varsa, takma adlar da arayabilirsiniz. Kesinlikle, üyenin takma adını arama motoruna yazmak ve profillerini keşfetmek, listelenen binlerce kişi arasında hesaplarına göz atmak için saatler harcamaktan çok daha hızlıdır.

BDSM.com Üyeliği ve Fiyatlandırması

BDSM.com Grupları
Ücretsiz Hesap Avantajları
 • Web sitesine göz atmak ücretsiz
 • Ayrımcılık kesinlikle hoş görülmez
 • Forumlara ve topluluk sohbetlerine yazın
 • Sınırlı sayıda özel mesaj gönderin
 • Üyelere göz atın ve resimleri görüntüleyin
 • Gruplara katılın
Ücretli Hesap Avantajları
 • Özel avantajlardan yararlanmak için hayran kulüplerine katılın
 • Fan kulübü üyeleri, modelin önceden kaydedilmiş etkinliklerine ve özel hayran kulübü kliplerine tam erişim elde eder
 • Akış sırasında en sevdiğiniz kamera modellerinizle iletişim kurabilirsiniz
 • Sanal hediyeler satın almak için jeton kullanın
 • Erotik filmlere izlemek, yayınlamak veya indirmek için erişilebilir
 • Aramalarda daha üst sıralarda yer aldığınızdan emin olmak için "Arama Vurgu" özelliğini kullanın
 • Doğrudan üyelerin profilinizi görüntülemesini ve konuşmanıza tepki vermesini sağlamak için "standart kişileri" kullanabilirsiniz.
 • Gümüş ve altın üyelikler, web sitesi deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olacaktır
Silver Üyelik Fiyatı
 • 1 Aylık - 19.95 ABD doları (aylık 19.95 ABD doları)
 • 3 Aylık - 35.97 ABD Doları (aylık 11.99 ABD Doları)
 • 12 Aylık - 99.97 ABD Doları (aylık 8.33 ABD Doları)
Gold Üyelik Fiyatı
 • 1 Aylık - 29.95 ABD doları (aylık 29.95 ABD doları)
 • 3 Aylık - 59.97 ABD Doları (aylık 19.99 ABD Doları)
 • 12 Aylık - 149.97 ABD Doları (aylık 12.50 ABD Doları)

Emniyet ve Güvenlik

BDSM.com, kimlik hırsızlığı, taciz ve gasp, küfür ve finansal riskler söz konusu olduğunda üyelerin mahremiyetini korumayı taahhüt eder. Ayrıca, BDSM.com'da sorun yaşayan herkes için XNUMX saat müşteri destek hizmeti mevcuttur.

BDSM.com'un Artıları ve Eksileri

Artıları:

 • Web sitesinde gezinmek kolay ve basittir
 • Moderatörler profilleri izler ve düzenler
 • Ayrıntılı profiller
 • Sohbet odalarına, blog forumlarına katılın ve gelişmiş aramayı ücretsiz olarak kullanın
 • Hızlı kayıt süreci
 • Canlı kamera modelleriyle etkileşim kurabilirsiniz
 • Dünya çapında 170,000'den fazla aylık ziyaretçisi var
 • Mobil versiyonu destekler
 • Farklı cinsiyet ve cinselliğe açık
 • BDSM için özel web siteleri

İNŞAAT:

 • Reklamları var
 • Kaydolduktan sonra eşleşme önerileri sunmuyor
 • Kayıt olurken Facebook kullanma seçeneği yok
 • Mesaj göndermek yalnızca premium kullanıcılar içindir

Bdsm.com'a Benzer 12 Diğer BDSM Sitesi

# 1 - Yetişkin Arkadaş Bulucu

adultfriendfinder

Adult Friend Finder web sitesi dünya çapında oldukça popülerdir ve farklı kızlarla gündelik ve cinsel buluşmalar arayan seksen milyondan fazla üyeye sahiptir. Ayrıca, bu web sitesi Amerika Birleşik Devletleri'nde popüler hale geldi ve kullanıcıların iletişim özelliklerini kullanarak mükemmel bir cinsel eşleşme aramaları için mükemmel bir platform sağladı.

Dahası, çok eşli ilişkiler, tek eşlilik, çift paylaşımı, FuBu ve diğerleri dahil olmak üzere birçok gündelik düzenlemeler sunar. Gerçekten de, özellikle bekar insanlar ve cinselliklerini incelemeye istekli çiftler arasında, cinsel tercihleri ​​keşfetmek ve yatakta bir şeyler tatlandırmak için harika bir web sitesidir. Kolay gezinme ve kayıt işleminin hızlı bir yolu ile kullanıcılar 5 dakika veya daha kısa sürede bitirecekler.

Burada Adult Friend Finder'ın tam incelemesi

Artıları:

 • Ücretsiz kayıt
 • Sitenin üyeleri gündelik ilişkiler arıyor
 • Biseksüellere ve gey üyelere açık
 • Birbirinizle iletişim kurmak için birçok özellik var
 • Üyelerin bilgi alışverişi için bloglar ve gruplar oluşturmasına izin verilir
 • Videoları izlemede ve fotoğrafları görüntülemede ücretsiz özellik
 • Üyelerin her tür video ve fotoğrafı paylaşmalarına izin verilir ve ücretsizdir

İNŞAAT:

 • Kadınlardan daha çok erkek var

# 2 - 2fuck.com

2fuck navigasyon

İnternetteki tüm eskort web sitelerinde, öne çıkan sadece birkaç tane var. Bunlardan biri, dünya çapında üç milyon kayıtlı üyesi olan bir Escort web sitesi olan 2fuck.com'dur. Her gün giderek büyüyor. Ayrıca, web sitesi her gün seks yapmak isteyen herkes için gerçek ve otantik hizmetler sunuyor.

Üye olduğunuzda, profiliniz otomatik olarak uyumluluk eşleşmesinden geçecek ve size tercihlerinize uygun üye listeleri sunacaktır. Elbette, web sitesinin sizin rahatınız için rastgele üye aramadığını, bunun yerine eşleştirmeyi daha doğru hale getirmek için analitik bir süreç kullandığını söylemek kolaydır.

Için buraya tıklayın 2fuck.com tam inceleme

Artıları:

 • Dünya çapındaki üyeler milyonlara ulaşıyor ve her geçen gün artıyor
 • Web sitesinin tasarımı kullanıcı dostu ve anlaşılırdır
 • Herkes için ücretsiz kayıt

İNŞAAT:

 • Premium üyeler, yalnızca onlara erişebilen özel özelliklere sahiptir

# 3 - BangLocals

Banglocals

Hiç bir çevrimiçi seks buluşma web sitesini denediniz mi? Cevabınız hayır ise, harika cinsel ilişkiler ve ilişki yaşamak için en iyi şansı kaçıracaksınız. Banglocals, seks, randevular ve gündelik ilişkiler için mükemmel bir eşleşme arayan insanlar için ziyaret edilmesi gereken bir web sitesidir.

Dışarıdaki rekabetçi web sitelerinin sayısına bakılmaksızın, bugün en üst sırada kaldı. Gerçekten, hayatlarımız boktan bir iş ve strestir ve tek istediğimiz onu serbest bırakmanın rahatlatıcı ve sakinleştirici yollarıdır. Elbette, cinsel arzularımızı harekete geçirecek harika bir arkadaş, hayatı zevkle dolu hale getirebilir.

İyi bir şey, Banglocals, kayıt sırasında basit bir süreç kullanan bir seks flört web sitesidir, böylece herkes hemen zevk alacaktır. BangLocals sayesinde herkesin ateşli, seksi bir eş bulma şansı var.

BangLocals burada inceleyin.

Artıları:

 • İnsanlar bir seks randevusu ağı oluşturabilir
 • Diğer üyelerin profillerini aramak için ücretsiz
 • Resim ve video galerilerini görüntüleyin
 • İnsanlar sıcak üyelere derecelendirme verebilir
 • Kayıt ücretsiz ve kolaydır
 • Kişisel resimler göndermeyi veya herkese açık içerik yüklemeyi teşvik eder
 • Kişilerle metin veya e-posta yoluyla iletişim kurabilirsiniz

İNŞAAT:

 • X dereceli video yok
 • Deneme süresi yok

# 4 - Ashley Madison

Ashley madison

Ashley Madison eskort web sitesi, yalnızca çevrimiçi gördüğünüz tipik bir eskort sitesi değildir. 2001 yılında kurulan web sitesi, evli veya bağlı bir ilişkisi olan kararlı kişilere biriyle herhangi bir gizli ilişki arama özgürlüğü sağladı. Bu ana kadar, Ashley Madison yargılamadan bağımsız bir ortam sunmaya devam ediyor ve işler cesaret kırılmıyor.

Ashley Madison web sitesinin hizmetleri uzun yıllardır üyelerin taleplerine ve değişen yaşam tarzlarına göre değişmektedir. Olağanüstü özellikleri popüler hale geldi ve bugüne kadar üst sıralarda yer almaya devam ederek dünya çapında itibar kazandı.

İçin tıklayın Ashley Madison'ın tam incelemesi

Artıları:

 • Fotoğraf ve kişisel bilgilerin takdir yetkisini korur
 • Dikkat çekmeyen fotoğraf yüklemeyi teşvik eder
 • Ücretsiz kayıt ve kolay kayıt süreci
 • Android ve iOS telefonlarda uygulama olarak kullanılabilir ve çok fazla bellek alanı gerektirmez
 • Dünya çapında geniş bir üye topluluğu

İNŞAAT:

 • Bazı profiller çok fazla ayrıntı sağlamaz
 • Bazıları profil bilgilerini doldurmuyor

# 5 - FootFetish randevu

ayak fetişi

FootFetishDating.com on yıldır ortalıkta ve bu uzun süre boyunca, güzel fetiş arzuları ve çeşitli ayak oyunlarıyla ilgilenen bir milyondan fazla kişiyi topladı. Öyleyse, ayak fetişini seviyorsanız, kesinlikle burada mükemmel fırsatlara sahip olacaksınız.

Bu web sitesinde sevimli ayaklarını ve seksi ayak parmaklarını göstermeyi seven birçok kadın profili bulacaksınız. Üyeler, sıcak stilettolar giyen veya çıplak ayakla gittikleri fotoğrafları paylaşmayı severler - her ayak fetişisti kendini tatmin eder. Fetiş buluşma platformuna katılın ve hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Artıları:

 • Platformda dolandırıcı yoktur çünkü benzersiz adreslerine bakılmaksızın tüm hesapları engeller.

İNŞAAT:

 • Video yüklemek mümkün değil
 • Kullanılabilir görüntülü sohbet yok

# 6 - Alt.com

alt.com ana sayfası

En iyi kink escort sitesi olan Alt.com 1997 yılında kurulmuş ve o dönemdeki türünün ilk örneği olmasına rağmen itibarını o zamandan beri korumuştur. “50 Shades of Grey” in piyasaya sürülmesi ve başarısı, web sitesindeki kullanıcı sayısını artırdı çünkü daha fazla insan BDSM'ye açık fikirliydi ve karışıklıklar alt.com'a dünya çapında 5 milyon kullanıcı kazandırdı.

Alt size çok çeşitli seçenekler sunar. En sıradan ilişkiden, karışıklıkların ve fetişlerin alternatif dünyasına. Bu site asla hayal kırıklığına uğratmayacak. Bir partner aramaktan cinsel maceranızın tadını çıkarmak için sitede yapabileceğiniz çok şey var ya da sadece sitede yayınlanan videoları tarayabilirsiniz.

Tam Alt.com incelemesi burada.

Artıları:

 • On dili destekler
 • Video yükleyebilir veya canlı yayın yapabilirsiniz
 • Özel bilgilerin güvenliği ve güvenliği
 • Gün boyunca çok sayıda aktif üye
 • Ücretsiz üyelik mevcut
 • Güvenli site

İNŞAAT:

 • Kullanılabilir android uygulaması yok
 • Profil oluşturmak sıkıcı olabilir
 • Sahte profillerin varlığı

# 7 - fetlife

fetlife ev

FetLife, yetişkinler için bir tanışma sitesidir ve 2008 yılında geliştirilmiştir. Esas olarak fetişler, karışıklıklar ve BDSM dahil olmak üzere insanların cinsel fantezilerini gerçekleştirmek isteyen ve arzulayan bireylere odaklanır. Fantezinin gerçekleştirilmesine yönelik artan talep nedeniyle, FetLife dünya çapında sekiz milyondan fazla üyeye ulaşana kadar her geçen gün daha fazla üye kazanıyor. FetLife aracılığıyla üyeler gizli cinselliklerini ve fantezilerini yargılamadan özgürce ifade edebilir ve onları kucaklamalarına yardımcı olabilir.

Daha da iyi yapan şey, sitenin hizmetlerinin sürekli olarak iyileştirilmesini teşvik etmeye istekli özel destek ekibidir. Facebook gibi, FetLife'ın arayüzü ve prosedürü, arkadaş ekleme, duvar gönderme, takip işlevi ve mesajlaşma benzeri mesajlaşma özelliği dahil olmak üzere nispeten benzerdir.

Bakmak FetLife incelemesi.

Artıları:

 • Üyeler BDSM, fetişler ve karışıklıklar konusunda açık fikirlidir
 • Üyelerin çoğunluğu Amerika Birleşik Devletleri'nden
 • Üyelerin yaş aralığı 25 ila 34 arasındadır
 • Ücretsiz kayıt
 • Diğer üyelere ücretsiz mesaj alışverişi
 • Sekmeyi keşfet özelliği, belirli üyeleri daraltmaya yardımcı olur

İNŞAAT:

 • Diğer sosyal medya hesaplarını bağlamak mümkün değildir
 • Henüz App Store veya Google Playstore'dan indirilemiyor

# 8 - BDSM Bekarlar

bdsm single

BDSM Singles, kullanımı kolay arayüzü ile övünür. Site, diğer benzer düşünen insanlarla dumanı tüten BDSM seansları arayan bekarlar içindir. Henüz çok sayıda üyesi yok ama yine de vaat ettiklerini yerine getiriyor. Site algoritması, bulunduğunuz yere göre eşleşmeler önerir. Henüz etkinliklerine ikna olmayanlar için ücretsiz bir deneme sunuyor.

BDSM Singles, BDSM bekarlarının etkileşim kurması ve kaynaşması için bir toplantı sitesidir. Giriş sayfasına ilk geldiğinizde kesinlikle bir sürü şey oluyor. BDSMSingles.com, kırmızı ve siyah parlak tonların bir birleşimine sahiptir. IP adresinizi anında algılar ve mahallenizdeki sıcak bekarları görüntüler.

Artıları:

 • Çok sayıda insan egemen / efendi arıyor
 • Sapık insanları saklamak için "Küçük Kara Kitap" özelliği vardır
 • Ücretsiz deneme süresi
 • Hızlı ve kolay kayıt süreci
 • Sahte profillerden anında kurtulurlar

İNŞAAT:

 • Çok sayıda can sıkıcı reklam

# 9 - esaret.com

bondage.com ana sayfası

Sitenin yansıttığı görüntünün aksine, aslında rahat ve arkadaş canlısı bir topluluğa sahip. Bondage, daha büyük Friend Finder Ağının bir parçasıdır. Bu nedenle, sitenin bakımlı olduğundan ve yasal bir site olduğundan emin olabilirsiniz. Oldukça makul sayıda üyesi var, ancak diğer rakipleri kadar büyük olmamasına rağmen üyelerinin çoğu aktif. Bondage Club'da üyelerin kişisel deneyimlerini ve fikirlerini paylaşarak forumlarında etkileşimde bulundukları yeri görebilirsiniz.

Bondage.com'da, farklı BDSM ilgi alanlarına sahip 300'den fazla topluluğa katılabilirsiniz. Sadece cinsel tercihlerinizi girin ve sistem katılmak için en iyi grupları bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu web sitesi bekarlara, çiftlere, heteroseksüellere, geylere veya lezbiyenlere açıktır. Ayrıca, aynı karışıklıklara ve konumlara sahip insanlarla zahmetsizce iletişim kurmak için sohbet odalarını ve anlık mesajlaşmayı kullanabilirsiniz.

Artıları:

 • BDSM ile ilgilenen kişilere özel
 • Yeni başlayanlar arasında kullanıcı dostu
 • Belirli fetiş gruplarını aramak ve katılmak mevcuttur
 • Bloglarda ve forumlarda düzenli güncellemeler
 • Aktif ve destekleyici üyeler

İNŞAAT:

 • Tam profilleri görüntülemek istediğinizde kayıt olmanız gerekir
 • Mesajlaşma yalnızca ücretli üyelik içindir

# 10 - fetiş.com

fetiş.com

Fetish.com web sitesinin çok görkemli bir adı var ve kesinlikle herkese benzer görkemli hizmetler sunuyor. Öyleyse, sapık seksten hoşlanan ve fetişlerden hoşlanan insanlar için, bu sizin için bir web sitesidir. Şehvetli tarafınızı serbest bırakın ve cinsel arzularınızı keşfedebileceğiniz insanları bulun.

Artıları:

 • Fetişten ve ilginçlikten hoşlananlar için mutlaka ziyaret edilmesi gereken web sitesi
 • Şaşırtıcı web sitesi tasarımı ve kullanılabilirliği basittir
 • İçerikler çok çeşitli ve büyük fetiş seçimleridir
 • Güvenlik ve koruma birinci sınıftır

İNŞAAT:

 • Çok sayıda üyesi yok

# 11 - BDSMDate

bdsmdate.com

Elbette, şaplak atmak çok lezzetli. Burada BDSMDate'te kirli ve sapık seksi seven binlerce erkek ve kadın bulabilirsiniz. Canlı video akışı izlerken gelecekteki kölenize çapkın mesajlar göndermenin keyfini çıkarın. Neyse ki, kayıt işlemi herhangi bir müdahaleci soru veya gizli ayrıntı içermediğinden, bu web sitesinde anonim kalabilirsiniz. Web sitesi arayüzünün diğer web sitesiyle benzerlikleri olmasına rağmen, çok açık ve bazı mobil uyumlu seçenekleri açıkça gösteriyor.

İşte dolu BDSMDate incelemesi.

Artıları:

 • Web sitesinde ABD ve İngiltere sürümleri var
 • Kayıt ücretsizdir
 • Yerel karışıklıklara ve BDSM'ye odaklanır
 • Erkeklere kıyasla daha fazla kadın üye

İNŞAAT:

 • Tüm üyeler sikişmek ister
 • Yinelenen otomatik ödeme

# 12 - MaçBDSM

MaçBDSM

MatchBDSM web sitesi, günümüzün en iyi ve tanınmış esaret web sitelerinden biridir. BDSM yaşam tarzına hitap eder ve insanların eğlenmek için uygun eşleşmeleri bulmalarına yardımcı olur. Ayrıca garip bekarlara göz atabilir ve konuma göre üyelerle eşleşebilirsiniz. Ayrıca, arama özelliği tamamen ücretsizdir. Böylece, hangi şehirde olursanız olun, istediğiniz uygun BDSM partnerini bulabilirsiniz.

Artıları:

 • Toplantı sırasında güvenliği ve güvenliği sağlamak için üyeler için yönergeler vardır.
 • Web sitesi kullanmak ücretsizdir
 • Grup sohbeti oturumlarını kullanarak insanları bir araya getirir
 • Üyelik için uygun fiyat

İNŞAAT:

 • Üyeliği yükseltmek için can sıkıcı pop-up'lar

Karar

BDSM.com, neyin sıcak olduğuna dair hayat düşüncelerini ifade etmek isteyenler için popüler bir buluşma yeridir. Gerçekten de, bu konum, hem seks mesajlarına yeni başlayanlar hem de tecrübeli kinksterler için mükemmeldir. Bu sitenin sunduğu geniş özellikler sayesinde neredeyse herkes kendi cinsel alanını bulabilecek.

BDSM.com, dili ve iletişim özelliklerini tam olarak kullanıyor gibi görünmektedir ve sapkın amacını doğrudan yerine getirme konusunda gereksiz sapmalar yapmamaktadır. BDSM.com popüler canlı kamera modelleri sunduğundan, üyeler ücretli üyelik olsun ya da olmasın cinsel dürtülerini kesinlikle tatmin edebilir. Öyleyse, şehvetli bir akşam mı bekliyorsunuz? Seks hayatınızı daha ilginç hale getirin; BDSM.com'a bugün katılın ve bu incelemede yer alan diğer BDSM web sitelerini ziyaret edin.

Yukarıdaki web sitesi listeleri arasında, BDSM.com'un yanı sıra kişisel TOP 4 BDSM Sitelerim şunlar olacaktır:

 1. YetişkinArkadaş Bulucu.com
 2. 2fuck.com
 3. BangLocals.com
 4. Ashleymadison.com

Buharlı bir gecenin tadını çıkarın!

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin