Güncellenme tarihi: 29 Eylül 2022

Ashley Madison İnceleme (2022) & AshleyMadison.com gibi En İyi 12 Arkadaşlık Siteleri

AshleyMadison için En İyi 12 Alternatife Atla

Ashley madison

Ashley Madison, pek de tipik olmayan bir tanışma sitesi, 2001'de başladı. Bekar bireyleri yabancılarla yeni bir ilişki kurmaları için hedefleyen çoğu flört sitesinin aksine, AshleyMadison.com, ister erkek arkadaş-kız arkadaş ilişkilerinde, isterse de halihazırda evli olsun, kendini adamış kişiler için yapılmıştır. Bu insanlar tarafından evlilik dışı ilişkiler kurmak ve partnerleri dışında başka biriyle seks yapmak için… mümkün olan en gizli şekilde kullanılmak içindir. Aldatma ve ilişkiler nereye giderseniz gidin büyük bir tabu olsa da, Ashley Madison ile bu tür evlilik dışı eylemlerin teşvik edildiği ve kimse tarafından hoş karşılanmadığı bir ortam.

Ashley Madison çok uzun zamandır var ve hile yapmak da yeni değil, özellikle teknolojinin ve çevrimiçi platformların yükselişiyle, birçok insan arzularını yerine getirmek için Ashley Madison'a döndü. Kitleleri çoğunlukla tek eşli veya çok eşli, açık ilişkiler içinde olan kişilerdir. diğerleri arasında. Her zamanki tanışma sitenizde yaygın olmayan farklı bir bükülme sunduğundan, Ashley Madison muazzam bir popülerlik kazandı ve dünya çapında kullanıcıları topladı.

Ashley Madison, 2015 yılında herkesin görmesi için kamuoyuna duyurulan bir skandalla harap olmuştu. Web sitesinin veritabanı saldırıya uğradı ve kullanıcıların kişisel bilgilerini halka açıkladı. Özellikle gizli tutulması gerektiği için, kullanıcılar ve genel olarak halk arasında büyük bir kargaşaya neden oldu. Web sitesinin tarihindeki bu büyük engele rağmen, siteyi yeniden inşa etmeyi başardılar. yeni bir görüntü için hazırlandı ve her güvenlik sorununu başarıyla ele aldı ve kullanıcılar için korumayı daha da iyileştirdi. Şimdiye kadar bile, Ashley Madison her gün sayısız inceleme ve trafikle hala çok iyi biliniyor. Hype'ını karşılayıp karşılamadığını öğrenmek istiyorsanız, okumaya devam edin ve web sitesi hakkında daha ayrıntılı bilgi keşfedin.

Üye Ashley Madison'da İletişim Başlattı

ashleymadison mesajı Bu web sitesi, tam üyeler için mevcut olan "Üye Tarafından Başlatılan İletişim" adlı premium bir özellik sunar ve erkek üyelerin herhangi bir kredi harcamadan kadınlar tarafından gönderilen mesajları açmasına ve hatta yanıtlamasına izin verir. Bir mesaj olarak kabul edilecektir Herhangi bir kadın üyeden ise "Üye Tarafından Başlatılan İletişim" ilk kim gönderdi ve bir erkek üyeye gönderilen cevap değil. Sadece bir erkek ona ilk önce hiç mesaj göndermediyse üye tarafından başlatılmış olarak kabul edilir. "Üye Tarafından Başlatılan Kişi" örnekleri, Sık Kullanılanlarına eklediğinizde veya size bir Göz Kırpma veya Posta gönderdiğinde, mesaj topladığınızda veya size kendi Özel Vitrini'ne erişim verdiğinde ve buna sahipseniz aldığınız mesajları içerir. özelliği, her zaman ücretsiz olarak cevap verebilirsiniz.

Aboneliğiniz devam ettiği sürece, kadınların başlattığı bağlantılara yanıt verirken kredi kullanmanız gerekmeyecek.
Aboneliğinizi iptal etmek isterseniz, bunu "Profili Yönet" sekmesinde ve ardından "Kredi Geçmişi" bölümünde bulabilirsiniz. Kredileriniz bir mesajı açtıktan ve yanıtladıktan sonra kullanılmışsa, muhtemelen önce bir mesaj göndererek, onu Favorilerinizden biri olarak ekleyerek, bir Göz Kırpma göndererek veya önce Özel Vitrininize erişmesine izin vererek kullanıcıyla iletişime geçtiniz. Ancak yine de kredilerinizi kullanarak ücretlendirilmemeniz gerektiğini düşünüyorsanız, doğrudan Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

AshleyMadison'un Özellikleri

Anında Mesajlaşma

Herhangi biriyle çevrimiçi olarak kolayca sohbet edebilir ve birden fazla kullanıcıyla aynı anda ekstra ücret ödemeden sohbet edebilirsiniz.

Özel Posta Mesajlaşma

Web sitesinin sistem e-postası, tıpkı tipik e-postanız gibidir. Çok güvenlidir, kullanımı kolaydır, gizlidir ve hesabınıza her giriş yaptığınızda erişilebilir. Bir tane göndermek için, bir üyenin profilini ziyaret etmeniz ve "Bana Mesaj Gönder" e tıklamanız yeterlidir. Böyle bir teması başlattığınızda, 5 kredi ile ücretlendirileceksiniz.

Mesajları Toplayın

Bu özellik, kadın üyelerin herhangi bir erkek üye ile iletişim kurmasını sağlar. Cevaplara mesaj gönderdiğiniz erkek üye 5 kontör ile ücretlendirilir.

Öncelikli Posta

Bu, erkek üyelerin mesajlarını “Öncelikli” olarak işaretlemelerine izin vererek onları diğerleri arasında öne çıkarır. Bir "Öncelik" olduğu için, bir kadın üyenin posta gelen kutusunun en üstteki mesajlarına gidecek ve mesaj açıldığında erkek üye de bilgilendirilecektir.

İçi Hediyeler

Kredi kullanımı ile Hediye Gönderebilir, tatlı mesajlarla donatabilir ve beğendiğiniz birine verebilirsiniz. Bir tane göndermek için, beğenilen üyenin profilini ziyaret edin ve "Bana bir hediye gönder" düğmesini arayın.

Göz kırpma

Herkes ücretsiz göz kırpma gönderebilir. Üyenin profiline erişin ve "Bana göz kırp" düğmesini arayın.

Fotoğraflar ve Özel Vitrin

Ashley Madison ile profil resimlerinizi düzenleyerek veya bulanıklaştırarak kimliğinizi daha özel ve gizli tutma seçeneğine sahipsiniz. Resminizin düzenlenmemiş hallerini görmek isteyen bir hayranınız varsa, yapmanız gereken tek şey onlara bir Anahtar göndermektir, böylece Özel Vitrininize erişebilirler. Herhangi bir üyeye verilen erişimi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Favoriler

Beğendiğiniz üyeleri takip etmek için, onları Favoriler listenize ekleyebilirsiniz. Birisi sizi bu listeye eklediğinde, bunun zaten bir "Üye Tarafından Başlatılan İletişim" biçimi olduğunu anlarsınız. Bu özelliği kullanarak hayranınızın kimliklerini bileceksiniz.

bloke etme

Herhangi bir nedenle, sayfasındaki “Bu profili engelle” seçeneğine tıklayarak başka bir üyeyi kolayca engelleyebilirsiniz. Yine herhangi bir nedenle, herhangi bir zamanda herhangi bir kişinin engelini kaldırabilirsiniz.

Arama Aracı

Hızlı Arama'yı, web sitesinin araç çubuğunu kullanarak kolayca başka bir üye arayabilir veya gelişmiş arama özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

AshleyMadison Üyeleri ve Büyük Trafik

ashleymadison kullanıcıları Hedef kitlelerinin ne kadar benzersiz olduğunu bilmek, web sitesinin dünyanın her yerinden bir milyondan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapması şaşırtıcı değil. Kullanıcıların çoğu büyük ülkelerdendir ve genellikle orta yaşlı ve üzeridir. Bir "ilişki sitesi" olarak insanlar, ciddi bir ilişki içinde olup olmadıklarına bakılmaksızın yabancılarla iletişim kurarak herhangi bir tür toplantıyı kolayca düzenleyebilir. Bireysel profilleri kontrol ettiğinizde, evlilik dışı ilişki arayan evli insanların yaygın olduğunu göreceksiniz. Web sitesi oldukça fazla sayıda kullanıcıya sahiptir ve burada sık sık gelen insanlar çoğunlukla açık fikirlidir. Aynı fikirde olan insanlarla bir araya gelmek için birçok seçeneğiniz olabileceği için kibrit aramakta sorun yaşamazsınız. Tek yapman gereken insanları kontrol etmek ve bir sohbet başlatmak.

Sorunsuz Kayıt İşlemi

Ashley Madison'ın kayıt sürecini anlamak çok kolaydır. Çok fazla bilgi gerektirmez ve doğası tamamen gizli ilişkilerle ilgili olduğu için mükemmel şekilde çalışır. Sadece mevcut ilişki durumunuzu ve bazı temel bilgileri belirtmeniz gerekir.. Kayıt işlemi sırasında besleyeceğiniz tüm bilgiler profilinize yansıtılacak ve bu, diğer kullanıcıların göreceği ve onları size çekeceği ilk şey olacaktır. Kaydolmak tamamen ücretsiz ve çok rahat, beş dakikadan daha kısa sürüyor ve gitmekte fayda var. Bir profil resmi yüklemeniz gerekecek ve bazı kısımlarını yüzünüzün bir kısmını kapsayacak şekilde düzenleyebilirsiniz - Ashley Madison'ın kullanıcıları anonim tutmak için yaptığı bir başka önlem.

AshleyMadison'da İletişim Kurma

mesaj ashley madison Kadınlar diğer kullanıcılarla ücretsiz olarak konuşmaya başlayabilirken, erkeklerin bunu yapmak için kredi kullanması ve faydalanması gerekir. Hattaki ilk kişi olmak için temel sohbet özellikleri ile iletişim kurmaya yardımcı olmak için gerekli özellikleri sunarlar.
Kullanıcılar kendi "Favoriler" listelerini oluşturabilir, beğendikleri ve ilgilendikleri profillerden oluşur. Ayrıca göz kırpabilirsiniz ve diğer sitelerin aksine bu ücretsiz bir özelliktir. Çevrimiçi buluşma sahnesindeki göz kırpmaları, belirli bir kişiye ilgi göstermeye yardımcı olur. Ashley Madison'ın benzersiz bir özelliği, özel vitrin anahtarıdır. Bu, başka bir kullanıcının fotoğraflarınızı gizlilik düzenlemeleri olmadan görüntülemesine ve arkasındaki gerçek resmi görmelerine izin verir. Sanal hediyeler de Ashley Madison'da bir şeydir, ancak ücretsiz olmasa da, bir tane göndermek için bazı kredilere ihtiyacınız olacağı için ve kredi sayısı, hangi hediyeleri gönderebileceğiniz konusunda bir faktör olacaktır.

Ashley Madison'da Profil Kalitesi

mehmetyilmaz's profile

Web sitesinin doğası gereği, insanların bilgilerini verirken sağduyulu olmaları gerektiği, detaylı profiller bulamayacaksınız. Bir hile eş çevrimiçi tanışma sitesi olarak bilindiği gibi, herkes kendisiyle ilgili herhangi bir bilgiyi paylaşma konusunda saklı ve ihtiyatlıdır. Bir isim vermeniz gerekmeyecek; belirtmeniz gereken tek şey benzersiz bir kullanıcı adıdır ve bu zaten kimliğiniz olarak işlev görür. Profiliniz yalnızca mevcut en temel ayrıntıları gösterecektir: konum, yaş, cinsiyet, burç ve sitede hangi ilişkiyi bulmak istediğinize dair bazı bilgiler.
Gözünüze çarpan biri varsa, onları profillerinden kolayca kontrol edebilir ve mevcut bilgilere göre birbirinizle uyumlu olup olmadığınızı görebilirsiniz. Profilleri kontrol etmek ücretsiz yapılabilir; kredi veya kart bilgisine gerek yok. Resimler ayrıca dikkat çekmek için hayati öneme sahip olabilir, böylece yüklediğiniz ekran fotoğraflarından biraz düzenleyebilir, kimliğinizi gizlemek için maskeler veya herhangi bir temel düzenleme yapabilirsiniz ve kişiler yalnızca onlara özel anahtarınızı verdiğinizde düzenlenmemiş sürümü görebilir.

Ashley Madison'ın Mobil Uygulaması

ashleymadison uygulaması Ashley Madison ile ilgili harika bir şey, çoktan hem iO'lara hem de Android cihazlara indirmek için ücretsiz. Aynı önemli özelliklere sahip masaüstü sürümüyle de aynıdır. Bu sadece basit bir uygulamadır, böylece telefonunuzda çok fazla yer kaplaması konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
Çoğu insan her gün telefonlarını kullandığı için mobil uygulamalar daha kullanışlı bir seçenektir. Kredi satın alırken, iTunes veya Google Play hesapları üzerinden işlenecektir.. Ashley Madison'ın bir başka sağduyulu düşüncesi, mobil uygulama simgesinin şüpheli görünmemesi ve kolayca gizlenebilmesidir. Ayrıca, profillerin daha kolay beğenilmesi için günümüzdeki çoğu flört uygulaması gibi "kaydır" özelliğine sahiptir. Bu uygulama aynı zamanda yakınınızdaki kişileri bulmanızı ve profilinizi kimlerin görüntülediğini kontrol etmenizi sağlar.

Web Sitesi Tasarımı ve Arayüzü

Ashley Madison web sitesi düzen ve tasarım çok kullanıcı dostudur. Gözleri yormaz ve arayüzünde kolayca çalışabilirsiniz. Yaşına ve teknolojiye maruz kalmasına bakılmaksızın, herkes siteyi kullanmaya devam edebilir ve özelliklerine kolayca aşina olabilir. Menü çubuğu, tüm özelliklerini ve önemli sayfalarını gösterir, böylece kullanıcılar ihtiyaç duyduklarında sadece bir göz atabilirler. Web siteleri hakkında tuhaf veya belki de rahatsız edici bir şey, menü çubuğunun yerleşiminin sayfanın neredeyse yarısında olmasıdır. Üst kısımda menü çubuklarının bulunduğu çoğu web sitesinin aksine, alt kısma kaydırmanız gerekecek. Site, vurgular için beyaz ve pembe rengi kullanıyor, bu yüzden bakmak çok kolay.

Krediler, Ücretler ve Diğer Özellikler

ashleymadison kredisi Erkek kullanıcılarla iletişim kurmak isteyen kadınlar için bu özellikten ücretsiz olarak faydalanabilirler. Diğerlerine gelince (kadın-kadın, erkek-erkek vb.), Sohbeti başlatmadan önce biraz krediye sahip olmaları gerekir. Aylık üyelik gerektiren çoğu tanışma platformunun aksine, Ashley Madison paket başına satın alınan kredileri kullanır.
Çeşitli özellikler için gerekli krediler aynı değildir; bazıları diğerinden daha fazlasına ihtiyaç duyars. Mesajları açma, e-posta gönderme ve başlatma gibi temel özellikler genellikle 5 krediye mal olur. Daha önce iletişim kurduğunuz birine yanıt veriyorsanız, artık bunun için kredi kullanmanız gerekmeyecek. Ashley Madison'ın sohbet özelliğine gelince, yalnızca belirli bir süre için bazı krediler harcamanız gerekecek: 30 kredi-30 dakika, 60 kredi-60 dakika vb. Hediye göndermek genellikle 20 krediden 50 krediye kadar size daha fazla krediye mal olur. Genel olarak, Ashley Madison'ın kredi sistemi ve paketleri oldukça makul. Konumunuza bağlı olarak Paypal, kredi kartları ve diğer seçeneklerle ödeme kabul ederler.

Ashley Madison'ın Özel Özellikleri:

AshleyMadison özellikleri Favoriler Listesi
Kullanıcılar favori profillerinin bir listesini oluşturabilir ve listeye en fazla 100 tanesi eklenebilir. Gözünüze çarpan profilleri kolayca hatırlayabilmeniz için kullanımı ücretsizdir.

Fotoğraf ve Kimlik Takdiri
Her üyeye kimliklerini gizli tutma ayrıcalığı verilir. Yüklenen bir fotoğraf düzenlenebilir, böylece yüzün bazı kısımları daha da gizlenebilir; Çıkartmalar, maskeler ekleyebilir veya biraz bulanıklaştırabilir / sansürleyebilirsiniz. Bu, kullanıcıların kimliklerinin başkaları tarafından kolayca bilinmemesini sağlar. Zaten sevdiğiniz birine sahip olduğunuzda, fotoğraflarınızın daha net sürümlerine erişmesine izin verebilirsiniz.

Göz Kırpma Gönderme
Tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi, göz kırpmaları başka birine olan ilginizi gösterir. Ezdiğiniz bir kişi varsa, onun profilini ziyaret edebilir ve "Göz Kırpmayı Gönder" etiketli bir gülen yüz bulabilir, ardından diğer kişiye bu konuda bilgi verilecektir. O zamana kadar onlarla ilgilendiğinizi anlayacaklar.

Seyahat eden adam
Her zaman hareket halinde olan kullanıcılar için bu, seyahatler sırasında çok kullanışlıdır. Sadece biraz para harcamanız gerekiyor ve belirli bir bölgede (veya seyahat ettiğiniz bir yerde) bulunan en az 30 kıza mesaj gönderebileceksiniz, sonra onların yerine varmadan günler önce onları tanıyabilirsiniz.

Öncelikli Adam
Profilinizi güçlendiren ücretli bir özellik. Üyeler için ortak sayfada öne çıkmanıza yardımcı olur ve size daha fazla kişi tarafından görülme ve farklı arama sayfalarında görünme şansı verir.

Mesaj Artı
Bu özellik, daha önce iletişim kurduğunuz kullanıcılara mesaj göndermenize veya onlarla konuşmanıza olanak tanır. Kredi paketleri satın aldığınızda ücretsiz deneme olarak gelir ve yalnızca 30 gün boyunca geçerli olacaktır. Bundan sonra, özelliği kullanmaya devam etmek istiyorsanız ödeme yapmanız gerekecek.

Özetlemek gerekirse, ünlü Ashley Madison grubuna katılmayı düşünüyorsanız göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz bazı girdileri burada bulabilirsiniz ...

AshleyMadison.com'un Artıları ve Eksileri

Artıları:

 • Kolay kayıt
 • Sorunsuz kayıt süreci
 • Kaydolmak için sadece birkaç bilgi gerekli
 • İlişki durumunun belirtilmesi gerekiyor
 • Kolayca e-posta veya sohbet gönderebilirsiniz
 • Sanal hediyeler gönderilebilir
 • Mesaj göndermek kadınlar için ücretsizdir
 • Hem Misafir hem de Tam Üyelere sunulan birçok benzersiz özellik
 • Hem iO'lar hem de Android için bir mobil uygulamaya sahiptir

İNŞAAT:

 • Çoğu kullanıcı profillerini tam olarak doldurmaz
 • Posers zaman zaman sitede gizleniyor
 • Profiller ayrıntılı değildir, bu nedenle daha az bilgi bilinecektir (bu bir şekilde gizlilik açısından iyidir)

SSS

İletişim Bilgileri nasıl çalışır?

Ashley Madison, kullanıcılara onların özel bilgileri hiçbir pazarlama şirketine verilmeyecektir. E-posta adresleri veya diğer kişisel bilgiler gibi kullanıcılardan herhangi bir ayrıntı, hangi koşulda olursa olsun başka bir şirket veya kuruluşa satılmayacak, kiralanmayacak veya verilmeyecektir. Ayrıca Gizlilik Politikaları ile çok açık ve şeffaftırlar, bu nedenle siteyle ilgileniyorsanız, bu bilgileri bağlantılarından kontrol edebilirsiniz.
Misafir Üye olarak kaydolmak herhangi bir ücrete tabi değildir. Sadece ücretsiz kullanıyor olsanız bile oldukça fazla özelliği kullanabileceksiniz.. Bazıları şunları içerir: göz kırpmaları alma, fotoğraf gönderme ve alma, Favorilerinize üye ekleme, Tam Üyeliğe sahip herhangi birine cevap verme ve temel aramalar yapma. Özel mesajlar göndermek, sohbet görüşmeleri başlatmak, öncelikli mesajlar göndermek veya birinden hoşlandığınızı daha da ifade etmek için hediyeler göndermek istiyorsanız, yükseltme için ödeme yapmanız ve Tam Üye olmanız gerekir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana menüdeki "Kredi Satın Al" seçeneklerini arayın.

Kaydolduktan Sonra… Şimdi Ne Yapmalı?

Profilinizi tamamlayarak, 12 adede kadar fotoğraf yükleyerek ve kendiniz hakkında daha fazla bilgi vererek başlayabilirsiniz. Profilinizde ne kadar fazla ayrıntı bulunursa, diğer kullanıcılar için o kadar çekici olur çünkü ortak zemininiz olarak hizmet edebilecek ve gelecekteki konuşmalar için faydalı olacak bazı şeyleri bileceklerdir.
İlginizi çekebilecek üyeleri bulmak için arama özelliğini de kullanabilirsiniz. Herhangi bir üye ile iletişim başlatmak istiyorsanız, Tam Üye olarak yükseltmeniz ve kredi paketleri almanız gerekir. Daha fazla krediye sahip olmak, sohbet etmek, mesaj başlatmak vb. Dahil olmak üzere daha fazla özelliğin keyfini çıkarabilmek anlamına gelir. Bu özelliklere erişebilmek, potansiyel eşleşmelerle daha kişisel bir düzeyde iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

Ashley Madison'da "Bekarlar" da Bulabilir miyim?

Evet, bu web sitesinde birçok bekar var ve bunların çoğu bağlı kişileri arıyor ve nedenleri değişiklik gösteriyor. Bekar insanların genellikle riske atacak hiçbir şeyleri yoktur, bu yüzden daha çok çabalamaları gerekir ilişkisi olmayan biriyle iyi olan biriyle tanışmak. Bununla birlikte, bağlı olanlar, benzer durumları nedeniyle birbirleriyle empati kurma eğilimindedir, bu da tanışmalarını ve bağlantı kurmalarını kolaylaştırır.

Ashley Madison Yasal mı?

Web sitesi gerçek, evet, ancak her bir profilin gerçekliğini garanti edemezler çünkü poserların veya yayıncıların etrafta gezinme eğiliminde olduğu zamanlar vardır. Buna rağmen, Ashley Madison bunu sağlar kullanıcılarının gizliliği her zaman gizli tutulacaktır ne olursa olsun, özellikle daha önce büyük bir veri ihlali skandalı yaşadıkları için. Web sitesinin moderatörleri yüklenen her fotoğrafı aktif olarak izleryanı sıra, özellikle halka açık olanlar için olan her metin değişikliğinin yanı sıra, her şey güvenli olacak ve standartlarına uygun olacaktır.
Özel mesajlar izlenmez web sitesinden herhangi biri tarafından herkese ihtiyaç duyulan mahremiyetini vermek için, ancak kesinlikle tacize, diğer üyelere gönderilen her türlü hakaret, tehdit veya hakarete tolerans göstermiyorlar. Herhangi bir mal veya hizmet için talep, reklam ve herhangi bir şekilde spam yapmak da kabul edilemez. Kaydolduktan sonra, Ashley Madison sizden asla herhangi bir bilgi istemeyecek, çok daha fazlası bunları evinize veya ofisinize gönderecektir. Ana değerleri mahremiyet, gizlilik ve anonimliktir.

AshleyMadison.com'a Benzer En İyi 12 Seks ve Flört Siteleri ve Uygulamaları:

# 1 - AdultFriendFinder

YetişkinArkadaş Bulucu üyeliği

Yetişkin Arkadaş Bulucu web sitesi tüm dünyada ünlüdür. Birden fazla kadınla erotik etkileşimler arzulayan seksen milyondan fazla üyesi var. Benzer şekilde, sıradan bağlantılar, tek eşlilik, çiftler, seks arkadaşları ve daha pek çok şey gibi sayısız çapkın ilişki sağlar.

Gerçekten de, bu, özellikle cinsel yönelimlerini incelemeye istekli açık fikirli insanlar arasında, yatak odasını renklendiren mükemmel bir deneyimdir. Son olarak, kayıt nispeten stressiz ve basittir, bu nedenle üyeler bunu beş dakikadan daha kısa sürede tamamlar.

İşte AdultFriendFinder'ın tam incelemesi.

Artıları:

 • Kayıt ücretsiz ve hızlıdır
 • Web sitesinin üyeleri sıradan bağlantılar aramakta aktif
 • İletişim açısından birçok seçenek
 • Videoları izlemek ve görüntüleri izlemek ücretsizdir
 • Blog yazabilir ve bir grup sohbetine katılabilirsiniz
 • Uygulama indirilebilir ve hem iOS hem de Android cihazlarla uyumludur

İNŞAAT:

 • Erkek katılımcı sayısı fazladır.
 • Ücretsiz temel hesaplar için sınırlı seçenekler

# 2 - Koşulsuz

NoStringsAttached ana

Bu ilişki / flört sitesi, yakalanma endişesi olmadan isimsiz seks yapmak isteyen kişiler için oluşturuldu. Halihazırda kendini adamış, nişanlı veya uzun süreli bir ilişki içinde olanlar için terör veya bir ilişki için kovuşturma endişesi olmadan başkalarıyla samimi anların tadını çıkarmak için mükemmel bir yer. NoStringsAttached güçlü bir çevrimiçi varlığa, mükemmel bir kullanıcı tabanına sahiptir ve herkesin benzersiz taleplerine yanıt verir. Başka bir deyişle, her gün bir patlama almak sadece bir eksikliktir.

NoStringsAttached incelemesi buraya.

Artıları:

 • İyi tasarlanmış web siteleri
 • Üyeleri eşleştirmek için yenilikçi algoritma
 • Basit düzenler ve kolay gezinme
 • Bağlantıyı kolaylaştıran değerli özellikler
 • Hile yapmak için ipuçları ve yönergeler benzersiz bir özelliktir
 • Anonimlik ve gizlilik birinci sınıftır
 • Bol aktif üye

İNŞAAT:

 • Kullanılabilir uygulama yok
 • Web sitesinde birden fazla dil seçeneği yok

# 3 - BangLocals

Banglocals

Banglocals, seks, flört ve gündelik ilişkiler için mükemmel bir eşleşme arayan insanlar için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir web sitesidir. Dışarıdaki rekabetçi web sitelerinin sayısına bakılmaksızın, bugün en üst sırada yer aldı. Gerçekten de hayatımız bok gibi bir iş ve stres. Tek istediğimiz, onu serbest bırakmanın rahatlatıcı ve sakinleştirici yolları. Elbette, cinsel arzularımızı harekete geçirecek harika bir arkadaş, hayatı zevk dolu hale getirebilir. İyi bir şey, Banglocals, kayıt için basit bir süreç kullanan bir seks flört sitesidir. Böylece herkes zevki hemen yaşayacaktır. Gerçekten de herkesin ateşli, seksi bir eş bulma şansı vardır.

BangLocals burada inceleyin.

Artıları:

 • İnsanlar bir seks randevusu ağı oluşturabilir
 • Diğer üyelerin profillerini aramak için ücretsiz
 • Resim ve video galerilerini görüntüleyin
 • İnsanlar sıcak üyelere derecelendirme verebilir
 • Kayıt ücretsiz ve kolaydır
 • Kişisel resimler yayınlamaya veya genel içerik yüklemeye teşvik eder
 • İnsanlarla metin veya e-posta yoluyla iletişim kurabilirsiniz.

İNŞAAT:

 • X dereceli video yok
 • Deneme süresi yok

# 4 - 2Siktir

2sik site

Size ihtiyacınız olan sonucu vermeyen basit flört uygulamalarından bıktıysanız bu site size cevap verebilir. 2Fuck, yetişkinlere yönelik flört dünyasında tamamen yenidir, ancak şimdiden milyonlarca kullanıcı, nispeten önemli bir sayı kazanmıştır. Site diğer sosyal medya platformlarına benzer ve size diğer kullanıcılarla etkileşim ve iletişim için çeşitli seçenekler sunar.

2Fuck'ın tam incelemesi için tıklayın.

Artıları:

 • Çok sayıda kullanıcı
 • Tasarım ve arayüz memnun edici
 • Katılmak ücretsizdir

İNŞAAT:

 • Pahalı olabilir
 • Gizlilik düşük

# 5 - flörtöz

avcı

Flingster, bekarlarla buluşmak, takılmak ve sevişmek için yetişkinlere yönelik bir arkadaşlık sitesidir. Bu web sitesinde başvuru süreci gerçekten hızlı ve kullanışlıdır. Böylece enerjinizin çoğunu boşa harcamamış olursunuz. Diğer birçok tanışma web sitesiyle karşılaştırıldığında, ücretsiz hesaplar bile mesajları ve görüntülü sohbetleri ödemeden kullanabilir.

Öte yandan, ücretli abonelerin gerçekten benzersiz olan ek özellikleri vardır. Bu arada, Flingster, siz kendiliğinden ve hızlı bir kaçışa rıza göstermeden önce sohbet ederken benzer şekilde gizli kimlik sağlar.

Flingster incelemesine göz atın.

Artıları:

 • Belirtilmemiş karakter bir seçimdir
 • Cinsel yönelim veya cinsiyete bakılmaksızın herkes mükemmeldir
 • Kayıt prosedürü mevcuttur ve nispeten basittir
 • Sitenin tasarımı basittir; ancak gezinmek anlaşılabilir

İNŞAAT:

 • Ara sıra bildirilen sahte profiller var

# 6 - feeld

duygu odası

Bilmeyenler için, Feeld sadece flört etmek için değil, aynı zamanda birden fazla ilişki için de. Yöneticiler, herkesin gruplar halinde bile flört ettiği ve etkileşimde bulunduğu bir platform yaratmayı amaçlıyor. Aslında, "Hisset" başlığı "sahada oynamak" kök teriminden geliyordu çünkü uygulamalar, insanların yakındaki herhangi bir kullanıcıyla eşleşebileceği, bağlanabileceği ve bağlanabileceği bir zemin veya temel işlevi görüyor.

Tam Hissedilen inceleme burada.

Artıları:

 • Çok çeşitli cinsellik mevcut
 • Herkese açık ve misafirperver
 • Indirmek için ücretsiz
 • Uygulama hem Apple hem de Google Play'de mevcuttur
 • Gizli kullanılabilir
 • Heyecan verici blogları ve makaleleri var
 • Birçok üye
 • Modern uygulama tasarımı
 • Kullanımı kolay
 • Kayıt sırasında doğrulama sürecini kullanır

İNŞAAT:

 • Kullanılabilir site yok
 • Özellikler oldukça mütevazı
 • Facebook'un kaydolmasını gerektirir

# 7 - Flört

flört.com

Gerçek ve harika sayıda özelliğe sahip bir çevrimiçi yetişkin arkadaşlık sitesine katılmak nispeten zordur. Bugün internette gizlenen sayısız tanışma siteleri nedeniyle sadece birkaçı itibarını kanıtladı. Gerçekten de, bir web sitesi kullanıcıların romantizm, flört etme ve flört etme konusundaki beklentilerini karşıladı ve o da Flirt.com!

Gerçekten de, sektörde uzun yıllar boyunca, bu web sitesi aynı zamanda diğer en yüksek puanlı tanışma platformlarıyla rekabet eden dikkate değer bir marka olmuştur. Kesinlikle, yalnızca kaydırarak, göz atarak ve tıklayarak, dünyadaki milyonlarca seçenek arasından anında bir tarihe sahip olacaksınız.

Flört incelemesine bir göz atın.

Artıları:

 • Şüpheli bilgilere sahip üyeler, dolandırıcılığa karşı doğrulamaya tabi tutulur
 • Hızlı kayıt işlemi
 • Dünya çapında milyonlarca üye
 • Üyeler genç ve aktif, genellikle 20-35 yaş arası
 • Günlük eğlence arayan birçok aktif üye var
 • Uygun fiyat 3 günlük Deneme mevcuttur

İNŞAAT:

 • Yalnızca premium üyeler mesaj gönderebilir
 • Bazı profillerin ayrıntıları ve bilgileri zayıf

# 8 - Tinder

Tinder

Tinder, özelliklerini ücretsiz olarak kullanmanıza izin veren bir seks flört uygulamasıdır. Diğer flört uygulamalarının bir fiyat karşılığında sağladığı birçok özellik ve hizmet; Tinder'da hepsi ücretsizdir. Mesaj gönderme, indirme, fotoğraf yükleme ve yakındaki üyeleri bulma gibi işlemlerin tümü ücretsiz olarak kullanılabilir.

Bu nedenle, uygulama dünya çapında bir milyondan fazla abone kazandı. Böylece daha hızlı eşleşme bulma şansını da açar. Ek olarak, üyelerinin çoğu gündelik eğlence ve aktivitelerle ilgileniyor. Yani, seks, flört ve gündelik ilişkiler hoşunuza gidiyorsa. Elbette hepsini burada Tinder uygulamasında bulabilirsiniz.

Artıları:

 • Çöpçatanlık sistemi konumları kullanır
 • Ücretsiz mesaj gönderme
 • Ücretsiz fotoğraf yükleme
 • Tüm üyeler video görüşmelerine ücretsiz olarak erişebilir
 • Kontrol edilecek milyonlarca üye var
 • Aktif üyeler her gün yüksek
 • Kullanımı çok kolay
 • Hızlı kayıt işlemi

İNŞAAT:

 • Bazı insanlar mesajlara cevap vermiyor
 • Günde sadece 100 swipe sahiptir

# 9 - GetItON

getiton ana

GetItON, insanların gündelik seksi eğlenceli, daha kolay ve daha rahat bir şekilde bulmalarına yardımcı olan mükemmel bir ilişki sitesidir. Sofistike eşleştirme yaklaşımı, en iyi cinsel eşleşmelerinizi bulmada çok pratiktir. GetItON, bu sıralama ve mevcut özelliklerle kesinlikle dünyanın en ateşli ve en seksi kullanıcılarına verimli ve kolay erişim sunar.

GetItON'un tam incelemesi burada.

Artıları:

 • Büyük üyeler
 • Kullanıcılar aktif olarak katılıyor
 • Özellikler harika
 • Kolay bağlantı yöntemi
 • Tasarım harika

İNŞAAT:

 • Premium Üyelik gerektirir
 • Özellikler öncelikle premium kullanıcılar içindir

# 10 - Lovoo

Lovoo kaydı

Lovoo'nun bugün dünyanın en büyük, en hızlı genişleyen ve yaygın olarak kullanılan flört sitelerinden biri olması şaşırtıcı değil. 70 milyondan fazla benzersiz abonesi arasından seçilecek çok sayıda bekar var. Ancak sitenin başarısı sadece üyelerinin büyüklüğü ile ilgili değildir; ayrıca, IOS ve Android uyumlu uygulamalarının iyileştirilmesine ve sürekli olarak geliştirilmesine odaklanmasına da atfedilir. Bu noktada, bu çöpçatanlık uygulamasında aşkı bulan kişi sayısı ayda neredeyse 4K+'a yükseldi.

Lovoo'nun tam incelemesi için tıklayın.

Artıları:

 • Her türlü ilişkiye açık - ilişki, uzun süreli, flört, gündelik, arkadaşlık, ilişki, flört
 • Ücretsiz kayıt
 • Bildirilen sahte hesap yok
 • Yüksek oranlı eşleşmeler
 • Facebook kullanarak kayıt olabilir
 • Rulet eşleştirme sistemi
 • Doğrulanmış üyelerin rozetleri var
 • Uygun fiyatlı premium üyelik

İNŞAAT:

 • Bazı profillerde çok az ayrıntı var
 • Temel arama motoru

# 11 - baharatlı maç

baharatlı maç

Zevk, bilgi, ücretsiz ve eğlencesiyle tanınan SpicyMatch sitesi, swinger topluluğunu birinci sınıf bir sıcaklığa getiriyor. Ücretsiz bir hesap kullanarak, üyeler sitedeki tüm özelliklerde gezinebilir ve eş değiştirmeler için bir etkinlik veya partide çiftleri, bekarları ve grupları bulabilir.

SpicyMatch, üyelere hesaplarının içeriğini herkese açık veya gizli tutma özgürlüğü sağlar. Bazı insanlar, başkalarının görmesi için bir şeyleri dışarıda tutmakta rahat hissetmeyebilir. Her şeyden önce, sitenin doğrulama sistemi, tüm üyelerine dolandırıcıların tuzağa düşmesine izin verilmediğini garanti eder. Kurucular bu siteyi sadece swinger yaşam tarzına bir mekan sağlamak için inşa ettiler.

SpicyMatch incelemesi burada.

Artıları:

 • Swingers için forumlar mevcuttur
 • Kayıt hızlı ve kolaydır
 • Mobil uygulama indirilebilir
 • Özellikler çeşitli ve faydalıdır
 • Her gün çok sayıda üye aktiftir
 • Benzer ilgi alanlarına sahip üyeleri bulmak kolaydır

İNŞAAT:

 • Sitede sadece ücretli üyelerin erişebileceği özellikler var

# 12 - menteşe

Menteşe ana

Menteşe, ortalama çevrimiçi arkadaşlık sitelerinden daha fazlasını arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Uzun vadeli ortaklıklar ve anlamlı deneyimler arayanları bir araya getirmek için tasarlandı. Menteşenin temel amacı yıllar içinde hiç değişmedi ve bu, herkesin uygun eşleşmeleri bulmasına yardımcı olmak - ve hatta belki de bekarlık durumunuzu umutsuz bekardan "ilişki içinde" konumuna yükseltmektir.

Menteşe incelemesi için kontrol edin.

Artıları:

 • Modern uygulama tasarımı
 • İndirmek ücretsizdir
 • Ücretsiz mesajlaşma
 • Aktif üyeler
 • Dünya çapında milyonlarca kullanıcı

İNŞAAT:

 • Bazılarının daha az detaylı profilleri var

Son Not

Ashley Madison, evlilik dışı ilişkileri teşvik eder ve halkın yargılayıcı gözlerinden uzak bir ortamdır. Çoğu kullanıcı açık fikirlidir ve bir ilişkide bulunmalarına rağmen diğer seçenekleri araştıran insanlar burada yaygın olarak kabul edilmektedir.. Çok uzun zamandır etrafta ve o zamandan beri, her zaman yeni bir şeyler isteyen insanlara ... seks hayatlarına renk katmak için güvenli bir alan sağladı.

Benzer bir şey arayan bu kişilerden biriyseniz, Ashley Madison sizin için mükemmel bir çevrimiçi buluşma platformu olabilir. Gizliliği korumaya yönelik ihtiyati tedbirlere yemin ettikleri için kimliğinizin açığa çıkması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.
Sizin için ne bekliyorsunuz? Şimdi AshleyMadison.com'a kaydolun ve bu özgürleşme hissine sahip olun sizinle aynı durumlara sahip insanlarla böylesine yargılayıcı olmayan bir toplulukta olmak.

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
En gidin